Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai, -85- tema

QUOTE(Ramintele 26 @ 2011 11 08, 16:23)
bandziau, plaukai kaip is reklamos, tik antra diena jau sukrite smile.gif

Bet nei vienas JMO šampūnas tau nesausino galų, ane? O tą rekonstruojantį bandei?
Kaip su drėkinimu/maitinimu iš jų?

Pasakok viską ką žinai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 11 08, 15:31)
Bet nei vienas JMO šampūnas tau nesausino galų, ane? O tą rekonstruojantį bandei?
Kaip su drėkinimu/maitinimu iš jų?

Pasakok viską ką žinai biggrin.gif

nesausino schmoll.gif
taip rekonstruktoriaus visa tiubika sunaudojau, siaip tikrai patiko, drekino neblogai, su apsunkinimu kazkaip tik is pradziu 50/50 budavo kaip kada nors dedavau ta pati kieki, poto viskas gerai, skalsus, plaukai svelnus, nesiveliantys palikdavo po jo, blizgantys thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramintele 26 @ 2011 11 08, 16:54)
nesausino schmoll.gif
taip rekonstruktoriaus visa tiubika sunaudojau, siaip tikrai patiko, drekino neblogai, su apsunkinimu kazkaip tik is pradziu 50/50 budavo kaip kada nors dedavau ta pati kieki, poto viskas gerai, skalsus, plaukai svelnus, nesiveliantys palikdavo po jo, blizgantys thumbup.gif

Aš ne apie rekonstruktorių, o apie rekonstruojantį šampūną 4u.gif Bandei?
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2011 11 08, 00:25)
Merginos, turiu klausimeli - turbut visos cia busit bandziusios/uosciusios Logona 'tropic' kvapo kuno sviestuka (zinau, kad kazkuriuo metu jis itin populiarus SM'e buvo). Man idomu ka tas kvapas primena? Bloge radau, kad visoms kvapas skanus, bet i ka panasus niekur nerandu....  4u.gif


Turejau, bet as tikrai ne is tu, kurioms patiko jo kvapas...jei atvirai-kai nusipirkau ir pauosciau, tai net supykino blush2.gif man jis tikrai smirdejo, o tropiniu vaisiu kvapo kazkaip neradau g.gif tepiau negailedama, bet ir tai iki galo nesutepiau-neapsikentusi kvapo ismeciau ax.gif

QUOTE(8 p.m. @ 2011 11 08, 13:13)
Na as turbut busiu vienintele, kuriai kvapas nepatiko: man jis buvo per daug saldus, aitrus ir toks egzotiniu vaisių kvapas (as megstu gaivius, citrusinius kvapus, tad man visokiu papaju, marakuju ir pan. kvapai nelabai)


Ne vienintele biggrin.gif as irgi isivaizdavau lengva gaivu vaisiu kvapa, bet tas kvapas buvo tikrai kazkoks saldziai aitrus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(_Pandora_ @ 2011 11 08, 17:04)
Ne vienintele biggrin.gif as irgi isivaizdavau lengva gaivu vaisiu kvapa, bet tas kvapas buvo tikrai kazkoks saldziai aitrus ax.gif


Aciu, merginos 4u.gif Jauciu pakentesiu iki tol kol galesiu pasiuostyt, o ne aklai pirksiu...
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2011 11 08, 13:11)
Aš apskritai ant Weledos gaminių nesu mačiusi jokių sertfikatų ir pamenu, kad vienas jų šampūnas (o gal du) buvo su SLS.



QUOTE(micefee @ 2011 11 08, 14:30)
WELEDA tikrai ne ta firma, kurios ekologiškumu vertėtų abejoti.

Sertifikuota pagal griežtus "NaTrue" ir "BDIH" reikalavimus ekologiškai kosmetikai. Taip pat Weleda turi "Demeter" sertifikatą savo biodinaminiuose ūkiuose ir soduose auginamai augalinei žaliavai; "Kosher Parve" sertifikatą dantų priežiūros priemonėms ir 52 kosmetikos gaminiams.

Ačiū už atsakymus. Tai jie gal tų ženkliukų nebededa, nes a le ir taip turi būti aišku, kad gaminys sertifikuotas? g.gif
Kažkaip būtų aiškiau žinoti ar visa produkcija sertifikuota, ar dalinai tik sertifikuota, nes kiek žinau Weledos rozmarinų šampūno sudėtis ne pati įspūdingiausia ir kasžin ar jis turi kokį sertifikatą (kaip po šampūnas, o ne jo sudėtinės dalys)...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ašva: 09 lapkričio 2011 - 08:51
QUOTE(Ašva @ 2011 11 09, 09:49)
Ačiū už atsakymus. Tai jie gal tų ženkliukų nebededa, nes a le ir taip turi būti aišku, kad gaminys sertifikuotas?  g.gif
Kažkaip būtų aiškiau žinoti ar visa produkcija sertifikuota, ar dalinai tik sertifikuota, nes kiek žinau Weledos rozmarinų šampūno sudėtis ne pati įspūdingiausia ir kasžin ar jis turi kokį sertifikatą (kaip po šampūnas, o ne jo sudėtinės dalys)...


