Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai, -85- tema

QUOTE(Adera777 @ 2011 11 03, 10:18)
Gal galite mergaitės parašyti kur pigiau jo galima būtų įsigyti?


Ir aš jo noriu fool.gif su jumis neįmanoma, jūs kaip kokios prekybos agentės biggrin.gif viską įsiūlot biggrin.gif

tai va, gal kur yra miniukų pirkti šito daikto?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Adera777 @ 2011 11 03, 10:18)
Gal galite mergaitės parašyti kur pigiau jo galima būtų įsigyti?

Vienas iš variantų perpirkti iš ko nors 4u.gif

QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2011 11 03, 10:20)
Ir aš jo noriu  fool.gif   su jumis neįmanoma, jūs kaip kokios prekybos agentės biggrin.gif viską įsiūlot biggrin.gif

drinks_cheers.gif Kol niekas apie detangler'į nerašė, tol man jo ir nereikėjo, be kai taip išgyrė, argi galima nepirkti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Babi*: 03 lapkričio 2011 - 09:32
Sveikos.

Ieškau drėkinamojo kremo, bet jam turiu itin svarbią sąlygą - kad būtų lengvas, nes naudosiu kaip makiažo pagrindą (po kremine pudra). Gal turite kokių rekomendacijų?

Esu nusižiūrėjusi AKAMUTI rožių kremą. Gal kuri naudojote? Kaip jo riebumas? g.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Johanesburgo kunigaikštytė: 03 lapkričio 2011 - 10:37
QUOTE(Babi* @ 2011 11 02, 15:18)
O veido valyti aliejais nenorėtum pabandyti? smile.gif


O kaip tu valai veidą aliejais?
Aš buvau radusi straipsnį, kaip reikia valyti veidą ricinos aliejų sumaišius su kitu aliejumi. Bandau kartą per savaitę šią procedūrą atlikti. Po jos veidas būna labai švelnus, bet spuogeliai ir inkštirai niekur nedingsta, reikia su jais atskirai kažką daryt. Taip pat makiažą pradėjau valyti su abrikosų kauliukų aliejumi, tai paakių oda žymiai geriau atrodo, nebesausėja, švelni, lygi pasidarė, užtat pradėjo "T" zona riebaluotis.
Atsakyti
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2011 11 03, 09:20)
tai va, gal kur yra miniukų pirkti šito daikto?smile.gif


pirkit butelį ir išsidalinkit wink.gif

QUOTE(Johanesburgo kunigaikštytė @ 2011 11 03, 10:36)
Esu nusižiūrėjusi AKAMUTI  rožių kremą. Gal kuri naudojote? Kaip jo riebumas?  g.gif



kodėl Akamuti? Čia bus iš aliejų ir hidrolatų pagamintas kremas, greičiausiai riebus.


QUOTE(Spurgita @ 2011 11 03, 10:40)
Bandau kartą per savaitę šią procedūrą atlikti. Po jos veidas būna labai švelnus, bet spuogeliai ir inkštirai niekur nedingsta, reikia su jais atskirai kažką daryt.


karto į savaitę tikrai per mažai, aš kas vakarą šitą procedūrą praktikuoju smile.gif
Atsakyti
Na isbandziau ir as si detangler'į biggrin.gif Naudojau ant dregnu plauku ir nenuploviau, uzsidejau ranksluosti ant galvos, o kai nuemiau tai issigandau, tokio minsktumo plauku nesu turejusi per visa savo gyvenima, nei su sintetinemis priemonemis nei su naturaliomis. Dar galiukus patepiau jojobos aliejuku ir isdziovinau fenu. Plaukai pakolkas atrodo nesukrite, siektiek papure, ir glotnus. Labai minksti, man kai pripratusiai prie savo sausu pakulu tai atrodo gal net perminksti biggrin.gif Na jei dar plaukai isbus iki kito plovimo tris dienas neplauti, tai bus super thumbup.gif
Atsakyti
o sakykit mergickos ar gali padauget spuogu jai odai truksta dregmes? g.gif nu man toks jausmas kad man taip buna g.gif
o pienelis bet koks tinka prausimui ar kazkoks specia;lus prausimui yra?
as turiu toki pieneli, pirkau akim valyt, bet netinka jis man sitam reikalui, tai galvoju sunaudot prausimui gal tiktu? nes dabar stovi nenaudojamas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(asmodeja @ 2011 11 03, 11:31)
Na isbandziau ir as si detangler'į  biggrin.gif Naudojau ant dregnu plauku ir nenuploviau, uzsidejau ranksluosti ant galvos, o kai nuemiau tai issigandau, tokio minsktumo plauku nesu turejusi per visa savo gyvenima, nei su sintetinemis priemonemis nei su naturaliomis. Dar galiukus patepiau jojobos aliejuku ir isdziovinau fenu. Plaukai pakolkas atrodo nesukrite, siektiek papure, ir glotnus. Labai minksti, man kai pripratusiai prie savo sausu pakulu tai atrodo gal net perminksti  biggrin.gif Na jei dar plaukai isbus iki kito plovimo tris dienas neplauti, tai bus super  thumbup.gif

