Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai, -85- tema

QUOTE(Alala00 @ 2011 09 14, 10:55)
gal yra bandziusiu desert essence sveitikli ? vilioja kaina, sudetis patiko, idomu ar svelnus veido odai, nes is naturaliu viena esu turejus tai buvo labai dideles tos granulytes  doh.gif  4u.gif


Nematytas koks tai man šitas brand'as... g.gif
Atsakyti
QUOTE(blueberry_nights @ 2011 09 14, 13:00)
Nematytas koks tai man šitas brand'as...  g.gif

Mane tai nustebino, kad jo ir LT jau galima rasti. Šiaip nemažas pasirinkimas yra iHerb internetinėje parduotuvėje. Aš esu bandžiusi šampūnus ir balzamus plaukų, kurie labai patiko (naudoju ir dabar), veido kremą, kuris patiko šiek tiek mažiau ir kažkada seniai veido prausiklį, apie kurį prisiminimai jau išblanko.
Tiesa, nesu tikra ar visų gaminių sudėtys yra gerietiškos g.gif
Atsakyti
QUOTE(smaggiuke @ 2011 09 14, 16:44)
Mane tai nustebino, kad jo ir LT jau galima rasti. Šiaip nemažas pasirinkimas yra iHerb internetinėje parduotuvėje. Aš esu bandžiusi šampūnus ir balzamus plaukų, kurie labai patiko (naudoju ir dabar), veido kremą, kuris patiko šiek tiek mažiau ir kažkada seniai veido prausiklį, apie kurį prisiminimai jau išblanko.
Tiesa, nesu tikra ar visų gaminių sudėtys yra gerietiškos  g.gif


as kiek domejaus, tai ne visu gera sudetis, bet sio sveitiklio sudety blogiuku neradau rolleyes.gif kazkaip tas brand'as turi linijas naturalios kosmetikos ir nevisai naturalios biggrin.gif
Atsakyti
Normalių plaukų savininkės, koks šampūnas jums pats geriausias? ax.gif
Atsakyti
Atsiliepimai apie Cattier pėdų kremą:
user posted image
Tepas lengvai, nedaug reikia. Tepiausi jau kelis kartus, užtepus juo pėdos tampa minkštos, lengvos, jaučias šviežumo jausmas - jaučiu šiek tiek šaldomąjį poveikį. Vienintelis ir labai didelis minusas - kvapas unsure.gif Patepus kojytes kremu rankas plautis būtina lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2011 09 14, 21:20)
Normalių plaukų savininkės, koks šampūnas jums pats geriausias? ax.gif


Lavera apelsinų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(blueberry_nights @ 2011 09 15, 08:59)
Lavera apelsinų  4u.gif


as isbandziau drauges duota Philip Martins plauku sampuno ir kondicionieriaus megineli. Sake, kad tie produktai yra naturalus, bet dar nesertifikuoti. Sampunas tai nerealus.Isskalavus galva po sampuno atrodo, kad plaukai padengti kaip aliejumi. Tarsi apsauginis sluoksni. Isplovus, plaukai tokie purus ir svelnus buvo. Produktai labai skalsus, maza iseiga. Labai patiko. Nezinau ar juos Lietuvoje kas platina. Noreciau visa pakuote isigyti. Nieko panasaus dar nesu bandziusi. Drauge sake, kad tai profesionali kosmetika. Jei nepatingesiu, surasysiu visa sudeti, nes ju puslapyje tik aktyviuosius ingridientus surase. Va ju puslapis http://www.philipmar...products/9.html
Atsakyti
QUOTE(prokruste @ 2011 09 15, 09:33)
as isbandziau drauges duota Philip Martins plauku sampuno ir kondicionieriaus megineli.

sudominai bigsmile.gif radau ju UK psl, tai jau dauk ko noriu biggrin.gif
koki sampuna bei kondicionieriu bandei?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramintele 26: 15 rugsėjo 2011 - 11:00
QUOTE(Ramintele 26 @ 2011 09 15, 11:49)
sudominai bigsmile.gif radau ju UK psl, tai jau dauk ko noriu biggrin.gif
koki sampuna bei kondicionieriu bandei?


bandžiau drėkinančius: maple wash ir maple rinse. Dabar norėčiau plaukų apimtį didinančius. Ir man jau visko reikia doh.gif Kondicionierius nenuplaunantis infusion cream, plaukų modeliavimo gelis ultimate gel ir dar jie turi plaukų dažų bigsmile.gif
Bankrotas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prokruste: 15 rugsėjo 2011 - 11:37
mergikes reikia skubaus patarimo 4u.gif
koki patartumet sampuna , mano plaukai sausi, bet saknys riebios, WELEDOS rozmarinu ar LAVEROS apelsinu ar koki kita laveros sampuna ? 4u.gif
beja LOOKFANTASTIC dabar nuolaidos WELEDAI ir LAVERAI , bent siuos gamintojus ziurejau gal ir dar kamnors yra blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2011 09 15, 12:40)
mergikes reikia skubaus patarimo  4u.gif
koki patartumet sampuna , mano plaukai sausi, bet saknys riebios, WELEDOS rozmarinu ar LAVEROS apelsinu ar koki kita laveros sampuna ? 4u.gif
beja LOOKFANTASTIC dabar nuolaidos WELEDAI ir LAVERAI , bent siuos gamintojus ziurejau gal ir dar kamnors yra blush2.gif


Manau Weleda
nes po Laveros gana greitai vėl susiriebaluoja plaukai, jei šaknys riebios, o rozmarinas bent jau man tai nuima šiek tiek tą greitą riebalavimąsi smile.gif
bet jei kasdien plauni plaukus, tai tada tiks ir Lavera labai gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(prokruste @ 2011 09 15, 09:33)
as isbandziau drauges duota Philip Martins plauku sampuno ir kondicionieriaus megineli. Sake, kad tie produktai yra naturalus, bet dar nesertifikuoti. Sampunas tai nerealus.Isskalavus galva po sampuno atrodo, kad plaukai padengti kaip aliejumi. Tarsi apsauginis sluoksni. Isplovus, plaukai tokie purus ir svelnus buvo. Produktai labai skalsus, maza iseiga. Labai patiko. Nezinau ar juos Lietuvoje kas platina. Noreciau visa pakuote isigyti. Nieko panasaus dar nesu bandziusi. Drauge sake, kad tai profesionali kosmetika. Jei nepatingesiu, surasysiu visa sudeti, nes ju puslapyje tik aktyviuosius ingridientus surase. Va ju puslapis http://www.philipmar...products/9.html

Labai įdomu pamatyti sudėtį. O gal žinai kokios kainos maždaug? ax.gif
Atsakyti