Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai, -85- tema

QUOTE(Galadrielė @ 2011 10 03, 12:34)
Honey, ernesin, kokius dar eko tušus esate naudojusios, su kuo galyte palyginti? Honey, gal tu su Hauschka palygintum?


gal nepastebėjai mano posto anksčiau, tai kopijuoju 4u.gif

QUOTE(Honey @ 2011 10 03, 08:54)
man irgi Phyts šiuo metu pats pačiausias wub.gif naudoju jau 5 mėn beveik kasdien, šiek šiek patirštėjo, bet vis dar labai gerai tepasi.
lyginant su Hauschkos volume, tai Phyts ryškiau dažo ir ilgiau išsilaiko - Hauschkos kelis "trupinius" tenka pavalyt dienos pabaigoj. smile.gif


Norint ryškesnių blakstienų DH volume reik tept daugiau sluoksnių negu Phyts, kuris iškart gerai ryškina. smile.gif Dabar pagalvojau, kad kažkur turiu akių foto padažytas skirtingai (viena su DH, kita su phyts), jei rasiu - įdėsiu į temą įdomumo dėlei smile.gif

Iš kitų eko tušų bandžiau Sante ir Benecos. nei vienas iš jų man nepatiko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Honey: 05 spalio 2011 - 20:33
QUOTE(Honey @ 2011 10 05, 22:31)
gal nepastebėjai mano posto anksčiau, tai kopijuoju  4u.gif
Norint ryškesnių blakstienų DH volume reik tept daugiau sluoksnių negu Phyts, kuris iškart gerai ryškina. smile.gif Dabar pagalvojau, kad kažkur turiu akių foto padažytas skirtingai (viena su DH, kita su phyts), jei rasiu - įdėsiu į temą įdomumo dėlei smile.gif

Iš kitų eko tušų bandžiau Sante ir Benecos. nei vienas iš jų man nepatiko.

Tikrai nemačiau blush2.gif Ačiū, kad įdėjai 4u.gif

Lauksim nuotraukos, jeigu rasi.

Aš visiškai pasimetusi, noriu visų tušų po vieną biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(apčy @ 2011 10 05, 19:40)
Ar patinka Alverde pagrindas? Atlieka savo darbą?

Kadangi mano vokai užkritę, tai nelabai atlieka, cheminiai geriau būdavo. blush2.gif
Atsakyti
Sveikos, mergaitės, gal galite pasidalinti kokie akių pieštukai, šešėliai iš natūralių yra jūsų mėgiamiausi laikymosi, pigmentacijos, spalvų ar kainų atžvilgiu. Gal dar galite parašyti kokią pudrą naudojate? Linkstu prie mineralinės. Mano oda normali-mišri. Noriu, kad gražiai pasidengtų, neatrodytų kaip kaukė. Mineralinės kosmetikos temą skaičiau ne vieną, noriu išgirsti jūsų-naturalisčių nuomonę.
Ačiū iš anskto. 4u.gif

Palomos blogas labai fainas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Adera777 @ 2011 10 06, 09:49)
Sveikos, mergaitės, gal galite pasidalinti kokie akių pieštukai, šešėliai iš natūralių yra jūsų mėgiamiausi laikymosi, pigmentacijos, spalvų ar kainų atžvilgiu. Gal dar galite parašyti kokią pudrą naudojate? Linkstu prie mineralinės.



Man labai patiko Hauschkos ir Lakshmi seseliai. Lakshmi spalvos labai intensyvios, hauschka labiau pastelines. Hauschka seselius naudoju ir vietoj piestuko akims apvesti.
Abieju firmu seseliai laikosi labai gerai.

