Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos gerbėjos/-ai

QUOTE(Cobre @ 2011 10 05, 15:58)
sventvagyste toki balda terlioti ir perdarineti  blush2.gif  .
Jei jau perdarineti, tai tada geriau ta antra, ten gobelena pervelki ir ramu, net nedazyciau, grazi mediena visai. velgi, skonio reikalas  blush2.gif


seniau su tavimi buciau sutikus, o dabar pasakysiu taip:
taip, esu egoiste, savanaude, nes visiskai neketinu kazko saugot ir bandyt paliest, pakeist (turiu omenyje antikvarinius baldus).
Guvenu viena karta ir noriu, kad tas baldas tarnautu tik man, todel nutepsiu ir perdarysiu taip kaip noriu as.
va dabar galit uzmetyt mane akmenim jei norit lotuliukas.gif

O jei rimtai, tai spinta i merginos kambari jau turiu, jos spalva lb tamsi, ji visiskai nederetu su riesuto sp, kokia yra lova. Va del to ir noriu jas abi suvienodint.

Atsakyti
Liniuxxx grazios uzuolaidos thumbup.gif Tik dar vienos uzuolaidos as nedeciau smile.gif

QUOTE(Cobre @ 2011 10 05, 12:52)
As labai sviesiu sienu nedaryciaciau, na tokiu balksvu su atspalviu, kaip cia kazkas siule. Todel, kad mano vaizduoteje tada tos uzuolaidos butu toks gana ryskus lopas ( net jei ir ne tokios ryskios tos spalvos, kaip nuotraukoje gavosi). Bet cia jau skonio reikalas ko gero  g.gif
Jei dazysite miegamaji, tai paziuresite isdaze, gal tos uzuolaidos labai tiks prie tokios spalvos, maziau jums galvos kvarsinimo butu, dazytumete vienodai. Man tai tik graziau nuo to  smile.gif
Puiku, kad ilgis normalus, o tai jau susipergyvenau.
Geri baldeliai, rankeneles tik keisciau.
Kai nuo kito galo pradedi,tai paskui tik isdazius sunesti viska beliks i kambarius mirksiukas.gif  thumbup.gif


Gerai sakai, jokiu lopu nenoriu mirksiukas.gif Rankeneles ir man nepatinka tik nesumastau i ka galeciau jas pakeisti g.gif

QUOTE(mamaSandra @ 2011 10 05, 12:57)
as sioje vietoje pritarciau Cobrei, ypac jei kambarys berniuko.
Samanine spalva (tik ne per daug tamsi) graziai deretu ir prie esamu baldu ir prie uzuolaidu.


Dekui uz gerus patarimus merginos hi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Gizmo*: 05 spalio 2011 - 15:28
QUOTE(Liniuxxx @ 2011 10 05, 16:50)
Baisu rodytis, kad nebuciau kritikos akmenimis uzmetyta biggrin.gif

Dar galutinai nepabaigta, kutosai sitie spalviskai netiko ir viena uzuolaidu juosta dar atsiras prie duru ties isejimu i terasa, nes per didelis tarpas liko sukabinus ax.gif

user posted image

Spalva nera tokia tamsi, apsvietimas spalvas iskraipe 4u.gif
user posted image

Ir kita savaite dara atsiras tokios pagalveles, na o veliau numatytas kilimas, torsetas i ta spalvine puse smile.gif
Aciu uz patarimus mamagabi ir nukreipima tinkama linkme 4u.gif  4u.gif



Labai grazu, o jei nusibos, sutrauksi i sonus visas uzuolaidas, tada vel kitas vaizdas bus...
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2011 10 05, 15:50)
Baisu rodytis, kad nebuciau kritikos akmenimis uzmetyta biggrin.gif



dailios uzuolaidos 4u.gif
o ant ko jos pakabintos? as kazkaip neiziuriu nei begelio nei karnizo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2011 10 05, 15:50)
Spalva nera tokia tamsi, apsvietimas spalvas iskraipe 4u.gif
user posted image

grazu rolleyes.gif tik ir as pritariu daugumai, kad nereik dar vieno gabalo i tarpa
Atsakyti
Aciu labai visoms uz nuomone 4u.gif hmm, o man kaip tik norisi dar vienos i ta tarpa, kazkaip per tuscia ir tos durys tada krenta i akis g.gif
Uzuolaidos pakabintos ant begelio, kuris igreztas i lubas, tad jo visiskai nesimato, kas man lb patinka thumbup.gif ir dar neapsisprendziu ar parist pacias krastines uzuolaidas kutosais, ar palikt laisvai nutysusias g.gif
Ziuriu i foto ir matau, kad tas mano sviestuvas tooks mazuliukas atrodo biggrin.gif bet jau pasinaudojau mamagabi patarimu ir nupirkau razete, tik kad dar neradau norinciu ja pakabint lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liniuxxx: 05 spalio 2011 - 16:46
QUOTE(Liniuxxx @ 2011 10 05, 17:19)
Aciu labai visoms uz nuomone 4u.gif  hmm, o man kaip tik norisi dar vienos i ta tarpa, kazkaip per tuscia ir tos durys tada krenta i akis g.gif
Uzuolaidos pakabintos ant begelio, kuris igreztas i lubas, tad jo visiskai nesimato, kas man lb patinka thumbup.gif  ir dar neapsisprendziu ar parist pacias krastines uzuolaidas kutosais, ar palikt laisvai nutysusias g.gif
Ziuriu i foto ir matau, kad tas mano sviestuvas tooks mazuliukas atrodo  biggrin.gif  bet jau pasinaudojau mamagabi patarimu ir nupirkau razete, tik kad dar neradau norinciu ja pakabint lotuliukas.gif


