Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos gerbėjos/-ai

Gizmo, uzuolaida tokia ir as buciau emus, ypac jei kaina gera biggrin.gif tik mano patarimas butu toks - issirinkusi gana margas spalviskai uzuolaidas rinkis siek tiek prigesintas baldu, sienu spalvas, kad nebutu margumynas didelis kambary, bent man asmeniskai tai iskart kvepia beskonybe 4u.gif

O as va tyliai pasigirsiu -sulaukiau savo svetaines uzuolaidu blush2.gif
Atsakyti
Grazi uzuolaida vaiku kambariui, Gizmo, as ir jamciau. Sienas tai dabar matu balksvas su vos vos gerlvu ar zalsvu atspalviuku, nuo daug ko priklauso, o visa kita, kaip mergino ir sake, gal neutraliai daryciau, - uzuolaidos jau kaip akcentas butu. Vaiku kambary tu spavlu ir taip nestinga:)

Liniux, lauikiam fotosesijos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 10 05, 11:32)
Man samanine ar zaliu alyvuogiu sienu spalva butu grazu, tik atspalvi reiktu parinkti. Graziu spalvu uzuolaida vaiko kambariui  mirksiukas.gif  Tik jos trumpos, ar taip tik atrodo?
O tematikos as nedaryciau jokios. Geriausia tematika vaiku kambariui - zaidimu ir poilsio kambarys  biggrin.gif Svarbu tinkamai baldus parinkti, kad butu talpu, neuzgrusta, patogu naudoti, estetiskai atrodytu ir kiek imanoma lengviau butu vaikui paciam tvarkytis.


Jos ilgos 2.40m ilgio tik kai uzmeciau ant duru tai taip atrodo smile.gif Neturiu kur pakabint, kad realu ilgi parodyti ax.gif
O cia va sia komoda galvoju pas ji i kambari deti ir spintele prie lovos. Ka manot? Daugiau baldu kol kas nera smile.gif
user posted image
user posted image

QUOTE(Liniuxxx @ 2011 10 05, 11:48)
Gizmo, uzuolaida tokia ir as buciau emus, ypac jei kaina gera biggrin.gif  tik mano patarimas butu toks - issirinkusi gana margas spalviskai uzuolaidas rinkis siek tiek prigesintas baldu, sienu spalvas, kad nebutu margumynas didelis kambary, bent man asmeniskai tai iskart kvepia beskonybe 4u.gif

O as va tyliai pasigirsiu -sulaukiau savo svetaines uzuolaidu  blush2.gif


Galvojau sienas gal tokia spalva kaip ta uzuolaidose sviesi matosi, arba kaip Cobre sake samanine arba zalia alyvuogiu spalva (musu miegamas bus tokia spalva wub.gif ) tai tik del to dvejoju smile.gif

Laukiam nuotrauku, pasirodyk mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(aistukas @ 2011 10 05, 12:18)
Grazi uzuolaida vaiku kambariui, Gizmo, as ir jamciau. Sienas tai dabar matu balksvas su vos vos gerlvu ar zalsvu atspalviuku, nuo daug ko priklauso, o visa kita, kaip mergino ir sake, gal neutraliai daryciau, - uzuolaidos jau kaip akcentas butu. Vaiku kambary tu spavlu ir taip nestinga:)



Tai vat as ir galvoju, kad visai gerai butu gal ta svelni kremine spalva kur ant paciu uzuolaidu yra g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Gizmo*: 05 spalio 2011 - 14:45
QUOTE(*Gizmo* @ 2011 10 05, 13:25)
smile.gif
user posted image

kaip supratau, kambarys berniukui, ar ne? smile.gif as turbut dazyciau zalsva spalva, siek tiek sviesesne nei uzuolaidose ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arvile': 05 spalio 2011 - 14:39
Jo, ta kremine , kur uzuolaidose ir turi, man regis, tokio labai svelnaus zalsvumo, manau labai tiktu.
Atsakyti
QUOTE(aistukas @ 2011 10 05, 14:18)
Liniux, lauikiam fotosesijos  4u.gif


Baisu rodytis, kad nebuciau kritikos akmenimis uzmetyta biggrin.gif

Dar galutinai nepabaigta, kutosai sitie spalviskai netiko ir viena uzuolaidu juosta dar atsiras prie duru ties isejimu i terasa, nes per didelis tarpas liko sukabinus ax.gif

user posted image

Spalva nera tokia tamsi, apsvietimas spalvas iskraipe 4u.gif
user posted image

Ir kita savaite dara atsiras tokios pagalveles, na o veliau numatytas kilimas, torsetas i ta spalvine puse smile.gif
Aciu uz patarimus mamagabi ir nukreipima tinkama linkme 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 10 05, 11:07)
MamaSandra, sita lova tau perdazymui netinka? Turiu omenyje ta pigesne. Ar nor su daugiau raiziniu?
http://www.uzupioant...e/id-lovos.html

