Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai, -85- tema

QUOTE(Babi* @ 2011 10 30, 21:28)
Aš apskritai ekologiškų šampūnų, su prierašu „purinantis“ man rodos net mačiusi nesu, tai todėl ir klausiu, gal kuri jau bus atradusi unsure.gif O gal nerizikuot su naujais šampūnais ir dovanot Urtekram, kurį tas žmogus pripažino... Iš kitos pusės norėtųsi, kad ką nors naujo išbandytų g.gif Na, palauksiu dar kitų nuomonių 4u.gif

Apie Logona šampūnus aš išvis nekokią nuomonę esu susidariusi, tai nenorėčiau nei pati auti, nei kitam dovanočiau (nebent žinočiau, kad tikrai patiko ir tiko) ax.gif



Na aš perku pagrinde tik purinančius, tačiau mano pagrindiniai reikalavimai: šaknys pakeltos ir slidūs sunkūs plaukų galai, tad tenka atsirinkti. Kai kada dėl sudėties paslystu, kaip pvz. su Giovanni šampūnu, bet šiaip esu išbandžiusi daugumą LT esančių eko šampūnų. Druide man nepatiko, Logonos esu bandžiusi su bambukais - nieko, Santes neįtiko. Laveros su apelsinais - sunaudojau, tam kartui tiko. Burt's bees - kvepia skaniai, purinantis efektas yra, bet man trūko švelnumo po to. Šiaip esu nemažai bandžiusi kitokių tik va atmintis nelabai veikia. Dabar spintelėje guli Aubrey Organics Volume ir Avalon Organics mėlyname buteliuke (LT tokio berods nėra, užsakiau iš iHerb, nes paprastą purinantį iš Avalon esu turėjusi - buvo nieko). Šiaip man nepakartojamas efektas buvo išplovus Burt's Bees ir tada panaudojus John Masters detangler'į. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mrs. R @ 2011 10 30, 21:39)
Aš turiu problemišką galvos odą, plaukai plonyčiai, tai norėčiau irgi purinančio šampūno, bet... dar neradau man tinkančio, nors ieškau visą gyvenimą sad.gif
Jei kas norėtų padaryti dovaną- būčiau dėkingą už miniukų rinkinį - bandyčiau, bandyčiau - gal ką rasčiau, o jei nerasčiau, vis vien po truputį sunaudočiau smile.gif
Žinodami mano bėdą ir požiūrį į kosmetiką draugai bijo kažką dovanoti, bet... viena draugė išdrįso (tiesa, kai dovanojo, tai taip nedrąsiai, su pasiaiškinimais smile.gif ) gimtadienio proga įteikė man AW firmos skystą alijošinį muilą - sako - galėsi rankas plauti (o pati sakė naudoja visam kūnui ir ypač patenkinta intymioms vietoms). Paskaičiau sudėtį - pirmoje vietoje alijošius, kas yra labai neblogai - kvapas laaaabai švelnus, spalvos nėra. Na, nusiploviau rankas, pamaniau, kad kaip rankoms - per brangu, lašeliu nuprausiau veidą - viskas puiku, tada... išploviau galvą...  Po to vyras vis glostė galvą ir klausė, kodėl plaukai tooooookie švelnūs...
Odos neperštėjo, plaukučiai lyg kūdikio. Tas muilas tapo mano savaitgalio šampūnu, nes šiaip nemėgstu sugulusių slidžių plaukų.
Išmėginau tos pačios firmos šampūną ir kondicionierių - neverti nei pusės kainos.

