Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai, -85- tema

QUOTE(Babi* @ 2011 11 03, 13:17)
Sakau iš patirties: gali ruošti piniginę lotuliukas.gif


Tai jau matau, kad turbūt neišsisuksiu, kaip tik žiemai jau yra poreikis papildyti atsargas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2011 11 03, 11:38)
o sakykit mergickos ar gali padauget spuogu jai odai truksta dregmes? g.gif  nu man toks jausmas kad man taip buna g.gif

Savo patirtim galiu pasidalinti. Visa gyvenima maniau kad mano oda riebi ir spuoguota, tad ir priemones naudodavau tokiai odai skirtas, o rezultate vis kildavo nauji spuogai, bet deka visu merginu kurios bendrauja naturalios kosmetikos forumuose issiaiskinau kad visgi mano oda sausa, net sakyciau dehidratavusi buvo, tai pradejus naudoti priemones skirtas tokiai odai viskas susitvarke, ir dabar jei tik pradeda oda oziuotis, kilsta koks spuogelis ar pradeda blizgeti, padauginu suvartojamo vandens kieki ir viskas stoja i vezias.

QUOTE(ernesin @ 2011 11 03, 11:39)
O kokiu šampūnu plaunate plaukus? smile.gif
Čia vienintelis JMO kondicionierius  kurio galima nenuplauti ar daugiau yra?

Si karta bandziau Urtekram su ruduoju cukrumi, ant lentynos yra dar trys sampunai, sakiau pabandysiu su visais ir palyginsiu rezultatus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2011 11 03, 12:38)
o sakykit mergickos ar gali padauget spuogu jai odai truksta dregmes? g.gif  nu man toks jausmas kad man taip buna g.gif


Tikrai gali. Man dermatologė kažkada aiškino, kad kai oda dehidratuota (išsausinta), tai riebalinės liaukos veikia dar aktyviau ir pridaro daug žalos. Aš naudoju Medimix vaistažolinį muiliuką, kuris sausina. Kai pajaučiu, kad per daug - padarau pertrauką ir pasidarau ką nors iš vaistažolių veidui prausti.
Atsakyti
as taip ir pagalvojau, buvau gavus meginuka sausai odai, tai zinokit oda akimirksniu pagrazejo, palygejo,spuogu ne vieno neliko thumbup.gif
jauciu reikes pirkt ta kremuka, bet kad siuntimas is mondebio 6svarai beveik doh.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 11 03, 01:23)
Ane?  g.gif Mano oda irgi jautri, taip pat susidaro kieti inkštirai, kuriuos sunku išvalyti, bet apie pienelį ji man nieko nepasakojo... Tik sakė kad odą labai minkštinti reikia kad tie inkštirai išsivalytų. Pusė metų praėjo ale dar stebuklingo būdo neatradau tam.

Tai gal tavo oda riebi? Tokiu atveju tau neužtektų vien pienelio valymui - reikia prausiklio, o aš pienelį naudoju vietoj prausiklio. Nebent gali pienelį naudoti kaip inkštirų minkštiklį (gerai skamba biggrin.gif) ir kaitalioti jį su prausikliu, pvz ryte pienelis - vakarais prausklis ir pan

QUOTE(Spurgita @ 2011 11 03, 12:40)
Aš buvau radusi straipsnį, kaip reikia valyti veidą ricinos aliejų sumaišius su kitu aliejumi.

Su ricina atsargiai - padauginus ar per ilgai apnaudojus nusausina odą

QUOTE(asmodeja @ 2011 11 03, 13:31)
Na isbandziau ir as si detangler'į  biggrin.gif Naudojau ant dregnu plauku ir nenuploviau, uzsidejau ranksluosti ant galvos, o kai nuemiau tai issigandau, tokio minsktumo plauku nesu turejusi per visa savo gyvenima, nei su sintetinemis priemonemis nei su naturaliomis.

