Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos gerbėjos/-ai

QUOTE(indruciukas @ 2011 09 13, 15:22)
na pas mane ne klasika, bet yra interjere daiktu ir prie klasikos pagulejusiu  biggrin.gif  biggrin.gif tai meginsiu pagalbos prasytis cia  blush2.gif  blush2.gif
galva neisnesa ka daryti su koridoriumi  g.gif koks velnias man liepe daryti tokias tamsiais sienas ir sviesias grindis siaurame koridoriuke   doh.gif tai nezinau dabar nei koki kilima, nei kokias posubinines paduskeles  deti nei kokia konsole prie veidrodzio  doh.gif  situacija tokia:
koridoriaus ir holo vaizdas  is iejimo puses:
http://public.fotki....atybos/ggg.html
is kitos puses:
http://public.fotki..../kita-puse.html

mintis buvo deti tokia konsole prie veidrodzio (spalva ne ta):
http://public.fotki....mingas-kon.html

batu suoliukas ner toks ryzas, dar nera nei rankeneliu, nei "paduskeliu" po uzpakaliu- esu dideliame pasimetime...  unsure.gif  verysad.gif nu visiskas stilius galvoj su tuom koridoriumi  doh.gif


Indruciuk - grazios tos tavo sienos ir ne tik jos smile.gif
Mano nuomone paskubejote su suoleliu - jis truputi mazokas, jei lyginti ji su XL dydzio veidrodziu.
Taip sakant proporcijos ner ax.gif
Cia butu labiau tikusi aukstesne ir prie sienos labiau prisigludusi batu deze, jei siaurute, tai gal net ir dvi tilptu - viena prie kitos. Tada jau drasiai tilptu visas batu arsenalas smile.gif
O jas apjungus bendru dailiu mediniu stalvirsiu jau ir papildomos konsoles nebereiktu irnesakyk.gif
user posted image
Is jos sonu po pufika ant kojyciu (sedynei padeti) ir tvarka mirksiukas.gif

Jei jau del suolelio galutinai nuspresta, tada reikia tvarkyti padeti su juo.
Dabar jis optiskai zemutis, toks sakyciau prispaustas prie zemes, todel ji reikia maksimaliai aukstinti.
Ta galima padaryti sukurpiant minkstaja sedimaja dali ir is kietasuolio ji paversti minkstasuoliu su aukstu atlosu. Ale taip:
user posted image

Cia su paprasta pagalvele/em neissiversi, cia jau reikia druto porolono, kuri aptraukti kad ir barchatu, kad faktura butu prasmatni, bet ramesne prie grobletos sienos.
Viena didele "pagalve" siuni po "siknyte", o kita darai kaip lovos atlosa arba irgi siuni didele "pagalve", bet "dziauni"/kabini/tvirtini ja ant sienos. Ant kokiu dekoratyviniu metaliniu kabliuku, veidrodzio remo spalvos.
Tas atlosas neturi buti zemesnis nei sedimosios dalies, gal net ir aukstesnis, ir net gerokai. Gautusi toks ale kreslas, bet cia kaip as sakau "drasiems" smile.gif
Tada virs to kreslo pakabini paveiksla arba is sonu pora dekoratyviu sieniniu zvakidziu, kad ir be funkcijos, ir turi "uzpildyta" sienos plota, proporcinga dideliam veidroziui.

Ot pavariau karsta.gif Na manau, kad supratai apie ka as cia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 14 rugsėjo 2011 - 21:05
Labai miela, Liniuxxx, o kur rėmelius pirkai
g.gif


Atsakyti
LINIUXXX, GRAZU thumbup.gif


QUOTE(Juma81 @ 2011 09 14, 14:32)
Rytine Kava, lyg buvai minėjusi, kad tą grindų ir sienų susikirtimą lipinsi plytelių juostele. Bet dar to nedarei ar ne, kiek eina iš nuotraukos suprast? Kai pasidarysi pasirodyk, noriu pažiūrėt, nes ir pas mane kol kas nedaryta, vis neapsisprendžiu  doh.gif
O medinių dangčių prieš kurį laiką mačiau Ermitaže pirkt, kaina kažkur apie 50 Lt buvo, jei gerai pamenu.

