Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai, -85- tema

user posted image

84-ąją temą rasite ČIA ax.gif

filmukas, atspindintis mūsų požiūrį cool.gif

Esmė trumpai:
Kenksmingiausios sudedamosios medžiagos, kurių neturėtų būti mūsų kosmetikoje:

* Butylated Hydroxythaluene (BHT)
* Butylene Glycol
* Diethanolamine (DEA)
* Dimethicone
* Dimethicone Copolyol
* Cyclomethicone (-cone = silikonai)
* EDTA
* Ethylparaben
* Isobutylparaben
* Laureth Sulfate
* Methylparaben
* Mineral Oil
* Paraffinum Liquidum
* Petrolatum
* Phenoxyethanol
* Polyethylene Glycol (PEG)
* Polypropylene Glycol (PPE)
* Propylene Glycol
* Propylparaben (ir kitų parabenų)
* Triclosan
* Triethanolamine (TEA)

kiek plačiau apie kai kurias - čia smile.gif

sąrašas nėra baigtinis! Kas neaišku, ieškome įvairiuose interneto šaltiniuose. Jei nerandame ar nesame tikros tuo, ką randame, klausiame ir tikslinamės temoje wink.gif

smagus Cosmetic Check puslapis ingredientų patikrai thumbup.gif

ekologiškos ir natūralios kosmetikos sertifikatai:
Soil Assotiation
Ecocert
Cosmebio
NaTrue
Cosmos Organic
USDA Organic
BDIH
Bio Suisse


čia galima atsisiųsti sertifikavimo standartų palyginimą. Renkantis kosmetikos produktą verta atminti, kad sertifikatas leidžia kai kurių išimčių. Vis dėlto jis tikrai palengvina pasirinkimo procesą mirksiukas.gif

Prekybos taškai Lietuvoje:
* Sarma (Madara, Plante System, Acorelle, La Claree, sertifikuoti Dr. Scheller produktai)
* Droge (Alterra)
* KristiAna (Pure Altitude - sertifikuota linija, Acorelle, yra ir kitų sertifikuotų atskirų gamintojų linijų
* Douglas (Acorelle)
* Kosmada (Sante, Faith in Nature)

Prekybos taškai Vilniuje:
* "Nimfali", PC Mada, PC Panorama (Senteurs du Sud, Feniqia, Lauralep, Ciel d'Azur, Phyt-inov, Druide - yra ir didžiosiose "Eurovaistinėse", Emeraude)
* "Žalia Žalia", Stepono g. 6 (Dr.Hauschka, Weleda, Urtekram, I+M, Lakshmi, Argital)
* "Eko šalis" PC Panorama (Logona, Sante, Neobio, Aquabio)
*"Ekoeko" (Logona, Sante, Florame, Madara)
* "Eko studija", PC VCUP (ECO, Sophyto, Bentley Organic)
* "Holos", Užupio g. 4, V.Gerulaičio 1, "Alfa" verslo centras (Weleda, Urtekram)
* "Baroca", Šv.Mykolo 14 (GamArde, Goog Kaarma muilai, Marius Fabre muilai, Dr.Alkaitis, Beyond)
* "Sveiki produktai" (Aubrey Organics, Essential Care, Töpfer)
*"Grožio alėja" Mados, PC Gedimino 9 - Vokiečių vaistinėje (Dr.Hauschka, Argital, Pure)
*"Bioteka" Klaipėdos g.3, Vilnius (Jāsön, BioExclusive, John Masters Organics, Lavera, Dr.Hauschka, Madara, Cosmoveda, Avalon Organics)
* Saluks vaistinė PC Ozas (Weleda, Oaskin, Natura Siberica)
*"Kvapų namai":
* Vilniuje: pagrindinė buveinė Čiurlionio g. 4; kosmetikos cechas "Balneum Mariae" Šeimyniškių g. 3a
Kvapų namų produkcija Vilniuje prekiauja ir grožio salonuose produkciją naudoja šie partneriai smile.gif
*"Ekobanga" Gedimino pr. 9, III aukšte Marmozel, Plante System, Kae, Absolute organics, Naturelle d'Orient, Pure Elements, Dr. Kadir, Sante, Logona, gintaro muilai, Rūtos muilai

