Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai, -85- tema

QUOTE(Ramintele 26 @ 2011 10 13, 16:27)
merginos ieskau persiko spalvos lupu blizgio ar lupdazio... gal esat koki atradusios bigsmile.gif kolkas tik is terre d'oc radau ax.gif

Lily lolo turi, švelnesnė spalva nei parodyta, sako neblogi, aš labiau į rausvesnius atspalvius vis žiūrinėju smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2011 10 13, 15:49)
tai kad už 10lt yra eurokosuose-viršuje vanduo su EA, apačioj žvakė. ne krūva pinigų, o dar plius romantika biggrin.gif tokio tipo, tik aišku jau negali palikti ilgam be priežiūros, kažkada nesužiūrėjus spėjo išgaruoti vanduo, tai kad pradėjo svilti doh.gif

Aš mat Kvapų Namuose pasižvalgiau, elektrinius užmačiau, jargutėliau tu brangus - kainuoja puse algos. Tokį su žvakele išmečiau lauk, labai greit užvirdavo, dūmais apsipildavo. Matyt, atstumas tarp žvakės ir indo neteisingas.
Atsakyti
QUOTE(Tendre @ 2011 10 13, 19:08)
Lily lolo turi,  švelnesnė spalva nei parodyta, sako neblogi, aš labiau į rausvesnius atspalvius vis žiūrinėju  smile.gif


šiandien kaip tik bandžiau Lily Lolo clear blizgį, tai labai patiko. Visai nelipnus, neturi praktiškai jokio skonio/kvapo, spalva pasirodė tokia šviesi su vos vos lengvu persikiniu atspalviu, bet pakankamai neutrali, kad man, kuriai netinka persikiniai atspalviai, gražiai atrodytų smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Benicio @ 2011 10 13, 13:11)
Aišku, esat aptarinėjusios garintuvus, bet vis tik, sakykit, ar daiktas vertas to pinigo, ar galima ir radijatorium apseit.
Dėkavoju.

aš turiu tokį su žvake, tai nors kaip ir niekas nesvyla, bet žiemą man labiau patinka radiatoriai blush2.gif tas kvapas tada pasklinda ne taip intensyviai, be to, nereik akylai prižiūrėt, kad pasibaigs vanduo. aišku, norėčiau tų elektrinių (pvz porcelianinio Aroma stone), nes patogu, bet kažkaip vis atsiranda reikalingesnių daiktų.
Atsakyti
QUOTE(Benicio @ 2011 10 13, 20:27)
Aš mat Kvapų Namuose pasižvalgiau, elektrinius užmačiau, jargutėliau tu brangus - kainuoja puse algos. Tokį su žvakele išmečiau lauk, labai greit užvirdavo, dūmais apsipildavo. Matyt, atstumas tarp žvakės ir indo neteisingas.

Jo, ten tai brangumėlis, bet kažkaip ir man dar nesinori investuoti į tokį. nors patogu būtų, bet nemanau, kad verta. Įdomiai, mano jau arti sakyčiau, bet normaliai pasigarinu kol pradeda sparčiau garuoti g.gif reikia žiūrėti, kad atstumas būtų didesnis nuo žvakės liepsnos iki vandens, kad ir kaip mano įdėtam pvz. mano perpus arčiau liepsna nei toj foto, bet ir tai tinka smile.gif
Kaip su radiatorium garinat? tiesiog užlašinat?
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2011 10 13, 21:51)
Kaip su  radiatorium garinat? tiesiog užlašinat?


aš lašinu ant servetėlės arba medžiagos skiautės. smile.gif
Atsakyti
Aš kažkada klausiau dėl tų elektrinių garintuvų, tai, kas turi, rašė, kad geriau/tolygiau kvapas pasiskirsto.
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 10 13, 22:36)
Aš kažkada klausiau dėl tų elektrinių garintuvų, tai, kas turi, rašė, kad geriau/tolygiau kvapas pasiskirsto.


Bet dėl tolygesnio kvapo pasiskirstymo belenkiek mokėt tai žiauroka (bent jau man) smile.gif už tai man tinka ir paprastos su žvekele:)
Atsakyti
Grįžtu su atsiliepimais apie Lavera kondicionieriu Basis sensitive. Lyginant su Brilliant Care, tai tikrai nėra toks skalsus, jo reikia daugiau, bet šiek tiek tirštesnis, o poveikis labai panašus į BC. Taigi net negalėčiau pasakyti, kuris iš jų geresnis smile.gif

taip pat išbandžiau Ciel D'azur molio dantų pastą su čiobreliais. Prieš tai nebuvau bandžiusi dantų pastų molio pagrindu, todėl norėjosi išbandyti. Iš tiesų labai patiko, nes super kvapas ir maloni konsistencija, pasta visai neputoja, bet labai gerai išvalo dantis.

Beje, perkant gavau JMO balansuojančio serumo mėginuką, tai man visai netiko sad.gif toks lipnokas pasirodė, nors mano odai pagal aprašymą atrodytų, kad turėjo labai tikti..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blueberry_nights: 14 spalio 2011 - 10:49
QUOTE(Honey @ 2011 10 13, 21:22)

Papildyta:

aš turiu tokį su žvake, tai nors kaip ir niekas nesvyla, bet žiemą man labiau patinka radiatoriai blush2.gif tas kvapas tada pasklinda ne taip intensyviai, be to, nereik akylai prižiūrėt, kad pasibaigs vanduo. aišku, norėčiau tų elektrinių (pvz porcelianinio Aroma stone), nes patogu, bet kažkaip vis atsiranda reikalingesnių daiktų.

o tau nesitasko aplink kai kvepini su zvake? nes man kazkaip jai salia sienos padeta tai apsitasko siena kaszkaip, visa buna kaip smulkeis aliejaus taskiukais aptaskyta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2011 10 14, 11:49)
o tau nesitasko aplink kai kvepini su zvake? nes man kazkaip jai salia sienos padeta tai apsitasko siena kaszkaip, visa buna kaip smulkeis aliejaus taskiukais aptaskyta  doh.gif

gal tie lašiukai, tai nugaravęs ea? aš kažkaip nepastebėjau, bet paskutiniu metu apskritai labai retai garinu. reiktų jau atidaryt sezoną. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2011 10 14, 12:27)
gal tie lašiukai, tai nugaravęs ea? aš kažkaip nepastebėjau, bet paskutiniu metu apskritai labai retai garinu. reiktų jau atidaryt sezoną.  biggrin.gif

drinks_cheers.gif aha man labai patinka pagarint ziema, ypac per kaledas, tokios silumos priduoda wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Benicio @ 2011 10 13, 13:11)
Aišku, esat aptarinėjusios garintuvus, bet vis tik, sakykit, ar daiktas vertas to pinigo, ar galima ir radijatorium apseit.
Dėkavoju.


Turiu Aromastone, tai labai patenkinta pirkiniu, nors kaina nedžiugino. Kvapo sklidimo lyginant su tuo dubenėliu ir su žvakute po apačia nėra net ko lyginti. Su žvakute e.a. toks vaizdas, kad dega, o čia sklinda pamažu, nes temperatūra nedidelė. Kabinasi kokios bacilos palašinu kokio e.a. ir palieku per naktį, kad garintųsi. Žodžiu, man veinareikšmiškai patinka smile.gif
Atsakyti