Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai, -85- tema

QUOTE(Babi* @ 2011 10 01, 10:10)
Jau gavau siuntinuką iš beautyfly.lt JMO mėginuko negavau, bet gavau Speick šampūno ir kondicionieriaus mėginukus. Gal turi atsiliepimų apie šios firmos šampūną normaliems plaukams? ax.gif

Esu pora kartu galva plovusi su Speicik sampunu, tik dabar tiksliai nepamenu kuris ten buvo.. Sampunas normalus, bet lygtai pasirode neskalsus..
Atsakyti
Merginos, ar kas esat bandžiusios Green People tušus?
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 10 01, 11:23)
Merginos, ar kas esat bandžiusios Green People tušus?

Nepamenu, kad kas butu rases atsiliepimus, nors man atrodo kazas pirko kazkada g.gif

Va man tai idomu kaip naujoji Natura Siberica dekoratyvine biggrin.gif Sertifikuota Ecocert.. Kainos kiek NS temoj uzmaciau apie 60 lt
Atsakyti
Gal kas nusimanancios galetu zvilgtelt i tokia sudeti:

Purified water; sodium C12-14 olefin sulfonate; cocamidopropyl betaine; sodium cocoyl sarcosinate; soyamidopropylkonium chloride; citricidal (grapefruit seed extract); extracts of comfrey, chamomile, calendula, cucumber, and horsetail; magnesium/iron/zinc/copper/silicon glycopeptides; tissue respiratory factors; hydroxypropyl trimonium vegetable protein; tocopherol acetate; citric acid; sodium chloride; sodium benzoate; potassium sorbate; and fragrance.

Cia sita priemone: http://www.iherb.com...5-ml/27342?at=0
Ar ji gera blush2.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2011 10 01, 12:27)
Nepamenu, kad kas butu rases atsiliepimus, nors man atrodo kazas pirko kazkada  g.gif

Va man tai idomu kaip naujoji Natura Siberica dekoratyvine  biggrin.gif  Sertifikuota Ecocert.. Kainos kiek NS temoj uzmaciau apie 60 lt

Man labai įdomu kaip tie Green People tušai, nes planuoju išduoti Hauschką biggrin.gif

O NS kosmetiką skaičiau rusaitės giria forumuose, bet gyvai jos nemačiau, nes Vilkpėdėj nėra - tik Madoj Viršuliškėse. Irgi būtų įdomu pačiupinėti, nes kainos, lyginant su NS priežiūros priemonėmis, tai didokos g.gif
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 10 01, 11:58)
Man labai įdomu kaip tie Green People tušai, nes planuoju išduoti Hauschką biggrin.gif

O NS kosmetiką skaičiau rusaitės giria forumuose, bet gyvai jos nemačiau, nes Vilkpėdėj nėra - tik Madoj Viršuliškėse. Irgi būtų įdomu pačiupinėti, nes kainos, lyginant su NS priežiūros priemonėmis, tai didokos g.gif

atsibodo dr.H? biggrin.gif

kai baigsis mano dr.H tusas, tada jauciu bandysiu NS tusa.. Na, bet turbut dar nelabai greitai, nes dr.H vis dar dazo kaip naujas, nors jau seniai ji turiu..
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2011 10 01, 13:03)
atsibodo dr.H?  biggrin.gif

kai baigsis mano dr.H tusas, tada jauciu bandysiu NS tusa.. Na, bet turbut dar nelabai greitai, nes dr.H vis dar dazo kaip naujas, nors jau seniai ji turiu..

Norisi kažko kito, visgi jau antra pakuotė. Nors neatmentu galimybės po Hauschkos išdavimo kada nors vėl grįžti prie jo smile.gif
Atsakyti
o sita kosmetika ar gera? sudetis berods naturali g.gif
http://www.desertessence.com/

stai cia sampuno sudetis:


Water (Aqua), Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract*, Arctium Lappa (Burdock) Root Extract*, Achillea Millefolium (Yarrow) Extract*, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Leaf Extract*, Foeniculum Vulgare (Fennel) Seed Extract*, Sambucus Nigra (Black Elderberry) Flower Extract*, Aloe Barbadensis Leaf Extract*, Sodium Coco-Sulfate (Coconut Derived), Decyl Glucoside (Coconut and Corn Derived), Propanediol (Corn Derived), Coco-Glucoside (Coconut Derived), Butyrospermum Parkii (Shea) Butter*, Coco Nucifera (Coconut) Oil*, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*, Cannabis Sativa (Hemp) Seed Oil*, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil*, Dehydroacetic Acid, Glycerin, Hydrogenated Coco-Glycerides (Coconut Derived), Sodium Chloride, Potassium Sorbate (Fruit Derived), Lauryl Glucoside (Plant Derived), Benzyl Alcohol, Citric Acid, Stearyl Citrate (Vegetable Derived), Fragrance (Parfum) * Certified Organic



Ka manote?
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 10 01, 12:39)
Norisi kažko kito, visgi jau antra pakuotė. Nors neatmentu galimybės po Hauschkos išdavimo kada nors vėl grįžti prie jo smile.gif

paskaityk green people tema, jai neklystu ten buvo atsiliepimas apie tusa 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2011 10 02, 15:44)
paskaityk green people tema, jai neklystu ten buvo atsiliepimas apie tusa 4u.gif

Tiksliai, net nežinojau, kad tokia tema yra, ačiū 4u.gif Gaila, kad tik vieno žmogaus atsiliepimas, norėtųsi dar bent vieno...
Atsakyti
Merginos, perduodu draugės virtualią padėką. Ji paskaitinėjusi forumą išsirinko Annemarie Borlind tušą, tai dabar negali atsidžiaugti biggrin.gif Aš irgi tokį patį įsigijau, bet šiuo metu noriu ištuštinti atsargas, ir tada pradėsiu jį naudoti. Tikiuosi, kad galėsiu pasidalinti tokiu pačiu optimizmu 4u.gif
Atsakyti
Man iš bandytų tušų atradimas Phyts, net nėra noro kažką daugiau bandyti thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 02 spalio 2011 - 22:02