Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai, -85- tema

QUOTE(Babi* @ 2011 11 01, 19:54)
Tavo plaukai kiek pamenu riebūs, taip?  ax.gif

O jei JMO detangler'į reikėtų palyginti Lavera basis Sensitive su Sante BC kondicionieriumi, kurį rinktumėtės ir kodėl? smile.gif

Šaknys (tiksliau-galvos oda) į riebumą, o plaukai kaip pas visas-kuo ilgyn tuo sausyn. bet nėra grynai sausi. normalūs g.gif
Lavera BS man gal panašus būtų (nelabai jis man galop lipo, tai išmainiau į rožių kondic.), JMO vos sunkesnis, o už BC lengvesnis vien dėl to, kad padauginti sunkiau, manau g.gif labai per vidurį toks tarp šių dviejų, jei l.mažai naudojant tai labiau į BS panašus, jei daugiau (ir po plovimo susigulėjus plaukui), panašiau į BC.
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2011 11 01, 21:54)
Tavo plaukai kiek pamenu riebūs, taip?  ax.gif
O jei JMO detangler'į reikėtų palyginti Lavera basis Sensitive su Sante BC kondicionieriumi, kurį rinktumėtės ir kodėl? smile.gif

Nors klausi ne manęs, bet pasisakysiu ir aš biggrin.gif
Mano plaukai ilgoki, linkę garbanotis, galai pučiasi ir sausėja, o šaknys aišku riebaluojasi. JMO detanglerį naudoju kaip nenuplaunamą priemonę ir kaskart ant plaukų kraunu nemažai jos (dedu per visą plaukų ilgį, iki kiek aukčiau ausų). Mano plaukai nuo jo garbanojasi dar labiau, bet pašukavus efektas dingsta. Šiaip esu patenkinta, tikrai kartosiu vėl, nes neapsunkina plaukų, neriebina, nors drėkinimo aišku galėtų ir kiek daugiau būti.
BC man nepatiko, nes apsunkindavo plaukus ir riebalavo, nors dėdavau tik čiut čiut ir tik ant pačių galiukų. Taip ir stovi nenaudojamas dar po šiai dienai.
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2011 11 01, 21:52)

O kurį mieliau pirktum: BC ar JMO?

Dar pasitikslinsiu, ar apie tą pačią priemonę kalbam.Šitas detangler'is, taip? smile.gif



Nepadėsiu šiuo klausimu biggrin.gif Pirkčiau abu, nes man dažnai norisi plaukams riebesnio palepinimo, bent kartą savaitėj. 4u.gif
Taip apie tą patį 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(8 p.m. @ 2011 11 01, 22:57)
Nepadėsiu šiuo klausimu  biggrin.gif  Pirkčiau abu, nes man dažnai norisi plaukams riebesnio palepinimo, bent kartą savaitėj.  4u.gif
Taip apie tą patį  4u.gif

O aliejinės kaukės, kaži, atstotų tą palepinimą g.gif Nors, kol nepabandysiu, tikriausiai, tik spėliot ir galėsiu unsure.gif

Aj, dar sakiau dėl Burt's Bees šampūno paklausiu: iš kur jį perki? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2011 11 01, 23:20)
O aliejinės kaukės, kaži, atstotų tą palepinimą g.gif Nors, kol nepabandysiu, tikriausiai, tik spėliot ir galėsiu unsure.gif

Aj, dar sakiau dėl Burt's Bees šampūno paklausiu: iš kur jį perki? blush2.gif


Gali būti, kad užtektų aliejinių ar pirktinių kaukių. Man kažkaip aliejinės jokio efekto nedaro (bet sąžinei nuraminti daraus kartą savaitėj) biggrin.gif .
Šiaip jų produkcijos Sarmoj mačiau, bet ar yra tas Very Volumizing šampūnas - nežinau 4u.gif Pati užsakinėjau netu, bet iš kur nebepamenu. Dažniausiai perku iš Mondebio, dar kažkada siunčiaus iš Naturisimo. Tai matyt iš pastarosios ir būsiu gavus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2011 11 01, 21:52)
O kurį mieliau pirktum: BC ar JMO?


Man jie abu labai skirtingi ir abu nepakartojami.
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2011 11 01, 20:54)

O jei JMO detangler'į reikėtų palyginti Lavera basis Sensitive su Sante BC kondicionieriumi, kurį rinktumėtės ir kodėl? smile.gif


Man pirmoje vietoje būtų JMO (nors esu tik mėginuką bandžiusi), bet kartu su JMO sampunu man dare stebuklus su plaukais. Aisku, kaina didele, tai del kainos rinkciausi Laveros basis sensitive, bet jei jo nebūčiau bandžiusi, tuomet be kalbų būtų Sante BC antroje vietoje, dar ir dėl jo taupumo galima būtų skirti irgi jam antą vietą.

Na šiaip mano nuomone šie trys kondicionieriai yra patys geriausi šiaip ar taip smile.gif 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(micefee @ 2011 11 01, 23:53)
Man jie abu labai skirtingi ir abu nepakartojami.


Pakartojami, t.y. norisi kartoti dar ir dar lotuliukas.gif
Atsakyti
koki patartumet sampuna, kad isplautu gerai galvos oda? seip mano kaip ir visu plaukai saknys riebios, galai sausi 4u.gif
Atsakyti
o as ieskau naturalaus gero prausiklio, gasulas netiko, aciu.
Perskaiciau Jusu pamastymus apie Sante ir Lavera kondic., bet taip ir nesupratau, kuris geresnis, be JMO biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fuksė: 02 lapkričio 2011 - 13:52
Beautyfly.lt naujienlaiškis

Iš įdomesnių nuolaidų: 20% JMO Bare produktams ir Weleda veido kremams ir jų miniams.
Papildyta:
QUOTE(fuksė @ 2011 11 02, 14:51)
o as ieskau naturalaus gero prausiklio, gasulas netiko, aciu.
Perskaiciau Jusu pamastymus apie Sante ir Lavera kondic., bet taip ir nesupratau, kuris geresnis, be JMO  biggrin.gif


Madaros giliai valančios žiedų putos
Dr. Hauschka prausiklis veidui
Essential care kreminis veido prausiklis

man kaip bebūtų keista pripažint labai tiko paprastas EKO Margaritos prausimosi gelis smile.gif nors oda probleminė - mišri..
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2011 11 02, 14:51)
o as ieskau naturalaus gero prausiklio, gasulas netiko, aciu.


Fukse, o kuo gasulas netiko? blush2.gif Man tai kūnui neblogai jis, tik kad jau baisiai sunkiai nusiplauna, per daug laiko užtrunka maudynės doh.gif
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2011 11 02, 14:51)
o as ieskau naturalaus gero prausiklio, gasulas netiko, aciu.
Perskaiciau Jusu pamastymus apie Sante ir Lavera kondic., bet taip ir nesupratau, kuris geresnis, be JMO  biggrin.gif

O veido valyti aliejais nenorėtum pabandyti? smile.gif

Labai ačiū visoms, pasisakiusioms apie JMO, Lavera ir Sante bei šampūnus (žinoma, jei kuri dar turi ką pasakyti, labai įdomu bus išgirsti) Nusipirkau iš vienos forumietės JMO 50ml pabandymui, žiūrėsiu kaip patiks cool.gif
Atsakyti