Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai, -85- tema

QUOTE(micefee @ 2011 10 31, 17:04)
Sudėtis labai gera, labai daug įvairių ekstraktų, aliejų. Dėl formulės nelabai pakomentuosiu, sau kosmetikos nesigaminu, bet kadangi sudėty vaškas eina ketvirtu numeriu, tai pagal mane turėtų būti kreminė konsistencija... Gal geriau nusimanančios pasisakys. O kas čia per serumas?

Intelligent Nutrients Finishing Gloss
user posted image
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2011 10 31, 16:19)
Intelligent Nutrients Finishing Gloss
user posted image

Labai turtinga jo sudėtis, gal galite įmesti nuorodą kur jį radote 4u.gif
Atsakyti
ernesin, naturisimo. Kaina žiauri biggrin.gif
ir čia už 50ml???? ohmy.gif 10k. labiau apsimokėtų pačiai pasidaryti, nebent jau labai išbaigta konsistencija, nelipina ir pan. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Etama: 31 spalio 2011 - 18:51
QUOTE(Etama @ 2011 10 31, 19:49)
ernesin, naturisimo. Kaina žiauri biggrin.gif
ir čia už 50ml???? ohmy.gif 10k. labiau apsimokėtų pačiai pasidaryti


Nelabai apsimokėtų jei visus aliejus susipirkti reiktų...
Atsakyti
Ne bėda mažais kiekiais gauti, tiek klaustukas dėl tos bičių v. normos, kaip išgauti tinkamą konsistenciją g.gif būtų gerai pačiupinėti bent, įsivaizdavimui kas ten do daiktas. bet jaučiu baisus riebalas, labai pabrėžia, kad tik l. mažą kiekį naudoti ir netinka labai ploniems plaukams
Papildyta:
pora atsiliepimų čia, lygina su sintetiniu Moroccan Oil, o man rodos jis itin populiarus.
dar čia ir čia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Etama: 31 spalio 2011 - 18:58
QUOTE(Etama @ 2011 10 31, 18:49)
ernesin, naturisimo. Kaina žiauri biggrin.gif
ir čia už 50ml???? ohmy.gif 10k. labiau apsimokėtų pačiai pasidaryti, nebent jau labai išbaigta konsistencija, nelipina ir pan. g.gif

Pasidaryti tikrai niekada nepasidarysiu, ne prie širdies man visos tos gamybos, niekada nieks nesigauna blush2.gif O nusipirkti gal ir surizikuočiau ax.gif
Atsakyti
Negaliu nei natūralaus, nei sintetinio ilgai naudoti - jau po dviejų sav. pasireiškia alergija, tai visą dieną nagai į galvą sukišti ir kasau, kasau... Tai turiu bent 4 buteliukus šampūno ir vis juos kaitalioju... FEL paminėjau kaip man nesukėlusio niežulio ir galimą naudoti, nesakiau, kad jis natūralus, tik, kad man tiko...

O šiaip tai iš tiesų žiauru, kai pas mus į kosmetiką įlašina lašą aliejaus ir jau organic, natur... Kai kiekviena bobutė turguj aiškina, kad jos daržovės eco (prie miesto gatvės ir ant bobutės š... užaugintos, bet užtat cheminių trašų nėr lotuliukas.gif )
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2011 10 31, 16:08)
gal galit pakomentuot sio serumo plaukam sudeti?ar vertas demesio, nes kaina nemaza ir galvoju ar jis aliejinis ar kreminis yra kazin  g.gif
Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil*, Butyrospermum Parkii (Shea Butter)*, Beeswax/Cera Alba*, Nigella Sativa (Black Cumin) Seed Oil*+, Cucurbita Pepo (Pumpkin) Seed Oil*+, Rubus Idaeus (Red Raspberry) Seed Oil*+, Vitis Vinifera (Red Grape) Seed Oil*+, Vaccinium Macrocarpon (Cranberry) Seed Oil*+, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil*, Linum Usitatissimum (Linseed) Seed Extract*, Trifolium Pratense (Clover) Flower Extract*, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract*, Nasturtium Officinale (Watercress) Flower/Leaf Extract*, Citrus Aurantium Amara (Bitter Orange) Peel Oil*, Citrus Noblis (Mandarin Orange) Peel Oil*, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Oil*, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil*, Vetiveria Zizanoides (Vetiver) Root Oil*, Cymbopogon Martini (Palmarosa) Oil*, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot)Fruit Oil*, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil*, Citrus Medica Limonum (Lemon) Peel Oil*, Citrus Grandis (Grapefruit) Peel Oil*, Limonene*^, Geraniol*^, Linalool, Tocopherol (Vitamin E). *Certified Organic, ^Naturally occurring component of organic essential oil blend.