Mineraline pudra turiu Bella pierre. Naudoju jau visus metus. Labai gerai maskuoja. Atrodo labai naturaliai. Ziema su ta pudra man kazkaip nesiseke, prasciau pasiskirstydavo ant veido. Atsilus orams vel gerai buvo. Gal ji buvo sudrekusi, net nezinau. Ziemai gal bandysiu Lakshmi kremine pudra.
Atsakyti
sveikutes,as naudoju visa mineraline kosmetika anglu firmos Lily lolo... labai patinka. Ypac skaistalai, seseliai, uzbaigiamosiso pudros. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Adera777 @ 2011 10 06, 09:49)
Sveikos, mergaitės, gal galite pasidalinti kokie akių pieštukai, šešėliai iš natūralių yra jūsų mėgiamiausi laikymosi, pigmentacijos, spalvų ar kainų atžvilgiu. Gal dar galite parašyti kokią pudrą naudojate? Linkstu prie mineralinės. Mano oda normali-mišri. Noriu, kad gražiai pasidengtų, neatrodytų kaip kaukė. Mineralinės kosmetikos temą skaičiau ne vieną, noriu išgirsti jūsų-naturalisčių nuomonę.
Ačiū iš anskto.  4u.gif

Palomos blogas labai fainas wub.gif


Pieštukas labai geras pagal savo kainą yra Benecos, dėl mineralinės naudoju BareXminerals, tai tikrai labai puiki smile.gif
Atsakyti
O kokį kremą naudojat žiemą kaip apsauginį? Man siūlo pirkti kremą naminės gamybos, kurio pagrindas būtų taukmedžio sviestas su jojobos aliejumi ir EA lyg ir būtų sudėty, tik nežinau kokie, lyg ir dar kažkas į tą kremą įeina, bet nebeprisimenu. Gal verta pamėginti? Gal bus riebus ir nesigers?
Atsakyti
Ir vėl ateinu pas jus rekomendacijų blush2.gif Šiandien buvau kirpykloj, kirpėja sakė - plaukai labai išsausėję, t.y. pats plaukas, reikia keisti šampūną, nes nei kondicionierius nei kaukės nepadeda sudrėkinti jų. Sakė ieškoti šampūno, kuris skirtas riebiai galvos odai, nes ji riebaluojasi, bet tokio, kuris drėkintų pačius plaukus. Gal kokį žinot, nes kiek peržiūrėjau tokio neradau. Ir koks aliejus stipriai drėkina patį plauką?
Atsakyti
QUOTE(Adera777 @ 2011 10 06, 09:49)
Sveikos, mergaitės, gal galite pasidalinti kokie akių pieštukai, šešėliai iš natūralių yra jūsų mėgiamiausi laikymosi, pigmentacijos, spalvų ar kainų atžvilgiu. Gal dar galite parašyti kokią pudrą naudojate? Linkstu prie mineralinės. Mano oda normali-mišri. Noriu, kad gražiai pasidengtų, neatrodytų kaip kaukė. Mineralinės kosmetikos temą skaičiau ne vieną, noriu išgirsti jūsų-naturalisčių nuomonę.
Ačiū iš anskto.  4u.gif

Man labai patinka hauschkos seseliai, tiek spalvomis, tiek kaip dengiasi bei kad ilgai islieka smile.gif spalvos pastelines smile.gif
Man siuo metu labai patinka (ja db ir naudoju) Terre D'oc mineraline pudryte, nesausina, poru nekemsa, naturaliai bei skaisciai veidukas su ja atrodo, maskuoja neblogai bet ne pilnas maskavimas, ji tokia lengvute, dengiasi plonu sluoksniu wub.gif
taip pat labai patikusios ir naudotas yra Inikos bei Everyday minerals matt, jos maskuoja labai gerai, bet atrodo labai naturaliai bei nesausina smile.gif
is kreminiu gerai maskuoja, naturaliai atrodo Lakshmi makiazo pagrindas, Inika, Une kremines pudrytes kazkiek maskuoja, naturaliai atrodo smile.gif
Atsakyti
As su tokiu klausimu:) Kodel taip skiriasi gasulo molio kaina, nusipirkau is "Naturata" 50 g. uz 16 lt. kitur, ziuriu, jo kaina kelis kartus mazesne... Kame reikalas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 10 06, 08:15)
Tikrai nemačiau blush2.gif Ačiū, kad įdėjai 4u.gif

Lauksim nuotraukos, jeigu rasi.

Aš visiškai pasimetusi, noriu visų tušų po vieną  biggrin.gif


dedu:

user posted image

DH kairėj, o Phyts - dešinėj, tepta abieju toks pat sluoksnis. Matos, kad Phyts ryškiau dažo ir geriau riečia. smile.gif realybėj ta akis su DH padažyta atrodo netgi gerokai mažesnė lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Honey: 07 spalio 2011 - 17:06