Tu sneki apie geltona mazosios vonia. Pamenu, kad prasei parodyt kai bus uzklijuota ta linija apacioj, bet ji dar nepriklijuota lotuliukas.gif , o as taip ir sakiau, paliksi viena linijike kitai savaitei, tai po metu ja suklijuosi doh.gif . MB tiek darbu turi, kad jam galva kvadratine...

Katik pakabinom uzuolaidas mazosios ruzavajam kambary. Pirkom siandien ermitaze karnyza laaabai pigiai. Rytoj nufotkinsiu parodyt.
ERMITAZE 25% VISKAM bigsmile.gif

QUOTE(Zaneta75 @ 2011 09 14, 14:39)
As nuotraukas pas mazaja kambary ant kaspinelio sukabinus - reikejo pakraipyt galva kol sugalvojau kaip, nes remeliai nors ir nemazi, bet pastatomi buvo  doh.gif

Galim pamatyt kaip atrodo ax.gif ? Man si ideja labai miela ir silta wub.gif

QUOTE(Mupi @ 2011 09 14, 20:44)

Aciu  4u.gif nuraminot galutinai  bigsmile.gif antrame aukste prie parketlenciu planavau baltus plintusus, tai ir pirmame prie plyteliu tokius pat desiu  mirksiukas.gif
Papildyta:

Mano meistrai man ta pati siulo, bet kai pasakiau, kad plintusai bus balti, nustebe paklause: "Ar jus kur nors taip matet  blink.gif "

Saunu thumbup.gif

Lietuvoj neiprasta, tai zmogeliai tokiu dalyku ir nemate biggrin.gif

QUOTE(Mupi @ 2011 09 14, 21:39)

As... brangu verysad.gif


MAMAGABI, liux patarimai Indruciukui thumbup.gif bigsmile.gif . Galvojau ka cia jai parasyt, bet nesugalvojau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*ABC* @ 2011 09 14, 18:52)


Pamačiau BevardeX, tai klausimėlį turiu  blush2.gif
Neseniai skaitinėjau senas temukes ir, man atrodo, Jūs pirkot iš Mondex  g.gif Norėjau paklaust ar užsisakinėjot kaip nors internetu ir siuntėtės į LT, ar parduotuvėj pirkot?  ax.gif

*ABC*, tiesiogiai iš jų nepirkau, Bohemia prekiauja Mondex produkcija, tai viską, ką turiu, pirkau ten. Į Mondex rašiau laiškiuką ar siųstų, bet neatrašė smile.gif Bet yra kita lenkiška nieko tokia parda, kartais gerų akcijų pasitaiko. Jiems rašiau, siųstų per DPD.
https://www.pomocnic...bata,20,05.html
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 09 15, 02:57)

Tu sneki apie geltona mazosios vonia. Pamenu, kad prasei parodyt kai bus uzklijuota ta linija apacioj, bet ji dar nepriklijuota  lotuliukas.gif , o as taip ir sakiau, paliksi viena linijike kitai savaitei, tai po metu ja suklijuosi  doh.gif . MB tiek darbu turi, kad jam galva kvadratine...



Bet turbūt vis tiek anksčiau už mane suklijuosi biggrin.gif Lauksiu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juma81: 15 rugsėjo 2011 - 09:01
QUOTE(mamagabi @ 2011 09 14, 21:59)


