Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai, -85- tema

QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2011 11 03, 23:28)
Na ir galiausiai aš pradėjau skaityti kitokius valgomosios sodos naudojimo būdus buityje ir grožio procedūroms. Taigi, pasirodo, ji labai universalus daiktas biggrin.gif

Man bendradarbė pasakojo apie tą būdą. Tik ji siūlė sodą maišyti su cukrum arba druska, kad pašveistų odą, padaryti tokią košelę ir sumaišius su šiltu vandeniu tepti ant veido. O kad oda nebūtų sudirginta, prieš tai veidą ištepti kokiu muilu, prausikliu arba geriausia skutimosi putomis ir tik tada masažuoti veidą. Tai sakyčiau jos veido oda dabar atrodo tobulai, nors kažkada buvo labai spuoguota ir papilkėjusi.
Bandžiau ir aš tą būdą, tai man kiek dirgina odą - ji rausta ir ima ožiuotis, nors bandžiau ne ant viso veido. Tai pabandžiau gal dukart ir mečiau. Reikės kada vėl pabandyti tik nosiai, nes ji man daugiausia bėdų ir kelia savo juoduliais g.gif
Atsakyti
QUOTE(eja @ 2011 11 04, 09:19)
Butinai bandysiu, nors gali matomai pasausinti, ar neserpetoja po to odele?


Man tai nešerpetoja. Po šitos procedūros dar papurškiu veidą hidroliatu ir patepu aliejų mišiniu iš KN. Tada oda švelni švelni ir minkšta kaip kūdikio būna blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Galadrielė @ 2011 11 04, 09:35)
Man bendradarbė pasakojo apie tą būdą. Tik ji siūlė sodą maišyti su cukrum arba druska, kad pašveistų odą, padaryti tokią košelę ir sumaišius su šiltu vandeniu tepti ant veido. O kad oda nebūtų sudirginta, prieš tai veidą ištepti kokiu muilu, prausikliu arba geriausia skutimosi putomis ir tik tada masažuoti veidą. Tai sakyčiau jos veido oda dabar atrodo tobulai, nors kažkada buvo labai spuoguota ir papilkėjusi.
Bandžiau ir aš tą būdą, tai man kiek dirgina odą - ji rausta ir ima ožiuotis, nors bandžiau ne ant viso veido. Tai pabandžiau gal dukart ir mečiau. Reikės kada vėl pabandyti tik nosiai, nes ji man daugiausia bėdų ir kelia savo juoduliais g.gif


Galadriele, aš apie tuos kitus būdus taip pat skaičiau. Bet man šveitimo užtenka tiek, kiek galima su viena košele iš sodos pašveisti. Jos granulės labai smulkios. Tuo tarpu tiek druskos, tiek cukraus stambios, tai skaičiau, kad ir šveitimas turėtų būti daug agresyvesnis. O aš tokio prisibijau. Dar perskaičiau ir čia, SM forume, kad viena mergina su druska odą susigadino. Nors gal tai priklauso nuo jautrumo... Ir jau tokį mišinį kai dedi, turbūt tikrai reikia to prausiklio ar muilo užtepti prieš tai.

Man po pagarinimo oda visiškai nedirgsta, padarau procedūrą ir iškart panaudoju hidroliatą su aliejais, tai oda net nebando šerpetoti ar dirgti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elegantiškai sninga: 04 lapkričio 2011 - 11:27
sveikos, merginos,

gal kuri zino, kur Kaune galima nusipirkti nvey kosmetikos ? via naturalis jau nebeturi.
ir kitas klausimas del atspalvio: jei 515 man vos per tamsi, tai tonu sviesesne butu 514 ? ir kaip jus ja tepate ? nes pastebejau, kad man pirstais sunkiai pasiskirsto. gal kempinele naudojat ?
siaip man ji super patinka thumbup.gif
dar noreciau isbandyti ta delux kremine ir kompaktine.
pasidalinkit kas bandet nvey dekoratyvine kosmetika (veido odai konkreciai domina) 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bituteba @ 2011 11 04, 16:49)
sveikos, merginos,

gal kuri zino, kur Kaune galima nusipirkti nvey kosmetikos  ? via naturalis jau nebeturi.
ir kitas klausimas del atspalvio: jei 515 man vos per tamsi, tai tonu sviesesne butu 514 ? ir kaip jus ja tepate ? nes pastebejau, kad man pirstais sunkiai pasiskirsto. gal kempinele naudojat ?
siaip man ji super patinka  thumbup.gif
dar noreciau isbandyti ta delux kremine ir kompaktine.
pasidalinkit kas bandet nvey dekoratyvine kosmetika (veido odai konkreciai domina)  4u.gif  4u.gif

Na taip , nebera via naturalis Nvey kosmetikos blush2.gif Pirkau kazkada 515 , tiko idealiai . Skaiciau blog'e , kad tai lietuvaiciu pamegtas atspalvis. Pirkau neseniai ten danu firmos Nilens Jord krempudra 583. ( kaina kaip ir Nvey) Labai patiko ,neprasciau nei Nvey . Yra testeris , gal jums irgi tiks 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bituteba @ 2011 11 04, 16:49)
ir kaip jus ja tepate ? nes pastebejau, kad man pirstais sunkiai pasiskirsto. gal kempinele naudojat ?

