Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai, -85- tema

Sveikutes, jau manes turbut ir nepamenat, nes senokai cia bebuvau...

Ieskojau temos apie anti-aging kremus (ir kt.) veidui (paakiams), bet kad butu ar ekologiska ar naturali kosmetika...
Kazi ar yra kazkokia tokia tema??

Skaiciau kad kreme gerai Q10, Cynery TK, Wakame, antioksidantai (A, C, E, beta karotinas, flavonoidai, vynuogiu seklu ekstraktas, zalia arbata, cinkas......)
Nelabai as cia ka suprantu. Tikiuosi nereiks kiekvienos sudedamosios dalies isstudijuoti biggrin.gif .

O gal kas jau turit issiaiskine kas toj sudety geriausia ar kokius net kremus bigsmile.gif ?
Is anksto labai dekinga, jei kas uzvesite ant kelio 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rytine Kava 10: 27 spalio 2011 - 10:17
Sveikos,

gal esate bandziusios Lavera kreminę pudrą ir Lavera makiažo valiklį akims? kokie atsiliepimai?
Atsakyti
Gal pakomentutumėt šampūno sudėtį:
Aqua [Water with Extracts of Organic Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf, Organic (Calendula) Officinalis Flower, Organic Vaccinium Macrocarpon (Cranberry) Fruit, Organic (Arnica) Montana Flower, Organic Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit], Vegetable Glycerin, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Cocamidopropyl Betaine, Decyl Glucoside, Acrylates Copolymer, Cetyl Alcohol, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Cinnamidopropyltrimonium Chloride, Sodium Hydroxide, Caprylyl Glycol, Disteareth-100 IPDI, Polyaminopropyl Biguanide, Caprylhydroxamic Acid, Parfum with Natural Extracts.

Pradiniai ingredientai gražūs, bet kuo toliau į pabaigą, tuo labiau nieko nesakantys g.gif Bandžiau internete ieškot jų, bet taip ir nesupratau, blogi jie ar ne g.gif
Atsakyti
Redgrape - jei nesi mirštanti dėl ekologiškų sertifikuotų produktų ir nori, kad šampūnas putotų bei pašvelnintų plauką, gali jį naudoti. Mano nuomone, nieko blogo ten nėra. Aišku, jei visai nesinori chemijos, tai reik plaukus plaut su kiaušinio tryniu, sodos košele ar juodos duonos mirkalu, tik nelabai, nelabai po to tie plaukai atrodo....

Vakar Vilniuje, rodos Stanevičiaus g. Iki parduotuvėje yra kažkokia nedidelė kosmetikos parduotuvėlė, jie turi nebrangių rusiškų ir lietuviškų, ir lenkiškų produktų... Turėjau laiko, tai skaičiau etiketes - kai kas tikrai vertas dėmesio, o ant kai kurių kremų tik prie pavadinimo nurodyti pvz vynuogių kauliukų, erškėtrožių aliejai, o sudėty jų net nėra lotuliukas.gif Dar pastebėjau: kremo sudėtis vienas prie vieno, o kaina skiriasi keletą kartų. Daugiau nebemoku už pakuotę ir vardą, tik už sudėtį smile.gif

Ir, pastebėjau, truputis chemijos man nekenkia, kai yra derinama su natūraliais priedais - ne viduramžiai juk...
Atsakyti
Aš vėl su klausimu blush2.gif Gal gali kuri rekomenduoti purinantį šampūną normaliems, trumpiems plaukams su jautria galvos oda (ieškau dovanai, o ir man pačiai niekada nereikėjo, kad šampūnas labai purintų plaukus, tai mano patirtis nelabai duos naudos)? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Babi*: 30 spalio 2011 - 19:36
QUOTE(Babi* @ 2011 10 30, 19:34)
Aš vėl su klausimu blush2.gif Gal gali kuri rekomenduoti purinantį šampūną normaliems, trumpiems plaukams su jautria galvos oda (ieškau dovanai, o ir man pačiai niekada nereikėjo, kad šampūnas labai purintų plaukus, tai mano patirtis nelabai duos naudos)? ax.gif