QUOTE(micefee @ 2011 10 31, 17:04)
Sudėtis labai gera, labai daug įvairių ekstraktų, aliejų. Dėl formulės nelabai pakomentuosiu, sau kosmetikos nesigaminu, bet kadangi sudėty vaškas eina ketvirtu numeriu, tai pagal mane turėtų būti kreminė konsistencija... Gal geriau nusimanančios pasisakys. O kas čia per serumas?


kadangi cia praktiskai vien aliejai, ekstraktai ir nemazai biciu vasko, tai cia ne jokia kremine konsistencija (kreminei konsistencijai padaryti reikalinga ir vandenine dalis, o cia jos nera).. cia labiau panasu i pomada.. o kad dar aiskiau butu, tai lupu balzamai irgi daromi is alieju ir biciu vasko.. na tai isisvaizduojat mazdaug kas cia per daiktas turetu buti smile.gif aisku nebus cia toks kietas kaip lupu balzamas..
plauku galiukams turetu buti gerai (tam kam patinka panasios priemones) - aliejai pamaitintu galiukius, o vaskas apsaugotu juos..
Atsakyti
mrs. R

Nelabai suprantu apie ką kalbat tiesą sakant. Visa natūrali normali kosmetika turi sertifikatus. Ekologiški ūkiai irgi.

O jei jum galvą niežti taip ištisai, tai reik kreiptis į dermatologą. Nes gal ten kokia liga. Kad ir žvynelinė.

O jau maniau, kad ekologiška produkcija jau niekam ne naujiena... smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo srauni_upe: 31 spalio 2011 - 20:03
QUOTE(Palomina @ 2011 10 31, 21:01)
kadangi cia praktiskai vien aliejai, ekstraktai ir nemazai biciu vasko, tai cia ne jokia kremine konsistencija (kreminei konsistencijai padaryti reikalinga ir vandenine dalis, o cia jos nera).. cia labiau panasu i pomada..


Sakydama kreminė konsistencija turėjau omeny, kad serumas nebus kaip aliejukas. Nežinau, kaip tą konsistenciją apibūdinti... Bet labai abejoju, kad jis bus toks kietas kaip pomada (beje, pomada esant šiltesnei temperatūrai skystėja) kadangi yra su dozatoriumi.
Atsakyti
QUOTE(Tendre @ 2011 10 31, 13:09)
Man tikę/patikę purinantys šampūnai

Ir dar eco firmos purinamasis buvo, bet jau nelabai ir kur bematau jį g.gif

4u.gif apie Weledos šampūnus galvojau, bet paskui prisiminiau, kad juose (kaštonų ir rozmarinų, man rodos tokie yra) yra SLS ar SLES doh.gif

QUOTE(Mrs. R @ 2011 10 31, 14:11)
Babi - štai nuoroda alijošinio muilo
http://www.forever.l...s-su-alavijais/
user posted image
Šiaip aš linkusi visada išmėginti produktą, ypač, kai jis nepigiai kainuoja, jau pabodo pinigus mėtyt, tiksliau, artimus savo apdovanot, nes man niekas netinka...

Mano plaukai sausi (dažyti), o šaknys riebios ,tai šampūnas arba plaukus nusausina, arba galvos neišplauna, arba atrodo, odą nusidirk, kaip niežti...

Ačiū už nuorodą, bet sudėtis man labai labai nepatiko 4u.gif

QUOTE(blueberry_nights @ 2011 10 31, 15:21)
duso gelius dar galima dovanoti - jie visada labai pasiteisina kaip dovana, arba kaukę plaukams (apsidziaugciau jei man kas padovanotu kokia Laveros kaukę..  ax.gif ) smile.gif))

Dušo geliai jau nebenaudojami, dabar muilus visi priversti naudoti hihihi.gif O dėl kaukės irgi labai nebloga idėja 4u.gif

QUOTE(8 p.m. @ 2011 10 31, 17:09)
Na man ta didelė "bonkė" į pabaigą labai atsibodo, neseniai tik va išbaigiau  karsta.gif, o pradėjau kažkur vasaros pradžioj...
Mano plaukai labai panašūs, plaudama nuolat suveliu "kaltūniuką" dešinėje pusėje priekyje, o ir plaut tenka kas antrą dieną (bet ir ta antra diena dažnai ištempta per prievartą). Niekad apsaugų nuo karščio nebandžiau, bet daugumoj džiovinu natūraliai. Tad man tas derinys: purinantis šampūnas plius JM detangler'is labai tiko, nes plaukai neapsunkę prie šaknų, tad ne taip greit riebaluojasi. Dar plius padėdavo kai įtepdavau šaknis su aloe geliu sumaišytu su rozmarino eteriniu. Ir nuo riebalavimosi, ir purumui, ir plaukų augimui gerai.
Dar prisiminiau, kad esu bandžius beveik visus Urtekram šampūnus, kartojau tik vieną, tą su ruduoju cukrumi.

Kokio čia šampūno? blush2.gif O gal tada JMO detangler'į geriau pirkti g.gif Visai pasimečiau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Babi*: 31 spalio 2011 - 20:47
QUOTE(Cinside @ 2011 10 21, 21:10)
Biotekoj gimtadienis, dovanėlės, nuolaidos.
Nugriebiau naują Santės tušą su 30proc nuolaida, žiūrėsim kaip patiks  ax.gif

Taigi, atsiliepimai, gal kas bus įdomu smile.gif
Dažo gražiai, gana dramatiškai. Nesiskiria vaizdas nuo cheminių. Puikiai juodina, storina. smile.gif
BET
Tepa dienos bėgyje akis, t.y. ten virš akių, kur blakstienos liečiasi. Tai žiūrint kam į akis vis pagalvoju, ar nenusidažė laugh.gif
Ir valosi gana sunkiai su aliejumi. O su vandeniu tai apskritai klaikiai tepa.
Atsakyti