Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos gerbėjos/-ai

suuuper thumbup.gif thumbup.gif
padarysiu ilgesni begeli ir traukyt galesiu ta uzuolaidos gabala kaip noresiu -siokiadieniais paslepsiu duris, savaitgaliais nutrauksiu i kampa biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liniuxxx: 05 spalio 2011 - 21:14
QUOTE(*Gizmo* @ 2011 10 05, 14:25)
Merginos noreciau jusu patarimo smile.gif Uzvakar skuduryne nupirkau vaikui i kambari uzuolaidas, visai naujas. Nuprotejau, nes pradedu ne nuo to galo, namai tik pradedami irengineti, spalvu ant sienu dar nera doh.gif user posted image

Cia siek tiek is arciau
user posted image

Nuotraukose jos atrodo ryskios, tikroveje spalvos svelnesnes. Jas cia ant duru betkaip uzkabinau, kad nors koki vaizda susidaryti.

Grazios uzuolaidos ir gerai, kad nuo ju pradejei, o tai butu sienos su spalva, o tada verstumeis per galva ieskodama tinkanciu uzuolaidu prie sienu doh.gif .
O dabar pirmos spalvos aiskios ir viskas bus sukama aplink uzuolaidas ax.gif


QUOTE(mamaSandra @ 2011 10 05, 16:24)
taip, esu egoiste, savanaude, nes visiskai neketinu kazko saugot ir bandyt paliest, pakeist (turiu omenyje antikvarinius baldus).
Guvenu viena karta ir noriu, kad tas baldas tarnautu tik man, todel nutepsiu ir perdarysiu taip kaip noriu as.


lotuliukas.gif biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mamagabi @ 2011 10 05, 23:06)
As nutariau mirksiukas.gif, nes taip bus graziausia - vienareiksmiskai tai sakau ir uztikrintai smile.gif Del paveiksliuko - nesikabinek nail.gif , darau "ant greicio", kad butu aisku ir maziau kalbeti bei aiskintis reiktu mirksiukas.gif
Ot ir visai ne tongue.gif
Ilgesni begeli uzdejus ta audinio juosta galetu uzdengti visas duris, o patraukti ja galima butu tiek i kampa (iseinant i terasa), tiek i pozicija apie kuria kalbejo Liniuxxx mirksiukas.gif
Mano paveiksliuke uzuolaida uztraukta smile.gif

Nu je, visa linksmuma nori atimti? biggrin.gif
Taip, toje puseje bus graziausia ir ten tikrai truksta, tas abejoniu nekele ir nekelia, kad ir kazkiek pridengtas tas kampas, bet to per mazai, vistiek plikumas svieciasi.
Pirmai nustebino tik tai, jog pritarei Liniuxxx, nors kalbejote apie skirtingus dalykus.
Uztraukusi nelaikyciau vistik ir ateityje. Na bet cia jau kaip kas grozi supranta.

Liniuxxx, gal galetum tuos begelius ir aplamai ta uzuolaidu virsu kiek imanoma is arciau nufotografuoti? Smalsu baisiai blush2.gif As kaimiete - tokiu ciudu dar nemaciau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2011 10 05, 21:59)
indruciukas, ir as neturejau ideju sitam kambariui (33,18 kvadr), esu labai dekinga cia esancioms merginoms, kurios negaili patarimu ir savo laiko, taip padedamos sukurti jaukiu namu vizija  4u.gif


aciu 4u.gif pas mane mazesnis- bet, tikiuosi, galu gale gausis neprastesnis nei Jusu ax.gif teks ir man sukaupti visa drasa ir imesti savo nelabai klasikini kambari "apdorojimui"... blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
Liniux, tai gal gali "atvaryti" gabala uzuolaidos begeliais is toliau i ta kampa ir pamodeliuoti kaip jis atrodytu. Jei gerai suprantu, pas tave ten viskas nuo vieno galo iki kito susijungia tuo begiu. g.gif
Atsakyti
QUOTE(aistukas @ 2011 10 06, 08:24)
Liniux, tai gal gali "atvaryti" gabala uzuolaidos begeliais is toliau i ta kampa ir pamodeliuoti kaip jis atrodytu. Jei gerai suprantu, pas tave ten  viskas nuo vieno galo iki kito susijungia tuo begiu. g.gif


