Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai, -85- tema

QUOTE(shemsa @ 2011 10 19, 19:53)
o kaip angliskai ant dezutes uzrasytas pavadinimas?

Originalo kalba jis vadinasi Crema alla violetta, o angliškai Argital Violet Cream

QUOTE(asmodeja @ 2011 10 19, 20:25)
Gal gali palyginti sita krema su Logonos free. Mano oda sausa, bet tokia kaprizinga baisiai, ciut kas netinka tuoj blizgesys islenda, ir man kazkaip tas free tokio norimo matinio vaizdo nesuteikia, mastau pabandyti kanors is Argital, bet labai bijau apsirikti, nes pinigine to neleidzia  doh.gif

Logonos Free naudojau kai mano oda durniavo ir buvo smarkiai dehidratuota ir nusausėjusi. Šiaip pirkau mamai, bet jai nepatiko, tai man mano dovaną ir atidavė biggrin.gif Naudojau gal tik nepilną mėnesį, bet šiaip nepatiko. Lipnus, kažkokią plėvelę palieka ant veido, pilnai nesusigeria, blizgindavo odą, nors tuo metu mano oda buvo sausa.
Argital vos pasitepus suteikia matiškumą, tačiau, nors kremai ir yra riebūs, odos neriebina. Man patinka pats pojūtis pasitepus tais kremais (bandžiau tik rožių ir našlaičių) - oda atrodo pamaitinta, sudrėkinta, lyg suskeldėjusi žemė, gavusi vandens. Nemoku paaiškinti, bet toks malonus labai jausmas, kad atrodo norisi tepti dar ir dar. Rožių buvau nusipirkusi pusę pakuotės, tai naudojau žiemą, gal dabar žiemai vėl pasiimsiu jį.

QUOTE(srauni_upe @ 2011 10 19, 20:43)
Kažkaip pasiklydau tar šampūnų, atėjau pasikonsultuot smile.gif

Bandyk Eubioną su kiviais arba gamink kietą šampūną

QUOTE(asmodeja @ 2011 10 19, 20:52)
Bet as is Klaipedos, pas mus nera tokio gerio  verysad.gif

Susitark su kokia forumiete, kad paimtų tau tuos 10ml iš ŽaliaŽalia ir atsiųstu paštu mirksiukas.gif

QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2011 10 19, 21:14)
Labas vakaras 4u.gif

Tęsiant temą apie Argital... Mano veido oda probleminė, šiuo metu naudoju aliejus ir jų mišinius ir žiemą man jie labai gerai tinka, bet pavasarį, vasarą norėtųsi kažko kito. Paskaičiau apie Argital su ežiuole. Gal ir jūs ką nors įdomaus apie jį turit papasakot iš asmeninės naudojimo patirties? 4u.gif Likčiau dėkinga blush2.gif

Manau probleminei, spuoguotai odai labiausiai tiks varnalėšos. Nes kai pas Elytę guodžiausi jai, kad mano nosis atrodo kemšasi tiesiog nuo oro, tai sakė reikėtų pasiteplioti varnalėšomis, nes gerai pravalo.
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 10 19, 20:11)

Bandyk Eubioną su kiviais arba gamink kietą šampūną



Vašitą buvau primiršus, o ddar nesu bandžius smile.gif
Va... reikės pabandyt
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 10 19, 20:11)
Susitark su kokia forumiete, kad paimtų tau tuos 10ml iš ŽaliaŽalia ir atsiųstu paštu mirksiukas.gif

Nesmagu kazkaip prasyti blush2.gif Bet gal kas galetu is vilnieciu padeti man siuo klausimu ir paimti keleta kremuku po 10 ml pabandymui is ZaliaZalia. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 10 19, 19:43)
Ech seniai bebuvau čia.
Kažkaip pasiklydau tar šampūnų, atėjau pasikonsultuot smile.gif

Mano plaukai tokie greit susiriebaluojantys. Ale jau viskas nusibodo....
Naudojau faith in nature ir Urtekram, ale kažkaip nebepatinka man. Nusipirkau Dr. Organik levandų. Ale kvapas kažkaip nelabai.  schmoll.gif

Ir apskritai norėtūsi kažką keist, kažką kas labiau plaukus puoselėtų, bet tuo pat bijau, kad jie labai riebaluosis.  doh.gif

