Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos gerbėjos/-ai

QUOTE(Rasytee @ 2011 10 07, 18:35)
siandien deliojausi savo vonios plyteles , apvadus , tapetus
suabejojau ar tapetai ne per ryskus  g.gif  apvadai bus plyteles spalvos . apacioj grindu plyteles


ziuriu ziuriu ir kazkaip ne i tema man tie tapetai, nepyk g.gif
o kas ten pas jumi tam kampelyje gyvena?
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2011 10 07, 18:43)
ziuriu ziuriu ir kazkaip ne i tema man tie tapetai, nepyk  g.gif
o kas ten pas jumi tam  kampelyje gyvena?


g.gif o kokie butu i tema ? gal foto spalvos biski pasikraipe siaip tas rastas tokios pat spalvos kaip plyteles

ten vezlio namukas smile.gif o virs akvariumas
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2011 10 07, 18:49)
g.gif o kokie butu i tema ? gal foto spalvos biski pasikraipe siaip tas rastas tokios pat spalvos kaip plyteles

ten vezlio namukas smile.gif o virs akvariumas


man kompas rodo gan ryskiai oranzine spalva g.gif
Atsakyti
gal ir rysku g.gif
grindu plytelese truputi ryzos spalvos bruksniuku yra ir tose kurios bus vonios zonoj iki virsaus irgi svelniai bruksniuotos

gal cia tapetas geriau matosi
user posted image
Atsakyti
cia geriau matosi, bet man visvien jis labai ryskiai oranzinis atrodo, o kad plytelese yra rudi bruksniukai nuotraukoje visai nematyt smile.gif
bet kuriuo atveju bendras vaizdas kiek pjaunasi: tapetai ryskiu rastu + apvadai ryskus, issiskiriantys...
as asmeniskai paieskociau tapetu smulkesniu rastu ir labiau pasteliniu, prigesintu.

gal tau tokio tipo patiktu
http://www.wallpaper.../chartres/67181

http://www.wallpaper...nna-maria/43959
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamaSandra: 07 spalio 2011 - 18:18
QUOTE(Rasytee @ 2011 10 07, 17:35)
siandien deliojausi savo vonios plyteles , apvadus , tapetus
suabejojau ar tapetai ne per ryskus  g.gif  apvadai bus plyteles spalvos . apacioj grindu plyteles


sie tapetai su plytelemis visiskai nedera - ne tik pagal spalva, bet ir pagal stiliu ax.gif Plyteliu piesinys - modernus, o tapetai - labai klasikiniai, prabangaus rasto. Jusu vietoj as sienas dazyciau - butu kur kas vieningesnis vaizdas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2011 10 07, 19:58)
gal ir rysku  g.gif
grindu plytelese truputi ryzos spalvos bruksniuku yra ir tose kurios bus vonios zonoj iki virsaus irgi svelniai bruksniuotos

gal cia tapetas geriau matosi
user posted image

g.gif g.gif g.gif
Cia gal nuo zmogaus priklauso, man irgi per rysku, noretusi svelnesnio atspalvio, man smelinio, kakavinio... g.gif
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2011 10 07, 19:11)
cia geriau matosi, bet man visvien jis labai ryskiai oranzinis atrodo, o kad plytelese yra rudi bruksniukai nuotraukoje visai nematyt  smile.gif
bet kuriuo atveju bendras vaizdas kiek pjaunasi: tapetai ryskiu rastu + apvadai ryskus, issiskiriantys...
as asmeniskai paieskociau tapetu smulkesniu rastu ir labiau pasteliniu, prigesintu.


apvadai bus plyteliu spalvos , tapetus kaip tik norejom ryskesnius nes visa kita bus balta
bet aisku smagu butu nenugrybaut del to ir rodau ax.gif
Papildyta:
va cia tos plyteles
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasytee: 07 spalio 2011 - 19:00
QUOTE(Rasytee @ 2011 10 07, 19:44)
apvadai bus plyteliu spalvos , tapetus kaip tik norejom ryskesnius nes visa kita bus balta
bet aisku smagu butu nenugrybaut del to ir rodau  ax.gif


o man visai patinka 4u.gif
pas mane pacia vonia balta balta- tai dabar ieskau kaip ta baltuma uzspalvinti biggrin.gif ir as "pazaidziau" blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo indruciukas: 07 spalio 2011 - 19:05
QUOTE(indruciukas @ 2011 10 07, 20:05)
o man visai patinka  4u.gif
pas mane pacia vonia balta balta- tai dabar ieskau kaip ta baltuma uzspalvinti  biggrin.gif ir as "pazaidziau" blush2.gif


O man graziai viskas ziuri.
Atsakyti
Man irgi ir grazu, ir tinka, tik, kad nebutu gal labai dideliu plotu tais tapetasis, nes jie tikrai rykus akcentas.
Atsakyti
man ir nepatinka smile.gif , gal ir nieko ryskesni kokie, bet noretusi rasto kitokio nors
Atsakyti