Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai, -85- tema

QUOTE(Honey @ 2011 10 07, 19:05)

Oooo, ačiū 4u.gif Dar keli klausimai - Dr.H pas tave tas paprastas ar Volume? Ir Phyts lipina biški blakstienas, ar čia tik man taip atrodo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Galadrielė: 07 spalio 2011 - 17:56
Sveikos 4u.gif
gal kas žinote kaip šitie muiliukai? Ar nėra kokių blogiukų ? nerandu jų sudėties g.gif
http://www.lepetitol...amp;id_gamme=4#
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 10 07, 18:56)
Oooo, ačiū  4u.gif Dar keli klausimai - Dr.H pas tave tas paprastas ar Volume? Ir Phyts lipina biški blakstienas, ar čia tik man taip atrodo?

čia su volume dažyta. o dėl phyts, tai jau lipina, nes po 7 mėn kasdieninio naudojimo jis jau gerokai sutirštėjo - matyt, link pabaigos eina. smile.gif
Atsakyti
Šiandien Greenshow parodoje truputi apsipirkau - paėmiau pabandymui Sante BC balzamą ir naujos linijos (ar tik pakuotės) Sante dušo gelį, kelis dalykėlius iš KN ir pan smile.gif
Žiūrinėjau dekoratyvinės pasiūlą, bet kažkaip niekas labai neužkabino. Alvos bronzantas visai dėmesio vertas pasirodė, kreminė pudra gražiai ant rankos nugulė.
Gundė Benecos tušais, konsultantė labai jau dailiom blaktienom plazdeno. Pabandžiau Maximum volume pasiteplioti - vaizdas visai vertas grieko buvo. Tačiau grįžus namo ir numigus kelias minutes, prabudau su pandos akimis! o pandišką vaizdą esu tik mačius po stiprios liūties ir rimto nužliumbimo. Todėl nuteisiau benecosą.
Sante dušo gelis (grenadine raudonas) - skanus, saldus, bet neįkyrus kvapas, gerai putoja, odos nesausina. Galės MB džiaugtis juo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2011 10 07, 18:05)
DH kairėj, o Phyts - dešinėj, tepta abieju toks pat sluoksnis. Matos, kad Phyts ryškiau dažo ir geriau riečia. smile.gif realybėj ta akis su DH padažyta atrodo netgi gerokai mažesnė  lotuliukas.gif


Man su Hauschka gražiau, natūraliau atrodo.
Atsakyti
Akys su šviežiai prasuktu Phyts:
user posted image

Blakstiens mano patogios dažymui, su dr. H Volume tušu nuotraukose atrodau kaip be makiažo, nors gyvai tai vaizdas visai tenkina. O su Phyts - visur gerai. Ir foto, ir gyvai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pink Martini: 08 spalio 2011 - 17:01
QUOTE(Flos @ 2011 10 08, 00:14)
Šiandien Greenshow parodoje truputi apsipirkau - paėmiau pabandymui Sante BC balzamą ir naujos linijos (ar tik pakuotės) Sante dušo gelį, kelis dalykėlius iš KN ir pan smile.gif
Žiūrinėjau dekoratyvinės pasiūlą, bet kažkaip niekas labai neužkabino. Alvos bronzantas visai dėmesio vertas pasirodė, kreminė pudra gražiai ant rankos nugulė.
Gundė Benecos tušais, konsultantė labai jau dailiom blaktienom plazdeno. Pabandžiau Maximum volume pasiteplioti - vaizdas visai vertas grieko buvo. Tačiau grįžus namo ir numigus kelias minutes, prabudau su pandos akimis! o pandišką vaizdą esu tik mačius po stiprios liūties ir rimto nužliumbimo. Todėl nuteisiau benecosą.
Sante dušo gelis (grenadine raudonas) - skanus, saldus, bet neįkyrus kvapas, gerai putoja, odos nesausina. Galės MB džiaugtis juo biggrin.gif

Ir aš šiandien Greenshow buvau, tai tyrinėjau Natura Siberica decoratyvinę, bet niekas neužkabino. Skysta pudra kažkaip negražiai pasidengė (bandžiau ant rankos), paryškino kiekvieną odos linkį, raukšlytę ir porą, tai kas būtų ant veido bijau ir pagalvoti unsure.gif Šiaip nepasirodė ta kosmetika verta dėmesio, o juolab už tokią užkeltą kainą. Aptyrinėjau Alvos stendą, tai irgi patiko bronzinė pudra, kam Hauschka pernelyg matinis bronzatas, šitas patiks, nes turi savyje tokių švytinčių dalelių.

Flos, irgi mačiau tą konsultantę kosminėm blakstienom ir ji irgi gyrė tą naują Benecos tušą, sakdyama, kad jis jai Nr. 1. Bet tos merginos blakstienos toooookios, kad arba jos nenatūralios, arba jos naudotas tušas buvo sintetinis biggrin.gif

Dar laimėjau mašinos plovimą be vandens, tomis visokiomis priemonėmis, kur nupurškia ją ir nuvalo. Po plovimo atrodė švarutėlė, gražutėlė, bet nedėkingas šiandienos oras neleido ilgiau ta švara pasidžiaugti, nes namo parvairavau murzę biggrin.gif

Dar vienas vaikinukas man batus pasigavęs valė, pasakojo kaip po tos jo naudotos priemonės galėčiau valandą baloj stovėti ir jie neperšlaptų, bet nesusigundžiau rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Pink Martini @ 2011 10 08, 18:59)
Akys su šviežiai prasuktu Phyts:
user posted image

Blakstiens mano patogios dažymui, su dr. H Volume tušu nuotraukose atrodau kaip be makiažo, nors gyvai tai vaizdas visai tenkina. O su Phyts - visur gerai. Ir foto, ir gyvai  thumbup.gif

Labai gražu thumbup.gif O kokios tavo natūralios blakstienos? Riestos ar čia tušo nuopelnas?
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 10 08, 18:49)
Labai gražu thumbup.gif O kokios tavo natūralios blakstienos? Riestos ar čia tušo nuopelnas?

Natūraliai riestos, su bet kokiu tušu riestumas yra, o vat ilgis, masė - ne su visais. Naujas Benecos Multi Effect padažo dar sodriau negu Phyts, bet atrodo nenatūraliau, labiau sulipina, o tepa tai košmariškai doh.gif Ties antakiais pasidaro juodos dėmės ph34r.gif Bet ir blakstienos remiasi iki pat antakių su Benecos Multi Effect...
Atsakyti
O kur perkat tą Phyts tušą? Sudomino ir skystas akių pravedimas...
Atsakyti
QUOTE(Pink Martini @ 2011 10 08, 17:59)
Akys su šviežiai prasuktu Phyts:
user posted image

Blakstiens mano patogios dažymui, su dr. H Volume tušu nuotraukose atrodau kaip be makiažo, nors gyvai tai vaizdas visai tenkina. O su Phyts - visur gerai. Ir foto, ir gyvai  thumbup.gif

Va taip padažo blakstienas ir man drinks_cheers.gif

QUOTE(micefee @ 2011 10 08, 19:21)
O kur perkat tą Phyts tušą? Sudomino ir skystas akių pravedimas...
Internetinėse, porą puslapių atgal buvom įkėlę poros parduotuvių nuorodas mirksiukas.gif
Atsakyti
Mergaites, kur galima nusipirkt Neobio produkcijos kaune? isskyrus veiveriu g? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2011 10 08, 22:54)
Mergaites, kur galima nusipirkt Neobio produkcijos kaune? isskyrus veiveriu g?  4u.gif

Biotekoj mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Honey: 09 spalio 2011 - 00:42