Užsisakome internetu:

*Vokietijos internetinės parduotuvės:
*"Natractiv"
*"Biologisch24"
*"Violey"
*"Ebay parduotuvėlė"

*Didžiosios Britanijos parduotuvės:
*"Lovelula"
*"Akamuti" (aliejai, sviestai, hidrolatai)
*"Akoma Skin Care" (aliejai, sviestai)
*"Materia Aromatica" (aliejai, sviestai, hidrolatai)
*"GreenLife"
*"Nature for Beauty" (Naturado, arba Provence Argile)
*"Naturisimo"

*Lenkijos parduotuvė:
*"Biolander" (Naturado, Rhea, Acorelle, Alepia, Labogravier, African Earth, Omindia)

*Prancūzijos parduotuvės:
*"Aroma-Zone" (aliejai, sviestai, hidrolatai, fitoliai)
*"Mondebio" - įvairūs gamintojai, yra nemažai prancūziškos produkcijos mirksiukas.gif
*"Cosmetic Bio" - įvairūs gamintojai

*Lietuvoje:
*"Biolinija"
*"Dvi širdys"
*"Ekolinija"
*"Damodara"
*"AromaNatural", jos šeimininkė - mūsų Monica thumbup.gif
*"Naturata" (Akamuti, Moom depiliacinės priemonės)
*"Naturtheca" (Florame, Pure Pai, Dr.Organic)
*kosmetikos yra "Rojaus sode" (Pure Elements (pagal feng shui), Ornanix, Marmozel aliejai, muilai)
*"Eko jums"
*"Love-Eco"
*"BeautyFly" (Nvey, Acorelle, Aviva, Paul Penders, Anthylis, Organix)
*Persikas (LilyLolo mineralinė kosmetika, aksesuarai)
*"Grožio sodas" (Lavera, Annemarie Borlind)
*"Ekopirk" (Wild Ferns, Badger Balm, Sophyto, Weleda, Eco, Green People, Tom's of Maine)
*"Gyvoji kosmetika" (produktai kosmetikos gamybai)
*"Achilėja " (Lakshmi)

specifinės prekės - gintaro miltelių (gintaro pudros) galima rasti Astromineralogijos centre, Barocoje

Grožio procedūros:

*ŽaliaŽalia (Vilnius, Stepono 6) kosmetologė Elytė atlieka veido valymo procedūras, įvairius masažus wub.gif
* Mezzanine (Vilnius, Pilies 6-6) - procedūros, masažai su Dr.Alkaitis kosmetika
*Okeanija (Vilnius, M.Marcinkevičiaus g. 1 / Baltupio g. 171) - procedūros su Equavie kosmetika
* Kvapų namų produktus grožio procedūroms naudoja šie salonai Vilniuje, Jonavoje ir Jurbarke
* Grožio inovacijų centras (Vilnius, Konstitucijos pr. 12) naudoja "Elements of Nature" priemones

Palominos blogas, bryylos blogas nail.gif

Mūsų blogas yra ČIA su atsiliepimais apie įvairių gamintojų siūlomas priemones, receptais – tik konkreti informacija. Jo šeimininkė – forumietė bryyla 4u.gif Traukinių, skirtų kosmetikos atsargų papildymui, tvarkaraščiai dedami šičia cool.gif
! informacija apie nesąžiningas nares dalinamės, todėl tokios neabejokite - tikrai būsite pastebėtos mirksiukas.gif

svarbiausi sutrumpinimai: eteriniai aliejai - EA, Kvapų namai - KN, AromaNatural - AN, Aroma Zone - AZ, FIN - Faith in Nature, JMO - John Masters Organic, Daddygirl arba DG muilai mirksiukas.gif OP reiškia ožkų pieną, arba Druide šampūną su ožkų pienu bigsmile.gif

temoje kalbame ir apie savo gamybinius eksperimentus. Kadangi dauguma narių gamyboje jau yra pažengusios, bendriausiam supratimui apie esminius kremų gamybos principus kviečiame pirmiausiai pasiskaityti štai čia smile.gif

apie veido valymą aliejumi skaitykite ČIA ir ČIA!!!