Nu tokio efekto man nei pro kur neduoda, net sakyčiau drėkinimo mažoka man iš jo. Matyt pas mane tikrai pakulos doh.gif Nors kad suminkština tai faktas

QUOTE(shemsa @ 2011 11 03, 13:38)
o pienelis bet koks tinka prausimui ar kazkoks specia;lus prausimui yra?
as turiu toki pieneli, pirkau akim valyt, bet netinka jis man sitam reikalui, tai galvoju sunaudot prausimui gal tiktu? nes dabar stovi nenaudojamas  doh.gif

Tinka bet koks, bet man tam reikalui Laveros pieneliai yra Nr. 1, ypač tas Basis Sensistive 2in1. Turiu dar Sante, tai irgi neblogas, tik labai jau neskalsus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(asmodeja @ 2011 11 03, 11:31)
Na isbandziau ir as si detangler'į  biggrin.gif

thumbup.gif thumbup.gif

QUOTE(asmodeja @ 2011 11 03, 13:18)
Savo patirtim galiu pasidalinti. Visa gyvenima maniau kad mano oda riebi ir spuoguota, tad ir priemones naudodavau tokiai odai skirtas, o rezultate vis kildavo nauji spuogai, bet deka visu merginu kurios bendrauja naturalios kosmetikos forumuose issiaiskinau kad visgi mano oda sausa, net sakyciau dehidratavusi buvo, tai pradejus naudoti priemones skirtas tokiai odai viskas susitvarke,
galvos odai tą patį pritaikyčiau, perėjus nuo riebių pl. šampūnų prie normalių/ sausų, pradžioj kiek keista buvo, atrodė lyg riebaluota galva pusiau. dabar žiūriu ir iš vakaro jau galiu plauti (su riebių pl. šampūnu po nakties jau nebegalėdavau eiti palaidais). O ir plaukai ženkliai minkštesni, švelnesni, mažiau sausinami. drinks_cheers.gif

QUOTE(Galadrielė @ 2011 11 03, 13:36)
Tai gal tavo oda riebi? Tokiu atveju tau neužtektų vien pienelio valymui - reikia prausiklio, o aš pienelį naudoju vietoj prausiklio. Nebent gali pienelį naudoti kaip inkštirų minkštiklį

o ką daryti tokiu būdu "suminkštinus" tuos inkštirus? g.gif

Beje, išbandžiau JMO gelinį šveitiklį veidui (gal gerai išverčiau) -šitą. Oda nepaprastai švelni liko, nenusausėjo. Smulkūs grūdeliai lengvai pašveitė. Kvapas laaabai keistas, bet savotiškai įdomus, malonus biggrin.gif Kadangi natūralių šveitiklių be šio nesu bandžiusi nė vieno, tai paliko gerą įspūdį apskritai. Tik nžn ar pirkčiau pilną pakuotę, turbūt nupapūgauti mėginčiau blush2.gif nors šiaip gana skalsus pasirodė, tai gal verta būtų turėti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2011 11 03, 16:35)
o ką daryti tokiu būdu "suminkštinus" tuos inkštirus? g.gif
Beje, išbandžiau JMO gelinį šveitiklį veidui (gal gerai išverčiau) -šitą. Oda nepaprastai švelni liko, nenusausėjo. Smulkūs grūdeliai lengvai pašveitė. Kvapas laaabai keistas, bet savotiškai įdomus, malonus biggrin.gif Kadangi natūralių šveitiklių be šio nesu bandžiusi nė vieno, tai paliko gerą įspūdį apskritai. Tik nžn ar pirkčiau pilną pakuotę, turbūt nupapūgauti mėginčiau blush2.gif  nors šiaip gana skalsus pasirodė, tai gal verta būtų turėti smile.gif

Suminkštinant inkštirus poros yra pravalomos ir ne taip kemšasi, negilūs inkštirai pagal idėją turėtų patys išlįsti, o gilesnius lengviau iškrapštyti. Realiai tą prausimą reikėtų daryti veidą kiek pagarinus, nuprausus karštu vandeniu ar pan, kad poros atsivertų, bet bent jau aš neturiu laiko dažniausiai ir tik šiltu vandenuku paprasusiu, o tada pieneliu pamasažuoju. Šiaip jokio akivaizdaus jų išlindimo ir pabėgimo nuo mano veido nepastebėjau, nosis kemšasi taip pat greitai kaip ir visuomet, bet skruostai kažkaip žymiai švaresni atrodo, o ir pati oda tokia kitokia g.gif (čia po 2mėn praktikos)