Gal gali nuorodą įdėti, koks ten muilas? ax.gif

QUOTE(ernesin @ 2011 10 30, 21:47)
Kadangi naudoju nemažai Alverde produktų, užsifiksavę kad jie turi purinantį šampūną, deja nesu pati jo išbandžiusi nes mano plaukai ir taip per daug pučiasi smile.gif

Dėkuj, pasižymėjau, eisiu atsiliepimų ieškot 4u.gif

QUOTE(blueberry_nights @ 2011 10 30, 23:16)
Siulyciau FIN Rozmarinu (mano visai seimai ir draugems tiko) arba kanors is Urtekram arba mini rinkinuka smile.gif

4u.gif

QUOTE(Galadrielė @ 2011 10 30, 23:43)
Eubionos su kiviais ir ramunėlėm rašo, kad purinantis. Realiai kažkiek papurina, bet, kaip ir visi šampūnai, stebuklų nedaro.
Nors aš jį jau seniai turiu, kažkaip buvau išbrokinusi, ilgą laiką sandėliuke stovėjo, dabar nuo kieto šampūno galvą niežėti ėmė, tai vėl išsitraukiau Eubioną, nes kito neturiu, tai nu super, nesuprantu kodėl buvau jį išbrokinus - ir galvos neniežti, ir plaukai 3dienas išsilaiko normalūs (įprastai man 2 dienas laikosi). Net buvo kilusi mintis jį pakartoti, bet žiūrėsim, nes turiu dar pusę buteliuko

Eubiona jau bandyta, nesužavėjo taip, kad būtų kartojama (nors man šis šampūnas vienas iš geriausių) 4u.gif

QUOTE(8 p.m. @ 2011 10 31, 00:31)
Na aš perku pagrinde tik purinančius, tačiau mano pagrindiniai reikalavimai: šaknys pakeltos ir slidūs sunkūs plaukų galai, tad tenka atsirinkti. Kai kada dėl sudėties paslystu, kaip pvz. su Giovanni šampūnu, bet šiaip esu išbandžiusi daugumą LT esančių eko šampūnų. Druide man nepatiko, Logonos esu bandžiusi su bambukais - nieko, Santes neįtiko.  Laveros su apelsinais - sunaudojau, tam kartui tiko. Burt's bees - kvepia skaniai, purinantis efektas yra, bet man trūko švelnumo po to. Šiaip esu nemažai bandžiusi kitokių tik va atmintis nelabai veikia. Dabar spintelėje guli Aubrey Organics Volume ir Avalon Organics mėlyname buteliuke (LT tokio berods nėra, užsakiau iš iHerb, nes paprastą purinantį iš Avalon esu turėjusi - buvo nieko). Šiaip man nepakartojamas efektas buvo išplovus Burt's Bees ir tada panaudojus John Masters detangler'į. 4u.gif

O Giovanni sudėtis nelabai gera? O Burt's Bees yra LT pirkti? Ir kaip AO Volume šampūnas? ax.gif
Atsakyti
Man tikę/patikę purinantys šampūnai
user posted image
user posted image
Ir dar eco firmos purinamasis buvo, bet jau nelabai ir kur bematau jį g.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2011 10 30, 20:28)
Aš apskritai ekologiškų šampūnų, su prierašu „purinantis“ man rodos net mačiusi nesu, tai todėl ir klausiu, gal kuri jau bus atradusi unsure.gif O gal nerizikuot su naujais šampūnais ir dovanot Urtekram, kurį tas žmogus pripažino... Iš kitos pusės norėtųsi, kad ką nors naujo išbandytų g.gif Na, palauksiu dar kitų nuomonių 4u.gif

Apie Logona šampūnus aš išvis nekokią nuomonę esu susidariusi, tai nenorėčiau nei pati auti, nei kitam dovanočiau (nebent žinočiau, kad tikrai patiko ir tiko) ax.gif


na arba gali kokį plaukų balzamą geresnį padovanot smile.gifb O jau šamoūna nusipirks. Arba šampūną ir balzamą. Arba išvis ne galvai ką nors smile.gif\


O Eubioną perleidau vyrui verysad.gif
Ir jaučiu visgi man geriau naudot riebiem plaukam bet užsidėt balzamo. Kad šaknys liktų švarios...

