Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai, -85- tema

Ką atradote iš PIRKTINIŲ šveitiklių veidui? Naminiai neaktualu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2011 10 02, 20:30)
Merginos, perduodu draugės virtualią padėką. Ji paskaitinėjusi forumą išsirinko Annemarie Borlind tušą, tai dabar negali atsidžiaugti biggrin.gif Aš irgi tokį patį įsigijau, bet šiuo metu noriu ištuštinti atsargas, ir tada pradėsiu jį naudoti. Tikiuosi, kad galėsiu pasidalinti tokiu pačiu optimizmu 4u.gif

Tai laukiam ir draugės atsiliepimų 4u.gif

QUOTE(ernesin @ 2011 10 03, 00:01)
Man iš bandytų tušų atradimas Phyts, net nėra noro kažką daugiau bandyti  thumbup.gif

Papasakok plačiau - ką daro, kur pirkai, kiek kainavo, kaip laikosi ir pan? Ar gali palyginti su Dr Hauschka kuriuo nors?

QUOTE(Pink Martini @ 2011 10 03, 00:08)
Ką atradote iš PIRKTINIŲ šveitiklių veidui? Naminiai neaktualu smile.gif

Aš pas Elytę bandžiau kažkada Argital kaukę - scrubą, nu pasaka wub.gif Vis noriu įsigyti, bet vis iki ŽaliaŽalia nenuvažiuoju biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2011 10 02, 23:01)
Man iš bandytų tušų atradimas Phyts, net nėra noro kažką daugiau bandyti  thumbup.gif

man irgi Phyts šiuo metu pats pačiausias wub.gif naudoju jau 5 mėn beveik kasdien, šiek šiek patirštėjo, bet vis dar labai gerai tepasi.
lyginant su Hauschkos volume, tai Phyts ryškiau dažo ir ilgiau išsilaiko - Hauschkos kelis "trupinius" tenka pavalyt dienos pabaigoj. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 10 03, 08:34)
Papasakok plačiau - ką daro, kur pirkai, kiek kainavo, kaip laikosi ir pan? Ar gali palyginti su Dr Hauschka kuriuo nors?


Dr Hauschka nesu turėjusi. Jis tikrai padaro efektingas blakstienas, pailgina pastorina, visiškai nenubėga, man niekas net dienos pabaigoje nenutrupa, irgi jau naudoju apie pusmetį, ir nors turiu jau įsigijusi naują, negaliu šio mest nes puikiai dar dažo wub.gif Man turbūt nei vienintelis iš neekologiškų nėra taip gerai laikęs, kaip šis. Pirkau Mondebio el parduotuvėje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2011 10 03, 11:27)
Dr Hauschka nesu turėjusi. Jis tikrai padaro efektingas blakstienas, pailgina pastorina, visiškai nenubėga, man niekas net dienos pabaigoje nenutrupa, irgi jau naudoju apie pusmetį, ir nors turiu jau įsigijusi naują, negaliu šio mest nes puikiai dar dažo wub.gif Man turbūt nei vienintelis iš neekologiškų nėra taip gerai laikęs, kaip šis. Pirkau Mondebio el parduotuvėje 4u.gif

sudominai bigsmile.gif o ar galima su juo isgauti dramatiska efekta, nes as megstu ryskias, storas blakstienas blush2.gif su Hauschkos volume tepant keleta sluoksniu tas pavykdavo smile.gif
Atsakyti
phyt's tusas jai neklystu sitam pigiau nei mondebio g.gif , nes paziurejau man i uk parsisiust tai brangiau gaunas is mondebio nei is sito psl 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2011 10 03, 09:54)

QUOTE(ernesin @ 2011 10 03, 12:27)

Honey, ernesin, kokius dar eko tušus esate naudojusios, su kuo galyte palyginti? Honey, gal tu su Hauschka palygintum?
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 10 03, 08:34)
Tai laukiam ir draugės atsiliepimų 4u.gif


Visai jau aš, o konkrečių atsiliepimų tai taip ir neparašiau blush2.gif Dar paminėsiu, kad tai pirmas jos turimas eko tušas. Patinka, nes gerai ir ryškiai dažo, nereikia daug sluoksnių, gerai laikosi visą dieną, nenubėga. Patiko ir visiškai kitoks kvapas, lyginant su tais įprastais tušais, kuriuos ji iki šiol naudojo.
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 10 03, 08:34)
Aš pas Elytę bandžiau kažkada Argital kaukę - scrubą, nu pasaka wub.gif


Man jis labiau kaukė, nei šveitiklis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2011 10 03, 16:16)
Man jis labiau kaukė, nei šveitiklis ax.gif

Matai, mano oda labai jautri - stipresnių šveitiklių nelabai galiu naudoti, nes iškart rausta oda ir prasideda atmetimo reakcijos. Bandžiau tik kartą, bet įspūdžiai patys geriausi
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 10 03, 15:21)
Matai, mano oda labai jautri - stipresnių šveitiklių nelabai galiu naudoti, nes iškart rausta oda ir prasideda atmetimo reakcijos. Bandžiau tik kartą, bet įspūdžiai patys geriausi

gal galetum apibudinti efekta, gundausi ir as juo, ka gero odelei padaro?
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 10 03, 15:21)
Matai, mano oda labai jautri - stipresnių šveitiklių nelabai galiu naudoti, nes iškart rausta oda ir prasideda atmetimo reakcijos. Bandžiau tik kartą, bet įspūdžiai patys geriausi


Jei oda labai jautri, tada gal visai kitaip 4u.gif Savąją irgi dabar gal prie jautresnių priskirčiau, bet jei pirkčiau šveitiklį veidui, tai norėčiau stipresnio nei tas Argital smile.gif
Atsakyti