Aš irgi Eubionos kivių rekomenduočiau, man šita šampūnas labai patiko smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2011 10 19, 20:53)
Aš irgi Eubionos kivių rekomenduočiau, man šita šampūnas labai patiko smile.gif


na ryt netgi gal pavyks būt panoramoje. smile.gif
Atsakyti
Sunaudojau Argital varnalėšų kremą, tai nei valančio, nei šviesinančio efekto nepastebėjau... Šiaip kremas sunkokas, manau, turėtų tikti šaltu laikotarpiu.
Atsakyti
QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2011 10 19, 20:14)
Labas vakaras 4u.gif

Tęsiant temą apie Argital... Mano veido oda probleminė, šiuo metu naudoju aliejus ir jų mišinius ir žiemą man jie labai gerai tinka, bet pavasarį, vasarą norėtųsi kažko kito. Paskaičiau apie Argital su ežiuole. Gal ir jūs ką nors įdomaus apie jį turit papasakot iš asmeninės naudojimo patirties? 4u.gif Likčiau dėkinga blush2.gif

Aš jį praktiškai nuolatos naudoju, tai labiausiai man patinkantis kremas(man atvirkščiai nei daugumai tas vėsinantis pojūtis labai malonus), apramina sudirgusią odą, bet jei veido oda tikrai labai probleminė tai stebuklų jis vienas tiktai nepadarys, reikia naudoti papildomas priemones(pvz. molį) 4u.gif
Varnalėšų kremas deja man netiko, bandžiau jį ir vieną ir sumiksuotą su ramunėlių kremu, dabar dar ketinu įsigyti tik ramunėlių pabandymui.
Atsakyti
QUOTE(čikibari @ 2011 10 18, 19:16)
kokią rekomenduotumėte ekologišką plaukų apsaugą nuo karščio  (tiesinimo žnyplių)? Ačiū

naudoju tokia Logonos su bambukais
user posted image

purskiu ant dregnu, ir tada su dziovintuvu dziovinu (kai tiesinu naudoju chemija ax.gif ), plaukus graziai suguldo labai, nesukrenta, nesulipina, ir gana gerai forma islaiko net prastu oru 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 10 21, 02:02)
Sunaudojau Argital varnalėšų kremą, tai nei valančio, nei šviesinančio efekto nepastebėjau... Šiaip kremas sunkokas, manau, turėtų tikti šaltu laikotarpiu.

Ir aš nepastebėjau. Bet nelabai ir tikėjaus tiesą sakant, kad kremas kažką valytų - mano atveju tam yra veido valymas pas kosmetologę. O pats kremas, jo tekstūra, pojūtis pasitepus man patiko ir jis man kaip tik pasirodė gana lengvas (bet naudojant nedidelį kiekį ant drėgno veido). Dabar naudoju ežiuolę, tai drėkinimo prasme jie man labai panašūs su varnalėša, bet varnalėšos tekstūra labiau patiko, nes šiek tiek skystesnis.
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 10 21, 00:02)
Sunaudojau Argital varnalėšų kremą, tai nei valančio, nei šviesinančio efekto nepastebėjau... Šiaip kremas sunkokas, manau, turėtų tikti šaltu laikotarpiu.


argitalio kremus reik tept pasipurškus hidrolatu. Ant drėgno veido. Tada jie nei sunkūs nei ką smile.gif
Papildyta:
tiesa nusipirkau Eubiona šampūną smile.gif neandžiau dar.

O Euionos produkcijos gyvai būna nusipirkt tik panoramoj, ar ir dar kur?
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 10 21, 15:00)
argitalio kremus reik tept pasipurškus hidrolatu. Ant drėgno veido. Tada jie nei sunkūs nei ką smile.gif


Tai aŠ visada toniką prieš kremą naudoju. Bet palyginus, pavyzdžiui, su kokiu Hauschkos melisų kremu varnalėšų susigeria tikrai sunkiau.
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 10 21, 15:47)
Tai aŠ visada toniką prieš kremą naudoju. Bet palyginus, pavyzdžiui, su kokiu Hauschkos melisų kremu varnalėšų susigeria tikrai sunkiau.


oi hauškos žiauriai seniai nenaudojau, kažkaip neuvau nieko kas tiktų mano oai rast...
galkas naujo atsirado per tą laiką, net nzn
Atsakyti