Ekologiško gyvenimo būdo subforume yra kelios giminingos temos, užsukite:
Natūralią kosmetiką gaminamės pačios;
Ekologinės kosmetikos ir kūno priemonės;
Dalinamės natūralia kosmetika ir ne tik.
Apie atskirus natūralios, ekologiškos kosmetikos gamintojus kalbama Kosmetikos gamintojų subforume cool.gif

! Parduotuvių sąrašas, iš kurių perkant reikia būti atsargioms, kadangi dėl jų jau buvo forumiečių nusiskundimų:
ecolive24;
grožio sodas.
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2011 09 10, 21:30)
jautrios galvos odos savininkės-kokį neerzinantį, nesuasinatį šampūną esat atradusios?
logona, lavera, sante, natuderm ir dar šis bei tas netiko, po dienos-dviejų niežti galvos oda doh.gif

O ka Laveros meginot? Nes man labai tiko ju sampunas su migdolais. Baigesi vargai su niezejimu. Ir dar viena atradau Weledos su rozmarinais.

QUOTE(Petitgrain @ 2011 09 10, 22:11)
Etama, o bandei Logonos juniper šampūną?

Man sitas visiskai nepadejo galvos niezejimui mazinti...
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2011 09 10, 23:52)
Kaip tik galvojau mėginti JMO cinko šamp. drinks_cheers.gif abu nebandyti dar, dėkui smile.gif
O koks po jų efektas, labiau purina ar drėkina-glotnina?

Tas JMO su cinku tai man toks labiau raminantis galvos odą ir patį plauką suglotninantis, tačiau tuo pačiu ir purinantis. Kitaip tariant, nepadaro liūto karčių, tačiau gražiai juos sudeda, neprarandant purumo, o Eubionos tai labai gerai purina man, o kainos ir kokybės santykis jo išvis superinis.

Aišku, dar savos gamybos kieti man patinka - dedu daugiau SCI, nes jis švelnesnis ir nepagailiu pantenolio. Niežuliai dingo, nos nuo daugelio šampūnų man galvą niežti dažniausiai
Atsakyti
QUOTE(Brno @ 2011 09 11, 12:19)
O ka Laveros meginot? Nes man labai tiko ju sampunas su migdolais. Baigesi vargai su niezejimu. Ir dar viena atradau  Weledos su rozmarinais.
Man sitas visiskai nepadejo galvos niezejimui mazinti...
apelsinų, obuolių. o jūs šiuos esat bandę? nes manau putoklis visuose tas pats eina g.gif efektas neblogas buvo, plaukai išsilaikydavo pakankamai ilgai nesuriebalavę, bet kas iš to, jei kasytis pradėdavau doh.gif weledos rozmarinų turiu, bet vis tiek dar ne tas. o ir plaukai suprastėjo-veliasi labai, sausėja, slenka ir lūžinėja, kiek per agresyvus jis jau man dabar verysad.gif
QUOTE(Galadrielė @ 2011 09 11, 12:59)
Tas JMO su cinku tai man toks labiau raminantis galvos odą ir patį plauką suglotninantis, tačiau tuo pačiu ir purinantis. Kitaip tariant, nepadaro liūto karčių, tačiau gražiai juos sudeda, neprarandant purumo, o Eubionos tai labai gerai purina man, o kainos ir kokybės santykis jo išvis superinis.

