Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai, -85- tema

QUOTE(Ayaan @ 2011 10 21, 14:37)
Ir aš nepastebėjau. Bet nelabai ir tikėjaus tiesą sakant, kad kremas kažką valytų -  mano atveju tam yra veido valymas pas kosmetologę. O pats kremas, jo tekstūra, pojūtis pasitepus man patiko ir jis man kaip tik pasirodė gana lengvas (bet naudojant nedidelį kiekį ant drėgno veido). Dabar naudoju ežiuolę, tai drėkinimo prasme jie man labai panašūs su varnalėša, bet varnalėšos tekstūra labiau patiko, nes šiek tiek skystesnis.


O į valančių kremų temą, gal kas bandėte ALVA aktyvųjį kremą?
user posted image
Labai veiksmingas kremas kovojant su spuogais ir odos trūkumais. Drėkina ir padeda išvengti spuogų susidarymo, šis itin aktyvus drėkinamasis kremas minkština ir lygina odą. Arbatmedžio ir manukos aliejai veikia prieš naujų spuogų ir inkštirų susidarymą. Bisabololis ramina sudirgusią odą. Aloe Vera ir dumblių ekstraktas drėkina, o simondsijų (Jojoba) aliejus, vitaminas E ir aktyvios veikliosios medžiagos, tokios kaip ramunėlės, saldymedžio šaknų ekstraktas ir eteriniai aliejai lygina ir nuramina sudirgusią odą.

Sudėtis (INCI): vanduo, glicerilstearatas SE’, simondsijų aliejus*, rapsų aliejus*, polyglyceryl-3 methylglucose distearate (emulsiklis)’, glicerinas’, bičių vaškas, kvapiosios medžiagos’, kviečių sėklų ekstraktas’, saldymedžio šaknų ekstraktas’, australiškojo arbatmedžio aliejus*, alginas’, alavijas*, ksantano guma, pieno rūgštis’, tocopheryl acetate (vitaminas E)’, bisabolis’, levandų aliejus’, bergamočių vaisių aliejus’, rozmarinų eterinis aliejus’, fito rūgštis’, manukos eterinis aliejus’, kvapiųjų citrinžolių aliejus’, kalio sorbatas, Limonene’, Citralis’, Linalool’, Geraniolis’, Citronellol’.
Atsakyti
Biotekoj gimtadienis, dovanėlės, nuolaidos.
Nugriebiau naują Santės tušą su 30proc nuolaida, žiūrėsim kaip patiks ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Pink Martini @ 2011 10 15, 20:45)
Bandžiau tik Benecos, viskas man tiktų, tik tepa dantis smile.gif Nežinau, su jokiu kitu blizgiu man nėra taip buvę  biggrin.gif  Benecos man tiko nedidelis lipnumas (nepakenčiu tų, kur suklijuoja lūpas - nors jie ir ilgiau laikosi, bet man fe), skystumas, spalvos, kaina smile.gif Nepatiko Nvey eco, sausino lūpas. Ruošiuosi išbandyti dr. Hauschka, pasidovanosiu švenčių proga smile.gif

Ačiū, pasižymėjau viską 4u.gif

QUOTE(Ramintele 26 @ 2011 10 16, 15:25)
visad naudodavau hauschkos, tik spalvu man truksta pasirinkimo, nelipnus, malonus, nesausina, grazios pastelines spalvytes, o db isigijau terre d'oc tai lipnus, maloniai kvepia, ilgai islieka, nesausina, tik vat dar su spalvyte reiks susidraugauti smile.gif

Visiškai negirdėta firma blush2.gif O tas lipnumas neerzina? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2011 10 21, 22:04)
Visiškai negirdėta firma blush2.gif O tas lipnumas neerzina? smile.gif

cia prancuzu firma, berods Juara tures, siaip dar tik pora kartu tepliojausi kolkas neerzina ax.gif

MERGINOS gal zinote kaip db vadinasi Druide relaxing vonios putos, noriu bet neberandu tokiu, gal tik pavadinimas pasikeite? g.gif

Ir dar labai noreciau atsiliepimu apie Aleppo muilus? gal kuri bandete skystus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramintele 26: 22 spalio 2011 - 11:34
QUOTE(Ramintele 26 @ 2011 10 22, 11:59)
cia prancuzu firma, berods Juara tures, siaip dar tik pora kartu tepliojausi kolkas neerzina ax.gif

MERGINOS gal zinote kaip db vadinasi Druide relaxing vonios putos, noriu bet neberandu tokiu, gal tik pavadinimas pasikeite? g.gif

Ir dar labai noreciau atsiliepimu apie Aleppo muilus? gal kuri bandete skystus?

