Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos gerbėjos/-ai

fotkinu dabar ta tapeta is visu pusiu doh.gif
user posted image
Atsakyti
Na, kai dabar tas tapetas visame grazume, tai man tik atrodo, kad jis labai stambaus rasto. Asmeniskai man ne itin deranciai atrodo, kai stambesnis, sunkesnis daiktas dedamas ant smulkesnio. Dabar man butent taip ir atrodo.
Atsakyti
mano tapetas nuteistas doh.gif dar tiek suplojau doh.gif

ka det , ka rintis unsure.gif
Atsakyti
Tu jį pafotkink dienos šviesoj rytoj, gal visai kitaip ir šviesiau atrodys g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2011 10 07, 18:35)
siandien deliojausi savo vonios plyteles , apvadus , tapetus


Is kur sienu plyteles ir kiek jos kainuoja? Grazios smile.gif
Kokio dydzio vonia ir koki plota ketini klijuoti tapetais? Ar jis bus visur/ant visu sienu virs sienu plyteliu ar tik lopais?
Atsakyti
QUOTE(Dipsis @ 2011 10 07, 20:25)
man ir nepatinka smile.gif , gal ir nieko ryskesni kokie, bet noretusi rasto kitokio nors


O man rastas visai nieko, bet spalvas rinkciausi kitokias, pvz. sviesiai zydra su bezine ir balta... arba kazkas tokio. Man per ryski spalva 4u.gif
Plyteles labai grazios. O tapetus juk galima grazinti, ar ne g.gif g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LaimingaMamyte: 07 spalio 2011 - 20:37
QUOTE(Rasytee @ 2011 10 07, 22:13)
mano tapetas nuteistas  doh.gif  dar tiek suplojau  doh.gif

ka det , ka rintis  unsure.gif

Nuuuu, nezinau, bent jau si karta mano nuomone ne pagrista kazkuo labai protingu, o tiesiog is serijos patinka-nepatinka, na ir bandziau paaiskinti, kodel asmeniskai man tokie dalykai ne itin prie dusios. Neisivaizduoju, kokio didumo vonia, bet siaip noretusi kazko mazesniu, smulkesniu rastu. tada gal ir nebutu labai svarbu sviesus ar tamsus tapetas. O kai toks storulis rastas, tada bent jau norisi, kad kuo sviesesnis butu, jei jau pats rastas patinka iki nukritimo. Zodziu man su proporcijom cia kazkaip ne itin gerai gaunasi, jei si tapeta klijuoti.
O vonia didele? jei apart plyteliu dar daug kitu sviesiu plokstumu, tai viskas kitaip atrodytu: na sviesios durys, santechnika, duso gl kabina visa sviesiom plytelem, baldai?
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2011 10 07, 20:13)
mano tapetas nuteistas  doh.gif  dar tiek suplojau  doh.gif

ka det , ka rintis  unsure.gif


as tai per klaida is pirmuju nuotrauku dali grindu plyteliu palaikiau sienu plytelemis doh.gif jei sienu plyteles neutralios baltos, tai tada tas tapetas gal ne taip jau ir netinkamas. Bet vis tiek manau, kad tos grindines plyteles su gelytemis ir bruksneliais yra visiskai 'ne i tema'. Jei grindines plyteles butu irgi tokio pat atspalvio kaip ir sienu plyteles, tada sumazetu spalvu - nebereiktu derint tapeto prie grindu atspalvio ir tuo paciu tarsi atsirastu daugiau erdves stambiam tapeto rastui.
Aisku, dar svarbu, kokios spalvos ir formos bus baldai ax.gif
Atsakyti
O iš kur jūs matot ant grindų plytelės gėlytes??? ten kilimas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2011 10 07, 19:58)

Nors sitoje nuotraukoje, tai man viskas kaip ir normaliai, gal ten iskraipyti tie dydziai miegamajame gavosi g.gif
Klijuok tu ta tapeta, neamzinas juk biggrin.gif O tas apvadas tarp plyteles ir tapeto dazysis kazkaip?
Papildyta:
QUOTE(Aga @ 2011 10 07, 22:59)
O iš kur jūs matot ant grindų plytelės gėlytes??? ten kilimas g.gif

As irgi grizau ziureti, bet taip spoksoju i plytele, kad tu gelyciu ant kilimo net nepastebejau biggrin.gif Nutariau, kad mano kompas blogai rodo ir nematau as tu gelyciu blush2.gif gerai, kad paaiskinai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cobre: 07 spalio 2011 - 21:04
QUOTE(mamagabi @ 2011 10 07, 21:33)
Is kur sienu plyteles ir kiek jos kainuoja? Grazios smile.gif
Kokio dydzio vonia ir koki plota ketini klijuoti tapetais? Ar jis bus visur/ant visu sienu virs sienu plyteliu ar tik lopais?


lafaenza vendome - italiskos . senokai uzsisakinejom tiksliai nepamenu apatines lyg 150 kvadratas o virsutines gal 100 o gal truputi daugiau.

vonia 25 kvadratai o tapeto turejo but daug . visos sienos iki puses plyteles ir 3 sienos tapetas

Papildyta:
QUOTE(Cobre @ 2011 10 07, 22:04)
Nors sitoje nuotraukoje, tai man viskas kaip ir normaliai, gal ten iskraipyti tie dydziai miegamajame gavosi  g.gif 
Klijuok tu ta tapeta, neamzinas juk  biggrin.gif O tas apvadas tarp plyteles ir tapeto dazysis kazkaip?
Papildyta:

As irgi grizau ziureti, bet taip spoksoju i plytele, kad tu gelyciu ant kilimo net nepastebejau  biggrin.gif Nutariau, kad mano kompas blogai rodo ir nematau as tu gelyciu  blush2.gif gerai, kad paaiskinai  biggrin.gif


ne gelyciu nebus biggrin.gif

o apvadas dazysis tokia pat spalva kaip plyteles . cia ekonominom truputi nes jei pirkti apvada is plyteliu kolekcijos tai kaina kosmine . vienas apvadas 100lt o ju reik 2vnt i 30 cm
Papildyta:
QUOTE(Cobre @ 2011 10 07, 21:45)
O vonia didele? jei apart plyteliu dar daug kitu sviesiu plokstumu, tai viskas kitaip atrodytu: na sviesios durys, santechnika, duso gl kabina visa sviesiom plytelem, baldai?


durys baltos , santechnika jau visa turim- viskas balta , vonia taip pat visai balta , dar noriu kampines aukstos spinteles taip pat ieskosiu baltos
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 10 07, 21:04)
As irgi grizau ziureti, bet taip spoksoju i plytele, kad tu gelyciu ant kilimo net nepastebejau  biggrin.gif Nutariau, kad mano kompas blogai rodo ir nematau as tu gelyciu  blush2.gif gerai, kad paaiskinai  biggrin.gif


o as nepastebejau, kad ten kilimas lotuliukas.gif taip tos gelytes mane sukrete, o dar kazkur poste buvo uzsiminta apie dryzelius - tai man tie kilimo dryzeliai susirode lotuliukas.gif gerai, kad Aga paaiskino blush2.gif nu ir prikomentavau i pievas doh.gif
kazkaip paeme noras vel prie namu kurimo grizti, bet turbut reik pries tai gerai isimiegoti rolleyes.gif
Atsakyti