Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai, -85- tema

merginos o gal kuri bandete Phyt's kremine pudryte? kazi ar maskuoja, ar atspalviai naturalus?
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2011 10 03, 12:14)
phyt's tusas jai neklystu sitam pigiau nei mondebio g.gif , nes paziurejau man i uk parsisiust tai brangiau gaunas is mondebio nei is sito psl  4u.gif

Ar i LT yra sansu gauti ? Man rodo viena svara siuntima , ar kazko nesupratu g.gif
Atsakyti
QUOTE(darvina @ 2011 10 03, 16:01)
Ar i LT yra sansu gauti ? Man rodo viena svara siuntima , ar kazko nesupratu  g.gif

nu jai as gerai supratau tai i uk 2 svarai su kapeikom, o jai uz uk tai plius dar 1svaras tai viso nepilnai 4svarai i lt kaip supratau
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2011 10 03, 16:12)
nu jai as gerai supratau tai i uk 2 svarai su kapeikom, o jai uz uk tai plius dar 1svaras tai viso nepilnai 4svarai i lt kaip supratau

Aciu, ar kas bandet is ten siustis ? Bais man gero tuso reikia, nes Dr. Hauska kazkos skystas pakliuvo , labai tepa ....
Atsakyti
QUOTE(darvina @ 2011 10 03, 16:23)
Aciu, ar kas bandet is ten siustis ? Bais man gero tuso reikia, nes Dr. Hauska kazkos skystas  pakliuvo , labai tepa ....

as sakiau is ten turbut griebsiu tusa krempudra ir cattier priemoniu kai kuriu noriu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramintele 26 @ 2011 10 03, 16:29)
gal galetum apibudinti efekta, gundausi ir as juo, ka gero odelei padaro?

Žinok grynai scrubo efekto turbūt nelabai apibūdinsiu, nes dariausi valymą pas Elytę, tai ji naudojo jį. Kai užtepė buvo toks nerealiai malonus pojūtis ant veido, kad net paklausiau kas ten tokio faino smile.gif Labai maloniai ir švelniai šveičia, toks įdomus jausmas. Kitoks negu naudojant kokį grubesnį pylingą, nemoku papasakoti. Jis toks švelnus ir manau jau vien tai, kad jis yra kaukė - scrubas daug ką pasako. Nors Argital temoje skaičiau, kad kaip kaukė jis silpnokas

QUOTE(agnuta @ 2011 10 03, 16:30)
Jei oda labai jautri, tada gal visai kitaip 4u.gif Savąją irgi dabar gal prie jautresnių priskirčiau, bet jei pirkčiau šveitiklį veidui, tai norėčiau stipresnio nei tas Argital smile.gif

Aš tai nelabai turiu patirties su šveitikliais, bet kiek esu bandžiusi, beveik visi mano buvo per stiprūs. Iš kitos pusės, tai, kad jis švelnus manau leidžia jį panaudoti dažniau negu įprastą priemonę.

Buvau pasiryžusi jį pirkti dabar, bet visai jūs čia mane supainiojot dabar biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramintele 26 @ 2011 10 03, 12:09)
sudominai bigsmile.gif  o ar galima su juo isgauti dramatiska efekta, nes as megstu ryskias, storas blakstienas blush2.gif su Hauschkos volume tepant keleta sluoksniu tas pavykdavo smile.gif

Manau tuomet išgausi dvigubai didesnį mirksiukas.gif

QUOTE(Galadrielė @ 2011 10 03, 12:34)
Honey, ernesin, kokius dar eko tušus esate naudojusios, su kuo galyte palyginti? Honey, gal tu su Hauschka palygintum?

Logona, Masqueto, Benecos, Elysambre. Kažkas būtų link Benecos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2011 10 03, 23:55)
Manau tuomet išgausi dvigubai didesnį mirksiukas.gif
Logona, Masqueto, Benecos, Elysambre. Kažkas būtų link Benecos mirksiukas.gif

Ačiū 4u.gif

QUOTE(Ramintele 26 @ 2011 10 04, 01:43)
psio ryt jamu biggrin.gif

Šakės, ir man reikia biggrin.gif Nors vis dar dvejoju ar imti šitą, ar Annemarie Borlind g.gif
Atsakyti
O aš turiu tokį keistą klausimą biggrin.gif To Phyt's tušo galima rasti įprastose Vokietijos parduotuvėse? Važiuosiu ten neužilgo, tai galvoju, gal neverta siųstis rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2011 10 03, 22:55)
Logona, Masqueto, Benecos, Elysambre. Kažkas būtų link Benecos mirksiukas.gif

O kuo šis tušas patinka labiau nei Benecos? ax.gif


Atsakyti
Sveikos smile.gif Jusu patarimu deka nusipirkau acno dienini/naktini veido krema ir esu visai patenkinta. Noreciau Jusu patarimu daugiau ax.gif Siuo metu man reikia akiu makiazo valiklio (jautrioms akims), veido toniko (pasausejusi, anes kamuojama oda) ir valomosios veido kaukes ir ranku kremo (sausosm rankoms). Gal galite pasakyti, kurie geresni, veiksmingesni? 4u.gif Beje, taip ir nesupratau, kuris blakstienu tusas geresnis? Kiek pamenu, visi nubyrantys, o ar radote nenubyranti ir tankinanti? Ar as skaitydama praleidau.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(welniūkštė @ 2011 10 04, 22:13)
Sveikos smile.gif Jusu patarimu deka nusipirkau acno dienini/naktini veido krema ir esu visai patenkinta. Noreciau Jusu patarimu daugiau  ax.gif  Siuo metu man reikia akiu makiazo valiklio (jautrioms akims), veido toniko (pasausejusi, anes kamuojama oda) ir valomosios veido kaukes ir ranku kremo (sausosm rankoms). Gal galite pasakyti, kurie geresni, veiksmingesni?  4u.gif  Beje, taip ir nesupratau, kuris blakstienu tusas geresnis? Kiek pamenu, visi nubyrantys, o ar radote nenubyranti ir tankinanti? Ar as skaitydama praleidau.. g.gif


Mano patarimai butu tokie:

Makiažo valiklis - Logona su rožių aliejumi arba Dviejų fazių makiazo valiklis Organix Cosmetix
Valomoji veido kaukė - Argital žaliojo molio Argitub veido kaukė

dėl toniko negaliu patarti, o rankų kremai man visi geri smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blueberry_nights: 04 spalio 2011 - 21:25