Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos gerbėjos/-ai

O as va masciau ilgai ir nuobodziai, ir sumasciau, kad reikia man to staliuko. Dar 20 proc nusiderejau ir laukiu kol atves dabar jau. Prisieke, kad nesubraizytas ir neklibantis, tai bandysiu pritaikyti smile.gif

http://www.senilaika...h...rt&Itemid=1
Atsakyti
Gaila neturiu dukrytes ax.gif Gal kam patiks mirksiukas.gif Ir randasi prie pat Londono smile.gif
http://www.ebay.co.u...=item4aaf4aa85a
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Gizmo*: 04 spalio 2011 - 13:13
QUOTE(Cobre @ 2011 10 04, 13:56)
O as va masciau ilgai ir nuobodziai, ir sumasciau, kad reikia man to staliuko. Dar 20 proc nusiderejau ir laukiu kol atves dabar jau. Prisieke, kad nesubraizytas ir neklibantis, tai bandysiu pritaikyti  smile.gif

http://www.senilaika...h...rt&Itemid=1


jei neklystu tai cia vadinamasis zaidimu stalelis.
Ju krastai budavo paaukstinti, kad kortos, saskes nenukristu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2011 10 04, 16:36)
jei neklystu tai cia vadinamasis zaidimu stalelis.
Ju krastai budavo paaukstinti, kad kortos, saskes nenukristu  ax.gif

Koks skitumas, svarbu tiktu smile.gif . O pagal ismatavimus tinka, pagal visus kitus reikalavimus ir patikimus, irgi tinka mirksiukas.gif Kiek maciusi, tai interjeruose juos (su tokiais krastais) be problemu naudoja smile.gif Man net labai grazu wub.gif Siaip idomu, ar visi jie tikrai buna zaidimu staleliai g.gif Nes zaidimu kiek ziuredavau, tai daznokai buna aukstesni uz si (bet gal as klystu, tiesiog gal per mazai maciusi, o googlinti..na reiks, del bendro issilavinomo biggrin.gif ). O kiek interjeruose naudojamus ziurinedavau, tai neretai su tokiais krastukais, bet dar mazesni ir kartais net zemesni budavo, tai neaju tokie maziukai irgi budavo zaidimu staliukais g.gif .
Na, bet cia siaip pasamprotavimui tik mirksiukas.gif biggrin.gif O man tas tikrai nemaiso, atvirksciai, netgi labai patinka wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 10 04, 17:03)

Visu pirma, tai atsiprasau uz klaidas poste blush2.gif Kol savo pirmokeli priziuriu, tai pati gedos prisidarau doh.gif
Visu antra, tai perziurejau tuos game table g.gif Gal cia ir toks, tikrai nesigincysiu, ko ne itin suvokiu. Bet tiesiog paziurejau, kad ant tokio dydzio stalelio mazai ka zaisti butu imanoma, na ir maksimum dviems asmenims su kortom persimesti. Na ir kiek ziurejau, tai prie zaidimu stalu paprastai buna pristatomos patogios kedes ar kresliukai, tai su tokiom kedem ir staleliu iki keliu, manau nebutu labai jau patogu zaisti g.gif Kaip jau sakiau, didelio skirtumo, kokiam naudojimui jis pradzioje buvo skirtas, man nera, bet smalsumas nugalejo, tai paziurinejau googleje ir tiesiog pabandziau logiskai pasamprotauti, gal kam idomu bus, kai susidurs su panasiu staleliu ax.gif
Atsakyti
MamaSandra, sita lova tau perdazymui netinka? Turiu omenyje ta pigesne. Ar nor su daugiau raiziniu?
http://www.uzupioant...e/id-lovos.html

Man ir ta su medziaginiais galais irgi labai patiktu berniukui.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cobre: 05 spalio 2011 - 10:12
4u.gif
Sveikos, kazi kaip kokie maisytuvai vonioje, WC labiau tiktu is situ klasikiniu, gal truputi lengvai anglisko stiliaus namu interjerui ax.gif ?
Jie pigesni apie 100- 150 lt, g.gif todel sakau, gal laikinai isidet, nes tie, apie kuriuos svajoju apie 800-1000lt vakar paziurejau doh.gif
1.dusui
user posted image
2.dusui
user posted image
3.praustuvui
user posted image
4.praustuvui
user posted image
5.bide
user posted image



Na, cia bendrai isivaizdavimui, yra 3 liniju, dizaino, tai va, galvoju kuria linija ziuret?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo šeima iš 5: 05 spalio 2011 - 10:56
QUOTE(šeima iš 5 @ 2011 10 05, 08:42)
4.praustuvui
user posted image
5.bide
user posted image
Na, cia bendrai isivaizdavimui, yra  3 liniju, dizaino, tai va, galvoju kuria linija ziuret?


Subjektyvu, bet man dailiausi šitie ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kasiopeja: 05 spalio 2011 - 10:54
QUOTE(kasiopeja @ 2011 10 05, 12:54)
Subjektyvu, bet man dailiausi šitie  ax.gif




Na, va man irgi tie labiausiai prie sirdies linksta... mirksiukas.gif
Atsakyti
merginos, kur patartumet kedziu paziuret? turiu minty baldu parduotuves, ne internetine prekyba ir ne antikvariatus..nes ner laiko ir kantrybes vazotis su restauravimu ir pan..graziu maciau C&D parduotuvej, lietuviu gamybos, bet po 380 mazdaug, sakau, gal pigiau kur neblogu kedziu yr g.gif

na va kokias maciau, man virtuvei tiktu
user posted image

Atsakyti
Merginos noreciau jusu patarimo smile.gif Uzvakar skuduryne nupirkau vaikui i kambari uzuolaidas, visai naujas. Nuprotejau, nes pradedu ne nuo to galo, namai tik pradedami irengineti, spalvu ant sienu dar nera doh.gif Dvejojau ilgai, bet negalejau neimti uz tokia kaina blush2.gif I svetaine ar kur kitur tikrai nebuciau emus, bet kai i vaiko kambari susigundziau biggrin.gif Ir dabar nezinau ar gerai pasielgiau, gal jus galesit padeti. Gal kam kokia mintis kils del kambario irengimo, tematikos, sienu spalvu smile.gif
user posted image

Cia siek tiek is arciau
user posted image

Nuotraukose jos atrodo ryskios, tikroveje spalvos svelnesnes. Jas cia ant duru betkaip uzkabinau, kad nors koki vaizda susidaryti.
Atsakyti
Man samanine ar zaliu alyvuogiu sienu spalva butu grazu, tik atspalvi reiktu parinkti. Graziu spalvu uzuolaida vaiko kambariui mirksiukas.gif Tik jos trumpos, ar taip tik atrodo?
O tematikos as nedaryciau jokios. Geriausia tematika vaiku kambariui - zaidimu ir poilsio kambarys biggrin.gif Svarbu tinkamai baldus parinkti, kad butu talpu, neuzgrusta, patogu naudoti, estetiskai atrodytu ir kiek imanoma lengviau butu vaikui paciam tvarkytis.
Atsakyti