dideliausias aciu 4u.gif 4u.gif
ten toks reikalas,kad jungti nieko negalima- gali atsirasti medine pertvara tarp "tamburo" ir holo (cia po ziemos taps aisku) doh.gif kazkas tokio:
user posted image
kad su suoleliu prasoviau, ta ir pati matau, bet yra kaip yra ir kitaip nebus biggrin.gif biggrin.gif tas baldas atlieka daugiau suolelio funkcija (senukai pas mus visi doh.gif ) o ne batu dezes- ten laikysim tik tuo metu (ta diena biggrin.gif ) nesiojamus batus biggrin.gif - kitiems batams kaip ir rubams yra baisingai didele spinta hole... vat ta suolelio skirtuma su veidrodziu ir noreciau "islyginti" konsoles pagalba g.gif
user posted image
gautusi triju pakopu sistema biggrin.gif biggrin.gif l.didelis veidrodis, ji biski primazinanti (vizualiai) konsole, ir tada nuspruoga suolelis biggrin.gif reik greiciau apsispresti del tos konsoles- nes meistras jau ramybes neduoda doh.gif
ideja su poduskem ant sienos labai thumbup.gif reiks kazkaip suzavetini savo priprasyti pagalbos g.gif
ten virs suolelio galvojau kabinti nuotraukas remeliuose sviesiame fone, bet.... yra beda- ten ir signalizacijos pultelis, ir domofonas (bus)- vat ka su tuo reikalu daryti g.gif
http://public.fotki....s/dsc00889.html
ir koki kilima patartumete deti ten- pagal grindis,pagal sienas ar is vis is kitos operos g.gif
Atsakyti
ai, dar vyras uzsimane kabyklos virs to suolelio (nepaslinks pora metru iki holo striukei pasikabinti doh.gif )- suprantu- butu labai patogu... bet vaizdelis g.gif na kai nera rubu tai gal ir nieko... gal kas vykusiu pvz to reikalo turit issisaugoje? Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 09 15, 01:57)
Galim pamatyt kaip atrodo  ax.gif ? Man si ideja labai miela ir silta wub.gif
Saunu  thumbup.gif


Nors mazosios kambarys orientuotas ne i klasika, o i vaikyste, bet prasom smile.gif

user posted image

indruciuk, kabykla virs suoliuko pas mus taip pat atsirado MB iniciatyva. Bandziau priesinti, bet negali gi viskas but pagal mane, gyvenu ne viena siuose namuose, todel stengiuos jos nebematyti, aprenku tik rubus nuo jos kai per daug prikabina, nes jie trukdo man vienai - seimynai dzin doh.gif
Atsakyti
QUOTE(indruciukas @ 2011 09 15, 07:43)
ten virs suolelio galvojau kabinti  nuotraukas remeliuose sviesiame fone, bet.... yra beda- ten ir signalizacijos pultelis, ir domofonas (bus)- vat ka su tuo reikalu daryti  g.gif


o nepavyktų tiesiog suolelį arčiau veidrodžio patraukti, kad signalizacija liktų šone? g.gif
Atsakyti
Beje, planuoju sestadieni but Ikejoje, jei kam ka reikia "paciupineti" duokit zinia - pagal galimybes pasistengsiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(indruciukas @ 2011 09 15, 10:43)
dideliausias aciu  4u.gif 
ten toks reikalas,kad jungti nieko negalima- gali atsirasti medine pertvara tarp "tamburo" ir holo (cia po ziemos taps aisku) kazkas tokio:
user posted image

As apie jungima ir nesnekejau, turejau omenyje jei butu dvi siauros batu dezes, tai jas apjungti tarpusavyje mirksiukas.gif

kad su suoleliu prasoviau, ta ir pati matau, bet yra kaip yra ir kitaip nebus
... vat ta suolelio skirtuma su veidrodziu ir noreciau "islyginti" konsoles pagalba 
user posted image
gautusi triju pakopu sistema. l.didelis veidrodis, ji biski primazinanti (vizualiai) konsole, ir tada nuspruoga suolelis  biggrin.gif reik greiciau apsispresti del tos konsoles- nes meistras jau ramybes neduoda.

Klaidinga nuomone: kuo didesnis "svoris" atsiras prie veidrodzio, tuo suolelis taps mezesne nuspruoga lotuliukas.gif
Apie konsole prie veidrodzio galima galvoti tada, kai atsiras tamburo pertvara ir atsiskirs tie du sienu plotai (veidrodinis ir suolelinis). 


ideja su poduskem ant sienos labai  thumbup.gif reiks kazkaip suzavetini savo priprasyti pagalbos

Cia reikia geros siuvejos pagalbos smile.gif

ir koki kilima patartumete deti ten- pagal grindis,pagal sienas ar is vis is kitos operos 

Jei suolelis taps minkstasuoliu, tada kilimeli gali derinti prie gobeleno spalvos.



