Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos gerbėjos/-ai

va toks isdestymas numatytas
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2011 10 07, 23:17)
durys baltos , santechnika jau visa turim- viskas balta , vonia taip pat visai balta , dar noriu kampines aukstos spinteles taip pat ieskosiu baltos


o dar ir turint omenyje kvadratura, tai nekvarsinciau sau labai galvos del tapetu, jei sie patinka.
Papildyta:
QUOTE(Svarstykle @ 2011 10 07, 23:26)

Kaip tu nepamatei plyteles, taip as nepastebejau kilimo biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
doh.gif ot prifotkinau neprofiskai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(daffni @ 2011 10 07, 15:26)
gal zinot kur vilniuj tokiu praustuvu uz padoria kaina rasciau:)

gal matet kokioj vietelej tokiu vadinamu "toile" tapetu?
user posted image

Na tu su visokiais zmogeliukais, kaimo vaizdeliais ir pan ax.gif
Noriu gyvai pazet. ir tik dazniausiai jie buna rozines ar melynos spalvos, o man kokios i ruduma noretusi...


Tapetu tokio stiliaus tikrai yra Dubingiuose, Retroformoj. Jei neklystu mačiau ir SBA balduose g.gif

O praustuvai ir mane domina - sesės butui dabar kaip tik ieskau. Gal pamenat kas nors kurioj temoj buvo kalbėta apie komodu panaudojimą praustuvams apgyvendint? Niekaip neatrandu tos temos... ( Butų gerai išnagrinėtų temų rodyklę pasidaryt - bet kas apsiims tai padaryt biggrin.gif)
Atsakyti
QUOTE(Zaneta75 @ 2011 10 08, 00:12)
Tapetu tokio stiliaus tikrai yra Dubingiuose, Retroformoj. Jei neklystu mačiau ir SBA balduose  g.gif

O praustuvai ir mane domina - sesės butui dabar kaip tik ieskau. Gal pamenat kas nors kurioj temoj buvo kalbėta apie komodu panaudojimą praustuvams apgyvendint? Niekaip neatrandu tos temos... ( Butų gerai išnagrinėtų temų rodyklę pasidaryt - bet kas apsiims tai padaryt biggrin.gif)


as esu klausus sitoj temos apie tai nes norejau i savo vonia pastatyt komoda su kriaukle , bet neigyvendinau unsure.gif supratau viena kad pacios kriaukles reik per visa komoda nes jei tik ileista bus tai prades put medinis pavirsius
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2011 10 08, 10:48)
as esu klausus sitoj temos apie tai nes norejau i savo vonia pastatyt komoda su kriaukle , bet neigyvendinau  unsure.gif supratau viena kad pacios kriaukles reik per visa komoda nes jei tik ileista bus tai prades put medinis pavirsius

Musu ileista ir uzsandarinta. Netikiu, kad greit pradetu puti smile.gif Siaip medis gana atspari medziaga, o jei jau taip nutiktu senatveje, tai nemanau, kad nebutu imanoma to sutvarkyti.
Bet musu yra gaminta pagal uzsakyma. Galvojau apie tai, jog nusipirkti kazka ir persidaryti. Bet man netiko maza, vienu dureliu spintele, reikejo didesnes komodos tam reikalui. Atmeciau sia ideja, nes jei pigesne, tai stovis toks, kad viska atnaujinus, perdarius, perlakavus tinkamu laku kaina butu ta pati, kaip mano naujos. Aplamai, ilgai ieskojau komodos, kurios kaina, forma, stovi, spalva ir galimybes pritaikyti ja vonioje, rasti nepavyko. Rasdavau tik kompromisinius variantus, bet tai kam man tokie, jei galutiniame rezultate butu kainave tiek, kiek nauja ir atitinkanti visus pageidavimus.
Bet jei randi tinkama, tai kodel gi ne. Giminaiciai rado nebrangia, grazia, na zodziu visus reikalavimus atitinkancia mazyte spintele kriauklei i WC. Kriaukle pastatoma ant virsaus, o ne ileidziama, spintele nediduke, su vienomis durelemis. Pradzioje turejo minti iskart pakeisti spinteles pavirsiu i marmurini, arba apklijuoti plytelemis, kad butu atsparu vandeniui. Bet paskui nutare, kad kam is anksto tai daryti, kai galbut ir taip laikys nemazai metu, o su laiku maza dar kas i galva gali sauti. Rezultatas - labai grazus modernios kriaukles ir senovines spinteles derinys uz labai menka suma biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cobre: 08 spalio 2011 - 10:58
QUOTE(Rasytee @ 2011 10 07, 22:17)

vonia 25 kvadratai

Olialia bigsmile.gif . Cia tik jusu vonia ar bendra? Ir kiek tada jusu miegamasis jei ne paslaptis blush2.gif ? (as jau galvojau musu vonia didele 15 kvadratu biggrin.gif )
Atsakyti
pas mane 9 kv. ir tai didele, o cia jau pokyliu sale biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 10 08, 11:58)
Olialia  bigsmile.gif . Cia tik jusu vonia ar bendra? Ir kiek tada jusu miegamasis jei ne paslaptis blush2.gif ? (as jau galvojau musu vonia didele 15 kvadratu biggrin.gif )


