Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai, -85- tema

QUOTE(Flos @ 2011 11 10, 11:22)
Merginos, gal žinot ar Vilniuje Mandarino Rimi yra Urtekramo produkcijos?


Man regis, kad nėra. Žinau, kad tikrai yra Panoramoj ir Savanorių pr. Rimi.

Papildyta:
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2011 11 10, 16:13)
Na man tai daug:) aš jaučiu pusę metų tokį kiekį naudočiau:)


Na, lyginant su daugumos šampūnų įprastine talpa (200-250 ml), tai čia mažai.
Atsakyti
QUOTE(apčy @ 2011 11 10, 17:48)
Na, lyginant su daugumos šampūnų įprastine talpa (200-250 ml), tai čia mažai.

As tai lyginau su 400ml biggrin.gif
MB jauciu gyvenime nesuprastu tokiu kainu lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(apčy @ 2011 11 10, 16:48)
Man regis, kad nėra. Žinau, kad tikrai yra Panoramoj ir Savanorių pr. Rimi.

Taip pat dar tikrai yra Žirmūnų Rimi. mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal kur matete tema apie Aroma Zone? g.gif Produktu ten daug, but idomu paskaityt atsiliepimus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2011 11 10, 19:16)
Gal kur matete tema apie Aroma Zone?  g.gif Produktu ten daug, but idomu paskaityt atsiliepimus  ax.gif

Tai kad lyg ir nėra tokios temos. Daug ką aptariam "natūralią kosmetiką gaminamės pačios" temose ekologiško gyvenimo būdo skyrelyje smile.gif Dauguma manau ten apsiperka savos kosmetikos gamybai, tai jei kyla kokių klausimų natūraliai ten ir apšnekam, aišku tema ne visai tam skirta...
Atsakyti
QUOTE(_Pandora_ @ 2011 11 10, 14:05)
Kaip ir daugumos- riebios saknys, sausi galai ax.gif Siaip kai ieskojau sampuno su kondicionierium kartu, masciau apie JMO su cinku, bet pardaveja paklause kokie mano plaukai ir pasiule butent ta rekonstruojanti sampuna ax.gif nes po jo plaukai lyg po kondicionieriaus, o tas su cinku sake gali riebinti. Nors, vis dar kirba mintis pabandyti kada nors ir ta su cinku ax.gif

O šitas neriebina? Nes tą su cinku aš bandžiau - puikiai apramina galvos odą, tik kiek riebina...
Atsakyti
QUOTE(apčy @ 2011 11 10, 17:48)
Man regis, kad nėra. Žinau, kad tikrai yra Panoramoj ir Savanorių pr. Rimi.
Dėkui wink.gif gi visai Panorama pamiršau, o ji man visai netoli wink.gif
Papildyta:
Na, lyginant su daugumos šampūnų įprastine talpa (200-250 ml), tai čia mažai.

Man nakvišinis JMO šampųnas žymiai fainesnis nei rekonstuktorius. Plaukai minkštesni, žvilgesni, lėčiau riebaluojasi, o ir skalsesnis. Abiejų bandžiau mėginukus, tai tokia nuomonė po kelių plovimų. O ir nakvišų šampūno kaina geresnė gaunas wink.gif

QUOTE(IzzyLauren @ 2011 11 10, 18:08)
Taip pat dar tikrai yra Žirmūnų Rimi. mirksiukas.gif

Ačiū smile.gif

QUOTE(fuksė @ 2011 11 10, 19:16)
Gal kur matete tema apie Aroma Zone?  g.gif Produktu ten daug, but idomu paskaityt atsiliepimus  ax.gif
Nėr temos apie ją, o visai neblogai būtų, nes tai mano pagrindinis shop'as smile.gif Bet vėlgi neaišku ar ji reikalinga, orientuota į gaminančias, tai gaminančių temoj ir pasišnekam wink.gif
Atsakyti
QUOTE(apčy @ 2011 11 10, 17:40)
Man jis irgi patinka smile.gif Nebandei tų naujai pasirodžiusių?

