Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai, -85- tema

QUOTE(blueberry_nights @ 2011 10 17, 10:10)
Gal iš Laveros su rožėm? kokosų aliejų galiukams?

dar gal Urtekramo šampūnus galima pabandyti, nes daug kas giria.... ir šiaip reiktų reguliariai tuos galiukus pakirpti

Galiukus reguliariai kerpa - kas mėnesį, nes rečiau nesigauna - labai nekaip atrodo.

QUOTE(ernesin @ 2011 10 17, 12:18)
Lavera mangų 4u.gif

4u.gif

QUOTE(asmodeja @ 2011 10 17, 14:01)
Sveikos merginos, gal gali man kas padeti, uzsisakiau logonos drekinanti krema free veidui, bet gavau toki kur ant dezutes parasyta vienoje puseje PUR, kitoje puseja FREE, ant pacios kremo tubeles, jau tik PUR is abieju pusiu. Taip ir nesupratau ar as gavau tai ko norejau ar nelabai  g.gif Gal yra naudojusiu sita krema ir zino kaip cia istikruju yra.

Pas mane tas pats - ant dėžutės Free, o ant pakuotės Pur parašyta drinks_cheers.gif

QUOTE(Etama @ 2011 10 17, 19:45)
Keisčiau balzamą, detangleris manau per silpnas. Geriau koks AO kamelijų  g.gif Kaukė-laveros rožių, mangų. Šampūnas taip pat manau, arba JMo cinko. Pagal sudėtis reiktų pažiūrėt. Šampūną pagerinkit kokiu pantenoliu ar pan., nedideliam kiekyje padžioje, kad įvertinti kaip po plovimo plaukai atrodys. Nilinio sviestmedžio maišyk į aliejinę kaukę, kokosų šiuo atveju nerekomenduoju smile.gif Jei triušta galiukai, matyt trinasi labai vieni į kitus, šukuojami šlapi ar dar kaip g.gif po plovimo į drėgnus plaukų galiukus įtrink lašą jojobos, sezamų ar argano aliejaus

Ačiū, Etama, bandysiu viską, nes kitos išeities nematau.
Kaukę darau mamai pati, naudoja Natura Siberica arba ne eko tokią, bet jau labai stiprią ir vis vien kažkas ne tas su plaukais. Matyt čia dar bus bėdos iš vidaus.
Įdomiausia yra tai, kad nuo šaknų plaukai normalūs (mamos plaukai trumpi), o vat galiukai siaubas kažkoks. Nukerpam, ir jau kitą dieną vėl pasimato tie baisūs stagarai...
Gal kokių papildų derėtų pagerti? Patarkite ką nors 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 10 17, 19:44)
Galiukus reguliariai kerpa - kas mėnesį, nes rečiau nesigauna - labai nekaip atrodo.
4u.gif


o gal dazo plaukus? gal dar koki chemini daro? g.gif keista jei naudojant naturalius sampunus ir aliejus ilgesni laika nepadeda g.gif
Viena panele manes klause ka naudoju plaukams, kad jie tokie glotnus, o ji ko tik neisbande, kiek pinigu ismete, o pasisiausus kaip pudeliukas. Net laminavimas jokio efekto nedave. Tai as jai pradejau aiskinti, kad isbalintu- nualintu plauku nelabai kuo pagydysi. Reikia atsiauginti sveikus. Na ir aisku kiekvienos plaukai turi savo struktura. Maniskiai glotnus, o as juos visaip siausiu kad tik puresni atrodytu biggrin.gif Aisku ji tik pasipiktino del tokio poziurio unsure.gif doh.gif

Man asmeniskai geriausia kauke kazkas tokio:
Kiausinio trynys, aliejus (dazniausiai dedu avokadu), avokadas, truputis citrinos sulciu. kai ikvepimas pagauna dar ko nors primakaluoju pvz: eterinio aliejaus, alijosiaus gelio, fitokeratinu ir t.t.

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 10 17, 20:44)
...o vat galiukai siaubas kažkoks. Nukerpam, ir jau kitą dieną vėl pasimato tie baisūs stagarai...
Gal kokių papildų derėtų pagerti? Patarkite ką nors 4u.gif
Būtinai tada naudokit aliejų po plovimo galiukams ar kokį serumą tam skirtą. O plaunant galvą naudokit CWC metodą-sudrėkinus kondicionierius galams, išplaunate tik viršugalvį kaip įprasta, kiek šampūno nubėga-tiek gana. Tada vėl kondicionierius.
Nešukuoti šlapių plaukų. Apskritai šukuoti kaip įmanoma rečiau, prieš tai visada išnarplioti, peršukuoti plaukus rankomis. Ir naudoti kuo retesnes šukas.
Dėl galiukų papildai manau nepadės g.gif aš galvojau visam ilgiui plaukai tokie.
Kiek domėjausi, reikia: drėkinti, tada užrakinti tą drėgmę. Sakau gal medaus drėkiklis būtų gerai, apskritai sako medus drėkina. Aišku, mišinyje reiktų jį naudoti. Tai va, pridrėkinti plaukus ir galop padaryk marmaliuką su augaliniu silikonu sakyčiau, kad "užrakinti" tą drėgmę, neleisti plaukams trintis g.gif
O gal labai iškarpyti plaukai? Šiaip nuosekliai darant tikrai padėtis turėtų pagerėti, gal kadienėj priežiūroj yra liaupsusų, kurie visą pusmečio darbą sugadina 4u.gif
Papildyta:
Tiesa, dėl ne eko kaukės-jei sintetinė, tai mesk lauk. nežinau ką tuo turėjai omenyje, bet faktas, kad kažką darot ne taip smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorela @ 2011 10 17, 22:21)
o gal dazo plaukus? gal dar koki chemini daro? g.gif  keista jei naudojant naturalius sampunus ir aliejus  ilgesni laika nepadeda  g.gif

