Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai, -85- tema

QUOTE(fuksė @ 2011 11 02, 14:51)
o as ieskau naturalaus gero prausiklio, gasulas netiko, aciu.


Kodėl netiko?

Aš naudoju Argital prausiklį veidui su fitino rūgštimi. Labai fainas - paprastas, gerai putojantis ir skalsus.

Hauschka CC man neprilipo. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 11 02, 17:12)
Aš naudoju Argital prausiklį veidui su fitino rūgštimi. Labai fainas - paprastas, gerai putojantis ir skalsus.

drinks_cheers.gif Ir kada jis pagaliau baigsis lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2011 11 02, 15:13)
Fukse, o kuo gasulas netiko? blush2.gif Man tai kūnui neblogai jis, tik kad jau baisiai sunkiai nusiplauna, per daug laiko užtrunka maudynės doh.gif


erzina oda, po jo raudonos demes atsiranda, odos tipas - sausa, spuogu ir pan. dariniu neturiu.
Papildyta:
QUOTE(micefee @ 2011 11 02, 16:12)
Kodėl netiko?

Aš naudoju Argital prausiklį veidui su fitino rūgštimi. Labai fainas - paprastas, gerai putojantis ir skalsus.

Hauschka CC man neprilipo.  schmoll.gif


del gasulo atsakiau, o Argital kokiai oda, mat iskart neparasiau, kad mano sausa. doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Babi* @ 2011 11 02, 15:18)
O veido valyti aliejais nenorėtum pabandyti? smile.gif

Labai ačiū visoms, pasisakiusioms apie JMO, Lavera ir Sante bei šampūnus (žinoma, jei kuri dar turi ką pasakyti, labai įdomu bus išgirsti) Nusipirkau iš vienos forumietės JMO 50ml pabandymui, žiūrėsiu kaip patiks cool.gif


bandziau ricina, alyv. aliejum, kazkaip svaros pojucio truksta, noriu kazko putojancio, o po to vandens biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2011 11 02, 15:51)
o as ieskau naturalaus gero prausiklio, gasulas netiko, aciu.

JMO su grūdeliais thumbup.gif

Arba dar pabandyk praustis pieneliu, pvz Lavera Basis Sensitive 2in1 tam reikalui superinis. Man kažkada būtinai reikėdavo kažko putojančio, muiluoto tokio, kad gerai nusiprausti, o dabar pienelis yra Nr. 1 - Elytė patarė ir išmokė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 11 02, 18:37)
JMO su grūdeliais  thumbup.gif

Arba dar pabandyk praustis pieneliu, pvz Lavera Basis Sensitive 2in1 tam reikalui superinis. Man kažkada būtinai reikėdavo kažko putojančio, muiluoto tokio, kad gerai nusiprausti, o dabar pienelis yra Nr. 1 - Elytė patarė ir išmokė smile.gif


JMO ziurejau snd., jo sudetis turetu but gera. g.gif

Dar ziurejau situs:
http://www.cleopatra...etails.php?id=7
http://www.cleopatra...details.php?id=

bet neraukiu ju sudeciu, ot tundra verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(blueberry_nights @ 2011 11 02, 15:07)
Essential care kreminis veido prausiklis

gal kartais esi bandziusi Hauschkos ar Lavera Basis Sensitiv pienelius veidui valyti/prausti? Galetum palyginti Essential Care pieneli su tais dviem? Ir siaip noreciau platesniu atsiliepimu apie si pieneli (kazkada norejau pirkti, bet iki siol dar nenusipirkau biggrin.gif )

QUOTE(micefee @ 2011 11 02, 16:12)
Aš naudoju Argital prausiklį veidui su fitino rūgštimi. Labai fainas - paprastas, gerai putojantis ir skalsus.

Odos nesausina?
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2011 11 02, 18:58)
gal kartais esi bandziusi Hauschkos ar Lavera Basis Sensitiv pienelius veidui valyti/prausti? Galetum palyginti Essential Care pieneli su tais dviem? Ir siaip noreciau platesniu atsiliepimu apie si pieneli (kazkada norejau pirkti, bet iki siol dar nenusipirkau  biggrin.gif )
Odos nesausina?


negaliu palyginti nes nesu bandzius tu kitu, bet jis tinka jautriai ir sausai odai, nes neissausina odos nei kiek, puikiai nuvalo makiažą. sakyčiau toks labai švelnus subtilus valiklis, bet labai gerai veikiantis smile.gif nusipirk maziuka kieki - pabandysi ir paziuresi, ar tau tiks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 11 02, 18:37)
JMO su grūdeliais  thumbup.gif

