Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos gerbėjos/-ai

nu kainos butu didziules, prabangiai atrodo labai
Atsakyti
QUOTE(Zaneta75 @ 2011 10 09, 21:31)
Man syvakar belaukiant savo eiles i vonia (paprastai as antra nuo galo biggrin.gif) gime mintis... Kad reikia perdaryt musu didele vonia i dvi mazesnes: viena vaikams (dusas, kriaukle, WC) kita mums - ieinama is miegamo ( vonia, bide, WC, kriaukle)  doh.gif
Oj MB neapsidziaugs isgirdes sia minti... Bet eilej stovet jam taip pat nelabai patinka, tai vilties dar turiu... Kai kelemes i nama labai dziaugiausi didele vonia - vidury valsiuka galima sokti- bet dabar poreikiai pasikeite...


100% pritariu dviem mazesnems vonioms - tikrai nedvejokit ir darykit thumbup.gif Musu projekte buvo tas pats - viena didele vonia, bet statybu eigoje perdarem viena didele vonia i dvi mazesnes: vienai vaikams, o kita mums (i kuria butent ieinama per drabuzine is miegamojo).
Dabar kalbedami su vyru apie nama, kiekviena karta pasidziaugiam situo sprendimu, nors pradzioj vyras irgi neapsidziauge isgirdes, kad reiks dar daugiau santechnikos pirkti biggrin.gif Dukros ryte uzima vonia taip ilgam, kad tikrai nebutu sansu visiems laiku issiruosti, jei butu tik viena vonia. O ir mums nepaprastai gerai, kad turim savo labai privacia teritorija mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svarstykle: 10 spalio 2011 - 08:20
QUOTE(Barboraaa @ 2011 10 10, 08:23)
4u.gif
gražu,bet kaip kainos? Gal ką žinot? Noriu vonios,gražios,bet tokių nebūna,kad gražu ir nebrangu. g.gif


jie ir internetine parduotuve turi tai kai kas ten yra sudeta bet aisku mazai tu prabangesniu dalyku , bet siandien vaziuosiu ten uzsakinet gyvatuka , tikiuosi nenukrisiu suzinojus kaina
Papildyta:
bet kiek esu ziurinejus tu graziu komodu su kriauklem tai visis buna su daug nuliu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorela @ 2011 10 09, 17:16)
as ne Zaneta, bet gal pravers kam mintis. mes kai uzsisakinejom spintele voniai, musu baldininkas aiskino, kad yra dvi dazniausiai naudojamos medziagos: MDF(brangus variantas) ir pigesne kazkokia impregnuota drozliu plokste, is kuriu daro vonios baldus, kur prekiauja senukai ir pan. Nu zinot kur baltos blizgios spinteles buna. Pigiausia paprasta drozliu plokste ateit visai netinkama, nes nuo dregmes issipucia. Tai pasako jo, jis bande visu ploksciu gabaliukus sumesti i vandeni ir palaike pora dienu. Tai MDF nieko neatsitiko, o tiek ta impregnuota, tiek paprasta drozliu plokste issipute vienodai. Kai zmones naudoja tas spinteles is Senuku niekas nesipucia, bet gi nelieja ten vandeniu istisai. Jei norit buti tikri del kokybes, ir daikta usakinejat, manau galit paprasyti medzio/plokstes gabaliuko ir atlikti ta pati eksperimenta  ax.gif

MDF baldus galite rinktis drasiai, beje jas galima pjaustyti skersai isilgai, raityti filingus ir pan.

4u.gif


Mes paprasta drozliu plokste, tik nubeicuota ir nulakuota, laikinai uzdejome virtuveje vietoj stalvirsio, kol pagamins akmenini. Vandens aplink kriaukle budavo labai daug ir nuolat, bet plokste laike puikiai daugiau nei metus, po to atsirado vienas kitas pasiputes taskelis. O vonioj taskomasi tikrai maziau, tai manau kad medis gali laikyt tikrai ilgai ir nieko jam neatsitiks...
Mes patys vaiku voniai turim sena grazia spintele, kurioje planavom po marmuriniu stalvirsiu montuoti 2 kriauklytes. Kriauklytes nusipirkom reikiamo dydzio po 8 lt - Senukuose buvo ispardavimas, turim ir grazius ciaupus, bet vat tasai stalvirsis labai brangus gaunasi... Mums skaiciavo dviejose firmose, vienoj kaina apie 1200 lt, kitoj apie 900-1000 lt doh.gif Dabar dar dvejojom, bet turbut visgi darysim medini g.gif
Atsakyti
cry.gif cry.gif cry.gif cry.gif cry.gif

Sveikos mergaites,
Savaitgali nuduso mano mikrobange...
O i nama naujai virtuvei galvojau orkaite su mikrobanges funkcija ziuretis retro truputi isvaizdos...
Dabar skubiai kazko reikia, gal kas turit, arba turit nuorodu apie tokias orkaites su mikrobangu funkcija...
Kokios firmos buna tokiu (Labai norejau Ariston, Smeg)?
Pasistatyciau dabar vietoj mikrobanges, kad nereiktu pinigu metyt, nes nebeilgai gal tos naujos virtuves belauksiu... verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo šeima iš 5: 10 spalio 2011 - 10:18
QUOTE(masajugi @ 2011 10 09, 21:52)
pasiskolinau nuotrauka is Siaulieciu forumo
Papildyta:
ups negaliu ikelti nuotraukos.... blush2.gif

O ka norejai ikelt?