Etama, ten ne šveitiklis, o prausiklis. Tikrai skalsus, nesausina odos, tinka net ir jautriai. Saviški dabar pribaiginėju, tai ko tai pompa kvailioja - matyt pasikimšo ar uždžiūvo ilgiau nenaudojus...
Atsakyti
QUOTE(8 p.m. @ 2011 11 03, 13:09)
Man šis būdas labai patiko, oda jausdavosi tokia pamaitinta, švelni, bet kas vakarą nedrįsčiau to daryti - mano kraujagyslės turi polinkį plėstis, tad karštas rankšluostukas joms ne į naudą. Tačiau stengiuos kas savaitę taip pasilepinti, nors ir neišvalo visų inkštirų.  4u.gif

Mano veido kraujagyslės irgi linkę plėstis, jaučiu darysiu kartą per savaitę.

QUOTE(Babi* @ 2011 11 03, 13:17)
Pirmoje temos žinutėje yra dvi nuorodos apie tokį valymą. Bent man šis valymas kolkas pats geriausias thumbup.gif

Pagal tas nuorodas paskaičiusi ir pradėjau daryti. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 11 03, 14:55)
Suminkštinant inkštirus poros yra pravalomos ir ne taip kemšasi, negilūs inkštirai pagal idėją turėtų patys išlįsti, o gilesnius lengviau iškrapštyti. Realiai tą prausimą reikėtų daryti veidą kiek pagarinus, nuprausus karštu vandeniu ar pan, kad poros atsivertų, bet bent jau aš neturiu laiko dažniausiai ir tik šiltu vandenuku paprasusiu, o tada pieneliu pamasažuoju. Šiaip jokio akivaizdaus jų išlindimo ir pabėgimo nuo mano veido nepastebėjau, nosis kemšasi taip pat greitai kaip ir visuomet, bet skruostai kažkaip žymiai švaresni atrodo, o ir pati oda tokia kitokia g.gif (čia po 2mėn praktikos)

Etama, ten ne šveitiklis, o prausiklis. Tikrai skalsus, nesausina odos, tinka net ir jautriai. Saviški dabar pribaiginėju, tai ko tai pompa kvailioja - matyt pasikimšo ar uždžiūvo ilgiau nenaudojus...
Va tas man ir buvo įdomu, kame principas to reikalo. Visad buvau linkusi kremą tepti ryte, vakare prausti odą kažkuo be vaško ir nenaudoti kremų. Anksčiau dažnai rasulo košele su pagerinimais plaudavau, dabar jei nesidažiusi su kempinėle tokia nusibrūžinu, jei pasidažiusi-pasimozoju naminiu valikliu, po to rasulu ar kempinėle, lengvai pamuiluota g.gif
Man irgi tokia procedūra kiek per ilga kasdienai atrodo, nors ir pilnai išbaigta ir suprantama. Vakare dažniausiai lūžtu kaip noriu miego, tai prausiuosi ir dantis valausi kone prisimerkus. O jei reiktų dar garinti, žaistis... unsure.gif doh.gif
O tau oda prasivalė nuo juodulių ar tų užsikimšimų? Hmm, įdomu ar naminis valiklis tiktų šiam reikalui, jei taip, tai kokį emulsiklį naudoti geriausia mastau.gif

Tiksliai 4u.gif bet realiai, pagal poveikį sakyčiau yra labai švelnus šveitiklis, bent jau jautriai odai. riebesnei tai gal ir prausiklį pilnai atstotų drinks_cheers.gif aš tai mėginuką turiu, bet ir tą naudosiu ne kartą, gan skalsiai naudojasi tiek kondicionieriai, tiek prausikliai man žiūriu thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Spurgita @ 2011 11 03, 16:59)
Mano veido kraujagyslės irgi linkę plėstis, jaučiu darysiu kartą per savaitę.
Jei Satura nesupyks, parekomenduosiu jos anksčiau pasiūlytą var. tokiai odai 4u.gif daryti aliejinį valymą duše, kai šiaip ar taip natūraliai oda pasigarina ir poros "prasiplečia"
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2011 11 03, 20:45)
O tau oda prasivalė nuo juodulių ar tų užsikimšimų? Hmm, įdomu ar naminis valiklis tiktų šiam reikalui, jei taip, tai kokį emulsiklį naudoti geriausia mastau.gif