dabar begooglinant radau naujus Weleda šampūnus pagal mane jau su gera sudetim, ankstesnieji kiek pamenu turėjo SLS WELEDA rosemary & ginger
Atsakyti
QUOTE(blueberry_nights @ 2011 11 09, 09:58)
dabar begooglinant radau naujus Weleda šampūnus pagal mane jau su gera sudetim, ankstesnieji kiek pamenu turėjo SLS  WELEDA rosemary & ginger

Bet kaip aš suprantu šis šampūnas neturi BDIH arba NaTrue sertifikato nes yra naudojamas Hydroxypropyltrimonium Honey - The DBIH standard and the NaTrue standard do not permit the use of this ingredient.
Žodžiu su ta Weleda visai susipainiojau - o tik norėjau kūdikiui muilo g.gif blink.gif mirksiukas.gif

Dar pagooglinau: panašu į tai, kad Weledos muilai visgi geros sudėties ir panašu, kad turi ar bent jau atitinka NaTrue standartus..... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ašva: 09 lapkričio 2011 - 10:24
QUOTE(blueberry_nights @ 2011 11 09, 10:58)
dabar begooglinant radau naujus Weleda šampūnus pagal mane jau su gera sudetim, ankstesnieji kiek pamenu turėjo SLS  WELEDA rosemary & ginger

Seniau tikrai buvo su SLS, nes gerai pamenu, kad buvau dar tik susipažįstanti su natūralia/ekologiška kosmetika ir nusipirkau Weledos šampūno miniuką, ant kurio parašyta, kad sudėtyje yra SLS, tada dar ir šioj temoj klausiau, ar tikrai SLS blogas smile.gif
Atsakyti
Labas visoms 4u.gif
Gal yra bandžiusių šiuos produktus ax.gif Blog'e atsiliepimų apie juos nerandu, o ir temose neprisimenu, kad būtų kalbėta..įdomu ar normaliai 'laiko' dezodorantas, ar tušas nedaro 'pandos akių' ir ar nuo nenuplaunamo balzamo plaukai nebūna sukritę g.gif :

http://www.violey.co...ara_p_3511.html
user posted image

http://www.violey.co...aum_p_9024.html
user posted image

http://www.violey.co...rit_p_4543.html
user posted image
Atsakyti
Aš noriu pagirti Benecos tušą. Puikiai atlaiko visą dieną (nuo 8 val. iki ~22val.): jokių patepimų, trupėjimų ar pan., teko eiti per dulksną, tai irgi viskas tvarkoj. Kaip už tokią kainą tikrai l. patiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 11 08, 15:31)
Bet nei vienas JMO šampūnas tau nesausino galų, ane? O tą rekonstruojantį bandei?
Kaip su drėkinimu/maitinimu iš jų?


As turiu rekonstruojanti sampuna mirksiukas.gif Man jis labai patinka, nes tai lyg du viename-ir sampunas, ir kondicionierius. Plaukai minkstuciai, lyg po lengvo kondicionieriaus, visiskai nesusivele-man be kondicionieriaus plaukai beveik visada susivelia. issiplaunu su sampunu, bet atrodo, kad ir kondicionieriu buciau panaudojus ax.gif butent taip man ir sake pardaveja del to ir susigundziau siuo sampunu. labai patogu kelionese kai nereikia keliu priemoniu veztis ax.gif

QUOTE(blueberry_nights @ 2011 11 09, 10:58)
dabar begooglinant radau naujus Weleda šampūnus pagal mane jau su gera sudetim, ankstesnieji kiek pamenu turėjo SLS  WELEDA rosemary & ginger


Tai kad nepasakyciau jog naujas, sita sampuna jau seniai esu maciusi, bet tik internetinese parduotuvese, ne Lietuvoj ax.gif

QUOTE(Babi* @ 2011 11 09, 16:07)
Seniau tikrai buvo su SLS, nes gerai pamenu, kad buvau dar tik susipažįstanti su natūralia/ekologiška kosmetika ir nusipirkau Weledos šampūno miniuką, ant kurio parašyta, kad sudėtyje yra SLS, tada dar ir šioj temoj klausiau, ar tikrai SLS blogas smile.gif


Siaip jei gerai pamenu, tai jis ne su SLS, o ALS. na, tai irgi nera labai geras dalykas, bet truputi svelnesnis uz SLS ax.gif
Atsakyti