QUOTE(Zaneta75 @ 2011 10 09, 22:31)
Man syvakar belaukiant savo eiles i vonia (paprastai as antra nuo galo biggrin.gif) gime mintis... Kad reikia perdaryt musu didele vonia i dvi mazesnes: viena vaikams (dusas, kriaukle, WC) kita mums - ieinama is miegamo ( vonia, bide, WC, kriaukle)  doh.gif

LABAI GERA MINTIS drinks_cheers.gif
Tik man atrodo, kad vaikams labiau reikia vonios, o tevams duso g.gif

QUOTE(Svarstykle @ 2011 10 10, 09:20)
100% pritariu dviem mazesnems vonioms - tikrai nedvejokit ir darykit thumbup.gif 
O ir mums nepaprastai gerai, kad turim savo labai privacia teritorija mirksiukas.gif

Labai labai pritariu drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

QUOTE(Rasytee @ 2011 10 10, 09:25)
jie ir internetine parduotuve turi tai kai kas ten yra sudeta bet aisku mazai tu prabangesniu dalyku , bet siandien vaziuosiu ten uzsakinet gyvatuka ,  tikiuosi nenukrisiu suzinojus kaina
Papildyta:
bet kiek esu ziurinejus tu graziu komodu su kriauklem tai visis buna su daug nuliu biggrin.gif

Parasyk veliau apie kainas biggrin.gif
Kiek mazdaug kainuoja medine komoda su 2 kriauklem ir granitiniu stalvirsiu g.gif ?
Atsakyti
[quote=Cobre,2011 10 09, 23:05]
jei norite viena klijuoti, o kitas dazyti, tai tada bandyciau pamastyti ir apie toki varianta, kai tapetai klijuojami tarsi i remelius. Cia ne visai vyke pavyzdziai, bet nieko geresnio neradau.

user posted image

user posted image

Cobre, dekui, bet cia kaip visada: nepasakiau esminio dalyko, kad patalpa kurioje klijuociau bus tikrai maza:)) kadangi cia musu sodyba, tai sveciu kambariukas tik keliolika kvadratu. vat ten ir noriu viena siena padaryti su tais tapetais, o likusias dazyti:)
Atsakyti
QUOTE(daffni @ 2011 10 10, 13:25)

Cobre, dekui, bet cia kaip visada: nepasakiau esminio dalyko, kad patalpa kurioje klijuociau bus tikrai maza:)) kadangi cia musu sodyba, tai sveciu kambariukas tik keliolika kvadratu. vat ten ir noriu viena siena padaryti su tais tapetais, o likusias dazyti:)

Is principo, tai ne kambario dydis kliutis tokiu budu tapetuoti, o apstatymas. As tai nelabai suvokiu, kam ta viena siena tapetuoti? tapetuokite visas, jei jau pats tapetas taip patinka. Tapetuokite visas ir iki puses dekite sviesias paneles... bet paprastai tapetuoti viena siena, o kita dazyti nemanau, kad labai vykes sprendimas.
Atsakyti
QUOTE(mango @ 2011 10 09, 19:36)
sveikos, kur gaminotės klasikines aukštas grindjuostes ~ 15 cm? Šioje temoje esu radusi pora firmų Klaipėdoje, bet labiau domintų KAUNE. Gal kas kažką rekomenduos?



Man sitas irgi aktualu butu smile.gif

Nors viena mergina cia anksciau buvo imetus durininku mobilu,sakiau gal tiem reiks pasiskambint paklaust?

Dar norejau paklausti gal kuri turi issisaugojus kokiu nuorodu apie vonias?
Niekaip nesugalvoju kokias plyteles rinktis...Man ir taip jos ne prie sirdies,o is vis baisu buna kai atsiranda "takeliai".Siaubas man kazkoks.Tai sumasciau,kad kaip iseitis butu tamsios arba terakotos spalvos grindys,tik tada butu smagu vizualiai pamatyt kas dera virsuje,t.y ant sienu.
O gal is vis kitoks sprendimas geresnis yra? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 10 10, 12:36)
visas ir iki puses dekite sviesias paneles... bet paprastai tapetuoti viena siena, o kita dazyti nemanau, kad labai vykes sprendimas.

Ir kambarys vizualiai praplatetu, jei apacioj tapetas, virsuj dazyta, o tarp ju medine juostele.
O viena siena tapetu, kitas dazyt, labai jau atgyvenes ir atsibodes variantas...
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 10 10, 13:43)
Ir kambarys vizualiai praplatetu, jei apacioj tapetas, virsuj dazyta, o tarp ju medine juostele.
O viena siena tapetu, kitas dazyt, labai jau atgyvenes ir atsibodes variantas...

tik as turejau omenyje ne dazyta apacia, o su panele (taip as vadinu ta dalykeli, kaip tiksliai vadinasi nezinau, kazkur maciau taip uzvadinta ir man tiko).

user posted image

na arba taip:
user posted image

rezultate vistiek reiks dazyti drinks_cheers.gif , nebent noretu mediniu/faneruotu paneliu ir jas tada lakuoti.
Atsakyti
Su panelem daug darbo, terliones ir islaidu turbut biggrin.gif

Man kazkaip atrodo, kad mazam kambary tapetas geriau apacioj, nei virsuj.
Beje, idomu koks ten tapetas butu...
Atsakyti