Arba dar pabandyk praustis pieneliu, pvz Lavera Basis Sensitive 2in1 tam reikalui superinis. Man kažkada būtinai reikėdavo kažko putojančio, muiluoto tokio, kad gerai nusiprausti, o dabar pienelis yra Nr. 1 - Elytė patarė ir išmokė smile.gif

Nebegirkit JMO, prašau doh.gif lotuliukas.gif

Pamenu, kažkuriai Elytė sakė, kad ir rytais veidą prausti reikia ne tik su vandeniu. Gal kuri nupasakos, kaip visa rytinė veido prausimo procedūra turėtų atrodyti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2011 11 02, 19:48)
JMO ziurejau snd., jo sudetis turetu but gera. g.gif

Ne tik turėtų būti, bet ir yra gera mirksiukas.gif

QUOTE(Babi* @ 2011 11 02, 20:45)
Nebegirkit JMO, prašau doh.gif  lotuliukas.gif

Pamenu, kažkuriai Elytė sakė, kad ir rytais veidą prausti reikia ne tik su vandeniu. Gal kuri nupasakos, kaip visa rytinė veido prausimo procedūra turėtų atrodyti? ax.gif

Geras geras JMO lotuliukas.gif

Man pasakojo apie prausimą smile.gif Šiaip visos rytinės - vakarinės procedūros yra derinamos pagal odos tipą ir poreikius, kadangi mano mišri, į sausumą ir dar plius jautri, tai papasakosiu tik apie savąją.
Ryte - veido prausimas pieneliu, hidrolatas, kremas. Vakare - nusivalau veidą pieneliu, tada nuprausiu pieneliu, hidrolatas, kremukas.
Kadangi dažausi, tai man kažkaip labiau patinka iš pradžių veidą apvalyti nuo kosmetikos, o tada prausti pieneliu, bet čia skonio ir įpročio reikalas, galima iškart prausti pieneliu nieko nevalius. Keliskart per savaitę rytais dar panaudoju Dr. H CC.

Šiaip tas valymas pieneliu man buvo rekomenduotas todėl, kad ant odos susidaro kieti inkštirai (pas riebiaodes sakė jie minkšti būna, tekantys tokie), tai juos reikia suminkštinti ir išmasažuoti, o kadangi oda jautri, tai tam reikalui pienelį naudoju. Tai va 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2011 11 02, 18:58)
Odos nesausina?


Nea, bet mano oda nesausa...

QUOTE(Galadrielė @ 2011 11 02, 21:59)
Šiaip tas valymas pieneliu man buvo rekomenduotas todėl, kad ant odos susidaro kieti inkštirai (pas riebiaodes sakė jie minkšti būna, tekantys tokie), tai juos reikia suminkštinti ir išmasažuoti, o kadangi oda jautri, tai tam reikalui pienelį naudoju. Tai va 4u.gif


Ane? g.gif Mano oda irgi jautri, taip pat susidaro kieti inkštirai, kuriuos sunku išvalyti, bet apie pienelį ji man nieko nepasakojo... Tik sakė kad odą labai minkštinti reikia kad tie inkštirai išsivalytų. Pusė metų praėjo ale dar stebuklingo būdo neatradau tam.
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 11 02, 21:59)
Geras geras JMO lotuliukas.gif

Man pasakojo apie prausimą smile.gif Šiaip visos rytinės - vakarinės procedūros yra derinamos pagal odos tipą ir poreikius, kadangi mano mišri, į sausumą ir dar plius jautri, tai papasakosiu tik apie savąją.
Ryte - veido prausimas pieneliu, hidrolatas, kremas. Vakare - nusivalau veidą pieneliu, tada nuprausiu pieneliu, hidrolatas, kremukas.
Kadangi dažausi, tai man kažkaip labiau patinka iš pradžių veidą apvalyti nuo kosmetikos, o tada prausti pieneliu, bet čia skonio ir įpročio reikalas, galima iškart prausti pieneliu nieko nevalius. Keliskart per savaitę rytais dar panaudoju Dr. H CC.

Šiaip tas valymas pieneliu man buvo rekomenduotas todėl, kad ant odos susidaro kieti inkštirai (pas riebiaodes sakė jie minkšti būna, tekantys tokie), tai juos reikia suminkštinti ir išmasažuoti, o kadangi oda jautri, tai tam reikalui pienelį naudoju. Tai va 4u.gif

Ir kaip galima ko nors nenorėti po tokių kalbų lotuliukas.gif

Ačiū, kad viską aprašei, labai knieti ir man išbandyti tokią rytinę procedurą 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Babi*: 03 lapkričio 2011 - 08:33
QUOTE(8 p.m. @ 2011 10 31, 22:16)
JMO detangler'is man nerealus atradimas (šiaip jau leave-in priemonių nemėgstu) ir žiauriai skalsus.

Gal galite mergaitės parašyti kur pigiau jo galima būtų įsigyti?
Atsakyti