Deja, begelis padarytas tik ten, kur kabinasi uzuolaida, nedariau per visa lubu ilgi 4u.gif
Atsakyti
as nuo jusu kolkas neatstoju su tais apvadais doh.gif nu neiasku man su jais viskas... meistrai nezino , mazai kas deda tokius baltus apvadus.

tai aplink lubas su kuo reik uztaisyt siules g.gif ? sako glaistas atsokines...
o kaip su apacios apvadais? juos gi dazyt reik g.gif tai sudedi grindis , ant tepetu klijuoji apvadus ir tada dazai ?

pazadu parodysiu kai sudes ax.gif jau sudejo virsui bet vaizdas gal dar toks niekam neidomus
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2011 10 06, 10:34)
Deja, begelis padarytas tik ten, kur kabinasi uzuolaida, nedariau per visa lubu ilgi 4u.gif

O tai jie taip lengvai isileidzia i lubas, kad kada nori, tada pratesi? Nepamirsk nufotografuoti is arti prie progos, labai buciau dekinga.
Papildyta:
QUOTE(Rasytee @ 2011 10 06, 10:34)

tai aplink lubas su kuo reik  uztaisyt siules  g.gif ? sako glaistas atsokines..

Jei neklystu, tai akrilu siules uztepe.
O pas mus sujungimai (ne kampiniai, o per viduriukus), sekmingai "juda" per sezona doh.gif Ir taip jau nuo pirmo sezono. Vasara sujungimu visai nesimato, o ziema, kai oras sausesnis atsiranda tarpukai visur. Anksciau nervino, dabar paziuriu, ir kai jau atsiranda tokie, vadinasi ziema beldziasi biggrin.gif Dabar matau, kad jau, jau pradeda matytis poroje vietu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2011 10 06, 09:34)
as nuo jusu kolkas neatstoju su tais apvadais  doh.gif  nu neiasku man su jais viskas... meistrai nezino , mazai kas deda tokius baltus apvadus.

o kaip su apacios apvadais? juos gi dazyt reik  g.gif  tai sudedi grindis , ant tepetu klijuoji apvadus ir tada dazai ?

pazadu parodysiu kai sudes  ax.gif  jau sudejo virsui bet vaizdas gal dar toks niekam neidomus


perki jau dazytus apvadus, po to kai juos sudedi tik atsargiai si teptiku pereini sujungimo vietas
Papildyta:
Liniuxxx, nesusigundyk ta kilimine danga doh.gif
ji sintetine ir matysis kad pigena...
As visai uz padoria kaina nusipirkau ranku darbo persiska kilima, nauja ir tik uz 500eur
zinoma, gal kazkam pasirodys kad tai didziule kaina ir neverta investuot i kilima, bet zinant kad toks kainuoja virs 2000 eur sakyciau kaina tikrai laaaabai gera
prie progos galesiu foto ikelt, pirkiniu esu labai patenkinta, jis is vilnonis bet su silkiniu blizgesiu, nestoras, nu zodziu ir prisigyriau cia lotuliukas.gif
bet ka norejau pasakyti - nesigundykit tom sintetinem dangom, jos visai nepigiai kainuoja, tad uz tuos pinigelius verciau paieskot kazko tikrai vertingo, asiku teks paieskot, pavargt, bet tai bus to verta blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2011 10 06, 11:35)

Kur pirkai? Ir kokio dydzio.
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2011 10 06, 10:35)
As visai uz padoria kaina nusipirkau ranku darbo persiska kilima, nauja ir tik uz 500eur
zinoma, gal kazkam pasirodys kad tai didziule kaina ir neverta investuot i kilima, bet zinant kad toks kainuoja virs 2000 eur sakyciau kaina tikrai laaaabai gera
prie progos galesiu foto ikelt, pirkiniu esu labai patenkinta, jis is vilnonis bet su silkiniu blizgesiu, nestoras, nu zodziu ir prisigyriau cia  lotuliukas.gif
bet ka norejau pasakyti - nesigundykit tom sintetinem dangom, jos visai nepigiai kainuoja, tad uz tuos pinigelius verciau paieskot kazko tikrai vertingo, asiku teks paieskot, pavargt, bet tai bus to verta  blush2.gif

Gerai, kad mane visi perkalbejo del kilimines dangos miegamajam blush2.gif . Ateity ant azuolo grindu noresiu kilimuko. Tu cia ebay pirkai? I kuria patalpa?
Atsakyti
as ir dziaugiuosi kad paskaicius SM apsisprendziau vaiku kambariuose deti grindis thumbup.gif
Atsakyti