Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos gerbėjos/-ai

QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 10 10, 13:59)
Su panelem daug darbo, terliones ir islaidu turbut  biggrin.gif

Taip beveik visada buna, kai nori graziau biggrin.gif uztat manau praktiskiau paneles mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 10 10, 12:59)
Su panelem daug darbo, terliones ir islaidu turbut  biggrin.gif


kas teisybe tai ne melas smile.gif
Atsakyti
ne i tema as biskiuka... 4u.gif
gal kas nors zino kur galima gauti toki sviestuva? Kas gamintojas?

http://www.houzz.com...om-other-metros
Atsakyti
QUOTE(Zaneta75 @ 2011 10 10, 15:35)
kas teisybe tai ne melas smile.gif

Bet jau tada geriau viska tapetais, nei apacia dazyta ax.gif
Atsakyti
o kur tokiu paneliu pirkt yra bigsmile.gif
ar jas pas kokius stalius uzsakinejat?
as taip tambura noreciau padaryt, nes dabat iskaltas tokiom baisiom presuoto popieriaus lentelem doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mikito @ 2011 10 10, 14:43)
ne i tema as biskiuka...  4u.gif
gal kas nors zino kur galima gauti toki sviestuva? Kas gamintojas?

http://www.houzz.com...om-other-metros

Alan deko labai panasu maciau.
Atsakyti
parveziau lauktuviu is Paryziaus smile.gif

pro sitokios rezidencijos langus
user posted image

vakare matosi tos vaizdelis smile.gif
user posted image
Atsakyti
Nu dekui uz pasisakymus. Visgi kritika yra gerai.
Grazu man tos paneles labai, as daug tokiu variantu esu isisaugojusi savo favorites, tik vis nedave ramybes keli klausimai: is kur cia man tu paneliu gauti ax.gif (nes vyras i tokias avantiuras kaip dazymas, lakavimas del sodybos nesileis:) ir ar tiks.
Namas rastinis, ir nors praktiskai 2 aukste visur gipskartonis, bet po siena musu miegame ir vaiko kambary palikta po rastine (dabar jinai jau nudazyta baltai).
Esme tame, kad norisi graziai ir jaukiai, bet kai erdves nedideles, nenoriu kad ir kvailai atrodytu:))) pati tikrai neturiu dideles vaizduotes kol nepamatau gyvai blush2.gif blush2.gif

cia miegamas pvz
user posted image
user posted image

cia mini sveciu kambariukas:)
user posted image


tai kaip jus manot, ar tokiose erdvese galima kalt paneles?smile.gif
Nes mano galva visa maza kambariuka isklijavus tais tapetais su zmogeliukais bus kaip buduaras koks:))

[quote=Cobre,2011 10 10, 12:51]
tik as turejau omenyje ne dazyta apacia, o su panele (taip as vadinu ta dalykeli, kaip tiksliai vadinasi nezinau, kazkur maciau taip uzvadinta ir man tiko).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daffni: 10 spalio 2011 - 14:59
QUOTE(mikito @ 2011 10 10, 14:43)
ne i tema as biskiuka...  4u.gif
gal kas nors zino kur galima gauti toki sviestuva? Kas gamintojas?

http://www.houzz.com...om-other-metros


maciau Ermitazo uzsakomu prekiu skyriuje, bet kainos man ten pasirode nemazos... Apie 5000 Lt man atrodo toks kainavo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Zaneta75 @ 2011 10 10, 16:28)
maciau Ermitazo uzsakomu prekiu skyriuje, bet kainos man ten pasirode nemazos... Apie 5000 Lt man atrodo toks kainavo  g.gif


sad.gif labai jau brangus, reikes nueiti i Alan deko ir ermitaza paziureti kas gamintojas ir ieskoti padielku tada...

ACIU 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mikito: 10 spalio 2011 - 15:56
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 10 10, 11:25)
Parasyk veliau apie kainas biggrin.gif
Kiek mazdaug kainuoja medine komoda su 2 kriauklem ir granitiniu stalvirsiu g.gif  ?


komodu nebeklausiau biggrin.gif
ejau apziureti klasikiniu gyvatuku ,nuejau pasiryzus sumoketi dvigubai nei paprasti gyvatukai. tai kuri issirinkau su visom nuolaidom kainavo 5000lt bigsmile.gif tada sakau gal tada pasiziurim ta paprastesni - sako sitas 8000lt doh.gif blink.gif
dabar patarkit koki is tu paprastu rinktis g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2011 10 10, 18:11)
komodu nebeklausiau  biggrin.gif
ejau apziureti klasikiniu gyvatuku ,nuejau pasiryzus sumoketi dvigubai nei paprasti gyvatukai. tai kuri issirinkau su visom nuolaidom kainavo 5000lt  bigsmile.gif  tada sakau gal tada pasiziurim ta paprastesni - sako sitas 8000lt  doh.gif  blink.gif
dabar patarkit koki is tu paprastu rinktis  g.gif ?



g.gif g.gif g.gif g.gif


Tai kaina nereali... gal koki paprasta imk? o ne is tu paprastu uz 8000lt ax.gif
Atsakyti