o negali buti sios ? g.gif
user posted image
Ramintele, o to Suki healing salve pas tave ir kaip vasko konsistensija?kazkodel galvojau , kad daugiau kaip zele doh.gif , bet nieko patinka vistiek ji man, o kaip tu ja pakabini is indelio, pasildai gal?
ar bandei ja tept ant veido, nekemsa poru?
as vakare vakar pasitepiau, nes oda tokia paraudus jau buvo, dregmes jau biski truksta kai atsalo, tai ryte atsikeliau kad dukrytes uzpakaliukas oda buvo wub.gif , bet va kazin nekims ji man poru galvoju g.gif
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2011 10 22, 13:05)
o negali buti sios ? g.gif
user posted image
Ramintele, o to Suki healing salve pas tave ir kaip vasko konsistensija?kazkodel galvojau , kad daugiau kaip zele  doh.gif , bet nieko patinka vistiek ji man, o kaip tu ja pakabini is indelio, pasildai gal?
ar bandei ja tept ant veido, nekemsa poru?
as vakare vakar pasitepiau, nes oda tokia paraudus jau buvo, dregmes jau biski truksta kai atsalo, tai ryte atsikeliau kad dukrytes uzpakaliukas oda buvo  wub.gif , bet va kazin nekims ji man poru galvoju  g.gif

taip kaip vasko, sukietejusio sviesto smile.gif kabinu tiesiai su mentele nesildau schmoll.gif vasaros gale oda buvo sudurniavusi baisia sausejo, serpetojo tai tepiau ir nekimso schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramintele 26 @ 2011 10 22, 11:59)
cia prancuzu firma, berods Juara tures, siaip dar tik pora kartu tepliojausi kolkas neerzina ax.gif


O gal foto greitu metu idesi su siuo blizgiu? Ar bent ant rankos uztepta, kad spalva matytusi, nes kazkurioj temoj zadejai det, bet lyg ir niekur dar neikelei.... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2011 10 22, 19:26)
O gal foto greitu metu idesi su siuo blizgiu? Ar bent ant rankos uztepta, kad spalva matytusi, nes kazkurioj temoj zadejai det, bet lyg ir niekur dar neikelei.... ax.gif

pasistengsiu po keletos dienu ideti smile.gif
Atsakyti
cia neblogai EM kosmetika panagrineta,
http://translate.goo...t...&prmd=imvns
Atsakyti
Na išbandžiau Eubiona šampūną su kiviais ir ramunėlėm. Kvapas skanus smile.gif Plaukas įgyja tokio sunkumo. Pas mane šiaip jei ploni, greit susivelia ir pan. Aišku susiriebaluoja plaukai greičiau, neiu su šampūnais rieiem plaukam smile.gif O daugiau galėsiu pasakyt daugiau pavartojus smile.gif

Beto jaučiu kad mano plaukai pripratę jau prie šamoūnų riebiems plaukams. Tai gal metas atpratint.

Dar esu pastebėjus, kad eubiona tui plaukų laką ir putas... gl kas esat bandę? rolleyes.gif

O ekošalis keistoka parduotuvė pasirodė, toks jausmas, kad dzin.. pirksiu nepirksiu... Gal dėl to kad vakare viena samdoma mergaitė tik dirbo g.gif
Papildyta:
QUOTE(Nidulia @ 2011 10 23, 16:26)
cia neblogai EM kosmetika panagrineta,
http://translate.goo...t...&prmd=imvns


kiek spalvų bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(micefee @ 2011 10 11, 20:48)
Aš mėnesį laiko beveik nesidažiau tušu, tai toookios ilgos blakstienos užaugo.  biggrin.gif


aš dabar didžią laiko dalį namie su dukra tupiu, tai dažaus mnažiau daug. Tai esu pastebėjus, kad dabar mažiau dažytis ir reikia. Vos vos tušo užtepu ir pakanka. O ankščiau mozodavau mozodavau. Ilgiau - storiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Brno @ 2011 09 11, 16:43)
Is Laveros esu dar meginus roziu. Is kitu firmu naturaliu esu daug ismeginus, bet tas galvos niezejimas tiesiog vare i nevilti  doh.gif


man ir nuo daug natūralių šampūnų galiausiai sukelia galvos niežulį. verysad.gif
Bet pastebėjau, kad tai individualiai kiekvienai. Pvz man nuo Urtekramo, Laveros, Faith In Nature... neniežti. Nuo Santės ir Logonos visad niežėdavo, tai jau kelis metus į tą pusę nė nežiūriu.

Dabar įsigyjau Eubioną. Na žiūrėsim kaip bus, nes tik vakar ploviau. Paprastai reik vistiek kelis kart išsiplaut, kad objektyviai suprast ar tinka.

Gaila, kad galvos odai netinka viskas kas tinka plaukams smile.gif
Tai dažnai naujus šampūnus bijau ir bandyt. Galtyčia reiks viską bandyt, galėsiu statistiką daryt biggrin.gif
Atsakyti
Aš sunaudojau šį butelaitį: http://www.feeluniqu...e-Shampoo-225ml
Iš pradžių labai patiko, nes oda neniežtėjo, nebuvo pleiskanų. Bet ant galo baigiant buteliuką vėl bėdos lįsti pradėjo... Tik ne taip smarkiai kaip naudojant kitus šampūnus, net aliejinių kaukių neprireikė odai raminti. Dar pastebėjau, kad praktiškai kasdien galvą plauti reikia, nes greitai susiriebina.

Dabar pasiėmiau šį kombinuotai/riebiai galvos odai: http://www.feeluniqu...s-Shampoo-225ml
Dar kol kas nebandžiau, gal per daug nenusausins.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo micefee: 23 spalio 2011 - 22:13