Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai, -85- tema

Valio, po antro įšsiplovimo su Eubiona (ramunėlės kiviai), pradėjo niežėt ir mano juodoj galvoj atsirado baltų pleiskanų verysad.gif

O gaila, man patiko jo kvapas ir kaip atrodo plaukai. Jų švelnumas.

Aš dar tik neatradau ko sudėtyje man ieškoti, kas konkrečiai taip veikia...

Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 10 24, 12:54)
Aš dar tik neatradau ko sudėtyje man ieškoti, kas konkrečiai taip veikia...


Eteriniai aliejai gali būti pagrindinis dirgiklis. Pabandyk nusipirkti šampūną su kuo mažiau kvapų, aliejų, kad atliktų tik pagrindinę savo funkciją - plautų galvą ir susidarytų vien iš ploviklių.
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 10 24, 15:19)
Eteriniai aliejai gali būti pagrindinis dirgiklis. Pabandyk nusipirkti šampūną su kuo mažiau kvapų, aliejų, kad atliktų tik pagrindinę savo funkciją - plautų galvą ir susidarytų vien iš ploviklių.


Nu vat niekada nesidar4 nieko bloga odai nuo Urtekramo - bet prie jo galva priprato.
Ir va tie tokie mažiau natūralūs kaip Faith in Nature, Lavera... irgi tinka.

Ir dar atsimenu nuo Weledos šampųno nieko blogo nebuvo et naudojau labai seniai.

O šiandien rinkaus rinkaus rankų kremą. (Veliu tai rankos žiauriai nušerpetojo). Ir nusipirkau Logonos tropic kūno sviestą. smile.gif Pažiūrėjau,kad riebus ir kad geresnė kaina gaunasi smile.gif
Tik atsimenu jį nakščiau būdavo galima atidarius tik kelis mėn laikyt, o dabar jokio tokio perspėjimo nėra, tik galiojimo data.

O kaip siaubingai karšta toj Biosaloj Vokeičių g. doh.gif PArdavėja atidarytom durim su trumpom rankovėm, o pirkėjai plauke prakaite striukėse. Taip visa sušlapau per tas kelias minutes. Nesuprantu ar jei taip patys šildosi, ar ten centralinis taip netaupiai pleškina.
Atsakyti
Kur galima įsigyti Dr. Hauschka kremo mėginėlių (konkrečiai rose light kremo)? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2011 10 24, 19:23)
Kur galima įsigyti Dr. Hauschka kremo mėginėlių (konkrečiai rose light kremo)? ax.gif

Biotekoje
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2011 10 24, 19:36)

Gal žinai kokia kaina maždaug? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2011 10 24, 19:23)
Kur galima įsigyti Dr. Hauschka kremo mėginėlių (konkrečiai rose light kremo)? ax.gif


Akropolio Eurovaistinėje yra
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2011 10 24, 21:47)
Gal žinai kokia kaina maždaug? ax.gif

http://internet_biot...roduct_id=34731
15,30 Lt
Atsakyti
gal kas bandet sita maskuokli?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(apčy @ 2011 10 24, 21:52)
Akropolio Eurovaistinėje yra



QUOTE(Pink Martini @ 2011 10 24, 22:29)

Labai ačiū 4u.gif
Atsakyti
Ar esat kas bandę morkų hidrolatus iš KN ir AN? Ar kuo nors skiriasi? Nes kaina tai skiriasi dvigubai...
Atsakyti
Manau tik kaina ir skiriasi mirksiukas.gif
Atsakyti