Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai, -85- tema

QUOTE(Galadrielė @ 2011 10 19, 16:57)
Siūlyčiau bandyti kažką iš Argital. Aš pati šiuo metu naudoju našlaičių kremą - superinis jis man thumbup.gif

o kaip angliskai ant dezutes uzrasytas pavadinimas?
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 10 19, 15:57)
Siūlyčiau bandyti kažką iš Argital. Aš pati šiuo metu naudoju našlaičių kremą - superinis jis man thumbup.gif

Gal gali palyginti sita krema su Logonos free. Mano oda sausa, bet tokia kaprizinga baisiai, ciut kas netinka tuoj blizgesys islenda, ir man kazkaip tas free tokio norimo matinio vaizdo nesuteikia, mastau pabandyti kanors is Argital, bet labai bijau apsirikti, nes pinigine to neleidzia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(asmodeja @ 2011 10 19, 18:25)
Gal gali palyginti sita krema su Logonos free. Mano oda sausa, bet tokia kaprizinga baisiai, ciut kas netinka tuoj blizgesys islenda, ir man kazkaip tas free tokio norimo matinio vaizdo nesuteikia, mastau pabandyti kanors is Argital, bet labai bijau apsirikti, nes pinigine to neleidzia  doh.gif


zalioj zalioj galima mažą kiekį nusipirkt Argitalio smile.gif


----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ech seniai bebuvau čia.
Kažkaip pasiklydau tar šampūnų, atėjau pasikonsultuot smile.gif

Mano plaukai tokie greit susiriebaluojantys. Ale jau viskas nusibodo....
Naudojau faith in nature ir Urtekram, ale kažkaip nebepatinka man. Nusipirkau Dr. Organik levandų. Ale kvapas kažkaip nelabai. schmoll.gif

Ir apskritai norėtūsi kažką keist, kažką kas labiau plaukus puoselėtų, bet tuo pat bijau, kad jie labai riebaluosis. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo srauni_upe: 19 spalio 2011 - 18:44
QUOTE(srauni_upe @ 2011 10 19, 18:43)
zalioj zalioj galima mažą kiekį nusipirkt Argitalio smile.gif

Bet as is Klaipedos, pas mus nera tokio gerio verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(asmodeja @ 2011 10 19, 18:52)
Bet as is Klaipedos, pas mus nera tokio gerio  verysad.gif


aaaa tai nekas tada.

Na aš naudoju Argitalį, mano oda tokia mišri. Argitalio kremą teou pasipurškus hidrolatu... smile.gif geriau pasiskirsto. Na pas mane neblizga ta oda. Ir lyginant su Logona tai Argital visai kitokie kremai. Manau jie savo sudėtimi ir konistencija turtingesni.

Na logonos esu naudojus seniai, tokį kaip gelį. Tai man nuo Logonos tokia kaip plėvelė tempianti likdavo. Bet čia nuo rūšies gal priklauso, negaliu lygint su viskuom smile.gif
Atsakyti
Labas vakaras 4u.gif

Tęsiant temą apie Argital... Mano veido oda probleminė, šiuo metu naudoju aliejus ir jų mišinius ir žiemą man jie labai gerai tinka, bet pavasarį, vasarą norėtųsi kažko kito. Paskaičiau apie Argital su ežiuole. Gal ir jūs ką nors įdomaus apie jį turit papasakot iš asmeninės naudojimo patirties? 4u.gif Likčiau dėkinga blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2011 10 19, 19:14)
Labas vakaras 4u.gif

Tęsiant temą apie Argital... Mano veido oda probleminė, šiuo metu naudoju aliejus ir jų mišinius ir žiemą man jie labai gerai tinka, bet pavasarį, vasarą norėtųsi kažko kito. Paskaičiau apie Argital su ežiuole. Gal ir jūs ką nors įdomaus apie jį turit papasakot iš asmeninės naudojimo patirties? 4u.gif Likčiau dėkinga blush2.gif


proleminė - tai kokia? smile.gif spuoguojasi?
Papildyta:
Prisiminiau, naudojau aš su ežiuole. Tai toks keistas jausmas, nes kai užsitepi tai šaldo.

Tai man labiau patiko propolio kremas smile.gif Dar naudojau varnalėšostai jis pabalina tuosinkštirus. Biški pavalo. O dabar naudoju niaulio. Irgi nieko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 10 19, 19:43)
zalioj zalioj galima mažą kiekį nusipirkt Argitalio smile.gif
----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ech seniai bebuvau čia.
Kažkaip pasiklydau tar šampūnų, atėjau pasikonsultuot smile.gif

Mano plaukai tokie greit susiriebaluojantys. Ale jau viskas nusibodo....
Naudojau faith in nature ir Urtekram, ale kažkaip nebepatinka man. Nusipirkau Dr. Organik levandų. Ale kvapas kažkaip nelabai.  schmoll.gif

Ir apskritai norėtūsi kažką keist, kažką kas labiau plaukus puoselėtų, bet tuo pat bijau, kad jie labai riebaluosis.  doh.gif


man JMO su levandom sampuno meginukas labai labai patiko, tikrai pasijaute, kad kazka daro plaukams gera, ne tik isplauna. po jo net mano megstamas FIN nebeitiko smile.gif taupausi pinigus sitam geriui, nes nemazai kainuoja sad.gif del nesiriebalavimo, tai man naudojant visus sampunus, kurie yra su rozmarinais, tikrai reciau riebaluojasi..

Del Argitalio bandau dabar krema su biciu pikiu, sake, kad tinka misriai odai su isausejimais, kol kas dar negaliu pasakyt, ar tikrai tinka, bet grisiu kita savaite su atsiliepimais smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blueberry_nights: 19 spalio 2011 - 19:32
Mane kažkaip pastaruoju metu erzina levandos...
matyt nestuke.gif savo daro doh.gif , kas ankščiau buvo nieko, tai dabar nebūtinai
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 10 19, 20:32)
Mane kažkaip pastaruoju metu erzina levandos...
matyt  nestuke.gif  savo daro  doh.gif , kas ankščiau buvo nieko, tai  dabar nebūtinai

Gal iš Aubrey Organics šampūnų gali pabandyti kąnors? jie tokie iš turtingesnių sudėtim, nors man netiko iš jų sad.gif?
Laveros geri (su apelsinais, mangais ir t.t.), bet nuo jų riebaluosi žiauriai greitai plaukai...
Atsakyti
QUOTE(blueberry_nights @ 2011 10 19, 19:48)
Gal iš Aubrey Organics šampūnų gali pabandyti kąnors? jie tokie iš turtingesnių sudėtim, nors man netiko iš jų sad.gif?
Laveros geri (su apelsinais, mangais ir t.t.), bet nuo jų riebaluosi žiauriai greitai plaukai...


jo, laveros esu bandžius. Tai vienintelis tiko ta skur riebiem plaukam.

bet bijau vuen riebiem plaukam naudot, nualinsiu plauką...smile.gif
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 10 19, 20:22)
proleminė - tai kokia? smile.gif spuoguojasi?
Papildyta:
Prisiminiau, naudojau aš su ežiuole. Tai toks keistas jausmas, nes kai užsitepi tai šaldo.

Tai man labiau patiko propolio kremas smile.gif Dar naudojau varnalėšostai jis pabalina tuosinkštirus. Biški pavalo. O dabar naudoju niaulio. Irgi nieko smile.gif


Taip, teisi Jūs, pagrindinė problema - spuogai ir poros. Persiskaičiau nemažai teigiamų atsiliepimų kitame forume, tai nusprendžiau pasidomėt čia blush2.gif
Atsakyti