Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai, -85- tema

Ir dar kažką miglotai pamenu, kad berods Dr. Hauscka kosmetiką kažkur būdavo galima auti labai pigiai (per kažkurią narę). Gal kuri viską tiksliai pamenat? Labai norėčiau kremą pabandyti, o iš Biotekos iųstis paštu kainuoja beveik tiek pat, kiek pats miniukas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2011 10 31, 21:09)

Kokio čia šampūno? blush2.gif O gal tada JMO detangler'į geriau pirkti g.gif Visai pasimečiau biggrin.gif



Burt's Bees Volume šampūnas 4u.gif JMO detangler'is man nerealus atradimas (šiaip jau leave-in priemonių nemėgstu) ir žiauriai skalsus. Gaila, kad nesu dabar jo pasiėmusi, galėčiau nupilti doh.gif Bet gal Biotekoj jo mėginukų turi?
Atsakyti
QUOTE(blueberry_nights @ 2011 10 31, 15:21)
aš Laveros Basis sensitive naudoju kondicionierių dabar, anksčiau apskelbiau, kad tas pats kas ir Sante BC, bet ilgiau panaudojus tai nerealus  4u.gif  nes jis tikrai daro volume efekta. Anksčiau kažkaip tikrai plaukai žiauriai ploni buvo ir nedaug ju, o dabar taip suimi rankom ir jaučiasi kad plaukų yra! smile.gif))

duso gelius dar galima dovanoti - jie visada labai pasiteisina kaip dovana, arba kaukę plaukams (apsidziaugciau jei man kas padovanotu kokia Laveros kaukę..  ax.gif ) smile.gif))

o tu su tuo laveros kondisinu ir saknis tepi? ir kiek laiko ji laikai?
Atsakyti
QUOTE(8 p.m. @ 2011 10 31, 22:16)
Burt's Bees Volume šampūnas  4u.gif JMO detangler'is man nerealus atradimas (šiaip jau leave-in priemonių nemėgstu) ir žiauriai skalsus. Gaila, kad nesu dabar jo pasiėmusi, galėčiau nupilti  doh.gif Bet gal Biotekoj jo mėginukų turi?

JMO detangler'io nebūtina nuplauti? Tada būtinai prašysiu giminaitės, kad nuvyktų į Bioteką šito gėrio 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2011 10 31, 21:23)
o tu su tuo laveros kondisinu ir saknis tepi? ir kiek laiko ji laikai?


tai šaknų nereik tept su kondicionierium smile.gif NA aš netepu niekada, nes jau vakare tektų galvą eit plaut biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2011 11 01, 10:28)
JMO detangler'io nebūtina nuplauti? Tada būtinai prašysiu giminaitės, kad nuvyktų į Bioteką šito gėrio 4u.gif



Galima ir nuplauti, ir ne. Šiaip kaip nuplaunama priemonė man ji silpnoka, o kaip nenuplaunama super. Svarbiausia neriebina plaukų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2011 11 01, 10:28)
JMO detangler'io nebūtina nuplauti? Tada būtinai prašysiu giminaitės, kad nuvyktų į Bioteką šito gėrio 4u.gif


O jo dabar nera, bent jau Vilniuje ax.gif . Sake bus po poros savaiciu.
Atsakyti
Labai smagi ta JMO kondiškė, turbūt pirmas produktas , kur tikrai, jei sako neapriebina, reiškia neapriebina biggrin.gif po labai nedaug tepu, palieku kaip nenuplaunamą. Labai patinka, tiesa sausesniems plaukams gal būtų per lengva g.gif
Atsakyti
QUOTE(8 p.m. @ 2011 11 01, 12:29)
Galima ir nuplauti, ir ne. Šiaip kaip nuplaunama priemonė man ji silpnoka, o kaip nenuplaunama super. Svarbiausia neriebina plaukų  4u.gif

O kokie tavo plaukai? smile.gif

QUOTE(anj @ 2011 11 01, 13:21)
O jo dabar nera, bent jau Vilniuje  ax.gif . Sake bus po poros savaiciu.

Ir kaip dabar man tas porą savaičių išlaukt doh.gif

QUOTE(Etama @ 2011 11 01, 13:29)
Labai smagi ta JMO kondiškė, turbūt pirmas produktas , kur tikrai, jei sako neapriebina, reiškia neapriebina biggrin.gif po labai nedaug tepu, palieku kaip nenuplaunamą. Labai patinka, tiesa sausesniems plaukams gal būtų per lengva g.gif

Tavo plaukai kiek pamenu riebūs, taip? ax.gif

O jei JMO detangler'į reikėtų palyginti Lavera basis Sensitive su Sante BC kondicionieriumi, kurį rinktumėtės ir kodėl? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(anj @ 2011 11 01, 13:21)
O jo dabar nera, bent jau Vilniuje  ax.gif . Sake bus po poros savaiciu.


QUOTE(Babi* @ 2011 11 01, 20:54)
Ir kaip dabar man tas porą savaičių išlaukt doh.gif


beautyfly.lt turi.
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2011 11 01, 20:54)
O kokie tavo plaukai? smile.gif

O jei JMO detangler'į reikėtų palyginti Lavera basis Sensitive su Sante BC kondicionieriumi, kurį rinktumėtės ir kodėl? smile.gif



emm, kažkaip dažnai aš šitoj temoj gaunu šį klausimą, ir kiekvieną sykį gėda rašyti blush2.gif Mano plaukai šviesinti, ilgi ir aišku sausoki (šaknys į riebumą).
Sensitive neturėjus aš, bet BC buvo na kitoks - riebus, gerai gaivino ir glotnino plaukus. Detangler'is man juos padaro šilkiniais, bet nenusveria, tad efektas man labai labai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 11 01, 21:25)
beautyfly.lt turi.

Mėginukų? blush2.gif

QUOTE(8 p.m. @ 2011 11 01, 21:33)
emm, kažkaip dažnai aš šitoj temoj gaunu šį klausimą, ir kiekvieną sykį gėda rašyti  blush2.gif Mano plaukai šviesinti, ilgi ir aišku sausoki (šaknys į riebumą).
Sensitive neturėjus aš, bet BC buvo na kitoks - riebus, gerai gaivino ir glotnino plaukus. Detangler'is man juos padaro šilkiniais, bet nenusveria, tad efektas man labai labai  wub.gif

O kurį mieliau pirktum: BC ar JMO?

Dar pasitikslinsiu, ar apie tą pačią priemonę kalbam.Šitas detangler'is, taip? smile.gif
Atsakyti