Ne, dar šito daug likę. O gal tu bandei? Jei taip, tai įdomu atsiliepimus būtų išgirsti ax.gif

QUOTE(Flos @ 2011 11 10, 21:04)
Man nakvišinis JMO šampųnas žymiai fainesnis nei rekonstuktorius. Plaukai minkštesni, žvilgesni, lėčiau riebaluojasi, o ir skalsesnis. Abiejų bandžiau mėginukus, tai tokia nuomonė po kelių plovimų. O ir nakvišų šampūno kaina geresnė gaunas wink.gif

O kokie tavo plaukai? blush2.gif

Rytoj parašysiu atsiliepimus apie JMO detangler'į smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 11 10, 18:05)
As tai lyginau su 400ml biggrin.gif
MB jauciu gyvenime nesuprastu tokiu kainu lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Na šiaip man ir pačiai tokios kainos yra per didelės, jau nekalbant, kad vyriškos giminės atstovai suprastų jas biggrin.gif

bet man šampūnai tai tikrai taupiai naudojasi. Kaip tik dabar ploviausi galvą su jmo mėginuku. 10ml, tai pusė dar liko. Tai realiai man to 177 ml užtektų apie 35 kartam. Galvą plaunu kas porą dienų - na nesigauna pusmetis, bet pora mėnesių yra:) hmmm..na tada gal ir daugoka biggrin.gif
neapsisprendžiu vis:)
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2011 11 10, 15:44)
Su SLS buvo mirksiukas.gif


Reiskias tada su kazkuo kitu sumaisiau ax.gif

QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 11 10, 18:05)
MB jauciu gyvenime nesuprastu tokiu kainu lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


O jam nebutina sakyti lotuliukas.gif

QUOTE(Galadrielė @ 2011 11 10, 21:04)
O šitas neriebina? Nes tą su cinku aš bandžiau - puikiai apramina galvos odą, tik kiek riebina...


Ne, man neriebina. Vat todel su cinku ir neemiau, nes pardaveja sake, kad gali riebinti ax.gif beje, esu turejusi ir rekonstrukcini balzama, tai jis, tiesa sakant, man ispudzio nepaliko g.gif

QUOTE(Flos @ 2011 11 10, 21:04)
Man nakvišinis JMO šampųnas žymiai fainesnis nei rekonstuktorius. Plaukai minkštesni, žvilgesni, lėčiau riebaluojasi, o ir skalsesnis. Abiejų bandžiau mėginukus, tai tokia nuomonė po kelių plovimų. O ir nakvišų šampūno kaina geresnė gaunas wink.gif


Nakvisinio dar nebandziau, tad lyginti negaliu ax.gif bet rekonstruktorius man super. kada nors isbandysiu ir nakvisini, tada galesiu lyginti. juk kas tinka vienam, nebutinai gali tikti kitam ax.gif

QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2011 11 10, 22:06)
bet man šampūnai tai tikrai taupiai naudojasi. Kaip tik dabar ploviausi galvą su jmo mėginuku. 10ml, tai pusė dar liko. Tai realiai man to 177 ml užtektų apie 35 kartam. Galvą plaunu kas porą dienų - na nesigauna pusmetis, bet pora mėnesių yra:) hmmm..na tada gal ir daugoka biggrin.gif
neapsisprendžiu vis:)


Na taip, jei plauti kiekviena karta siuo sampunu, tai brangokai gaunasi, bet as ji naudoju kelionese ir tada, kai tingiu cackintis su plaukais-issiploviau, nei kondicionieriaus reikia, nei kokiu plauku formavimo priemoniu-plaukai minkstuciai, truputi papure, puikiai gula ax.gif
Atsakyti
Dar į šampūnų temą, ar esate kuri nors bandžiusi IKOVE šampūnus.
Sudėtis pagal mane atrodo tokia tikrai nebloga.

Aqua (Water), Decyl Glucoside, •Aloe Barbadensis Leaf Extract, Cocamidopropyl Betaine, •Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Mentha Piperita (Peppermint) Oil, Pilocarpus Pennatifolius (Jaborandi) Leaf Extract, Nasturtium Officinale (Watercress) Extract, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Hydrolyzed Wheat Protein, Citric Acid, Cyamopsis Tetragonoloba (Guar) Gum.

arba

Ingredients: Aqua (Water), •Aloe Barbadensis Leaf Extract, Decyl Glucoside, •Malphigia Glabra (Acerola) Fruit Extract, **Cocamidopropyl Betaine, **Euterpa Oleracea (Açaí) Fruit Extract, •Rosmarinus Martini (Palma Rosa) Oil, Lavandula Hybrida (Lavandin) Oil, Citric Acid, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Hydrolyzed Wheat Protein, Cyamopis Tetragonoloba (Guar) Gum.


daug aliejų, ekstraktų, gal tikrai tiktų toms, kurios negali atstatyti pažeistų plaukų niekaip?
Atsakyti
Kazi, cia geras variantas ax.gif ?

http://beta.lt/klaip...siam-drekinimui
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rytine Kava 10: 11 lapkričio 2011 - 18:26