Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai, -85- tema

QUOTE(Nolde @ 2011 11 06, 15:31)
Odos problemos, plaukų slinkimas yra ne liga, o tik pasėkmė. Jei naikinsime pasėkmes, tai žinoma, kad galime teigti, jog seborėja ar dermatitas neišgydomi, o tik prislopinami. Juk naikiname pasėkmę! Priežastis tūno giliau. Iš asmeninės patirties galiu pasiūlyti valytis organizmą. Beje, kiek vandens per diena išgeriate? Kad plaukai, oda riebūs, tai dar nereiškia, kad jie drėgni. Pleiskanos sako, kad jie yra išsausėję. Riebalai ir drėgmė - tai du visiškai skirtingi dalykai. Pirmiausia - bent 2litrai vandens per dieną wink.gif

Tenka pripažinti, bet vandens išgeriu labai nedaug. 2 litrų, turbūt, net nesiekia. O kokiais būdais organizmą galima valytis (gal senesnės narės pamenat Nidulios įdėta receptą? Bandžiau aš jį, bet man rytais labai sunku, nes anksti keltis man didžiausia kančia, o be pusryčių negaliu pradėti dienos doh.gif )? Dabar dar kartą atidžiai skaitau temą „Maistas grožiu ir sveikatai“, reikia man keisti mitybą smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Babi*: 06 lapkričio 2011 - 14:44
QUOTE(Babi* @ 2011 11 06, 15:44)
Tenka pripažinti, bet vandens išgeriu labai nedaug. 2 litrų, turbūt, net nesiekia. O kokiais būdais organizmą galima valytis (gal senesnės narės pamenat Nidulios įdėta receptą? Bandžiau aš jį, bet man rytais labai sunku, nes anksti keltis man didžiausia kančia, o be pusryčių negaliu pradėti dienos doh.gif )? Dabar dar kartą atidžiai skaitau temą „Maistas grožiu ir sveikatai“, reikia man keisti mitybą smile.gif


na vandens suvartojimas yra labai individualus dalykas..jį reikia gerti, bet sakyti, kad ne mažiau kaip du litrus yra tikrai neteisinga..

aš išgeriu po tris litrus, kartais ir daugiau. bet mano oda vis tiek sausa, plaukai sausoki..
Atsakyti
Merginos, gal kas bandėte Sante plaukų balzamą ir kaukę su mangais, 2in1?
Va tokią:
user posted image

Aprašymas:
Ši priemonė gali būti naudojama ir kaip kasdienis kondicionierius (išsiplovę plaukus šampūnu užsitepkite šią priemonę ir palaikykite 2 min, nuskalaukite), ir kaip plaukus puoselėjanti intensyvaus poveikio kaukė (kartą per savaitę palaikykite 10 min). Brokolių aliejus ir mangų sviestas užtikrina lengvą iššukavimą, blizgesį ir apimtį Jūsų plaukams, neapsunkindami jų. BDIH sertifikuotas natūralus produktas. Be naftos produktų, be silikono.
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 11 07, 22:15)
Merginos, gal kas bandėte Sante plaukų balzamą ir kaukę su mangais, 2in1?
Va tokią:
user posted image

Aprašymas:
Ši priemonė gali būti naudojama ir kaip kasdienis kondicionierius (išsiplovę plaukus šampūnu užsitepkite šią priemonę ir palaikykite 2 min, nuskalaukite), ir kaip plaukus puoselėjanti intensyvaus poveikio kaukė (kartą per savaitę palaikykite 10 min). Brokolių aliejus ir mangų sviestas užtikrina lengvą iššukavimą, blizgesį ir apimtį Jūsų plaukams, neapsunkindami jų. BDIH sertifikuotas natūralus produktas. Be naftos produktų, be silikono.

aš ir į jį vis pasižiūriu, nes mačiau dabar su nuolaida, tai irgi labiau įdomu būtų ar kas bandė naudoti kaip kaukę ir koks efektas...

Sudėtis jo: Water, Alcohol*, Glyceryl Citrate/Lactate/Linoleate/Oleate, Cetearyl Alcohol, Broccoli Seed Oil, Sorbitan Stearate, Sodium Cetearyl Sulfate, Betaine, Mango Seed Butter, PCA Ethyl Cocoyl Arginate, Sucrose Cocoate, Urtica Dioica Nettle Extract*, Essential Oils, Tocopherol, Limonene, Linalool, Benzyl Benzoate, Coumarin, Citronellol, Geraniol, Citral
Atsakyti
QUOTE(blueberry_nights @ 2011 11 07, 23:15)
aš ir į jį vis pasižiūriu, nes mačiau dabar su nuolaida, tai irgi labiau įdomu būtų ar kas bandė naudoti kaip kaukę ir koks efektas...


