Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos gerbėjos/-ai

QUOTE(Zaneta75 @ 2011 10 08, 00:12)
Tapetu tokio stiliaus tikrai yra Dubingiuose, Retroformoj. Jei neklystu mačiau ir SBA balduose  g.gif

O praustuvai ir mane domina - sesės butui dabar kaip tik ieskau. Gal pamenat kas nors kurioj temoj buvo kalbėta apie komodu panaudojimą praustuvams apgyvendint? Niekaip neatrandu tos temos... ( Butų gerai išnagrinėtų temų rodyklę pasidaryt - bet kas apsiims tai padaryt biggrin.gif)


Dekui, Zaneta smile.gif
Tik kaip sakau kazkodel jie man vien ruzavi ar melsvi:)/ Klausykit, o jei viena siiena tokiais alia rausvais klijuociau, kazin kokiom spalvom dazyt sienas likusias? turbut tik kokia beige spalva? kitos jau per rysku..

p.s. Zaneta, jei rasi apie spinteles ar tokius praustuvus, sakyk 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(daffni @ 2011 10 09, 12:45)

p.s. Zaneta, jei rasi apie spinteles ar tokius praustuvus, sakyk 4u.gif



as ne Zaneta, bet gal pravers kam mintis. mes kai uzsisakinejom spintele voniai, musu baldininkas aiskino, kad yra dvi dazniausiai naudojamos medziagos: MDF(brangus variantas) ir pigesne kazkokia impregnuota drozliu plokste, is kuriu daro vonios baldus, kur prekiauja senukai ir pan. Nu zinot kur baltos blizgios spinteles buna. Pigiausia paprasta drozliu plokste ateit visai netinkama, nes nuo dregmes issipucia. Tai pasako jo, jis bande visu ploksciu gabaliukus sumesti i vandeni ir palaike pora dienu. Tai MDF nieko neatsitiko, o tiek ta impregnuota, tiek paprasta drozliu plokste issipute vienodai. Kai zmones naudoja tas spinteles is Senuku niekas nesipucia, bet gi nelieja ten vandeniu istisai. Jei norit buti tikri del kokybes, ir daikta usakinejat, manau galit paprasyti medzio/plokstes gabaliuko ir atlikti ta pati eksperimenta ax.gif

MDF baldus galite rinktis drasiai, beje jas galima pjaustyti skersai isilgai, raityti filingus ir pan.

4u.gif
Atsakyti
As rinkdamasi vonios baldus turejau nemaza galvos skausma, nes jokiu budu nenorejau blizgaus Senuku varianto, tai uzsisakiau tikros medienos spintuke, kuria pagamino mano laiptininkas, jis man pasake ta pati -juk vanenyje jos nelaikysit, o tai, kad papuls ant jos kazkiek vandens - medziui nieko blogo nepadarys ir ji tikrai neissipus ax.gif
Atsakyti
sveikos, kur gaminotės klasikines aukštas grindjuostes ~ 15 cm? Šioje temoje esu radusi pora firmų Klaipėdoje, bet labiau domintų KAUNE. Gal kas kažką rekomenduos?
Atsakyti
pasiskolinau nuotrauka is Siaulieciu forumo
Papildyta:
QUOTE(masajugi @ 2011 10 09, 11:47)
pasiskolinau nuotrauka is Siaulieciu forumo


ups negaliu ikelti nuotraukos.... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo masajugi: 09 spalio 2011 - 20:50
Man syvakar belaukiant savo eiles i vonia (paprastai as antra nuo galo biggrin.gif) gime mintis... Kad reikia perdaryt musu didele vonia i dvi mazesnes: viena vaikams (dusas, kriaukle, WC) kita mums - ieinama is miegamo ( vonia, bide, WC, kriaukle) doh.gif
Oj MB neapsidziaugs isgirdes sia minti... Bet eilej stovet jam taip pat nelabai patinka, tai vilties dar turiu... Kai kelemes i nama labai dziaugiausi didele vonia - vidury valsiuka galima sokti- bet dabar poreikiai pasikeite...
Atsakyti
Zaneta - kaip praejo/praleke tavo dvidiene kelione Paryziuje?
Del vonios - as palaikau mazesniu, bet dvieju voniu varianta.
Mes eileje i vonia keturi ir as dazniausia paskutine, o kai dar po triju vyruku maudyniu, tai i vonia jau einu kaip i pirti - slapios net lubos doh.gif Gal auginant mergaites butu kitaip smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 09 spalio 2011 - 21:45
Aciu mamagabi, verslo prasme kelione pavyko 120% smile.gif Tai jau daug:) O dar oras buvo superinis, gyvenom 5 minutes pestute iki Eifelio smile.gif Apsidaire padarem isvada, kad dar bent karta grysim kartu su vaikais (Lurdas, Versalis, vel Eifelis, Disneylendas smile.gif ) o as viena kada vaziuosiu po blusu turgus pasisukiot biggrin.gif neteko nei vienam apsilankyt nes centre dauguma ju tik savaitgaliais buna smile.gif MB siam vizitui nepasirasytu, bet vienai man butu ramiau - nejusciau nekantraus kvepavimo i ausi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(daffni @ 2011 10 09, 14:45)
Dekui, Zaneta smile.gif
Tik kaip sakau kazkodel jie man vien ruzavi ar melsvi:)/ Klausykit, o jei viena siiena tokiais alia rausvais klijuociau, kazin kokiom spalvom dazyt sienas likusias? turbut tik kokia beige spalva? kitos jau per rysku..


jei norite viena klijuoti, o kitas dazyti, tai tada bandyciau pamastyti ir apie toki varianta, kai tapetai klijuojami tarsi i remelius. Cia ne visai vyke pavyzdziai, bet nieko geresnio neradau.

user posted image

user posted image

tik mastyciau ne apie kelis mazesnius, bet viena didesni "paveiksliuka", tiesiog neradau tokio pavyzduko. Tada ir spalva, kuria dazysite, bus lengviau parinkti. Remelio forma irgi nebutina su tokiais linkiais daryti, galima ir grieztesne, apacioje tapetas gali eiti ir iki pat grindjuostes.
Aisku, gal del kazkokiu priezasciu, toks patarimas visai ir nevykes ax.gif Bet kai nieko nezinau, tai esu laisva kalbeti be ka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 10 09, 22:05)

Lyg ir pajudejo ledai pradesiu remontus, norejau paklaust, lubu ir grindu apvadai kambari padidina? paaukshtina? ir jus kokius jus dedat? platmasinius? medinius?
Atsakyti
cia graziu dalyku vonios kambariui yra http://www.tausana.lt/?id,137
Atsakyti
4u.gif
QUOTE(Rasytee @ 2011 10 09, 23:15)
cia graziu dalyku vonios kambariui yra http://www.tausana.lt/?id,137

gražu,bet kaip kainos? Gal ką žinot? Noriu vonios,gražios,bet tokių nebūna,kad gražu ir nebrangu. g.gif
Atsakyti