Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos gerbėjos/-ai

QUOTE(indruciukas @ 2011 10 06, 16:09)
sveikos, sugadino man nuotaika baldininkainuopacio ryto  doh.gif  doh.gif  ateinu pas jus pagalbos  ax.gif uzsisakiau kedes su tokiu audiniu, dar vargau kol issirinkau  doh.gif
user posted image

siandien paskambino, pasake- deja,mes tokio audinio nebeturim-rinkites kita  doh.gif  doh.gif  aplekiau visas imanomas (kur dar kainos ne su dviem nuliais uz metra...) baldiniu audiniu parduotuves- nu susisukusi galva gatavai nezinau ko benoriu... gal kas uzves ant kelio  g.gif
kedes tokios:
user posted image

apie tokia galvoju, bet kazkaip bijau del "nesiojimosi"
http://www.sfaudinia...diniai-audiniai

aciu  4u.gif


NA, kazkur labai girdetas atvejis, ir manau ne pirmas... g.gif
Atsakyti
4u.gif

Reikia jusu patarimo - kur kabinti ranksluoscius? Ar koki metalini stova? Ar i siena kazka grezt? Vonia siek tiek siuolaikiska, bet labai noriu kiek imanoma klasikinio stiliaus inest todel , manau gal vario spalvos maisytuvus det, ir va dabar tuos laikiklius ranksluosciams galvoju kokius?
Ar nesukt galvos is ciaupus chromuotus blizgius det?
g.gif g.gif g.gif g.gif g.gif


user posted image
Atsakyti
Merginos, pasirodau kokias lempas pavyko nurauti uzvakar.

user posted image

Prisiminiau Mamagabi patarima, kad reikia visko pirkti po 2, ir kai radau, iskart griebiau biggrin.gif

Isties tai man jos labai patinka, bet ties jom dar teks nemazai padirbeti, nes stovis ju nekoks. Didziausias darbas bus restauruoti gaubtus, tad jei kas turit patirties, kuo galima klijuoti medziaga prie tos nedegios pleveles, prasau, pasidalinkit info.

Busimu darbu dziaugiuosi, nes man patinka tokios "restauracijos" smile.gif

Beje, pirkau salia Hales turgaus skverelio tokiam sendaiktyne "seni baldai". Mokejau po 85 lt. blush2.gif
Atsakyti
indruciukas, speju zinau, kur gaminiesi baldus 4u.gif mane ten buvo sunervine aptarnavimo kokybe, tai visai dingo noras pas juos kazka gamintis doh.gif

aistukas, kokios faini lempukai, kazko panasaus ieskau i miegamaji thumbup.gif

Cobre, begelius pameginsiu afotkint ryt, ale kad kazi kas ten matysis, viska uzdengia uzuolaidu virsus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2011 10 06, 23:45)


Cobre, begelius pameginsiu afotkint ryt, ale kad kazi kas ten matysis, viska uzdengia uzuolaidu virsus g.gif

tai truktelk uzuolaida per kelis cm i sona mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2011 10 06, 19:10)
pas mane dabar kedes su tokiu blizgiu plonu gobelenu, tai sakyciau geriau devisi nei matinis

ane bigsmile.gif as dar bijau, kad sviesus g.gif
ar atsiusi dar tuos kontaktus ax.gif
QUOTE(šeima iš 5 @ 2011 10 06, 21:52)
NA, kazkur labai girdetas atvejis, ir manau ne pirmas... g.gif

labai daug audiniu importuotuoju bankrutavo, tai vat taip ir gaunasi... kur vaziuoji- visur tas pats...

QUOTE(Liniuxxx @ 2011 10 06, 22:45)
indruciukas, speju zinau, kur gaminiesi baldus 4u.gif  mane ten buvo sunervine aptarnavimo kokybe, tai visai dingo noras pas juos kazka gamintis doh.gif

nei jokia cia nepaslaptis- Jaseviciaus balduose... del aptarnavimo nieko blogo negaliu pasakyti (bent jau ten kur prieme uzsakyma).. kazkaip negirdejau nusiskundimu ju baldu kokybe, ir patys baldai neatrodo popieriniai...
tik vat su baro kedem biski idomiai gavosi- sakau, gal gaminate ir baro kedes tokias- ji sako ne...tai sakau paskambinkit, gal apsiimtu pagal spec uzsakyma gaminti- tai siaip ne taip paskambino- sako, o zinot, mes jau gaminam tokias baro kedes- tik vat jai niekas nepranese doh.gif doh.gif

