Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos gerbėjos/-ai

Ziuriu, apie kambariu dydzius kalbejot tai musu vonia 20kv. ax.gif o miegamasis 36kv. 4u.gif vaiku kambariai irgi nemazi po 32kv,tik vonia mazesne 9kv.Nu man patinka didesnes erdves 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamagabi @ 2011 10 08, 23:04)
Aciu smile.gif
Kai toks nemazas vonios plotas ir sienu isklijuoti tapetu numatoma nemazai, tai tapetu rastas, kad ir stambus, matysis - todel gali klijuoti tapetus ir nepergyventi, ypac kai jie jau nupirkti.
Pridedu pavyzdeli nemazos vonios, kurios principas panasus i tavaja - apacia balta, virsus ryskesnis. O jei jis butu tarkim ir rastuotas (kaip tavo tapet.)nemanau, kad butu blogai  smile.gif
user posted image


sita foto kompe kaip tik turiu smile.gif ir kriaukle beveik identiska bus biggrin.gif baigi nuramint 4u.gif o tai iskritikavo mane is pat pradziu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2011 10 09, 00:35)
sita foto kompe kaip tik turiu smile.gif ir kriaukle beveik identiska bus  biggrin.gif baigi nuramint  4u.gif  o tai iskritikavo mane is pat pradziu smile.gif

Vat uztai visada reikia tiksliai viska paaiskinti mirksiukas.gif Kai tik parasei koks vonios plotas, tai iskart kaip ir nebeliko apie ka kalbeti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 10 08, 23:44)
Vat uztai visada reikia tiksliai viska paaiskinti  mirksiukas.gif  Kai tik parasei koks vonios plotas, tai iskart kaip ir nebeliko apie ka kalbeti  biggrin.gif


mirksiukas.gif drinks_cheers.gif

ot kai pamatysim sunaus kambari tai nukrisit nuo kedziu lotuliukas.gif nes sienos bus arciau klasikos bet baldai ferrari biggrin.gif nutariau nepirkti nauju lai iki galo isauga siuos kurie jam labai patinka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasytee: 08 spalio 2011 - 22:55
QUOTE(Rasytee @ 2011 10 08, 17:18)
aha musu vonia bendra nes namas vieno auksto todel nuprendeme daryti viena didele nei dvi mazas  ax.gif
miegamasis dabar apie 25kvardatus bet po rekonstrukcijos bus apie 40-50 .

Musu miegamieji visi irgi pirmam aukste, bet voniu norejau tik atskiru. O tai jums neisejo kitaip? Kaip supratau kazka rekonstruojat?
O kam tokio didelio miegamojo rolleyes.gif ?

QUOTE(Iriska @ 2011 10 08, 22:41)
Pas mane vonia 20kv, o miegamasis 17kv.m. Lovai uztenka, as geriau vaiku kambarius didelius padariau. ax.gif

Vaiku kambariu reikia dideliu drinks_cheers.gif . Bet ir vonia jau didele jusu .

QUOTE(Rasytee @ 2011 10 08, 23:26)
man ir svarbu dideli tie kambariai kuriu tikrai reik  mirksiukas.gif
dar su MB kovoju del radiatoriaus vonioj , jis nori uzdet man ta balta "grazuoli" ant sienos  doh.gif sakau ne tam as plyteles grazias pirkau kad uzkabintum visa grozi

Dideli kambariai svarbu, tik ne visi ta gali sau leisti.
O kur tu nori kabinti ta radiatoriu?

QUOTE(tikius @ 2011 10 08, 23:33)
Ziuriu, apie kambariu dydzius kalbejot tai musu vonia 20kv. ax.gif o miegamasis 36kv. 4u.gif vaiku kambariai irgi nemazi po 32kv,tik vonia mazesne 9kv.Nu man patinka didesnes erdves 4u.gif

Paskaiciau ir pagalvojau, kad musu namas ne toks ir didelis kaip kiti sako biggrin.gif
Tai kiek pas tave kvadratu?
Atsakyti
Rytine kava,musu namukas 280kv. ax.gif Nezinau ar cia didelis ar ne,bet mums uztenka 4u.gif
Atsakyti
Rasytee, viskas tikrai bus gerai su tuo tavo tapetu, jau pirma rasiau, kad man grazus derinys, o dabar dar kai apie 25 kv. parasei biggrin.gif tai jau tikrai. bus tokia prabangaus stiliaus vonia, ten planely lyg ir minkstasuolis dar numatytas, o ir miegamojo baldukai matau jusu tokie ryskus, prabangus - viskas, manau, graziai deres. Jei jau kur atrodys, kad per daug to tapeto visada galima pamaskuoti ar veidrodiu (ziurint ka jis atspindes), ar kokiu neutraliu, baltai pasportuotu paveikslu.
Bus smalsu pamatyti galutini varijanta kada nors.
Atsakyti
o tapetams nieko nuo dregmes neatsitiks ar jie atsparus kazkokie? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2011 10 08, 23:35)
sita foto kompe kaip tik turiu smile.gif ir kriaukle beveik identiska bus  biggrin.gif baigi nuramint  4u.gif  o tai iskritikavo mane is pat pradziu smile.gif


na nepyk, gal biski per anksti tavo tapeta apkalbejom ax.gif
bet kalbant apie tapeta vonios dydis nebuvo zinomas, kazkaip isivaizavau standartini ~10m2 tai ir atrode kad labai jau dideli ir ryskus jie bus.
O kita vertus - svetima nuomone gali buti tik patariamojo pobudzio, daryk taip kaip pati manai, kad bus teisinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dipsis @ 2011 10 09, 10:14)
o tapetams nieko nuo dregmes neatsitiks ar jie atsparus  kazkokie? g.gif


pirkom pacius atspariausius , salone sake daug kas dabar deda tapetus vonios kambary. na atsitiks tai atsitiks tada ka nors ir galvosim , bet kambarys didelis , prie vonios iki virsaus plyteles ,o vintiliacija gera....
Papildyta:
QUOTE(mamaSandra @ 2011 10 09, 10:23)
na nepyk, gal biski per anksti tavo tapeta apkalbejom  ax.gif
bet kalbant apie tapeta vonios dydis nebuvo zinomas, kazkaip isivaizavau standartini ~10m2 tai ir atrode kad labai jau dideli ir ryskus jie bus.
O kita vertus - svetima nuomone gali buti tik patariamojo pobudzio, daryk taip kaip pati manai, kad bus teisinga  4u.gif


smile.gif labai gerai ta kritika tada gali paziuret is kitos puses , nes kartais issirenki tiesiog grazu daikta ir nebematai ar jis tinka .

o rezultatas tikiuosi uz menesio bus
tik niekaip nerandu plyteliu meistro doh.gif vienas uzsakytas nuo pavasario pavede unsure.gif
Atsakyti
Prasysiu ir as patarimo jusu 4u.gif

Cia kampe stoves musu vonia, o virs jos kabes uzuolaidos. Jei vonia i kampa stumsiu, tai uzuolaidos nusleis i vonia g.gif
user posted image

Arba galvoju tokia kaip lentyna daryt aplink vonia kaip cia ax.gif , tada uzuolaidos nukrenta ant lentynos.
Jokiu romaneciu ir panasiai nenoriu rolleyes.gif
user posted image
Atsakyti
nebent uzuolaida bus parista
Atsakyti