Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai, -85- tema

QUOTE(smaggiuke @ 2011 10 04, 09:37)
O aš turiu tokį keistą klausimą  biggrin.gif  To Phyt's tušo galima rasti įprastose Vokietijos parduotuvėse? Važiuosiu ten neužilgo, tai galvoju, gal neverta siųstis  rolleyes.gif
Jis Prancūziškas tai sunku pasakyti.


QUOTE(Babi* @ 2011 10 04, 19:38)
O kuo šis tušas patinka labiau nei Benecos? ax.gif

Nes Benecos tepa ir greitai pradeda lipinti blakstienas, nors dėl efekto irgi man būdavo didžiausią suteikiantis smile.gif
Atsakyti
aš nusipirkau Alverde tušą su silikoniniu šepetėliu (kairiausias nuotraukoje) apimties labai neprideda, tačiau spalva itin ryški juoda, nenubėga ir labai gražiai užsitepa, pailgina bei atskiria blakstienas matyt dėl tokio šepetėlio. kaip už 30Lt, tai labai puikus ir už Benecos tikrai geresnis..

tiesa, naudoju dar tik savaitę, tai nežinau kaip ten toliau su juo bus smile.gif

Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2011 10 03, 20:55)
Logona, Masqueto, Benecos, Elysambre. Kažkas būtų link Benecos mirksiukas.gif

Ernesin, ar galite placiau papasakoti apie Elysambre? smile.gif Labai domina sis tusas, bet kazin ar vertas savo kainos.
Atsakyti
Man jis visiškai nepatiko, tepė paakius, plius nuplauti jį labai sunku būdavo, kaip panda atrodydavau biggrin.gif Ir labai greitai sudžiuvo, o kaina tikrai nemaža, ypač jei dar pirksi su dėlkiuku, nes jis kaip ir be pakuotės
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2011 10 05, 00:22)
Man jis visiškai nepatiko, tepė paakius, plius nuplauti jį labai sunku būdavo, kaip panda atrodydavau biggrin.gif Ir labai greitai sudžiuvo, o kaina tikrai nemaža, ypač jei dar pirksi su dėlkiuku, nes jis kaip ir be pakuotės

o man kazkaip Elysambre patiko, issilaikydavo gerai, nusiplaudavo kiek sunkiau bet uztat galejai but rami kad vidury dienos neatrodai kaip panda ciut kokiai asarelei nuriedejus ir ilgai jis man tarnavo, skystas ilgai isbuvo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(welniūkštė @ 2011 10 04, 23:13)
Noreciau Jusu patarimu daugiau  ax.gif  Siuo metu man reikia akiu makiazo valiklio (jautrioms akims), veido toniko (pasausejusi, anes kamuojama oda) ir valomosios veido kaukes ir ranku kremo (sausosm rankoms).

Makiažo valiklis - pabandyk Laveros pienelius, myliu juos visus, negraužia akių, gerai nuplauna veidą
Veido tonikas - tinka visi hidrolatai, tavo odai super būtų rozmarinai, rugiagėlės, morkos, levandos
Valomoji veido kaukė - pabandyk molius, o jeigu tingi peckiotis, paimk jau paruoštą Argitulbo molį
Rankų kremas - Argital, Natura Siberica neblogi
Atsakyti
QUOTE(blueberry_nights @ 2011 10 04, 22:42)
aš nusipirkau Alverde tušą su silikoniniu šepetėliu (kairiausias nuotraukoje) apimties labai neprideda, tačiau spalva itin ryški juoda, nenubėga ir labai gražiai užsitepa, pailgina bei atskiria blakstienas matyt dėl tokio šepetėlio. kaip už 30Lt, tai labai puikus ir už Benecos tikrai geresnis..

tiesa, naudoju dar tik savaitę, tai nežinau kaip ten toliau su juo bus smile.gif

Parašyk atsiliepimus, kai ilgiau panaudosi, aš irgi šiuo tušu gundausi. Iš šios firmos turiu tik akių šešėlių pagrindą.
Atsakyti
QUOTE(welniūkštė @ 2011 10 04, 22:13)
Sveikos smile.gif Jusu patarimu deka nusipirkau acno dienini/naktini veido krema ir esu visai patenkinta. Noreciau Jusu patarimu daugiau  ax.gif  Siuo metu man reikia akiu makiazo valiklio (jautrioms akims), veido toniko (pasausejusi, anes kamuojama oda) ir valomosios veido kaukes ir ranku kremo (sausosm rankoms). Gal galite pasakyti, kurie geresni, veiksmingesni?  4u.gif  Beje, taip ir nesupratau, kuris blakstienu tusas geresnis? Kiek pamenu, visi nubyrantys, o ar radote nenubyranti ir tankinanti? Ar as skaitydama praleidau.. g.gif

be jau isvardintu dar labai neblogas Dr. hauschka pienelis, mano akys irgi jautrios tai makiaza dar plaunu su JMO roziu prausikliu thumbup.gif
tonikas tiktu ir paprastasis hauschkos, Suki tonikai gerai odai su acne, hidrolatai
Jei turit akne jums labai tiktu Suki molio treatment 3in1, labai apramina oda, neblogai pavalo, taip pat geris yra hauschkos molis, argital molio kauke, JMO valanti kaukyte su moliu
ranku kremai labai patike man tai argital, Senteurs du sud su arganu, JMO naujasis sviestukas su kakava (pacios ranku oda ypatingai sausa)
Atsakyti
QUOTE(welniūkštė @ 2011 10 04, 22:13)
Sveikos smile.gif Jusu patarimu deka nusipirkau acno dienini/naktini veido krema ir esu visai patenkinta. Noreciau Jusu patarimu daugiau  ax.gif  Siuo metu man reikia akiu makiazo valiklio (jautrioms akims), veido toniko (pasausejusi, anes kamuojama oda) ir valomosios veido kaukes ir ranku kremo (sausosm rankoms). Gal galite pasakyti, kurie geresni, veiksmingesni?  4u.gif  Beje, taip ir nesupratau, kuris blakstienu tusas geresnis? Kiek pamenu, visi nubyrantys, o ar radote nenubyranti ir tankinanti? Ar as skaitydama praleidau.. g.gif

Tonikui aš siūlyčiau imti hidrolatą 4u.gif

QUOTE(ernesin @ 2011 10 04, 22:25)
Nes Benecos tepa ir greitai pradeda lipinti blakstienas, nors dėl efekto irgi man būdavo didžiausią suteikiantis smile.gif

Aišku. Benecos tušu aš kolkas esu labai patenkinta, man jis nieko netepa, netrupa, bet Phyt's tušą pasižymėjau, kaip tą, kurį norėčiau išbandyti 4u.gif
Atsakyti
Ramintele 26, Babi*, tumet vadinasi pas jus kitaip blakstienos auga, kad neliečia paakių, arba tai susiję su mano darbu, kad nuolatos būna nuleistos žemyn akys, man Elysambre vidurį dienos ištepliodavo paakius, Benecos į dienos pabaigą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Spurgita @ 2011 10 05, 10:22)
Parašyk atsiliepimus, kai ilgiau panaudosi, aš irgi šiuo tušu gundausi. Iš šios firmos turiu tik akių šešėlių pagrindą.


Ar patinka Alverde pagrindas? Atlieka savo darbą?
Atsakyti
Labai Jums aciu 4u.gif is tiek patarimu tikrai issirinksiu ax.gif
Atsakyti