O kokiu šampūnu plaunate plaukus? smile.gif


Čia vienintelis JMO kondicionierius kurio galima nenuplauti ar daugiau yra?
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2011 11 02, 19:45)
Nebegirkit JMO, prašau doh.gif  lotuliukas.gif


Iki šiol nelabai žinojau apie JMO, bet tokie ditirambai šioj temoj ir mane sudomino, tai paskaitysiu, už ką čia taip jį giriat lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(asmodeja @ 2011 11 03, 12:31)
Na isbandziau ir as si detangler'į  biggrin.gif Naudojau ant dregnu plauku ir nenuploviau, uzsidejau ranksluosti ant galvos, o kai nuemiau tai issigandau, tokio minsktumo plauku nesu turejusi per visa savo gyvenima, nei su sintetinemis priemonemis nei su naturaliomis. Dar galiukus patepiau jojobos aliejuku ir isdziovinau fenu. Plaukai pakolkas atrodo nesukrite, siektiek papure, ir glotnus. Labai minksti, man kai pripratusiai prie savo sausu pakulu tai atrodo gal net perminksti  biggrin.gif Na jei dar plaukai isbus iki kito plovimo tris dienas neplauti, tai bus super  thumbup.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Spurgita @ 2011 11 03, 11:40)
O kaip tu valai veidą aliejais?
Aš buvau radusi straipsnį, kaip reikia valyti veidą ricinos aliejų sumaišius su kitu aliejumi. Bandau kartą per savaitę šią procedūrą atlikti. Po jos veidas būna labai švelnus, bet spuogeliai ir inkštirai niekur nedingsta, reikia su jais atskirai kažką daryt. Taip pat makiažą pradėjau valyti su abrikosų kauliukų aliejumi, tai paakių oda žymiai geriau atrodo, nebesausėja, švelni, lygi pasidarė, užtat pradėjo "T" zona riebaluotis.



QUOTE(Satura @ 2011 11 03, 12:21)
karto į savaitę tikrai per mažai, aš kas vakarą šitą procedūrą praktikuoju smile.gif


Man šis būdas labai patiko, oda jausdavosi tokia pamaitinta, švelni, bet kas vakarą nedrįsčiau to daryti - mano kraujagyslės turi polinkį plėstis, tad karštas rankšluostukas joms ne į naudą. Tačiau stengiuos kas savaitę taip pasilepinti, nors ir neišvalo visų inkštirų. 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Spurgita @ 2011 11 03, 11:40)
O kaip tu valai veidą aliejais?
Aš buvau radusi straipsnį, kaip reikia valyti veidą ricinos aliejų sumaišius su kitu aliejumi. Bandau kartą per savaitę šią procedūrą atlikti. Po jos veidas būna labai švelnus, bet spuogeliai ir inkštirai niekur nedingsta, reikia su jais atskirai kažką daryt. Taip pat makiažą pradėjau valyti su abrikosų kauliukų aliejumi, tai paakių oda žymiai geriau atrodo, nebesausėja, švelni, lygi pasidarė, užtat pradėjo "T" zona riebaluotis.

Pirmoje temos žinutėje yra dvi nuorodos apie tokį valymą. Bent man šis valymas kolkas pats geriausias thumbup.gif

QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2011 11 03, 12:40)
Iki šiol nelabai žinojau apie JMO, bet tokie ditirambai šioj temoj ir mane sudomino, tai paskaitysiu, už ką čia taip jį giriat lotuliukas.gif

Sakau iš patirties: gali ruošti piniginę lotuliukas.gif
Atsakyti