Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai, -85- tema

QUOTE(Adera777 @ 2011 11 08, 11:42)
Kažkuri mergaitė šioje temoje rašė, kad "naudojant eko šampūnus per du metus mano plaukai ataugo su dviguba jėga ir žymiai storesni ir sveikesni", dabar neberandu tos žinutės, tai gal gali ta mergina atsiliepti ir aprašyti, pavardinti ką naudojo konkrečiai, t.y. šampūnus, kondic., kaukes, gal losjonus, vitaminus...
Būčiau dėkinga  4u.gif
Nes pati tokiu poveikiu negaliu pasigirti, nors naudoju kiek įmanoma natūralesnes priemones jau apie metus (Druide, Sante, FIN, aliejų kaukės, ...  ).


Čia aš aš rašiau 4u.gif
Šampūnai naudojami pakaitom: FIN ROSEMARY (pagrindinis, bet jis sausina galus, tai karts nuo karto keičiu į kitus - LAVERA apelsinų, JMO Levandų (naujas, bet labai jau brangus, atradimas), Natura Siberica žalioj pakuotėj).
Kondicionieriai - Sante BC ir dabar atrastas Lavera Basis Sensitive.
Kaukės specialiai nenaudoju, bet darausi namines - viską iš šaldytuvo ir tada ant galvos lotuliukas.gif dažniausiai: kiausinis, aliejus (ricina arba alyvuogiu), medus ir alkoholio šiek tiek (brendis ar pan.) - 2-3 kartus per mėnesį.

Dar prie viso to gal prisidėjo, kad nebedažau plaukų, sveikai maitinuosi.. Mano plaukai iš prigimties tikrai ne ploni, bet dar niekad gyvenime neturėjau tokių plaukų kaip dabar, dėl to net pasiryžau augintis ilgus smile.gif ir net jaučiu kaip nuolat auga nauji plaukai smile.gif) nu vienu žodžiu ekologija mano plaukams buvo tikras ir geriausias atradimas! Bet efektą viso to pamačiau tik dabar (kaip minėjau po dviejų metų) ataugus sveikiems plaukams, kai susipini kasą ir ji tikrai storesnė nei kada anksčiau buvo.
Aisku, čia labai individualus dalykas ir tikrai, kas tiko man, gali netikti kitam, tik pasidalinau patirtim smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Spurgita @ 2011 11 08, 12:19)
Merginos, kažkuri iš jūsų naudojo Alverde akių tušą, gal galit parašyti savo nuomonę apie tušą ilgiau panaudojus? smile.gif


ir vėl Aš smile.gif
pradėjo jau tirštėti, nors praėjo tik keli mėnesiai nuo pirkimo. Man jis patinka tuo, kad nenubėga nei kiek per visą dieną, nuvalymui reikia naudoti pienelį ar makiažo valiklį, nes tik su prausikliu nenusiplauna pilnai. O šiaip tai gražiai padažo blakstienas, atskiria ir gal šiek tiek pailgina. Ne super, bet iš prieš tai bandytų (Benecos ir Paul Penders), tai šitas geriausias smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kopka @ 2011 11 08, 12:33)

QUOTE(braskel @ 2011 11 08, 12:49)

Ačiū merginos 4u.gif
Atsiliepimai tai tokie labai jau neviliojantys biggrin.gif

O gal yra tokių, kurios bandė visus JMO šampūnus? Arba kurių šaknys riebaluojasi, o galai sausėja - kuris labiausiai tiko ir patiko?
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 11 08, 12:31)
Ačiū merginos 4u.gif
Atsiliepimai tai tokie labai jau neviliojantys biggrin.gif

O gal yra tokių, kurios bandė visus JMO šampūnus? Arba kurių šaknys riebaluojasi, o galai sausėja - kuris labiausiai tiko ir patiko?

as zinok band\ziau JMO levandu sampuna, tai labai patiko, skalsus gerai isplauna, dabar naudoju weledos rozmarinu sampuna tai sis galiu pasakyt labai irgi patinka, labai panasus i JMO mineta, tik kaina weledos mazesne, o va Sante naudojau kazkoki naujoj pakuotej suteikianti zvilgesi, tai kazkoks nesusipratimas, gerai neisplauna galvos odos, toks jausmas., kad neplauta galva buna, o alieju tai isvis net neapiplauna doh.gif
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2011 11 08, 00:25)
Merginos, turiu klausimeli - turbut visos cia busit bandziusios/uosciusios Logona 'tropic' kvapo kuno sviestuka (zinau, kad kazkuriuo metu jis itin populiarus SM'e buvo). Man idomu ka tas kvapas primena? Bloge radau, kad visoms kvapas skanus, bet i ka panasus niekur nerandu....  4u.gif

Na as turbut busiu vienintele, kuriai kvapas nepatiko: man jis buvo per daug saldus, aitrus ir toks egzotiniu vaisių kvapas (as megstu gaivius, citrusinius kvapus, tad man visokiu papaju, marakuju ir pan. kvapai nelabai)
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 11 08, 12:31)
O gal yra tokių, kurios bandė visus JMO šampūnus? Arba kurių šaknys riebaluojasi, o galai sausėja - kuris labiausiai tiko ir patiko?