QUOTE(indruciukas @ 2011 09 15, 10:59)
ai, dar vyras uzsimane kabyklos virs to suolelio (nepaslinks pora metru iki holo striukei pasikabinti  doh.gif )- suprantu- butu labai patogu... bet vaizdelis  g.gif na kai nera rubu tai gal ir nieko... gal kas vykusiu pvz to reikalo turit issisaugoje? Aciu  4u.gif


Ner blogiau, oi ner blogiau blink.gif
Sugadinsite visa estetiska, elegantiska "svaru" holo vaizda!
Tokia kabyklele galima/tinkama tik Contry stiliaus holuose/koridoriuose.
Sukaimietinsit savo stilinga nama ir psio schmoll.gif

Patraukite suoliuka nuo kampo ir pastatykite i ji elegantiska paraityta tamsaus medzio kabykla.
Ji pridengs visus pultelius, o kompozicijoje su suoleliu ir paveikslu virs jo taps puikia atsvara dideliam veidrodziui.
user posted image
Papildyta:
QUOTE(Zaneta75 @ 2011 09 15, 12:45)
Beje, planuoju sestadieni but Ikejoje, jei kam ka reikia "paciupineti" duokit zinia - pagal galimybes pasistengsiu smile.gif


Su kokiu tikslu vaziuoji? rolleyes.gif
Ar tik paziureti, ar ka pirkti esi numaciusi?
Jei taip, tai ka? bigsmile.gif
Nugi viskas man rupi - gi zinot kad as cekava zose hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 15 rugsėjo 2011 - 11:58
QUOTE(mamagabi @ 2011 09 15, 12:57)
-As apie jungima ir nesnekejau, turejau omenyje jei butu dvi siauros batu dezes, tai jas apjungti tarpusavyje mirksiukas.gif
--Klaidinga nuomone: kuo didesnis "svoris" atsiras prie veidrodzio, tuo suolelis taps mezesne nuspruoga lotuliukas.gif
Apie konsole prie veidrodzio galima galvoti tada, kai atsiras tamburo pertvara ir atsiskirs tie du sienu plotai (veidrodinis ir suolelinis). 
---[color=blue] Ner blogiau, oi ner blogiau blink.gif
Sugadinsite visa estetiska, elegantiska "svaru" holo vaizda!
Tokia kabyklele galima/tinkama tik Contry stiliaus holuose/koridoriuose.
Sukaimietinsit savo stilinga nama ir psio schmoll.gif
Patraukite suoliuka nuo kampo ir pastatykite i ji elegantiska paraityta tamsaus medzio kabykla.

Aciu 4u.gif
-dabar aisku apie koki jungima ejo kalba- butu ideliausias variantas thumbup.gif
-- ane bigsmile.gif tai reik sakyti,kad nelauktu ziemos, jau dabar pertvara detu biggrin.gif biggrin.gif
--- nu vat ir man niekaip neina isivaizduoti pas save tu kabykleliu.... ta pastatoma pakaba man irgi tokia is "sodybos" blush2.gif (pas mama sode yra ir ta kabyklele ir ta pastatoma (ir dar paraityta ir tamsaus medzio bigsmile.gif ..)

nu kur man ta suoliuka isnesti g.gif miegamajam prie lovos galo gal meginti g.gif arba teks kokius metus kankintis su juo- nes neapsivers dabar liezuvis suzavetiniui pasakyti, kad keiciam biggrin.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Zaneta75 @ 2011 09 15, 11:15)
indruciuk, kabykla virs suoliuko pas mus taip pat atsirado MB iniciatyva. Bandziau priesinti, bet negali gi viskas but pagal mane, gyvenu ne viena siuose namuose, todel stengiuos jos nebematyti, aprenku tik rubus nuo jos kai per daug prikabina, nes jie trukdo man vienai - seimynai dzin  doh.gif

nu as priesinsiuos is paskutiniuju- dabar nebus jokios kabyklos,gal pripras rubus ne mesti ant suoliuko,o pasikabinti i spinta (pakolkas tai ir daro)... kaip sakoma pripratimas baisiau uz prigimima biggrin.gif

QUOTE(kasiopeja @ 2011 09 15, 11:56)
o nepavyktų tiesiog suolelį arčiau veidrodžio patraukti, kad signalizacija liktų šone?  g.gif

aciu 4u.gif teks ji pastumdyti, tada bus matyti kaip cia kas isipaiso....
Atsakyti