jus man geriau pasufleruokit, kokiom spalvom tas kedes traukti, nes as kaip "uzsiciklinau" ant tu dryzeliu,tai nieko kito nebeisivaizduoju doh.gif
Atsakyti
QUOTE(šeima iš 5 @ 2011 10 06, 22:23)
Reikia jusu patarimo - kur kabinti ranksluoscius? Ar koki metalini stova? Ar i siena kazka grezt? Vonia siek tiek siuolaikiska, bet labai noriu kiek imanoma klasikinio stiliaus inest todel , manau gal vario spalvos maisytuvus det, ir va dabar  tuos laikiklius ranksluosciams galvoju kokius?
Ar nesukt galvos is ciaupus chromuotus blizgius det?
g.gif  g.gif  g.gif  g.gif  g.gif


Is tokio mazucio paveiksliuko lens.gif sunku ka pasakyti, bet tiek kiek iziuriu: plyteliu spalva, ju paklijavimo rastai, vonios apdirbimas, horizontalus langelis, byloja apie siuolaikine vonia, todel bronza cia nera butina ir galvos gali labai nesukt smile.gif
Klasikos ir minkstumo gali ivesti tekstiles pagalba: pakabinti lengvo audinio uzuolaideles ant abieju langu, jei yra poreikis langus labiau pridengti- po audiniu tiks ir medines nesmulkios zaliuzes.
Mano akiai cia visai graziai deretu svari balta spalva arba balta + kokia nors tau patinkanti gaivi spalva.
Baltos ir zalios spalvu derinys visada grazus, gaivus, estetiskas mirksiukas.gif
Vonios baldai gali buti tiek balti, tiek rudi, kaip kad langu remai.
Prie ju abieju tiks balto plieno (chromuotos arba ne) detales.

Keli pavyzdeliai:
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


QUOTE(aistukas @ 2011 10 06, 22:34)
Prisiminiau Mamagabi patarima, kad reikia visko pirkti po 2, ir kai radau, iskart griebiau  biggrin.gif

Didziausias darbas bus restauruoti gaubtus, tad jei kas turit patirties, kuo galima klijuoti medziaga prie tos nedegios pleveles, prasau, pasidalinkit info.


Ot ir puiku thumbup.gif , nes prie vieno tokio deranti antra butu labai sunku rasti.

Patirties neturiu, bet zinau, kad tam reikalui tinka 3M aerozoliniai purskiami klijai: http://www.selterus....74290-1-46.html
Pridedu filmuka (zemiau) apie audinio paklijavima, tikiuosi angliskai supranti, jei ne - tai labai svarbu:
1) purksti ne namie, nes visur pasklis lipnus dumelis;
2) abu klijuojamus pavirsius ispurksti labai nuosekliai.
http://www.youtube.c...;feature=relmfu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 07 spalio 2011 - 11:40
4u.gif
Mamagabi bis.gif
notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif

hi.gif hi.gif

Labai dekoju uz idejas, panasiu pamastymu turejau, bet bijau labai nusigrybaut, visai susimaisiusi buvau...


aciuks.gif aciuks.gif
Atsakyti
gal zinot kur vilniuj tokiu praustuvu uz padoria kaina rasciau:)
user posted image
Papildyta:
gal matet kokioj vietelej tokiu vadinamu "toile" tapetu?
user posted image

Na tu su visokiais zmogeliukais, kaimo vaizdeliais ir pan ax.gif
Noriu gyvai pazet. ir tik dazniausiai jie buna rozines ar melynos spalvos, o man kokios i ruduma noretusi...
Atsakyti
Aciu Mamagabi, uz patarimus. 4u.gif
Bandysiu, gal ir tikrai su tais aerozoliniais. Dar buvo man patare klijuoti su abupuse lipnia skaidria juostele, bet kadangi ju tokia forma, tai kazkaip abejoju..
Atsakyti
Merginos gal zinot kur galima Kaune nusipirkti CROWN dazu 4u.gif
Atsakyti
siandien deliojausi savo vonios plyteles , apvadus , tapetus
suabejojau ar tapetai ne per ryskus g.gif apvadai bus plyteles spalvos . apacioj grindu plyteles
user posted image
Papildyta:
va koks sunaus kambarys kolkas biggrin.gif
atrodo pacius placiausius apvadus pirkau apaciai o dabar jie tokie siauruciai atrodo
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasytee: 07 spalio 2011 - 17:25