Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos gerbėjos/-ai

QUOTE(elitarai @ 2011 09 14, 13:13)
Ne kazi kokie groziai, ale vistiek ikeliu naujai sukurtu vaizdu is savo namuciu 
Liniuxxx....primine zyliuko namus biggrin.gif


Aha, zvakes ideja man pas ja labai patiko.. tai ir pasiskolinau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 09 13, 11:37)


Rytine Kava, lyg buvai minėjusi, kad tą grindų ir sienų susikirtimą lipinsi plytelių juostele. Bet dar to nedarei ar ne, kiek eina iš nuotraukos suprast? Kai pasidarysi pasirodyk, noriu pažiūrėt, nes ir pas mane kol kas nedaryta, vis neapsisprendžiu doh.gif
O medinių dangčių prieš kurį laiką mačiau Ermitaže pirkt, kaina kažkur apie 50 Lt buvo, jei gerai pamenu.
Atsakyti
IvetaJ, audiniu kokybiskesniu as randu Humanose. Kai reikia kokiom pagalvelem nesudetinga susigraibyt po gabaleli. Toks didelis kiekis audinio tik viena karta man ir pasitaike smile.gif

Liniuxxx, man rodos biski kitos kedes buvo po 180, to paties stiliaus, bet kitos g.gif Nors kas ten juos zino, buvom mes turgaus pacios pradzioj, dar ne kurie prekeiviai issikraudinejo prekes, tai gal dar kaina ir aukstesne laike

Labai zavios detales 4u.gif
As nuotraukas pas mazaja kambary ant kaspinelio sukabinus - reikejo pakraipyt galva kol sugalvojau kaip, nes remeliai nors ir nemazi, bet pastatomi buvo doh.gif
Atsakyti
Audiniai: http://public.fotki....Eirea/audiniai/
Atsakyti
Zaneta, gal ir tiesa, ten turbut buvo tokios pacios kedes tik be porankiu, todel ir kaina mazesne smile.gif
aciu, remelius turiu seniai, dezeje dulkejo, o va naujuose namuose prie pilko atspalvio grindu jie man puikiai savo vieta atrado ax.gif
Atsakyti
Beklaidžiodama po skelbiu.lt aptikau tokią lovatiesę, gal kam pravers smile.gif
http://www.skelbiu.l...e-12124787.html
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2011 09 14, 14:05)
Ne kazi kokie groziai, ale vistiek ikeliu naujai sukurtu vaizdu is savo namuciu blush2.gif


Liniuxx labai daili vaza pirmojoje foto, ale dar paieskociau keturkampio vazonelio.
Klaipedoje tai tikrai maciau bauhof'e.
Gal kad is ir virsaus fotografavai tas vazoniukas matosi g.gif
Bet siaip labai grazu pas tave viskas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2011 09 14, 15:51)
Liniuxx labai daili vaza pirmojoje foto, ale dar paieskociau keturkampio vazonelio.
Klaipedoje tai tikrai maciau bauhof'e.
Gal kad is ir virsaus fotografavai tas vazoniukas matosi  g.gif
Bet siaip labai grazu pas tave viskas  4u.gif


Aciu 4u.gif Turi omeny vazoneli, kuris istatytas i vaza? jei taip, tai buitiskai cia padaryta,reiks sutvarkyt, kad nesimatytu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2011 09 14, 14:51)
Liniuxx labai daili vaza pirmojoje foto, ale dar paieskociau keturkampio vazonelio.

.....o man ta vaza g.gif ,jeigu ji tikrai tokia,kokias esu lietusi,lyg popieriumi klijuota...tai nemegstu ju siaubingai.Cia graziau kokio permatomo stiklo vaza tiktu su gelytemis.
Atsakyti
Baikit gundyt su tom užuolaidom, nes tuoj lėksiu Vilniun biggrin.gif O tą staliuką su kėdėm kai pamačiau, tai visai seilė nutįso... doh.gif kalbinu vis MB iki to Rietavo nulėk, bet šansų labai mažai. Ech...

Pamačiau BevardeX, tai klausimėlį turiu blush2.gif
Neseniai skaitinėjau senas temukes ir, man atrodo, Jūs pirkot iš Mondex g.gif Norėjau paklaust ar užsisakinėjot kaip nors internetu ir siuntėtės į LT, ar parduotuvėj pirkot? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2011 09 13, 23:35)
kai pati plyteliu ieskojau - maciau, kad yra apvadai is plyteliu, t.y. tos pacios kolekcijos plyteles turi ir apvadus ir laiptu pakopas ir kt. detales, tada butu isbaigta graziai, nereiktu nieko kombinuot.
Kitas - pigesnis variantas butu pjauti apvada is tos pacios plyteles, taciau panaudot galite tik plyteles virsu ir apacia, nes viduriukas issimes.

Siandien uzsukau i plyteliu parduotuve ir buvo apvadai is plyteliu tokiu pat, kaip mano plyteles, bet kaina doh.gif vien apvadai kainuotu daugiau nei plyteles unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 09 13, 23:40)
O kokie name aplamai?
Papildyta:
Man graziausia balti plintusai prie plyteliu.
http://www.visualpho...a1_0011_070.jpg

Aciu 4u.gif nuraminot galutinai bigsmile.gif antrame aukste prie parketlenciu planavau baltus plintusus, tai ir pirmame prie plyteliu tokius pat desiu mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(aistukas @ 2011 09 14, 09:44)
Pas mus taip padaryta,kaip Pagyvenus raso, bet kadangi nedaug ten tu apvadu, tai kazkaip del valymo problemu didesniu nera. Siaip pas mus kai remontavo, tai meistrai kazkaip patys dejo tai, kad kur parketas, tai dejo medinius apvadus, o kur plytkos - tokius is plyteliu.

Mano meistrai man ta pati siulo, bet kai pasakiau, kad plintusai bus balti, nustebe paklause: "Ar jus kur nors taip matet blink.gif "
Atsakyti
Kazkas klozeto ieskojo http://www.santechni...?productID=5602 mirksiukas.gif
Atsakyti