Ta galva jautrus reikalas.
Atsakyti
Babi - štai nuoroda alijošinio muilo
http://www.forever.l...s-su-alavijais/
user posted image
Šiaip aš linkusi visada išmėginti produktą, ypač, kai jis nepigiai kainuoja, jau pabodo pinigus mėtyt, tiksliau, artimus savo apdovanot, nes man niekas netinka...

Mano plaukai sausi (dažyti), o šaknys riebios ,tai šampūnas arba plaukus nusausina, arba galvos neišplauna, arba atrodo, odą nusidirk, kaip niežti...
Atsakyti
QUOTE(Mrs. R @ 2011 10 31, 13:11)
Babi - štai nuoroda alijošinio muilo
http://www.forever.l...s-su-alavijais/
user posted image
Šiaip aš linkusi visada išmėginti produktą, ypač, kai jis nepigiai kainuoja, jau pabodo pinigus mėtyt, tiksliau, artimus savo apdovanot, nes man niekas netinka...

Mano plaukai sausi (dažyti), o šaknys riebios ,tai šampūnas arba plaukus nusausina, arba galvos neišplauna, arba atrodo, odą nusidirk, kaip niežti...


tai naudok 6amp8na riebiai galvos odai, o ant plaukų dėk kondicionierių. Dar gali kaukes pavartot
Atsakyti
Moteros, čia gi tema apie natūralią kosmetiką.
Atsakyti
QUOTE(8 p.m. @ 2011 10 30, 23:31)
Na aš perku pagrinde tik purinančius, tačiau mano pagrindiniai reikalavimai: šaknys pakeltos ir slidūs sunkūs plaukų galai, tad tenka atsirinkti. Kai kada dėl sudėties paslystu, kaip pvz. su Giovanni šampūnu, bet šiaip esu išbandžiusi daugumą LT esančių eko šampūnų. Druide man nepatiko, Logonos esu bandžiusi su bambukais - nieko, Santes neįtiko.  Laveros su apelsinais - sunaudojau, tam kartui tiko. Burt's bees - kvepia skaniai, purinantis efektas yra, bet man trūko švelnumo po to. Šiaip esu nemažai bandžiusi kitokių tik va atmintis nelabai veikia. Dabar spintelėje guli Aubrey Organics Volume ir Avalon Organics mėlyname buteliuke (LT tokio berods nėra, užsakiau iš iHerb, nes paprastą purinantį iš Avalon esu turėjusi - buvo nieko). Šiaip man nepakartojamas efektas buvo išplovus Burt's Bees ir tada panaudojus John Masters detangler'į. 4u.gif


va šito nesu bandžius dar.
Nu pas mane tokie įdomūs plaukai. Nes jie ploni, bet jų nemažai, greit veliasi, ir gan greit riebaluojasi. Smagus derinys ane? bigsmile.gif

Galvoju gal reik panaudot ką plauksu džiovinant. Pvz tą Logonos apsaugą nuo karščio ar dar ką nors g.gif

micefee
aš tai į tą paskutinį prausiklį nė dėmesio neatkreipiau, dabar tik įlindau ir sudėtį pamačiau lotuliukas.gif Žinot, jei žinotumėt kaip atrodo PEG tai tikrai nesinorėtų juo praustis.
MAn teko dirbt su pegais. Nu toks ne to parafinas ne to kažkas. Tirpsta vandenį, vandeniui išgaravus vel tokiu tampa.. nu parafiną primena.
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 10 31, 13:10)
na arba gali kokį plaukų balzamą geresnį padovanot smile.gifb O jau šamoūna nusipirks. Arba šampūną ir balzamą. Arba išvis ne galvai ką nors smile.gif\



aš Laveros Basis sensitive naudoju kondicionierių dabar, anksčiau apskelbiau, kad tas pats kas ir Sante BC, bet ilgiau panaudojus tai nerealus 4u.gif nes jis tikrai daro volume efekta. Anksčiau kažkaip tikrai plaukai žiauriai ploni buvo ir nedaug ju, o dabar taip suimi rankom ir jaučiasi kad plaukų yra! smile.gif))