Aišku, dar savos gamybos kieti man patinka - dedu daugiau SCI, nes jis švelnesnis ir nepagailiu pantenolio. Niežuliai dingo, nos nuo daugelio šampūnų man galvą niežti dažniausiai
iš tavo aprašymo panašu, kad man laabai tikti turėtų bigsmile.gif 4u.gif jei realią cinko šamp. sudėtį radau, tai pirmu nr. eina aloe gel thumbup.gif

Skaičiau, kad kieti šampūnai daugeliui cirkus pradėjo krėsti, dirgino galvos odą ar pan. g.gif susilaikiau kol kas nuo gamybos, o ir vėl naują ingredientą tektų pirkti-pavargau jau kaupti doh.gif biggrin.gif

Petitgrain, logonos turiu su ginkmedžiu, medumi ir alumi, melisa, dilgėlėmis, bet juniper nebandžiau g.gif pastebėjau, kad jųs sudėtys nedaug kuo skiriasi, po alkoholio t.p. putoklis, arba putoklis, tada alkoholis-visur tas pats doh.gif o čiupau neapsižiūrėjusi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Etama: 11 rugsėjo 2011 - 12:29
QUOTE(Etama @ 2011 09 11, 13:28)
apelsinų, obuolių. o jūs šiuos esat bandę? nes manau putoklis visuose tas pats eina g.gif efektas neblogas buvo, plaukai išsilaikydavo pakankamai ilgai nesuriebalavę, bet kas iš to, jei kasytis pradėdavau doh.gif weledos rozmarinų turiu, bet vis tiek dar ne tas. o ir plaukai suprastėjo-veliasi labai, sausėja, slenka ir lūžinėja, kiek per agresyvus jis jau man dabar verysad.gif
iš tavo aprašymo panašu, kad man laabai tikti turėtų bigsmile.gif  4u.gif jei realią cinko šamp. sudėtį radau, tai pirmu nr. eina aloe gel thumbup.gif 

Skaičiau, kad kieti šampūnai daugeliui cirkus pradėjo krėsti, dirgino galvos odą ar pan. g.gif susilaikiau kol kas nuo gamybos, o ir vėl naują ingredientą tektų pirkti-pavargau jau kaupti doh.gif  biggrin.gif

Petitgrain, logonos turiu su ginkmedžiu, medumi ir alumi, melisa, dilgėlėmis, bet juniper nebandžiau g.gif pastebėjau, kad jųs sudėtys nedaug kuo skiriasi, po alkoholio t.p. putoklis, arba putoklis, tada alkoholis-visur tas pats doh.gif o čiupau neapsižiūrėjusi


Naudojote natur. kosmetika, o plaukai suprastejo.... blink.gif stai ir as tokio efekto bijau, nes kolkas nieko natur. neturiu, taciau skaitau atsiliepimus, domiuosi, renku norimus... ir kazkur tokios minteles sokineja, o jeigu bus dar blogiau blink.gif
Pasirinkau JMO ir Lavera bei Sante - savaime aisku ju dazniausia minetus ir girtus produktus plaukams.
Bandysiu, radau nuoroda bloge, kad galima uzsisakyt is uzsienio inter. pardziu, bet gi kainos kaip LT gaunasi, ar as kazka ne taip paziurejau? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fuksė: 11 rugsėjo 2011 - 12:50
QUOTE(fuksė @ 2011 09 11, 13:50)
Naudojote natur. kosmetika, o plaukai suprastejo.... blink.gif

Bandysiu, radau nuoroda bloge, kad galima uzsisakyt is uzsienio inter. pardziu, bet gi kainos kaip LT gaunasi, ar as kazka ne taip paziurejau? g.gif

Apsileidau su priežiūra, saulė, dažymas, netinkamas šukavimas ir dar sveikatos problemos padarė savo matyt g.gif

