Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos gerbėjos/-ai

QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 09 13, 15:06)
Tai kad nera klasikiniu pigiu kluziku  verysad.gif . O gal as nezinau  unsure.gif ? HELP!
O sitas 450 kainavo, dar galim priduot...


o koki tu isivaizduoji klasikini tulika g.gif
man visai gerai tas tulikas- "balna" medini uzsidesit- ir pataps klasikinis 4u.gif
vat cia yra toks pat arba labai panasus, man nerezia akies, kad ne is tos operos 4u.gif :
user posted image
Atsakyti
QUOTE(indruciukas @ 2011 09 13, 15:12)
o koki tu isivaizduoji klasikini tulika g.gif
man visai gerai tas tulikas- "balna" medini uzsidesit- ir pataps klasikinis  4u.gif
vat cia yra toks pat arba labai panasus, man nerezia akies, kad ne is tos operos  4u.gif :
user posted image

Nu ale toks pats bigsmile.gif .
Aciu uz ideja drinks_cheers.gif . Kur dabar tokio balno ieskot ir kazi kiek kainuoja g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 09 13, 15:17)
Nu ale toks pats  bigsmile.gif .
Aciu uz ideja  drinks_cheers.gif . Kur dabar tokio balno ieskot ir kazi kiek kainuoja g.gif ?


o kas tuliko gamintojas? turetu jie siulyti "balnelius" g.gif ir siaip,man atrodo esu maciusi ir seniuose ir ermitaze-tik gal ne mediniai,o medzio imitacijos g.gif nu su visokiom zuvytem tai tikrai buna, tai ir mediniu turetu but...

na pas mane ne klasika, bet yra interjere daiktu ir prie klasikos pagulejusiu biggrin.gif biggrin.gif tai meginsiu pagalbos prasytis cia blush2.gif blush2.gif
galva neisnesa ka daryti su koridoriumi g.gif koks velnias man liepe daryti tokias tamsiais sienas ir sviesias grindis siaurame koridoriuke doh.gif tai nezinau dabar nei koki kilima, nei kokias posubinines paduskeles deti nei kokia konsole prie veidrodzio doh.gif situacija tokia:
koridoriaus ir holo vaizdas is iejimo puses:
http://public.fotki....atybos/ggg.html
is kitos puses:
http://public.fotki..../kita-puse.html

mintis buvo deti tokia konsoleprie veidrodzio (spalva ne ta):
http://public.fotki....mingas-kon.html

batu suoliukas ner toks ryzas, dar nera nei rankeneliu, nei "paduskeliu" po uzpakaliu- esu dideliame pasimetime... unsure.gif verysad.gif nu visiskas stilius galvoj su tuom koridoriumi doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo indruciukas: 13 rugsėjo 2011 - 14:35
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 09 13, 10:37)
O cia MB tulika nupirko, aisku kokio noreciau tai koks 1500 kainuotu. Sakykit, o sis jau labai labai ne i tema ar puse velnio  unsure.gif ?


Normalus tas tulikas, tikrai smile.gif
Susidelios visos detales, akcentai, tuoletinio pop. laikiklis salia atsiras, dangti medini uzdesi ir ta tulika su visam pamirsi.
Musu tulikas irgi ne klasikinis (pasirinkima nuleme patikimas gamintojas Gustavsberg), nors as diiidele klasikiniu gerbeja.
Mes Seniuose nusipirkome juoda dangti, buvo ir medzio spalvos. As buvau uz medini, o MB insmylejo juoda, tai teko man WC dizaina ta tema ir rutulioti:
user posted image

Kai patalpoje atsiranda idomesniu, akiai patraukliu detaliu, tuliko forma tampa "Dzin" mirksiukas.gif
Atkreip demesi, kad sutaptu tuliko ir dangcio prisukimai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 13 rugsėjo 2011 - 15:05
Gyvenimui paįvairinti - prabangi klasika.
Nuotraukos keičiasi paspaudus ženkliuką ">" biggrin.gif

http://www.yasiulis....erai/02/01.html

Beje, vienoje foto koridoriuje didelis veidrodis ir prie jo staliukas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kasiopeja: 13 rugsėjo 2011 - 15:44
QUOTE(kvietkas @ 2011 09 12, 14:38)
gi variau siandien situ ieskot pries darba, nebera doh.gif
vanda_zydi, o sitos kabejo taip per viduri praejimo, kur ir tos tavo pirktos? dar ant melsvo fono tokios yra, gal kam aktualu..sake uzsake vel..

