Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai, -85- tema

QUOTE(Babi* @ 2011 11 09, 19:41)
Aš noriu pagirti Benecos tušą. Puikiai atlaiko visą dieną (nuo 8 val. iki ~22val.): jokių patepimų, trupėjimų ar pan., teko eiti per dulksną, tai irgi viskas tvarkoj. Kaip už tokią kainą tikrai l. patiko smile.gif

Na tikriausiai todėl, kad mano akys linkusios "panduotis" tai man šis tušas vos valandą atlaikydavo, o drėgnu metu į lauką iš vis negalėjau eiti-tuoj pat nubėgdavo, tai ką jau ten kalbėt apie vakarą.....Atidaviau mamai, tai jai truputį geriau laikė, bet tokio daugiau nenorėtų...
Kaip kiekvienam skirtingai.... ax.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(_Pandora_ @ 2011 11 10, 00:03)
As turiu rekonstruojanti sampuna mirksiukas.gif Man jis labai patinka, nes tai lyg du viename-ir sampunas, ir kondicionierius. Plaukai minkstuciai, lyg po lengvo kondicionieriaus, visiskai nesusivele-man be kondicionieriaus plaukai beveik visada susivelia. issiplaunu su sampunu, bet atrodo, kad ir kondicionieriu buciau panaudojus ax.gif butent taip man ir sake pardaveja del to ir susigundziau siuo sampunu. labai patogu kelionese kai nereikia keliu priemoniu veztis ax.gif

O kokie tavo plaukai?
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2011 11 09, 20:41)
Aš noriu pagirti Benecos tušą. Puikiai atlaiko visą dieną (nuo 8 val. iki ~22val.): jokių patepimų, trupėjimų ar pan., teko eiti per dulksną, tai irgi viskas tvarkoj. Kaip už tokią kainą tikrai l. patiko smile.gif


Apie kurį tiksliai jus čia? bigsmile.gif
Atsakyti
Merginos, gal žinot ar Vilniuje Mandarino Rimi yra Urtekramo produkcijos?
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 11 10, 09:32)
O kokie tavo plaukai?


Kaip ir daugumos- riebios saknys, sausi galai ax.gif Siaip kai ieskojau sampuno su kondicionierium kartu, masciau apie JMO su cinku, bet pardaveja paklause kokie mano plaukai ir pasiule butent ta rekonstruojanti sampuna ax.gif nes po jo plaukai lyg po kondicionieriaus, o tas su cinku sake gali riebinti. Nors, vis dar kirba mintis pabandyti kada nors ir ta su cinku ax.gif
Atsakyti
QUOTE(_Pandora_ @ 2011 11 09, 23:03)
Siaip jei gerai pamenu, tai jis ne su SLS, o ALS. na, tai irgi nera labai geras dalykas, bet truputi svelnesnis uz SLS ax.gif

Su SLS buvo mirksiukas.gif

QUOTE(Ašva @ 2011 11 10, 09:25)
Na tikriausiai todėl, kad mano akys linkusios "panduotis" tai man šis tušas vos valandą atlaikydavo, o drėgnu metu į lauką iš vis negalėjau eiti-tuoj pat nubėgdavo, tai ką jau ten kalbėt apie vakarą.....Atidaviau mamai, tai jai truputį geriau laikė, bet tokio daugiau nenorėtų...
Kaip kiekvienam skirtingai.... ax.gif  g.gif

Pasiskaitau apie Benecos tušus atsiliepimus, tai keista, kad kitoms jis nelabai, nes man jis niekuo nenusileidžia sintetiniams drinks_cheers.gif

QUOTE(Iceland @ 2011 11 10, 10:26)
Apie kurį tiksliai jus čia?  bigsmile.gif

Natural Mascara Maximum Volume 4u.gif
Atsakyti
Jus apie sita sampuna regeneruojanti snekat? :
http://www.groziovai...ml?category_id=

Bet ir kaina verysad.gif ...
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 11 10, 15:52)
Jus apie sita sampuna regeneruojanti snekat? :
http://www.groziovai...ml?category_id=

Bet ir kaina verysad.gif ...


Bet realiai, tai ir kiekis jo didelis g.gif
Atsakyti
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2011 11 10, 15:54)
Bet realiai, tai ir kiekis jo didelis  g.gif


177ml. cia daug ? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 11 10, 16:07)
177ml. cia daug ? blink.gif


Na man tai daug:) aš jaučiu pusę metų tokį kiekį naudočiau:)
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2011 11 09, 20:41)
Aš noriu pagirti Benecos tušą. Puikiai atlaiko visą dieną (nuo 8 val. iki ~22val.): jokių patepimų, trupėjimų ar pan., teko eiti per dulksną, tai irgi viskas tvarkoj. Kaip už tokią kainą tikrai l. patiko smile.gif


Man jis irgi patinka smile.gif Nebandei tų naujai pasirodžiusių?
Atsakyti
QUOTE(apčy @ 2011 11 10, 17:40)
Man jis irgi patinka smile.gif Nebandei tų naujai pasirodžiusių?


Man tai nepatinka sad.gif
padažo gražiai, bet nutepa paakius jau po pusės dienos ir dar graužia akis (verkiant arba prausiantis veidą). Kiekvienai savaip smile.gif
Atsakyti