O kur nuolaidą taiko?
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 11 08, 00:15)
O kur nuolaidą taiko?


beautyfly.lt prie akciju yra su -20%
Atsakyti
Merginos, turiu klausimeli - turbut visos cia busit bandziusios/uosciusios Logona 'tropic' kvapo kuno sviestuka (zinau, kad kazkuriuo metu jis itin populiarus SM'e buvo). Man idomu ka tas kvapas primena? Bloge radau, kad visoms kvapas skanus, bet i ka panasus niekur nerandu.... 4u.gif
Atsakyti
Norėjau paklausti labiau išmanančių - buvau nusižiūrėjusi WELEDA medetkų muilą leliukui, bet čia LT pažiūrėjau pakuotę ir jokio sertifikato ant jos neradau. Kažkaip paprastai natūralios kosmetikos gamintojai nurodo sertifikatų ženkliukus ant pakuotės jei jie priklauso. Violey prie šio Weledos muilo yra parodyras NaTrue*** ženkliukas, kažin ant pakuotės jis būtų ar ne? Palyginimui: turiu iš Violey WELEDOS Levandų masažinį aliejų, ten yra ant pakuotės ženkliukas NaTrue*, o Lt tyčia pasižiūrėjau ant pakuotės jokio ženkliuko nėra. Kaip suprats?
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 11 07, 22:15)
Merginos, gal kas bandėte Sante plaukų balzamą ir kaukę su mangais, 2in1?

Aš turiu jau kurį laiką, tai kaip čia pasakius.. Mano plaukų galai labai sausi. Kaip balzamas jis man nieko vertas, kaip kaukė nebloga, bet ne fantastiška smile.gif Tepu ją kai būnu duše, palaikau apie 10-15min., gal kaip kaukę reikėtų ilgiau. Tik pastebėjau, kad ją reikia labai gerai išplauti, išskalbti tiesiog, nes kitaip galai lieka riebaluoti. Bet plaunant plaukus sekantį kartą, bent jau aš, jaučiu dar kaukę ant plaukų, ji tarsi ne tiek švelnina plaukus, kiek įsigeria, lyg aliejuoti plaukai būna kai sušlampa smile.gif
Galiu pasidalinti pabandymui, nes tos pakuotės man ilgam užteks smile.gif
Atsakyti
Kažkuri mergaitė šioje temoje rašė, kad "naudojant eko šampūnus per du metus mano plaukai ataugo su dviguba jėga ir žymiai storesni ir sveikesni", dabar neberandu tos žinutės, tai gal gali ta mergina atsiliepti ir aprašyti, pavardinti ką naudojo konkrečiai, t.y. šampūnus, kondic., kaukes, gal losjonus, vitaminus...
Būčiau dėkinga 4u.gif
Nes pati tokiu poveikiu negaliu pasigirti, nors naudoju kiek įmanoma natūralesnes priemones jau apie metus (Druide, Sante, FIN, aliejų kaukės, ... ).
Atsakyti
QUOTE(Kopka @ 2011 11 08, 10:33)
Aš turiu jau kurį laiką, tai kaip čia pasakius.. Mano plaukų galai labai sausi. Kaip balzamas jis man nieko vertas, kaip kaukė nebloga, bet ne fantastiška smile.gif Tepu ją kai būnu duše, palaikau apie 10-15min., gal kaip kaukę reikėtų ilgiau. Tik pastebėjau, kad ją reikia labai gerai išplauti, išskalbti tiesiog, nes kitaip galai lieka riebaluoti. Bet plaunant plaukus sekantį kartą, bent jau aš, jaučiu dar kaukę ant plaukų, ji tarsi ne tiek švelnina plaukus, kiek įsigeria, lyg aliejuoti plaukai būna kai sušlampa smile.gif
Galiu pasidalinti pabandymui, nes tos pakuotės man ilgam užteks  smile.gif

Prisidedu prie komentaro... Mano plaukų ilgis - žemiau pečių, tai dedant šią priemonę kaip kaukę (kai netingiu, palaikau net valandą laiko), tai ji man greitai naudojasi, nes jos taip nemažai reikia, rezultate nauodojant kaip kaukę - patinka (plaukai atsigauna, minkštučiai, žvilga...), bet antrą kartą nekartočiau, ji man pariebina gan stipriai patį plauką... Naudojant kaip balzamą, tai per sunku plaukui, norisi kokio lengvesnio balzamo...
Atsakyti
Merginos, kažkuri iš jūsų naudojo Alverde akių tušą, gal galit parašyti savo nuomonę apie tušą ilgiau panaudojus? smile.gif
Atsakyti