Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos gerbėjos/-ai

Rytine Kava, labai smagiai žiūrėsis balta juostelė and sienos 4u.gif Ar ir kituose kambariuose ji bus?
Atsakyti
QUOTE(kasiopeja @ 2011 09 13, 08:59)
Rytine Kava, labai smagiai žiūrėsis balta juostelė and sienos  4u.gif  Ar ir kituose kambariuose ji bus?

Bus tik 2 vaiku kambariuose. Kita kambari zalsvai kazkaip noriu dazyt. Galvojau taip pat ruzavai, bet kai nesu labai patenkinta kas gavosi, tai bus zalias. Tuo labiau kad megstu zalia, tik tikiuosi normalu atspalvi isgaut rolleyes.gif . Baldai bus tokie pat sviesus, nes to komplekto uzteks 2 kambariams.
Pvz. kaip atrodo zalia su sviesiais baldais (aisku taip graziai nesigaus...) :
user posted image
Atsakyti
tiesa, kazkada kazkas kalbejo apie marinistinio stiliaus berniuku kambarius..tai vakar toj audiniu parduotuvej maciau visai nieko audinius, gal 3-4 variantu ir spalviskumu..visai tiktu i tokio stiliaus kambarius pvz romanetems
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 09 13, 06:41)
Bus tik 2 vaiku kambariuose. Kita kambari zalsvai kazkaip noriu dazyt. Galvojau taip pat ruzavai, bet kai nesu labai patenkinta kas gavosi, tai bus zalias. Tuo labiau kad megstu zalia, tik tikiuosi normalu atspalvi isgaut rolleyes.gif . Baldai bus tokie pat sviesus, nes to komplekto uzteks 2 kambariams.


Balta gražu su visom spalvom, o žalia iš viso gėris thumbup.gif Svajonių kambaryje ir baltas pūkuotas kilimas fantastiškai atrodo, bet nujaučiu, kad realybėje vaiko kambaryje - ne pats geriausias sprendimas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kasiopeja @ 2011 09 13, 10:09)
Balta gražu su visom spalvom, o žalia iš viso gėris  thumbup.gif Svajonių kambaryje ir baltas pūkuotas kilimas fantastiškai atrodo, bet nujaučiu, kad realybėje vaiko kambaryje - ne pats geriausias sprendimas  lotuliukas.gif

Bandau isivaizduot balta pukuota kilima vaiko kambary po kokio pusmecio lotuliukas.gif . Mes kilima turim i mazosios kambari, bet jis jau amen, kai sudesim grindis, nebus kilimo, nebent labai jo ten truks man g.gif .

MAMASANDRA, klausei kaip atrodo musu kriaukles tas uzlenkimas palei siena, tai nufotkinau. Cia uzmesta sonine dalis, o tas uzlenkimas bus per visa aplink:

user posted image

O cia MB tulika nupirko, aisku kokio noreciau tai koks 1500 kainuotu. Sakykit, o sis jau labai labai ne i tema ar puse velnio unsure.gif ?

user posted image
Atsakyti
QUOTE(vanesax @ 2011 09 11, 20:53)
Kazkada buvau ikelusi grindjuostes, tad turiu ta foto, truputeli ir uzuolaidos matosi. Veliau gal paieskosiu, kur daugiau matyti biggrin.gif
user posted image


ech, kaip gaila, nepamaciau verysad.gif

mamasandra, super tie balti apvadai atrodo thumbup.gif
Rytine kava, koks fainas vaiko kambarys bus thumbup.gif

O as po truputi grazinu namus -uzsakytos jau uzuolaidos vonioj ir virtuvei, poto imsiuosi svetaines tiuningo -nusipirkau razete luboms, dairausi audinio uzuolaidoms -ir visa tai ne be jusu pagalbos 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 09 13, 07:37)
Bandau isivaizduot balta pukuota kilima vaiko kambary po kokio pusmecio  lotuliukas.gif . Mes kilima turim i mazosios kambari, bet jis jau amen, kai sudesim grindis, nebus kilimo, nebent labai jo ten truks man g.gif .


Mes iš pradžių neturėjom jokio kilimo pas vaikus, bet vėliau patiesiau mažus kilimėlius prie lovų - žiemą vaikai pradėjo mažiau kosėti/snargliuotis. Gal tik sutapimas, bet gal ir yra prasmės - juk basomis kojomis iš šiltų patalų ant šaltų grindų nebesistoja g.gif
Atsakyti
QUOTE(kasiopeja @ 2011 09 13, 10:56)
Mes iš pradžių neturėjom jokio kilimo pas vaikus, bet vėliau patiesiau mažus kilimėlius prie lovų - žiemą vaikai pradėjo mažiau kosėti/snargliuotis. Gal tik sutapimas, bet gal ir yra prasmės - juk basomis kojomis iš šiltų patalų ant šaltų grindų nebesistoja  g.gif

Bet jei visur sildomos grindys, tai tas turbut nebeaktualu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 09 13, 07:59)
Bet jei visur sildomos grindys, tai tas turbut nebeaktualu ax.gif


Nežinau. Pas mus medinės, irgi nėra šaltos, bet... Matysite patys pagal situaciją biggrin.gif Aš jau pradedu galvoti, gal ir pas save prie lovos pasitiesti, vis smagiau kojoms rolleyes.gif (gal senatvė artėja g.gif )
Atsakyti
Sveikutes. Turiu tokias pakabas, gal kas norėtų, nes pas mane atliko/netiko
nemaža http://public.fotki....e/p1120380.html
situ turiu dvi http://public.fotki....0386.html#media
si irgi nemaža http://public.fotki....e/p1120381.html
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 09 13, 07:37)
O cia MB tulika nupirko, aisku kokio noreciau tai koks 1500 kainuotu. Sakykit, o sis jau labai labai ne i tema ar puse velnio  unsure.gif


Mano akimis jo formos labiau prie šiuolaikinio/minimalistinio interjero, bet gal gyvai kitaip atrodo...
Atsakyti
QUOTE(kasiopeja @ 2011 09 13, 14:26)
Mano akimis jo formos labiau prie šiuolaikinio/minimalistinio interjero, bet gal gyvai kitaip atrodo...

Tai kad nera klasikiniu pigiu kluziku verysad.gif . O gal as nezinau unsure.gif ? HELP!
O sitas 450 kainavo, dar galim priduot...
Atsakyti