siaip labai ant greicio perbegau tuos audinius (buvau tik pagrindineje parduotuveje 2 aukste), tai dideliu stebuklu nemaciau, aisku gal reiktu vaiksciot ilgai ir atidziai kiekviena audini traukt, apziurinet..bet is bendro vaizdo, kiek teko but ibrahimo audiniu pardese, tai ibrahime man grazesni audiniai, bet aisku ir kainos 2-3 kartus didesnes..


teisingai "ant praejimo" kabejo. Tikiu, kad dar atves, nes ten merginos i paklausa reaguoja. daug dideliu stebuklu ten gal ir nebuna, bet ten tokia vietele, kur pasilankyt reik ir pasiieskineti. o Ibrahime tai ivairiu parduotuviu yra ir kainos skirtingos; bet dazniausiai, tai kaina tikrai kelis kartus skiriasi. net toks nuotykis buvo, kad Ibrahime parode man audinuka uz berod 120 lt, o Kalvariju parduotuveje bu po 27 lt:oh

as vat pvz Ibrahime uzmaciau
user posted image

na ir dar
user posted image

na bet kainos nuo 250 lt doh.gif

na bet cia kaip visur, nori pigiau turi apsisarvuoti kantrybe, jei pigiau nereikia, gali vaziuot i domus galerija, o ten jau ojojoj ko tau tik nepasiulys lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vanda_zydi: 13 rugsėjo 2011 - 18:20
Kokius apvadus reiketu rinktis keraminiu plyteliu grindims g.gif (jomis planuoju isdeti visa pirma auksta). Busiu dekinga uz patarimus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mupi @ 2011 09 13, 23:12)
Kokius apvadus reiketu rinktis keraminiu plyteliu grindims  g.gif (jomis planuoju isdeti visa pirma auksta). Busiu dekinga uz patarimus  ax.gif


kai pati plyteliu ieskojau - maciau, kad yra apvadai is plyteliu, t.y. tos pacios kolekcijos plyteles turi ir apvadus ir laiptu pakopas ir kt. detales, tada butu isbaigta graziai, nereiktu nieko kombinuot.
Kitas - pigesnis variantas butu pjauti apvada is tos pacios plyteles, taciau panaudot galite tik plyteles virsu ir apacia, nes viduriukas issimes.
Atsakyti
QUOTE(Mupi @ 2011 09 13, 23:12)
Kokius apvadus reiketu rinktis keraminiu plyteliu grindims  g.gif (jomis planuoju isdeti visa pirma auksta). Busiu dekinga uz patarimus  ax.gif

O kokie name aplamai?
Papildyta:
Man graziausia balti plintusai prie plyteliu.
http://www.visualpho...a1_0011_070.jpg
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 09 13, 23:40)
O kokie name aplamai?
Papildyta:
Man graziausia balti plintusai prie plyteliu.
http://www.visualpho...a1_0011_070.jpg


del grozio sutinku, taciau del praktiskumo g.gif
pas mane dabar virtuvej apvadai balti prie plyteliu, tai sakyciau, kad teplus.
Na gal dar ir del to, kad virtuve, dar kad plyteles b g.gif veik baltos, dar kad per diena kelis kart grindis plaunu, dar kad nuo skuduro pacio prie apvadu kimba, zodziu daug dar.... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2011 09 13, 23:35)
Kitas - pigesnis variantas butu pjauti apvada is tos pacios plyteles, taciau panaudot galite tik plyteles virsu ir apacia, nes viduriukas issimes.


Dar padaro iš pjaustytų plytelių ir viršų uždengia tinkamu aliuminiu kraštuku.
Kitas variantas - viršų tepti akrilu ir dažyti sienų dažais. Tada pjautas kraštas beveik nesimato. Pas mane tambure taip padaryta. Gražu, bet nelabai praktiška. Nes tambure dulkių daug, sėda ant to kantuko, o valant tamsėti pradeda verysad.gif
Atsakyti
Pas mus taip padaryta,kaip Pagyvenus raso, bet kadangi nedaug ten tu apvadu, tai kazkaip del valymo problemu didesniu nera. Siaip pas mus kai remontavo, tai meistrai kazkaip patys dejo tai, kad kur parketas, tai dejo medinius apvadus, o kur plytkos - tokius is plyteliu.
Atsakyti