Sveikinu, saunuole 4u.gif Liuks thumbup.gif
O to dar vieno gabalo i kampa tikrai reikia - tu visiskai teisi mirksiukas.gif
Jis suminkstins pati kampa ir pasleps duris, bei langiuka virs ju.
Del kutu - kabliukus kutams prisuk uz visu esamu uzuolaidos juostu (ir krastiniu) ir tik nuo nuotaikos priklausys kuriuos gabalus noresi paristi, kuriuos paleisti: kartais gal visus parisi, kartais nei vieno, kabliukai juk akiu nebado.
Fotke butu dar grazesne, jei visus baltus roletus nuleistum vienodame aukstyje, nes dabar per daug laiptuku smile.gif
Sioje erdveje labai tiks pora dideliu zaliu augalu dailiuose elegantiskuose vazonuose ant zemes.

Idedu kelis pvz. su uzuolaidu juostomis:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 05 spalio 2011 - 17:14
QUOTE(mamagabi @ 2011 10 05, 17:01)
Sveikinu 4u.gif Liuks thumbup.gif
O to dar vieno gabalo i kampa tikrai reikia - tu visiskai teisi mirksiukas.gif
Jis suminkstins pati kampa ir pasleps duris, bei langiuka virs ju.
Del kutu - kabliukus kutams prisuk uz visu esamu uzuolaidos juostu (ir krastiniu) ir tik nuo nuotaikos priklausys kuriuos gabalus noresi paristi, kuriuos paleisti: kartais gal visus parisi, kartais nei vieno, kabliukai juk akiu nebado.
Fotke butu dar grazesne, jei visus baltus roletus nuleistum vienodame aukstyje, nes dabar per daug laiptuku smile.gif

Sioje erdveje labai tiks pora dideliu zaliu augalu dailiuose elegantiskuose vazonuose ant zemes.


Aciuuuu mamagabi labai 4u.gif 4u.gif Tik Tavo deka turiu dabar toki grozi, paciai nebutu i galva sove toks uzuolaidu sprendimas smile.gif
na po biski, po biski apsistatys mano svetaine baldais, pasides kilimukas, atsiras kazkokiu smulkmenu, zvakiu, geliu ir tada jau bus jauku ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2011 10 05, 17:19)

Uzuolaidos pakabintos ant begelio, kuris igreztas i lubas, tad jo visiskai nesimato, kas man lb patinka thumbup.gif  ir dar neapsisprendziu ar parist pacias krastines uzuolaidas kutosais, ar palikt laisvai nutysusias g.gif
Ziuriu i foto ir matau, kad tas mano sviestuvas tooks mazuliukas atrodo  biggrin.gif  bet jau pasinaudojau mamagabi patarimu ir nupirkau razete, tik kad dar neradau norinciu ja pakabint lotuliukas.gif

man gal graziau kai visos vienodai- arba paristos, arba paleistos ax.gif
sviestuvas labai grazus 4u.gif kaip tik panasius ziurineju uk parduotuvese. gal isduosit kur savaji pirkot?
Atsakyti
QUOTE(vilze @ 2011 10 05, 17:27)
man gal graziau kai visos vienodai- arba paristos, arba paleistos ax.gif
sviestuvas labai grazus 4u.gif kaip tik panasius ziurineju uk parduotuvese. gal isduosit kur savaji pirkot?


prisiminiau pavadinima - Ardenoje pirkau, Iris pirmam aukste Kaune 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2011 10 05, 18:13)
Aciuuuu mamagabi labai  4u.gif  4u.gif Tik Tavo deka turiu dabar toki grozi, paciai nebutu i galva sove toks uzuolaidu sprendimas smile.gif
na po biski, po biski apsistatys mano svetaine baldais, pasides kilimukas, atsiras kazkokiu smulkmenu, zvakiu, geliu ir tada jau bus jauku  ax.gif


Maloniai prasom, man labai smagu, kad isiklausoma i mano nuomone ir einama teisinga linkme smile.gif
Del kilimuko - tik nepadaryk klaidos ir nepirk per mazo.
Minksti baldeliai turi pasistatyti ant jo. Kadangi plotas gausis nemazas, tai dideli kilima bus sunku surasti, ypac tinkamu spalvu bei uz gera kaina.
Todel yra iseitis - galima pirkti kilimines dangos gabala. Neseniai Rytine kava buvo ikelusi kilimines dangas is Iris parduotuves Vilniuje, ten buvo tokia sviesi rusva tinkama kakavos (kaip uzuolaidose rusva) spalvyte su lengvai paraitytu klasikiniu rasteliu. Tada ta dangos gabala reiktu apsiuti violet atspalvio ~5cm audinio juosta. Kazkas panasaus:
user posted image

Del smulkmenu - nenusismulkink su smulkiomis detalemis. Patalpa/erdve yra didele, todel ir detales turi buti proporcingai dideles, nes mazytes dar labiau sumazes ir atrodys kaip "siukslytes". Pasikabink pora dideliu paveikslu, riebu "matoma" torsera, nemaza staline ar pora lempu, nemaza vaza gelems - va tokios turetu buti smulkmenos smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 05 spalio 2011 - 17:46
uzuolaidos atrodo graziai thumbup.gif tik lempa man akivaizdziai per maza .
dabar susinervinau kad pas sunu kambari kai dejom apvadus aplink lubas kad nepaslepem karnyzo . tikrai grazu kai nesimato jo . bet gal pavyks ir taip ka nors grazaus padaryt. tikiuosi po 3 savaiciu jau turesiu ka parodyt rolleyes.gif
Atsakyti