Tiksliai 4u.gif bet realiai, pagal poveikį sakyčiau yra labai švelnus šveitiklis, bent jau jautriai odai. riebesnei tai gal ir prausiklį pilnai atstotų drinks_cheers.gif aš tai mėginuką turiu, bet ir tą naudosiu ne kartą, gan skalsiai naudojasi tiek kondicionieriai, tiek prausikliai man žiūriu thumbup.gif

Ant skruostų pas mane poros tiesiog kemšasi, o ant nosies tie juoduliukai yra, inkštirai turbūt vadinasi. Tai man skruostai nebe taip kemšasi ir šiaip bendras odos tonusas toks kitoks, pati oda kitokia.

Pamenu visą gyvenimą maniau, kad mano oda super sausa ir pan, o dabar imu pastebėti, kad ji tiesiog buvo dehidraduota, o realiai yra mišri. Nei sausuliukų jau nebeturiu, nei traukia odą. Aišku, bėrimų dar nors vežimu vežk, prieš mm kartais vis dar būna tragedija, bet aplamai savo odą dabar myliu labiau ir esu ja vis labiau patenkinta. Labai tikiuosi, kad iki pavasario būsiu kaip iš pieno plaukusi lotuliukas.gif

O tą JMO mėginuką aš naudodavau kokius 5-7 kartus. Paskui neapsikentusi visą bonką nusipirkau, tada kažkaip nubrokinau, dabar vėl išsitraukiau ir panaudoju kokį kartą į savaitę biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 11 03, 19:57)
Ant skruostų pas mane poros tiesiog kemšasi, o ant nosies tie juoduliukai yra, inkštirai turbūt vadinasi. Tai man skruostai nebe taip kemšasi ir šiaip bendras odos tonusas toks kitoks, pati oda kitokia.

Pamenu visą gyvenimą maniau, kad mano oda super sausa ir pan, o dabar imu pastebėti, kad ji tiesiog buvo dehidraduota, o realiai yra mišri. Nei sausuliukų jau nebeturiu, nei traukia odą. Aišku, bėrimų dar nors vežimu vežk, prieš mm kartais vis dar būna tragedija, bet aplamai savo odą dabar myliu labiau ir esu ja vis labiau patenkinta. Labai tikiuosi, kad iki pavasario būsiu kaip iš pieno plaukusi lotuliukas.gif

O tą JMO mėginuką aš naudodavau kokius 5-7 kartus. Paskui neapsikentusi visą bonką nusipirkau, tada kažkaip nubrokinau, dabar vėl išsitraukiau ir panaudoju kokį kartą į savaitę biggrin.gif


Jetus, šitai temai tuoj reikės keisti pavadinimą į Natūralios kosmetikos gamintojas JMO lotuliukas.gif

super dėl odos, aš labai panašiai pradedu atgaivint ir sąvąją su ekopriemonėm ir beveik jau visiškai atsikračiau spuogų smile.gif taip pat naudojant eko šampūnus per du metus mano plaukai ataugo su dviguba jėga ir žymiai storesni ir sveikesni smile.gif
Atsakyti
QUOTE(blueberry_nights @ 2011 11 03, 21:26)
super dėl odos, aš labai panašiai pradedu atgaivint ir sąvąją su ekopriemonėm ir beveik jau visiškai atsikračiau spuogų smile.gif taip pat naudojant eko šampūnus per du metus mano plaukai ataugo su dviguba jėga ir žymiai storesni ir sveikesni smile.gif

Va čia tai rezultatai, neįtikėtina tiesiog bigsmile.gif
Atsakyti