aha musu vonia bendra nes namas vieno auksto todel nuprendeme daryti viena didele nei dvi mazas ax.gif
miegamasis dabar apie 25kvardatus bet po rekonstrukcijos bus apie 40-50 .
musu virtuve maziausias kambarys name biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Cobre @ 2011 10 08, 11:56)
Musu ileista ir uzsandarinta. Netikiu, kad greit pradetu puti  smile.gif  Siaip medis gana atspari medziaga, o jei jau taip nutiktu senatveje, tai nemanau, kad nebutu imanoma to sutvarkyti.
Bet musu yra gaminta pagal uzsakyma. Galvojau apie tai, jog nusipirkti kazka ir persidaryti. Bet man netiko maza, vienu dureliu spintele, reikejo didesnes komodos tam reikalui. Atmeciau sia ideja, nes jei pigesne, tai stovis toks, kad viska atnaujinus, perdarius, perlakavus tinkamu laku kaina butu ta pati, kaip mano naujos. Aplamai, ilgai ieskojau komodos, kurios kaina, forma, stovi, spalva ir galimybes pritaikyti ja vonioje, rasti nepavyko. Rasdavau tik kompromisinius variantus, bet tai kam man tokie, jei galutiniame rezultate butu kainave tiek, kiek nauja ir atitinkanti visus pageidavimus.
Bet jei randi tinkama, tai kodel gi ne. Giminaiciai rado nebrangia, grazia, na zodziu visus reikalavimus atitinkancia mazyte spintele kriauklei i WC. Kriaukle pastatoma ant virsaus, o ne ileidziama, spintele nediduke, su vienomis durelemis. Pradzioje turejo minti iskart pakeisti spinteles pavirsiu i marmurini, arba apklijuoti plytelemis, kad butu atsparu vandeniui. Bet paskui nutare, kad kam is anksto tai daryti, kai galbut ir taip laikys nemazai metu, o su laiku maza dar kas i galva gali sauti. Rezultatas - labai grazus modernios kriaukles ir senovines spinteles derinys uz labai menka suma  biggrin.gif


thumbup.gif degiau noru tai padaryti , kokius du menesius ieskojau komodos ir LT ir ebay bet kadangi norejau baltos tai reikejo kazka perdarinet o kolkas as dar bijau nes nesu to dariusi. vonios kambarys didelis dar reiks ir kampinuko tai pagalvojau kad bus per daug skirtingu daiktu . todel radus komplekta keramikos viska ir pirkau is tos pacios serijos . o jei labai noresis pasidarysiu tai veliau
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 10 08, 11:58)
Olialia  bigsmile.gif . Cia tik jusu vonia ar bendra? Ir kiek tada jusu miegamasis jei ne paslaptis blush2.gif ? (as jau galvojau musu vonia didele 15 kvadratu biggrin.gif )


Pas mane vonia 20kv, o miegamasis 17kv.m. Lovai uztenka, as geriau vaiku kambarius didelius padariau. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2011 10 07, 22:17)
lafaenza vendome - italiskos . senokai uzsisakinejom tiksliai nepamenu apatines lyg 150 kvadratas o virsutines gal 100 o gal truputi daugiau.

vonia 25 kvadratai o tapeto turejo but daug . visos sienos iki puses plyteles ir 3 sienos tapetas

durys baltos , santechnika jau visa turim- viskas balta , vonia taip pat visai balta , dar noriu kampines aukstos spinteles taip pat ieskosiu baltos


Aciu smile.gif
Kai toks nemazas vonios plotas ir sienu isklijuoti tapetu numatoma nemazai, tai tapetu rastas, kad ir stambus, matysis - todel gali klijuoti tapetus ir nepergyventi, ypac kai jie jau nupirkti.
Pridedu pavyzdeli nemazos vonios, kurios principas panasus i tavaja - apacia balta, virsus ryskesnis. O jei jis butu tarkim ir rastuotas (kaip tavo tapet.)nemanau, kad butu blogai smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 08 spalio 2011 - 22:26
QUOTE(Iriska @ 2011 10 08, 22:41)
Pas mane vonia 20kv, o miegamasis 17kv.m. Lovai uztenka, as geriau vaiku kambarius didelius padariau. ax.gif


man ir svarbu dideli tie kambariai kuriu tikrai reik mirksiukas.gif

dabar renkuosi gyvatuka visai mazai pasirinkimo doh.gif
gal matet kur graziu klasikiniu?

dar su MB kovoju del radiatoriaus vonioj , jis nori uzdet man ta balta "grazuoli" ant sienos doh.gif sakau ne tam as plyteles grazias pirkau kad uzkabintum visa grozi
Atsakyti