Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai, -85- tema

QUOTE(lapuaite @ 2011 10 11, 18:55)
O kur butu galima isigyti ar is kur parsisiusti Phyt's tusa..? ir kokia jo kaina..... g.gif

ieskojau mamai kad tiesiogei siustu i LT, tai radau tik mondebio, kaina apie 16£+siuntimas
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2011 10 11, 17:03)
gal labiau drėkinančio šampūno reiktų, kad nestyrotų taip viskas? smile.gif nors mano draugei šita problema visą gyvenimą, tai ji papurškia į delną nedidelį kiekį lako, tada ryte atsargiai perbraukia ranka per plaukus ir tiek.

Bet tada šaknys po pusdienio jau būtų riebaluotos kogero g.gif kaip berods DG sakė dėl tų antenų-plaukai drėgmę labai sugeria. aš išvis apakus, iš kur pas mane tiek nevienodo ilgio plaukų, per visą ilgį biggrin.gif gal po senų iškarpymų/ dažymų trupa ar kas, nežinau g.gif panašu tiesiog į tokią struktūrą ir viskas unsure.gif
o ką iš drėkinančių tokių rekomenduotum? 4u.gif labai patiko JMOcinko šampūnas, dar dabar naudoju logonos bambukinį (kreminį), kelis kitus (medaus, ginko), sante jojoba. iš esmės po visų tas pats ateivis būnu kuriam laikui doh.gif
reikės pamėginti su plaukų laku drinks_cheers.gif o vaškas irgi tą funkciją atlieka? kirpykloj kad padaro tai gražu žiūrėti biggrin.gif
Atsakyti
Aš mėnesį laiko beveik nesidažiau tušu, tai toookios ilgos blakstienos užaugo. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2011 10 11, 20:56)
reikės pamėginti su plaukų laku drinks_cheers.gif o vaškas irgi tą funkciją atlieka? kirpykloj kad padaro tai gražu žiūrėti biggrin.gif

man antenas labai gerai sutramdo JMO pomada, maza kieki tarp pirstu paskirstau ir perbraukiu per visa ilgi, labai suglotnina plauka
Atsakyti
QUOTE(Ramintele 26 @ 2011 10 11, 22:00)
man antenas labai gerai sutramdo JMO pomada, maza kieki tarp pirstu paskirstau ir perbraukiu per visa ilgi, labai suglotnina plauka

o tas glontumas normalus, ne itin apriebinantis? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 10 11, 21:48)
Aš mėnesį laiko beveik nesidažiau tušu, tai toookios ilgos blakstienos užaugo.  biggrin.gif


O man nesidažymas/nesidažymas neturi įtakos blakstienų ilgiui g.gif
Atsakyti
Merginos gal kas užsakinės Vilniuje Violey? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2011 10 11, 23:34)
o tas glontumas normalus, ne itin apriebinantis? smile.gif

nriebina, naudoju ant dregnu plauku maza kieki smile.gif
Atsakyti
Aišku, esat aptarinėjusios garintuvus, bet vis tik, sakykit, ar daiktas vertas to pinigo, ar galima ir radijatorium apseit.
Dėkavoju.
Atsakyti
Šiandien gavau EcoTools Bronzer Brush. Dar nebandžiau, tik apžiūrėjau: nustebino jo švelnumas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Benicio @ 2011 10 13, 13:11)
Aišku, esat aptarinėjusios garintuvus, bet vis tik, sakykit, ar daiktas vertas to pinigo, ar galima ir radijatorium apseit.
Dėkavoju.

tai kad už 10lt yra eurokosuose-viršuje vanduo su EA, apačioj žvakė. ne krūva pinigų, o dar plius romantika biggrin.gif tokio tipo, tik aišku jau negali palikti ilgam be priežiūros, kažkada nesužiūrėjus spėjo išgaruoti vanduo, tai kad pradėjo svilti doh.gif
Atsakyti
merginos ieskau persiko spalvos lupu blizgio ar lupdazio... gal esat koki atradusios bigsmile.gif kolkas tik is terre d'oc radau ax.gif
Atsakyti