Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos gerbėjos/-ai

QUOTE(Liniuxxx @ 2011 10 05, 18:41)
prisiminiau pavadinima - Ardenoje pirkau, Iris pirmam aukste Kaune 4u.gif

dekui 4u.gif
Atsakyti
mamagabi, va cia tai idomus sprendimas del kilimines dangos, nes jau sukau galva kur cia reiks toki kilima gaut, pabandysiu pasinaudot ideja, diiiiidelis dekui aciuks.gif aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(mamagabi @ 2011 10 05, 19:01)
Sveikinu, saunuole 4u.gif Liuks thumbup.gif
O to dar vieno gabalo i kampa tikrai reikia - tu visiskai teisi mirksiukas.gif


Tai kur ta uzuolaida bus ar turi buti? g.gif Paciame kampe, ar kaireje duru puseje dar viena? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 10 05, 20:29)
Tai kur ta uzuolaida bus ar turi buti?  g.gif  Paciame kampe, ar kaireje duru puseje dar viena?  g.gif

va as irgi is Liniux parasymo supratau, kad nori dar vieno gabalo i tarpa tarp kitu g.gif

o tai vertu demesio kedziu parduotuviu nieks nezinot unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(kvietkas @ 2011 10 05, 21:33)
va as irgi is Liniux parasymo supratau, kad nori dar vieno gabalo i tarpa tarp kitu g.gif


as irgi g.gif Ir tada man tai jau butu perdaug gabalu toje vietoje g.gif as jau ir pirmai klausiau, ar teisingai as supratau. Jei Grynai ir kampa, tada taip, sutinku, viskas gerai turetu buti, net ir norisi, bent jau man. Liniuxxx, paaiskink, neuzmigsiu gi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 10 05, 20:38)
Jei Grynai i kampa, tada taip, sutinku, viskas gerai turetu buti, net ir norisi, bent jau man. Liniuxxx, paaiskink, neuzmigsiu gi  biggrin.gif


As uz Liniuxxx atsakau, kad kampe, miegok Cobre ramiai smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 05 spalio 2011 - 20:15
Cia tu taip nutarei, ar Liniuxxx tau pasufleravo? biggrin.gif Uzuolaida tai nedailiai uzkabinai, bet nurasysim tai nedekingam naktiniam darbui mirksiukas.gif biggrin.gif
O jei rimtai, tai tikiuosi, kad ten tiek daug tos medziagos nebus ir visu tu duru, kokios jos bebutu, neuzdengs, nes jei dengs, tai didelis medziagos gumulas toje vietoje gausis. Geriau jau tada lai matosi dalis tu duru. Linkiu islaikyti teisingas proporcijas 4u.gif
Atsakyti
Prajuokinot biggrin.gif
Papildoma uzuolaida planavau deti siek tiek kairiau nei mamagabi uzdejo, ties duru ir lango sujungimu, bet duru jos visiskai neuzdengtu (visu pirma tai butu nepraktiska, nes per dar duris bus vaiksciojama i terasa) 4u.gif
va taip ax.gif
user posted image

paskaiciau dar karta posta ir tikrai nesusikalbejom biggrin.gif kai ziuriu i foto, tai man atrodo per daug tu medziagos gabalu, nu bet kai sedziu patalpot, tai zinokit akis bado man tas didelis tarpas prie duru g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liniuxxx: 05 spalio 2011 - 20:50
QUOTE(mamagabi @ 2011 10 05, 22:14)
As uz Liniuxxx atsakau, kad kampe



QUOTE(Liniuxxx @ 2011 10 05, 22:43)

Papildoma uzuolaida planavau deti siek tiek kairiau

Tai vat ir as taip buvau supratusi g.gif . Mamagabi, prisikalbejai per anksti unsure.gif
Liniuxxx, jei kitu neklausai, tai Mamagali paklausyk mirksiukas.gif Is dalies paklausyk biggrin.gif Padaryk kampe su papildoma uzuolaida daugiau apimties, ir bus visai neblogai. Bet taip aklinai, kaip siulo Mamagabi as nedeciau, kartais bandant kazka paslepti dar labiau viskas sugadinama blush2.gif
Atsakyti
Liniuxxx, laaaabai isgrazejo kambarys uzuolaidu pagalba wub.gif thumbup.gif gal isduosit kokio dydzio tai patalpa- nes ir as turiu panasu "siltnami" su minkstu kampu- ir 0 ideju kaip ten isirengti doh.gif buvau praradus vilti- bet kai pamaciau Jusu kambariuka net ramiau ant dusios pasidare kad ne visai beviltiskas jis...Aciu 4u.gif
Atsakyti
Na gal ir jusu tiesa visgi bus g.gif biggrin.gif pripazistu viena - kampe ta uzuolaida tikrai per kudai atrodo, gal ten padejus mases situacija pasitaisytu smile.gif

indruciukas, ir as neturejau ideju sitam kambariui (33,18 kvadr), esu labai dekinga cia esancioms merginoms, kurios negaili patarimu ir savo laiko, taip padedamos sukurti jaukiu namu vizija 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 10 05, 21:24)
Cia tu taip nutarei, ar Liniuxxx tau pasufleravo?  biggrin.gif  Uzuolaida tai nedailiai uzkabinai, bet nurasysim tai nedekingam naktiniam darbui  mirksiukas.gif  biggrin.gif


As nutariau mirksiukas.gif, nes taip bus graziausia - vienareiksmiskai tai sakau ir uztikrintai smile.gif Del paveiksliuko - nesikabinek nail.gif , darau "ant greicio", kad butu aisku ir maziau kalbeti bei aiskintis reiktu mirksiukas.gif

QUOTE(Cobre @ 2011 10 05, 21:49)
Mamagabi, prisikalbejai per anksti  unsure.gif
Liniuxxx, jei kitu neklausai, tai Mamagali paklausyk  mirksiukas.gif  Is dalies paklausyk  biggrin.gif  Padaryk kampe su papildoma uzuolaida daugiau apimties, ir bus visai neblogai. Bet taip aklinai, kaip siulo Mamagabi as nedeciau, kartais bandant kazka paslepti dar labiau viskas sugadinama  blush2.gif


Ot ir visai ne tongue.gif
Ilgesni begeli uzdejus ta audinio juosta galetu uzdengti visas duris, o patraukti ja galima butu tiek i kampa (iseinant i terasa), tiek i pozicija apie kuria kalbejo Liniuxxx mirksiukas.gif
Mano paveiksliuke uzuolaida uztraukta smile.gif ir jei jau kalbeti iki galo - cia ne audinio juostoje reikalas, "buti jai ar nebuti".
Siuo atveju mes sutvarkome langus ir turime keturias grazias/tvarkingas vitrinas, kurios ireminamos audinio klostese ir pro kurias matome "svaru" beremi vaizda, o tuo paciu ir kampas sutvarkomas: durys pasislepia ir kampas tampa "minkstas". Niu dabar jau viska susakiau karsta.gif

Velgi keli pvz.:
user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 05 spalio 2011 - 21:44