duso gelius dar galima dovanoti - jie visada labai pasiteisina kaip dovana, arba kaukę plaukams (apsidziaugciau jei man kas padovanotu kokia Laveros kaukę.. ax.gif ) smile.gif))
Atsakyti
gal galit pakomentuot sio serumo plaukam sudeti?ar vertas demesio, nes kaina nemaza ir galvoju ar jis aliejinis ar kreminis yra kazin g.gif
Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil*, Butyrospermum Parkii (Shea Butter)*, Beeswax/Cera Alba*, Nigella Sativa (Black Cumin) Seed Oil*+, Cucurbita Pepo (Pumpkin) Seed Oil*+, Rubus Idaeus (Red Raspberry) Seed Oil*+, Vitis Vinifera (Red Grape) Seed Oil*+, Vaccinium Macrocarpon (Cranberry) Seed Oil*+, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil*, Linum Usitatissimum (Linseed) Seed Extract*, Trifolium Pratense (Clover) Flower Extract*, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract*, Nasturtium Officinale (Watercress) Flower/Leaf Extract*, Citrus Aurantium Amara (Bitter Orange) Peel Oil*, Citrus Noblis (Mandarin Orange) Peel Oil*, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Oil*, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil*, Vetiveria Zizanoides (Vetiver) Root Oil*, Cymbopogon Martini (Palmarosa) Oil*, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot)Fruit Oil*, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil*, Citrus Medica Limonum (Lemon) Peel Oil*, Citrus Grandis (Grapefruit) Peel Oil*, Limonene*^, Geraniol*^, Linalool, Tocopherol (Vitamin E). *Certified Organic, ^Naturally occurring component of organic essential oil blend.
Atsakyti
Sudėtis labai gera, labai daug įvairių ekstraktų, aliejų. Dėl formulės nelabai pakomentuosiu, sau kosmetikos nesigaminu, bet kadangi sudėty vaškas eina ketvirtu numeriu, tai pagal mane turėtų būti kreminė konsistencija... Gal geriau nusimanančios pasisakys. O kas čia per serumas?
Atsakyti
QUOTE(Tendre @ 2011 10 31, 13:09)
Man tikę/patikę purinantys šampūnai


O va štai man Laveros nelabai (greit riebaluodavos plaukai), o antrasis labai vėlė plaukus. Weledos kaštonų irgi 4u.gif

QUOTE(srauni_upe @ 2011 10 31, 15:15)
va šito nesu bandžius dar.
Nu pas mane tokie įdomūs plaukai. Nes jie ploni, bet jų nemažai, greit veliasi, ir gan greit riebaluojasi. Smagus derinys ane?  bigsmile.gif

Galvoju gal reik panaudot ką plauksu džiovinant. Pvz tą Logonos apsaugą nuo karščio ar dar ką nors  g.gif



Na man ta didelė "bonkė" į pabaigą labai atsibodo, neseniai tik va išbaigiau karsta.gif, o pradėjau kažkur vasaros pradžioj...
Mano plaukai labai panašūs, plaudama nuolat suveliu "kaltūniuką" dešinėje pusėje priekyje, o ir plaut tenka kas antrą dieną (bet ir ta antra diena dažnai ištempta per prievartą). Niekad apsaugų nuo karščio nebandžiau, bet daugumoj džiovinu natūraliai. Tad man tas derinys: purinantis šampūnas plius JM detangler'is labai tiko, nes plaukai neapsunkę prie šaknų, tad ne taip greit riebaluojasi. Dar plius padėdavo kai įtepdavau šaknis su aloe geliu sumaišytu su rozmarino eteriniu. Ir nuo riebalavimosi, ir purumui, ir plaukų augimui gerai.
Dar prisiminiau, kad esu bandžius beveik visus Urtekram šampūnus, kartojau tik vieną, tą su ruduoju cukrumi.
Atsakyti