Na žiūrint ko ir kur tiksliai ieškojai, šiaip siųstis pigiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2011 09 11, 13:59)
Apsileidau su priežiūra, saulė, dažymas, netinkamas šukavimas ir dar sveikatos problemos padarė savo matyt g.gif

Na žiūrint ko ir kur tiksliai ieškojai, šiaip siųstis pigiau smile.gif


o as jau metus kovoju del kievieno plauko, kolkas rezultato nera, tad paskutinis variantas natur. priemones.
Ir dar... stai tokia bendra pastaba: mazai priemoniu sausiems plaukams, daznai nurodoma, kad priemone tinka visiems plauku tipams - briedas, tai negali buti. schmoll.gif
ieskojau Lavera ir Weleda ax.gif gal uzmatei kur pigiau? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fuksė: 11 rugsėjo 2011 - 14:39
QUOTE(Etama @ 2011 09 11, 13:59)
Apsileidau su priežiūra, saulė, dažymas, netinkamas šukavimas ir dar sveikatos problemos padarė savo matyt g.gif

Na žiūrint ko ir kur tiksliai ieškojai, šiaip siųstis pigiau smile.gif

laba as gal ir ne i tema bet ,kas yra netinkamas sukavimas blush2.gif 4u.gif aciu uz ats 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2011 09 11, 12:28)
apelsinų, obuolių. o jūs šiuos esat bandę?

Is Laveros esu dar meginus roziu. Is kitu firmu naturaliu esu daug ismeginus, bet tas galvos niezejimas tiesiog vare i nevilti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2011 09 11, 14:28)
iš tavo aprašymo panašu, kad man laabai tikti turėtų bigsmile.gif  4u.gif jei realią cinko šamp. sudėtį radau, tai pirmu nr. eina aloe gel thumbup.gif 

Skaičiau, kad kieti šampūnai daugeliui cirkus pradėjo krėsti, dirgino galvos odą ar pan. g.gif susilaikiau kol kas nuo gamybos, o ir vėl naują ingredientą tektų pirkti-pavargau jau kaupti doh.gif  biggrin.gif

Susižvejok dabar tik mėginukus mirksiukas.gif JMO tai labai dideli miniukai - nors mano plaukai ilgi, bet 1 pakelio man per daug vienam kartui, o 2 per mažai biggrin.gif O Eubionos labai maži maišeliai, bet Ekošalyje duoda kartais gražiai paprašius arba daug perkant 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif gal patarsit koki gera veido kremuką? Mano oda linkusi i riebuma, bet ateinant saltesniems orams kartais pasauseja, su akne. Buvau pirkusi krema is love-eco, bet ten jie savos gamybos kremu nebeturi, tai nezinau, koki pirkti ir kur, o senojo vos keliem kartam liko... Busiu dekinga uz nuomones 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(welniūkštė @ 2011 09 11, 19:16)
Sveikos  4u.gif  gal patarsit koki gera veido kremuką? Mano oda linkusi i riebuma, bet ateinant saltesniems orams kartais pasauseja, su akne. Buvau pirkusi krema is love-eco, bet ten jie savos gamybos kremu nebeturi, tai nezinau, koki pirkti ir kur, o senojo vos keliem kartam liko... Busiu dekinga uz nuomones  4u.gif

Nuo spuogelių neblogai Argital su ežiuolėm, Logonos fluidas iš Clear Skin serijos (bet mano nuomone jis per lengvas žiemos sezonui). Argital su ežiuole svarbu naudoti ant drėgnos odos, kitaip sausinti gali. Man tai jis puikiai tinka tiek žiemai, tiek vasarai - geriau dar nesu atradusi rolleyes.gif

Dėl šampūnų - iš nenatūralių vos ne visi tiko, su natūraliais dar neatradau savo, esu ieškojimų kelyje, skaitau jūsų visų atsiliepimus ir dabar Eubiona žadu išbandyti.
Atsakyti