Plaukus dažom, bet natūraliais Naturtint dažais.

QUOTE(Etama @ 2011 10 17, 23:16)
O gal labai iškarpyti plaukai? Šiaip nuosekliai darant tikrai padėtis turėtų pagerėti, gal kadienėj priežiūroj yra liaupsusų, kurie visą pusmečio darbą sugadina 4u.gif

Ačiū 4u.gif

Man keista, kad plaukai nuo šaknų visiškai sveiki, nukerpam baisius galus ir kelios dienos, galai vėl baisūs. Nu negali gi sveiki plaukai per kelias dienas taip imti ir pagesti.

Šiaip visas tas išlindo po kraujo perpylimo, nes mama labai sirgo, nemažai laiko išbuvo ligoninėje, teko ir kraują perpylinėti ir termobranduolinius vaistus gerti - sakau gal čia jie įtakojo? Nes būtent nuo tada tiesiog 180laipsnių kampu pasikeitė plaukų struktūra.
Atsakyti
Galadriele, tikrai galėjo taip pasidaryti nuo vaistų ir perpylimo 4u.gif Po panašių dalykų man net odos tipas pasikeitė, apie plaukus net nekalbu. Jau pora metų praėjo, aš tik neseniai išmokau tvarkytis su pasikeitusiais dalykais smile.gif Teko ir drastiškai plaukus nusirėžti, bet man padėjo. Ieškokite iš naujo tinkamų priemonių, rasit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pink Martini @ 2011 10 18, 12:10)
Galadriele, tikrai galėjo taip pasidaryti nuo vaistų ir perpylimo  4u.gif Po panašių dalykų man net odos tipas pasikeitė, apie plaukus net nekalbu. Jau pora metų praėjo, aš tik neseniai išmokau tvarkytis su pasikeitusiais dalykais smile.gif Teko ir drastiškai plaukus nusirėžti, bet man padėjo. Ieškokite iš naujo tinkamų priemonių, rasit smile.gif

Ačiū už padrąsinimą 4u.gif

Rytoj keliausim į kirpyklą bei nupirksiu Laveros rožių arba mangų šampūną. Kardinaliai keisim plaukų priežiūrą smile.gif
Atsakyti
kokią rekomenduotumėte ekologišką plaukų apsaugą nuo karščio (tiesinimo žnyplių)? Ačiū
Atsakyti
ar yra bandziusiu si veido drekinama krema? kokie ispudziai? ar neapsunkina odos?nes neseniai turejau toki, kuris kazkaip apsunkina veida ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alala00: 18 spalio 2011 - 19:49
Gal kas turite mišrią linkusią sausėti veido odą ir galite pasiūlyti maitinantį kremą? Ryte kažkaip drėkinantis nepatinka odai, nes jau šaltoka, manau maitinantis labiau tiks, o drėkinantį vakare tepsiu.
Atsakyti
QUOTE(čikibari @ 2011 10 18, 20:16)
kokią rekomenduotumėte ekologišką plaukų apsaugą nuo karščio  (tiesinimo žnyplių)? Ačiū


Logona firmos man rodos yra priemonė būtent tam ir skirta jeigu neklystu, bet dabar neberandu jos, reiktų užklaust parduotuvėje, kur prekiauja Logona.
Atsakyti
QUOTE(Iceland @ 2011 10 19, 12:16)
Gal kas turite mišrią linkusią sausėti veido odą ir galite pasiūlyti maitinantį kremą? Ryte kažkaip drėkinantis nepatinka odai, nes jau šaltoka, manau maitinantis labiau tiks, o drėkinantį vakare tepsiu.

Siūlyčiau bandyti kažką iš Argital. Aš pati šiuo metu naudoju našlaičių kremą - superinis jis man thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 10 19, 16:57)
Siūlyčiau bandyti kažką iš Argital. Aš pati šiuo metu naudoju našlaičių kremą - superinis jis man thumbup.gif


Ačiū. Kažkaip buvau pamiršus apie Argital doh.gif
Atsakyti