Man ir ta su medziaginiais galais irgi labai patiktu berniukui.


ziurejau sias, bet naturoj dar nemaciau ju..

http://www.antiquari...ldai_lovos.html
va apie pirmaja kur 1200lt galvoju, vizija tokia:
nudazau visa pieno spalva, o viduje, kur faneruore dedu intarpa gobeleno, esu macius taip padaryta tai labai liuks atrodo, gaunasi graziai gobelenas iremintas medziu.
Gavau is pardavejo nuotraukas, tai realiai ten su ja daugoka darbo, ziuresiu kiek nuleis g.gif
ka manot apie tokia ideja?
Atsakyti
QUOTE(*Gizmo* @ 2011 10 05, 16:28)
Tai vat as ir galvoju, kad visai gerai butu gal ta svelni kremine spalva kur ant paciu uzuolaidu yra  g.gif

As labai sviesiu sienu nedaryciaciau, na tokiu balksvu su atspalviu, kaip cia kazkas siule. Todel, kad mano vaizduoteje tada tos uzuolaidos butu toks gana ryskus lopas ( net jei ir ne tokios ryskios tos spalvos, kaip nuotraukoje gavosi). Bet cia jau skonio reikalas ko gero g.gif
Jei dazysite miegamaji, tai paziuresite isdaze, gal tos uzuolaidos labai tiks prie tokios spalvos, maziau jums galvos kvarsinimo butu, dazytumete vienodai. Man tai tik graziau nuo to smile.gif
Puiku, kad ilgis normalus, o tai jau susipergyvenau.
Geri baldeliai, rankeneles tik keisciau.
Kai nuo kito galo pradedi,tai paskui tik isdazius sunesti viska beliks i kambarius mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*Gizmo* @ 2011 10 05, 15:28)

Tai vat as ir galvoju, kad visai gerai butu gal ta svelni kremine spalva kur ant paciu uzuolaidu yra  g.gif


as sioje vietoje pritarciau Cobrei, ypac jei kambarys berniuko.
Samanine spalva (tik ne per daug tamsi) graziai deretu ir prie esamu baldu ir prie uzuolaidu.
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2011 10 05, 16:51)
nudazau visa pieno spalva, o viduje...

sventvagyste toki balda terlioti ir perdarineti blush2.gif .
Jei jau perdarineti, tai tada geriau ta antra, ten gobelena pervelki ir ramu, net nedazyciau, grazi mediena visai. velgi, skonio reikalas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2011 10 05, 16:50)
Baisu rodytis, kad nebuciau kritikos akmenimis uzmetyta biggrin.gif

Dar galutinai nepabaigta, kutosai sitie spalviskai netiko ir viena uzuolaidu juosta dar atsiras prie duru ties isejimu i terasa, nes per didelis tarpas liko sukabinus ax.gif

Spalva nera tokia tamsi, apsvietimas spalvas iskraipe 4u.gif
user posted image

Ir kita savaite dara atsiras tokios pagalveles, na o veliau numatytas kilimas, torsetas i ta spalvine puse smile.gif

Labai patiko grindu spalva...Galima gal placiau apie jas (ar medines, kokia spalva...gal pamenat tikslu pavadinima) 4u.gif

Uzuolaidos grazioss, tik mano skoniui nereiketu tu naktiniu per viduri (deciau tik is sonu ir kampe)...Manau taip erdves daugiau liktu g.gif ...Bet gal cia foto taip atrodo..gyvai gal kitaip g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2011 10 05, 16:50)

Grazios spalvos, grazios uzuolaidos, visai kitas kambarys tapo, daug siltesnis 4u.gif .

Tik as atsargiai su visais tais deriniai. Derinti zinoma reikia, bet bent jau nedarykite klaidos, ir jei bus ir pagalveliu, ir jei dar kilime pataikytumete nemazai tokios rausvos (nezinau, kaip ji tiksliai ivardijama blush2.gif ) spalvos, tai torsera jau tikrai daryciau sviesu mirksiukas.gif

Ir ar tikrai reikia dar vienos uzuolaidos prie isejimo? Ar as neteisingai supratau, kad bus dar viena uzuolada is kitos duru puses? unsure.gif Man tai jau tada per daug skuduru kabanciu butu blush2.gif Na ir kas, kad tarpas nemazas, viskas ten gerai. Arba as blogai suvokiau, kur dar ten ka kabinsi blush2.gif


Atsakyti