as tepdavau kempinele, bet man ir pirstais visai neblogai pavykdavo.. bet kempinele graziau
Atsakyti
QUOTE(bituteba @ 2011 11 04, 16:49)
sveikos, merginos,

gal kuri zino, kur Kaune galima nusipirkti nvey kosmetikos  ? via naturalis jau nebeturi.
ir kitas klausimas del atspalvio: jei 515 man vos per tamsi, tai tonu sviesesne butu 514 ? ir kaip jus ja tepate ? nes pastebejau, kad man pirstais sunkiai pasiskirsto. gal kempinele naudojat ?
siaip man ji super patinka  thumbup.gif
dar noreciau isbandyti ta delux kremine ir kompaktine.
pasidalinkit kas bandet nvey dekoratyvine kosmetika (veido odai konkreciai domina)  4u.gif  4u.gif

Laisvės alėjoje vaistinėje prie fontano. Berods ten Camelia vaistinė, tas pats pastatas kur KTU ekonomikos vadybos fak. Jei neturi kokios prekės, tai galima užsisakyt, bet man vežė kokias tris sav. netekau kantrybės ir siunčiausi internetu.
Atsakyti
dekui atsakusioms del Nvey.

o nillens jord - tai su negerieciais. viena karta ziurejau etikete
Atsakyti
Gal kuri atradote šampūną ar dar ką nors, kas sustabdytų plaukų slinkimą ir kovotų su pleiskanomis (riebiomis)? Plaukai slenka tokiais tempais, kad baisu. Dar buvo minčių, kad čia koks seborėjinis dermatitas, bet dabar imu abejoti, nes pagal aprašymus dar turėtų būti išberta ir kūno oda, o man šito nėra. Jau nebežinau ką ir daryti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2011 11 05, 22:25)
Gal kuri atradote šampūną ar dar ką nors, kas sustabdytų plaukų slinkimą ir kovotų su pleiskanomis (riebiomis)? Plaukai slenka tokiais tempais, kad baisu. Dar buvo minčių, kad čia koks seborėjinis dermatitas, bet dabar imu abejoti, nes pagal aprašymus dar turėtų būti išberta ir kūno oda, o man šito nėra. Jau nebežinau ką ir daryti verysad.gif

Kur skaitete? 4u.gif pirma karta girdziu ax.gif

O ka dar, apart sampuno, naudojat/-sit nuo slinkimo? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ievvvvaa @ 2011 11 05, 23:29)
Kur skaitete? 4u.gif  pirma karta girdziu  ax.gif

O ka dar, apart sampuno, naudojat/-sit nuo slinkimo?  4u.gif

„Riebios pleiskanos dažniausiai būna kai kurių odos ligų (grybelio, žvynelinės, ichtiozės ar seborėjinio dermatito) simptomas. Tuomet išberiama ir kūno oda. “ čia parašyta, prie „Ligos eiga“ smile.gif

Stengiuosi kuo dažniau daryti aliejines kaukes, į šampūną kartai palašinu arbatmedžio eterinio aliejaus. Vis galvoju, kad gal su svogūnais reikėtų pabandyti, bet labai bijau to kvapo. Bet jeigu taip ir toliau, tai tikrai spjausiu į visus tuos kvapus ir bandysiu...

Į mane kreipkis „tu“ mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2011 11 05, 22:43)
„Riebios pleiskanos dažniausiai būna kai kurių odos ligų (grybelio, žvynelinės, ichtiozės ar seborėjinio dermatito) simptomas. Tuomet išberiama ir kūno oda. “ čia parašyta, prie „Ligos eiga“ smile.gif

Stengiuosi kuo dažniau daryti aliejines kaukes, į šampūną kartai palašinu arbatmedžio eterinio aliejaus. Vis galvoju, kad gal su svogūnais reikėtų pabandyti, bet labai bijau to kvapo. Bet jeigu taip ir toliau, tai tikrai spjausiu į visus tuos kvapus ir bandysiu...

Į mane kreipkis „tu“ mirksiukas.gif

As ir sh.. tepciaus, jei slinktu, ir tikrai zinociau, kad padetu biggrin.gif doh.gif Ne visoms svoguno kvapas taip ilgai laikosi, man pvz jausdavosi TIK kai galva plaudavau, na kai suslapdavo. O siaip jokio kvapo, nors dariausi svoguno kaukes ne viena ir ne 4 kartus 4u.gif
O del ko Tau slenka? 4u.gif

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ievvvvaa @ 2011 11 06, 00:57)
As ir sh.. tepciaus, jei slinktu, ir tikrai zinociau, kad padetu  biggrin.gif  doh.gif  Ne visoms svoguno kvapas taip ilgai laikosi, man pvz jausdavosi TIK kai galva plaudavau, na kai suslapdavo. O siaip jokio kvapo, nors dariausi svoguno kaukes ne viena ir ne 4 kartus  4u.gif
O del ko Tau slenka?  4u.gif

4u.gif


slinkimas dažniausiai manau būna nuo to, kad organizmo viduje kažkas netaip, tai nežinau kiek čia gali padėti šampūnai ar kitos išorinės priemonės. Reiktų tikriausiai pavartoti vitaminu (man Biosalose parekomendavo gerti alieju tam tikros rusies, nes sake taip jame esantys vitaminai ir medžiagos geriau pasisavina), sveikai maitintis...

as siemet kaip nekeista tokia problema nesiskundziu is viso, nors visos drauges aplinkui bumba apie ta pati, kad tuoj liks be plaukų..
Atsakyti