As visus bandziau biggrin.gif
Mano butent toks plaukas ir yra, tai labai tiko tiek levandu rosmarinu tiek su cinku sampunai, nuo abieju plaukai nesukrito, svaresni isbudavo ilgiau, galu nesausino thumbup.gif
o stai siuo metu labai patinka Philip Martin's babussu purinantis sampunas wub.gif svariai plauna, nevelia, nesausina, suteikia purumo, tik skalsumo palyginus su JMO pritrukau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(blueberry_nights @ 2011 11 08, 12:23)
Čia aš aš rašiau  4u.gif

Ačiū tau Blueberry_nights smile.gif
(Nors aš labai panašiai daug ką naudoju, bet deja kažko jie silpni pas mane.)
Atsakyti
QUOTE(Ašva @ 2011 11 08, 11:11)
Norėjau paklausti labiau išmanančių - buvau nusižiūrėjusi WELEDA medetkų muilą leliukui, bet čia LT pažiūrėjau pakuotę ir jokio sertifikato ant jos neradau. Kažkaip paprastai natūralios kosmetikos gamintojai nurodo sertifikatų ženkliukus ant pakuotės jei jie priklauso. Violey prie šio Weledos muilo yra parodyras NaTrue*** ženkliukas, kažin ant pakuotės jis būtų ar ne? Palyginimui: turiu iš Violey WELEDOS Levandų masažinį aliejų, ten yra ant pakuotės ženkliukas NaTrue*, o Lt tyčia pasižiūrėjau ant pakuotės jokio ženkliuko nėra. Kaip suprats?

Aš apskritai ant Weledos gaminių nesu mačiusi jokių sertfikatų ir pamenu, kad vienas jų šampūnas (o gal du) buvo su SLS.

Nu taip, taip, dabar ir šampūnus pradėkit girt JMO lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramintele 26 @ 2011 11 08, 13:20)
As visus bandziau biggrin.gif
Mano butent toks plaukas ir yra, tai labai tiko tiek levandu rosmarinu tiek su cinku sampunai, nuo abieju plaukai nesukrito, svaresni isbudavo ilgiau, galu nesausino thumbup.gif
o stai siuo metu labai patinka Philip Martin's babussu purinantis sampunas wub.gif svariai plauna, nevelia, nesausina, suteikia purumo, tik skalsumo palyginus su JMO pritrukau smile.gif

O iš kur apsimokiausia pirkti JMO priemones? Iš kur jūs merginos perkate?
Atsakyti
QUOTE(blueberry_nights @ 2011 11 08, 12:23)
ir vėl Aš smile.gif
pradėjo jau tirštėti, nors praėjo tik keli mėnesiai nuo pirkimo. Man jis patinka tuo, kad nenubėga nei kiek per visą dieną, nuvalymui reikia naudoti pienelį ar makiažo valiklį, nes tik su prausikliu nenusiplauna pilnai. O šiaip tai gražiai padažo blakstienas, atskiria ir gal šiek tiek pailgina. Ne super, bet iš prieš tai bandytų (Benecos ir Paul Penders), tai šitas geriausias smile.gif

Ačiū, vadinasi pirksiu. O Alverde akių šešėlių pagrindu nusivyliau, vieni šešėliai geriau laikosi nei su juo.
Atsakyti
QUOTE(Ramintele 26 @ 2011 11 08, 14:20)
As visus bandziau biggrin.gif
Mano butent toks plaukas ir yra, tai labai tiko tiek levandu rosmarinu tiek su cinku sampunai, nuo abieju plaukai nesukrito, svaresni isbudavo ilgiau, galu nesausino thumbup.gif
o stai siuo metu labai patinka Philip Martin's babussu purinantis sampunas wub.gif svariai plauna, nevelia, nesausina, suteikia purumo, tik skalsumo palyginus su JMO pritrukau smile.gif

Tą su cinku aš bandžiau - nieko labai įspūdingo, nors iš mėginuko sunku spręsti kažką daugiau g.gif O nebandei to evening primrose?
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 11 08, 15:13)
Tą su cinku aš bandžiau - nieko labai įspūdingo, nors iš mėginuko sunku spręsti kažką daugiau g.gif O nebandei to evening primrose?

bandziau, plaukai kaip is reklamos, tik antra diena jau sukrite smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ašva @ 2011 11 08, 11:11)
Norėjau paklausti labiau išmanančių - buvau nusižiūrėjusi WELEDA medetkų muilą leliukui, bet čia LT pažiūrėjau pakuotę ir jokio sertifikato ant jos neradau. Kažkaip paprastai natūralios kosmetikos gamintojai nurodo sertifikatų ženkliukus ant pakuotės jei jie priklauso. Violey prie šio Weledos muilo yra parodyras NaTrue*** ženkliukas, kažin ant pakuotės jis būtų ar ne? Palyginimui: turiu iš Violey WELEDOS Levandų masažinį aliejų, ten yra ant pakuotės ženkliukas NaTrue*, o Lt tyčia pasižiūrėjau ant pakuotės jokio ženkliuko nėra. Kaip suprats?


WELEDA tikrai ne ta firma, kurios ekologiškumu vertėtų abejoti.

Sertifikuota pagal griežtus "NaTrue" ir "BDIH" reikalavimus ekologiškai kosmetikai. Taip pat Weleda turi "Demeter" sertifikatą savo biodinaminiuose ūkiuose ir soduose auginamai augalinei žaliavai; "Kosher Parve" sertifikatą dantų priežiūros priemonėms ir 52 kosmetikos gaminiams.
Atsakyti