Man tie purinantys šampūnai viena mistika. Nes nesuprantu kame purinimas. Ir dažnai rezultatas priklauso nuo to kaip padirbėji su apvaliu šepečiu, džiovindama plaukus... g.gif
O su galvos oda... tai aš pradedu įtarti, kad tai priklauso ne nuo ekstraktų, o kokie putokliai ar panašiai ten naudojami. g.gif
Taigi siūlyčiau rinktis tas firmos, kurios rečiau minimos, kaip galvos niežėjimo priežastis. Na pvz dovanojant nerizikuočiau su santem ir logonom. Nors ten šiaip daug rūčių kur šampūnas tarsi turėtų duot purinantį efektą...
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 10 30, 20:50)
Man tie purinantys šampūnai viena mistika. Nes nesuprantu kame purinimas. Ir dažnai rezultatas priklauso nuo to kaip padirbėji su apvaliu šepečiu, džiovindama plaukus...  g.gif
O su galvos oda... tai aš pradedu įtarti, kad tai priklauso ne nuo ekstraktų, o kokie putokliai ar panašiai ten naudojami.  g.gif
Taigi siūlyčiau rinktis tas firmos, kurios rečiau minimos, kaip galvos niežėjimo priežastis. Na pvz dovanojant nerizikuočiau su santem ir logonom. Nors ten šiaip daug rūčių kur šampūnas tarsi turėtų duot purinantį efektą...

Aš apskritai ekologiškų šampūnų, su prierašu „purinantis“ man rodos net mačiusi nesu, tai todėl ir klausiu, gal kuri jau bus atradusi unsure.gif O gal nerizikuot su naujais šampūnais ir dovanot Urtekram, kurį tas žmogus pripažino... Iš kitos pusės norėtųsi, kad ką nors naujo išbandytų g.gif Na, palauksiu dar kitų nuomonių 4u.gif

Apie Logona šampūnus aš išvis nekokią nuomonę esu susidariusi, tai nenorėčiau nei pati auti, nei kitam dovanočiau (nebent žinočiau, kad tikrai patiko ir tiko) ax.gif
Atsakyti
Aš turiu problemišką galvos odą, plaukai plonyčiai, tai norėčiau irgi purinančio šampūno, bet... dar neradau man tinkančio, nors ieškau visą gyvenimą sad.gif
Jei kas norėtų padaryti dovaną- būčiau dėkingą už miniukų rinkinį - bandyčiau, bandyčiau - gal ką rasčiau, o jei nerasčiau, vis vien po truputį sunaudočiau smile.gif
Žinodami mano bėdą ir požiūrį į kosmetiką draugai bijo kažką dovanoti, bet... viena draugė išdrįso (tiesa, kai dovanojo, tai taip nedrąsiai, su pasiaiškinimais smile.gif ) gimtadienio proga įteikė man AW firmos skystą alijošinį muilą - sako - galėsi rankas plauti (o pati sakė naudoja visam kūnui ir ypač patenkinta intymioms vietoms). Paskaičiau sudėtį - pirmoje vietoje alijošius, kas yra labai neblogai - kvapas laaaabai švelnus, spalvos nėra. Na, nusiploviau rankas, pamaniau, kad kaip rankoms - per brangu, lašeliu nuprausiau veidą - viskas puiku, tada... išploviau galvą... Po to vyras vis glostė galvą ir klausė, kodėl plaukai tooooookie švelnūs...
Odos neperštėjo, plaukučiai lyg kūdikio. Tas muilas tapo mano savaitgalio šampūnu, nes šiaip nemėgstu sugulusių slidžių plaukų.
Išmėginau tos pačios firmos šampūną ir kondicionierių - neverti nei pusės kainos.
Atsakyti
Kadangi naudoju nemažai Alverde produktų, užsifiksavę kad jie turi purinantį šampūną, deja nesu pati jo išbandžiusi nes mano plaukai ir taip per daug pučiasi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mrs. R @ 2011 10 30, 21:39)
gimtadienio proga įteikė man AW firmos skystą alijošinį muilą


viešpatie, apsimelavau blush2.gif man tie tinkliniai margetingai, kaip keiksmažodis, o vienas jų - AW lotuliukas.gif pasirodo muilas yra Forever living
Atsakyti
Siulyciau FIN Rozmarinu (mano visai seimai ir draugems tiko) arba kanors is Urtekram arba mini rinkinuka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2011 10 30, 22:28)
Aš apskritai ekologiškų šampūnų, su prierašu „purinantis“ man rodos net mačiusi nesu, tai todėl ir klausiu, gal kuri jau bus atradusi unsure.gif

Eubionos su kiviais ir ramunėlėm rašo, kad purinantis. Realiai kažkiek papurina, bet, kaip ir visi šampūnai, stebuklų nedaro.
Nors aš jį jau seniai turiu, kažkaip buvau išbrokinusi, ilgą laiką sandėliuke stovėjo, dabar nuo kieto šampūno galvą niežėti ėmė, tai vėl išsitraukiau Eubioną, nes kito neturiu, tai nu super, nesuprantu kodėl buvau jį išbrokinus - ir galvos neniežti, ir plaukai 3dienas išsilaiko normalūs (įprastai man 2 dienas laikosi). Net buvo kilusi mintis jį pakartoti, bet žiūrėsim, nes turiu dar pusę buteliuko
Atsakyti