Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai, -85- tema

sveikos merginos nezinau ar i ta tema pataikiau norejau pasiteirauti ar kuri esat uzsisakinejusios is sios parduotuves http://www.love-eco.lt/ nesenei uzsisakiau kakavos sviesta ir ji man idejo nu toki sutrupinta i smulkias dalelytes blink.gif ar yra kuriai taip buve?ar cia normalu? g.gif dabar net nezinau ka is jo galima padaryti nes nera kaip teptis verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Tukiuke @ 2011 11 03, 21:03)
sveikos merginos nezinau ar i ta tema pataikiau norejau pasiteirauti ar kuri esat uzsisakinejusios is sios parduotuves http://www.love-eco.lt/  nesenei uzsisakiau kakavos sviesta ir ji man idejo nu toki sutrupinta i smulkias dalelytes blink.gif  ar yra kuriai taip buve?ar cia normalu? g.gif dabar net nezinau ka is jo galima padaryti nes nera kaip teptis verysad.gif

kakavos sviestas yra labai kietas, todel grynu juo teptis tikrai neiseitu.. o del to, kad gavai sutrupinta kakavos sviesta, tai nereikia pergyventi.. kakavos sviesta geriausia naudoti ne viena, o pamaisyti su kitais aliejais (zinoma, tada reiketu kakavos sviesta istirpinti pries maisant)..
is sitos int. pardes nesu nieko pirkusi, tai apie kokybe nieko nezinau..
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2011 11 03, 22:28)
kakavos sviestas yra labai kietas, todel grynu juo teptis tikrai neiseitu.. o del to, kad gavai sutrupinta kakavos sviesta, tai nereikia pergyventi.. kakavos sviesta geriausia naudoti ne viena, o pamaisyti su kitais aliejais (zinoma, tada reiketu kakavos sviesta istirpinti pries maisant)..
is sitos int. pardes nesu nieko pirkusi, tai apie kokybe nieko nezinau..

esu is ju pirkus tai pirma karta gavau gabali tai pasildydavau tarp delnu ir tepdavau po truputi bet aciu uz patarima 4u.gif reiks tirpinti smile.gif
Atsakyti
norejau is *"Biologisch24" parsisiusti sampunu bet vien siuntimas 10€, vaje kaip brangu. negi jus mokat tokia kaina vien uz siuntima g.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ZBITKA @ 2011 11 03, 21:44)
norejau is *"Biologisch24"  parsisiusti sampunu bet vien siuntimas 10€, vaje kaip brangu. negi jus mokat tokia kaina vien uz siuntima g.gif  unsure.gif

jei gerai pamenu, tai nuo kazkiek euru siuntimas nemokamas.. bet ten daug tu euru, todel apsimoka jungtis keliems zmonems prie uzsakymo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ZBITKA @ 2011 11 03, 21:44)
norejau is *"Biologisch24"  parsisiusti sampunu bet vien siuntimas 10€, vaje kaip brangu. negi jus mokat tokia kaina vien uz siuntima g.gif  unsure.gif


merginos kooperuojasi ir dalinasi siuntimo mokestį mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2011 11 03, 20:55)
jei gerai pamenu, tai nuo kazkiek euru siuntimas nemokamas.. bet ten daug tu euru, todel apsimoka jungtis keliems zmonems prie uzsakymo  mirksiukas.gif



tai kad as italijoj gyvenu. siusiuosi is lovelula raso kad apie 3£ siuntimas. noriu isbandyt utekram sampunu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(blueberry_nights @ 2011 11 03, 20:26)
Jetus, šitai temai tuoj reikės keisti pavadinimą į Natūralios kosmetikos gamintojas JMO  lotuliukas.gif


O tokios temos dar nėra? lotuliukas.gif
Atsakyti
Mačiau, rašėt apie tuos užsikimšimus ant nosies ir pan. Jei tai tie juoduliukai, man rodos, jie vadinami kamedonais. Man veidą šaltuoju metų laiku beria vis mažiau, bet tų bjaurybių iki galo niekaip nepavykdavo atsikratyti. Bet neseniai atradau labai paprastą, pigų ir veiksmingą būdą. Ir visai atsitiktinai thumbup.gif

Tai va, man burnoje atsirado tokia žaizdelė, kurią labai nemaloniai jausdavau. Paskaičiau internete, radau receptą, kad reikia pasidaryti košelę iš medaus ir valgomosios sodos, ir periodiškai palaikyti. Padėjo, ir netgi sakyčiau, kad labai greitai. Tada su sodos pagalba išgydėm MB slogą. Na ir galiausiai aš pradėjau skaityti kitokius valgomosios sodos naudojimo būdus buityje ir grožio procedūroms. Taigi, pasirodo, ji labai universalus daiktas biggrin.gif

Ir radau informacijos, kad labai gerai išvalo tuos kamedonus, ir šiaip tinkamai naudojant yra idealus dalykas riebiai odai. Kadangi kamedonų niekaip nepavyko atsikratyt jokiomis, net brangiausiomis, priemonėmis prieš tai, nusprendžiau išmėginti sodą. Taigi pradžioje pagarinau veiduką, kad atsivertų poros. Tada sodą sumaišiau su trupučiu šilto vandens, tą košelę užtepiau ant veido, ir lengvais judesiais masažavau (tą užtenka daryti keletą minučių ir jokiu būdu nereikia trinti). Kai nuploviau, pati nepatikėjau rezultatu. Pakartojus antrą kartą nosies zona liko švarutėlė thumbup.gif Dar vėliau procedūrą pakartojau visam veidukui ir labai patiko rezultatas. Na čia bent jau mano riebiai odai, nežinau, ar sausai odai tai tiktų taip pat. Dabar tą procedūrą pasidarau kartą per savaitę ir vis dar labai džiaugiuos rezultatu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elegantiškai sninga: 03 lapkričio 2011 - 21:30
QUOTE(Palomina @ 2011 11 03, 21:55)
jei gerai pamenu, tai nuo kazkiek euru siuntimas nemokamas.. bet ten daug tu euru, todel apsimoka jungtis keliems zmonems prie uzsakymo  mirksiukas.gif

The shipping in the EU countries and to Switzerland costs 9.99 EUR. From 150.00 EUR we deliver free. As esu pirkusi su draugem uz 150 euru , tai labai greitai ir nemokamai gavom savo prekes.
Atsakyti
QUOTE(ZBITKA @ 2011 11 03, 21:56)
tai kad as italijoj gyvenu. siusiuosi is lovelula raso kad apie 3£ siuntimas. noriu isbandyt utekram sampunu ax.gif


Ne apie, o nuo. mirksiukas.gif

QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2011 11 03, 22:07)
O tokios temos dar nėra? lotuliukas.gif


Yra: http://www.supermama...hl=john masters
Atsakyti
Butinai bandysiu, nors gali matomai pasausinti, ar neserpetoja po to odele?

QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2011 11 03, 22:28)
Dabar tą procedūrą pasidarau kartą per savaitę ir vis dar labai džiaugiuos rezultatu.

Atsakyti