Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai, -85- tema

QUOTE(welniūkštė @ 2011 09 11, 19:16)
Sveikos  4u.gif  gal patarsit koki gera veido kremuką? Mano oda linkusi i riebuma, bet ateinant saltesniems orams kartais pasauseja, su akne. Buvau pirkusi krema is love-eco, bet ten jie savos gamybos kremu nebeturi, tai nezinau, koki pirkti ir kur, o senojo vos keliem kartam liko... Busiu dekinga uz nuomones  4u.gif


yra toks akno dieninis ir naktinis kremasMy Webpage. Neblogai sutraukia poras.
Sudėtyje yra fitino, pieno rūgščių, kurios blukina randeliu.
Atsakyti
QUOTE(welniūkštė @ 2011 09 11, 20:16)
Sveikos  4u.gif  gal patarsit koki gera veido kremuką? Mano oda linkusi i riebuma, bet ateinant saltesniems orams kartais pasauseja, su akne. Buvau pirkusi krema is love-eco, bet ten jie savos gamybos kremu nebeturi, tai nezinau, koki pirkti ir kur, o senojo vos keliem kartam liko... Busiu dekinga uz nuomones  4u.gif



QUOTE(prokruste @ 2011 09 12, 09:10)
yra toks akno dieninis ir naktinis kremasMy Webpage. Neblogai sutraukia poras.
Sudėtyje yra fitino, pieno rūgščių, kurios blukina randeliu.

Būtent šitą norėjau rekomenduoti - savo laiku man labai padėjo thumbup.gif
Atsakyti
Etama klause, del jautrios galvos odos, mano super jautri, ne tik niezti, bet dar ir spuogu pridygsta, tokiu pulinuku, jei tik sampunas ne tas, naudoju NS ta bespalvi jautriai odai, tinka, vieninteleis issigelbejimas man jis.
Atsakyti
Ar esat girdeje firma "Organic surge"? Ar ji turi ka nors bendro su naturalumu? g.gif Pagal kaina itariu, kad ne... Domina sis prausiklis .
Atsakyti
QUOTE(jearmaine @ 2011 09 12, 13:57)
Ar esat girdeje firma "Organic surge"? Ar ji turi ka nors bendro su naturalumu? g.gif  Pagal kaina itariu, kad ne... Domina sis prausiklis .


Pagal mane, tai sudetis tikrai labai gera - na i gala tokie keli dalykai su klaustuku, bet daugiau tas blogumas del galimo alergizavimo ar produktas su klaustuku del to, kad priklauso nuo kitos sudeties kaip jis veikia. Nera organisku sudetiniu daliu sitam produkte, bet naturalus tai taip.

O kaina ne visada geras rodiklis - ziurekit sudeti pirma, nes pvz La Prairie kaip ir gera kosmetika turetu but (gi kainos po $200 kremo), bet sudetis daznai tragiska, silikonai, PEG, EDTA pirmose vietose eina....

Beje, dar paziurejau ta puslapiuka prabegom, tai pvz duso zeles, ranku kremai, keli veido kremai yra su Eco Cert zekliuku - tikrai galima juo pasitiket. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shopingas: 12 rugsėjo 2011 - 16:57
QUOTE(fuksė @ 2011 09 11, 15:35)
ieskojau Lavera ir Weleda ax.gif gal uzmatei kur pigiau? blush2.gif
ar bloge žiūrėjai? ten pagrindinės vietos sudėtos ir bent jau lavera ten tikrai pigiau. šio bei to iherbe yra 4u.gif

QUOTE(zydrem @ 2011 09 11, 16:59)
laba as gal ir ne i tema bet ,kas yra netinkamas sukavimas  blush2.gif  4u.gif aciu uz ats 4u.gif
Šlapių plaukų šukavimas, draskantis šukavimas-kad ir susivėlusius plaukus kai per visą ilgį iš jėgos peši ir t.t. smile.gif


QUOTE(Galadrielė @ 2011 09 11, 17:58)
Susižvejok dabar tik mėginukus mirksiukas.gif JMO tai labai dideli miniukai - nors mano plaukai ilgi, bet 1 pakelio man per daug vienam kartui, o 2 per mažai biggrin.gif O Eubionos labai maži maišeliai, bet Ekošalyje duoda kartais gražiai paprašius arba daug perkant 4u.gif
tiksliai, JMO mėginukai po 10ml. gi drinks_cheers.gif eubionos turiu šampūno mėginuką, bet taupau kol gausiu antrą lotuliukas.gif 4u.gif

QUOTE(eja @ 2011 09 12, 09:12)
Etama klause, del jautrios galvos odos, mano super jautri, ne tik niezti, bet dar ir spuogu pridygsta, tokiu pulinuku, jei tik sampunas ne tas, naudoju NS ta bespalvi jautriai odai, tinka, vieninteleis issigelbejimas man jis.
O tas NS itin švarios sudėties? jei gerai pamenu, kažkas ten lyg ir nelabai gero yra mastau.gif bet galiu klysti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 09 12, 09:21)
Būtent šitą norėjau rekomenduoti - savo laiku man labai padėjo thumbup.gif



Ar galite placiau pasakyti, kuo sis kremas jums padejo? kokia buvo jusu oda? kaina nemaza, tad atsargiai renkuosi blush2.gif
gal kuri naudojot si kremuka? koks poveikis? ar vertas demesio?
http://www.gydomojik...emas-nuo-spuogu


Papildyta:
QUOTE(Pink Martini @ 2011 09 12, 00:41)
Argital su ežiuole svarbu naudoti ant drėgnos odos, kitaip sausinti gali. Man tai jis puikiai tinka tiek žiemai, tiek vasarai - geriau dar nesu atradusi  rolleyes.gif




ar sis kremukas oda labiau padrekina, ar ir spuogeliais rimciau uzsiima? man norisi ir drekinimo, ir kad spuogelius kazkiek tvarkytu.
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2011 09 12, 17:55)
Pagal mane, tai sudetis tikrai labai gera


Dekui uz atsiliepima, gal reikes isigyti, vietinej parduotuvej tik uz 2 svarus maciau. Tik perskaiciau, kad visgi cia ne kaip prausiklis, o kaip pienelis daugiau, su vata rekomenduoja nuvalyti, o ne vandeniu prausti, bet gal reikes vis tiek pamegint smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2011 09 12, 21:09)
O tas NS itin švarios sudėties? jei gerai pamenu, kažkas ten lyg ir nelabai gero yra mastau.gif bet galiu klysti smile.gif

Berods tik parfumas sintetinis.

QUOTE(welniūkštė @ 2011 09 12, 22:22)
ar sis kremukas oda labiau padrekina, ar ir spuogeliais rimciau uzsiima? man norisi ir drekinimo, ir kad spuogelius kazkiek tvarkytu.

Aprašymas:
Ekologiškas kremas su ežiuole padeda slopinti spuoguotos, inkštiruotos odos uždegimus, vėsina, ramina, suteikia odai komforto pojūtį.

Kremo sudėtyje esantis ežiuolių ekstraktas stiprina imunitetą. Kremo poveikį problematiškai odai dar sustiprina kraujažolių, medetkų ekstraktai, gvazdikėlių, eukaliptų, citrinų, verbenų, pipirmečių eteriniai aliejai ir žaliojo molio gelis. Migdolų aliejus maitina odą ir suteikia jai glotnumo bei elastingumo.

Jei odai reikia drėkinimo, tai siūlau derinti šį kremą su stipresniu drėkikliu. Man patiko Madara giliai drėkinantis kremas, Ciel d'Azur aloe kremas veidui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2011 09 12, 21:09)
ar bloge žiūrėjai? ten pagrindinės vietos sudėtos ir bent jau lavera ten tikrai pigiau. šio bei to iherbe yra  4u.gif

Šlapių plaukų šukavimas, draskantis šukavimas-kad ir susivėlusius plaukus kai per visą ilgį iš jėgos peši ir t.t. smile.gif
tiksliai, JMO mėginukai po 10ml. gi drinks_cheers.gif eubionos turiu šampūno mėginuką, bet taupau kol gausiu antrą lotuliukas.gif  4u.gif

O tas NS itin švarios sudėties? jei gerai pamenu, kažkas ten lyg ir nelabai gero yra mastau.gif bet galiu klysti smile.gif


Aciu paziuresiu darkart, kazka praleidau 4u.gif
Del slapiu plauku sukaimo: trichologai rekomenduoja ju nesukuoti, bet kaip buti? As negaliu, kitaip sausus nesuguldysiu visai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fuksė: 13 rugsėjo 2011 - 07:46
QUOTE(Galadrielė @ 2011 09 11, 12:59)
o Eubionos tai labai gerai purina man, o kainos ir kokybės santykis jo išvis superinis.


Pagirsiu Eubiona, nes jau teko išbandyti prisiskaičius pagyrų čia šitai firmai. Tik vieną aš pirkau su dilgėlėmis ir granatmedžiu, o kitą su beržų ir alyvuogių lapais. Abu patiko (plaunu pakaitomis, plaukai gerai laikosi nesusiriebalavę, jokio vėlimosi. O kainos ir kokybės santykis išties drinks_cheers.gif
Atsakyti
gal yra bandziusiu desert essence sveitikli ? vilioja kaina, sudetis patiko, idomu ar svelnus veido odai, nes is naturaliu viena esu turejus tai buvo labai dideles tos granulytes doh.gif 4u.gif
Atsakyti