Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos gerbėjos/-ai

QUOTE(Zaneta75 @ 2011 09 12, 14:25)
mamaSandra aciu uz pasidalinima informacija  4u.gif

Sese neturi kada isirengineti pati savo nauja buta, pasitiki mano skoniu... Man malonumas, ir zinoma atsakomybe.
Vat del grindjuosciu klausimas isklilo - kur jus paslepiat laidus? Mes dejom plastikines kuriu labai nemegstu, bet dar labiau nemegstu visur styranciu laidu... rinkomes mazesne blogybe savo manymu. Po medinem grindjuostem laidu, kabeliu ir tt nepaslepsi  g.gif



mediniu grindjuosciu vidineje puseje isfrezuotas ~1 cm storio griovys, kuriame pilnai telpa tv, garso koloneliu laidai, kt.

bug gera, kai vaiksciosi po parduoduves audiniu - uzsirasyk tikslius adresus, tada ir as galesiu rast blush2.gif
ir papasakok vakare ka grazaus matei.
As ieskau uzuolaidu savo viduriniukes merginos kambariui, noriu kazko romantisko, didelem gelem.
Papildyta:
QUOTE(kvietkas @ 2011 09 12, 14:38)
gi variau siandien situ ieskot pries darba, nebera doh.gif
vanda_zydi, o sitos kabejo taip per viduri praejimo, kur ir tos tavo pirktos? dar ant melsvo fono tokios yra, gal kam aktualu..sake uzsake vel..

siaip labai ant greicio perbegau tuos audinius (buvau tik pagrindineje parduotuveje 2 aukste), tai dideliu stebuklu nemaciau, aisku gal reiktu vaiksciot ilgai ir atidziai kiekviena audini traukt, apziurinet..bet is bendro vaizdo, kiek teko but ibrahimo audiniu pardese, tai ibrahime man grazesni audiniai, bet aisku ir kainos 2-3 kartus didesnes..


buk gerute - parasyk kainas ax.gif
pvs as buvau nulekus i audiniu parde kur nusiziurejau sanderson medziaga, tai kaina 240lt/metras
tokias pat radau ebay.co.uk
ten metras gaunasi ~40lt, na dar + parsiuntimas, bet visvien daug pigiau nei LT
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2011 09 12, 15:39)
mediniu grindjuosciu vidineje puseje isfrezuotas ~1 cm storio griovys, kuriame pilnai telpa tv, garso koloneliu laidai, kt.

bug gera, kai vaiksciosi po parduoduves audiniu - uzsirasyk tikslius adresus, tada ir as galesiu rast  blush2.gif
ir papasakok vakare ka grazaus matei.
As ieskau uzuolaidu savo viduriniukes merginos kambariui, noriu kazko romantisko, didelem gelem.



Aiskumelis, aciu 4u.gif

OK, butinai mirksiukas.gif

Man sita labai patiko toj parduotuvej H. Manto g. 3
user posted image

kaina jei gerai pamenu buvo apie 42-48 Lt/m (berods 140 cm plocio, bet negarantuoju)

sita sesei i svetaine lyg nuziurejau, bet dar ne 100% sprendimas smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Zaneta75 @ 2011 09 12, 15:50)
Aiskumelis, aciu  4u.gif


sita sesei i svetaine lyg nuziurejau, bet dar ne 100% sprendimas  smile.gif


wub.gif

jergau, negi teks iki Vilniaus del uzuolaidu raktis doh.gif
Atsakyti
Mama Sandra, grazios grindjuostes ir tas uzbaigimas graziai labai atrodo, taip "nelievai" padaryta. Man labai patinka thumbup.gif Man kaip "cekaunai Marei" visad rupi kas kur ir po kiek biggrin.gif Gal jau ir rasei, bet cia salia vaizdines medziagos.
Beje, labai grazi ir sienu spalvyte. Cia ta pati kaip ir pas dukra, ar kiek kitas atspalvis?
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2011 09 12, 15:39)
buk gerute - parasyk kainas  ax.gif

oj zinok nelabai i kainas ziurejau, daugiau medziagas sklaidziau..o kadangi ant greicio nedaug kas krito i aki, tai tik keletos audiniu kainas pamenu..kazkuri tarkim 100 lt/m kainavo..bet speju, kad dauguma intervale tarp 40-100 turbut

QUOTE(Zaneta75 @ 2011 09 12, 15:50)
Man sita labai patiko toj parduotuvej H. Manto g. 3
user posted image

kaina jei gerai pamenu buvo apie 42-48 Lt/m (berods 140 cm plocio, bet negarantuoju)

oj nu tai cia man rods butent ta, kurios as norejau, tik as sviesiam fone noriuu, kur vanda uzrode..jos po 47 litus (tikrai 1,4 m plocio)
Atsakyti
QUOTE(aistukas @ 2011 09 12, 16:00)
Mama Sandra, grazios grindjuostes ir tas uzbaigimas graziai labai atrodo, taip "nelievai" padaryta. Man labai patinka  thumbup.gif  Man kaip "cekaunai Marei" visad rupi kas kur ir po kiek  biggrin.gif  Gal jau ir rasei, bet cia salia vaizdines medziagos.
Beje, labai grazi ir sienu spalvyte. Cia ta pati kaip ir pas dukra, ar kiek kitas atspalvis?


dekui, grindjuostes man ir paciai patinka blush2.gif
mokejom ~19lt uz metra, cia todel, kad apacioj reikejo 3cm plocio, jei intumet siauresnes - butu ~13lt metras

spalva cia kita nei pas dukra, si tokia siaudo spalvos, dienos metu, saulei pasvietus tokio siek tiek zalsvo geltonumo turi, bet visumoj svalva - liuks, tokia neprikla ir akies nerezianti.
Papildyta:
QUOTE(kvietkas @ 2011 09 12, 16:07)

oj nu tai cia man rods butent ta, kurios as norejau, tik as sviesiam fone noriuu, kur vanda uzrode..jos po 47 litus (tikrai 1,4 m plocio)


ar ne per marga g.gif
kai mazas lopinelis tai vienaip atrodo, o dideliam plote - vel kitaip...
Atsakyti
oi, 13 lt m, tai super kaina! Kur cia taip gamina? Cia masyvas ar kokia kita medziaga?
Atsakyti
va matau mamagabi ant laido, gal patars, ar tinkamas audinys butu mano virtuves uzuolaidoms tas kur vanda idejus buvo sviesiam fone, ne zydram? ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kvietkas @ 2011 09 12, 18:20)
va matau mamagabi ant laido, gal patars, ar tinkamas audinys butu mano virtuves uzuolaidoms tas kur vanda idejus buvo sviesiam fone, ne zydram? ax.gif  biggrin.gif


Aha, jau zasiokinai (liet. pastebejai) bigsmile.gif
Idek savo virtuves foto, jei turi po ranka, bais tingiu ieskoti senoje temoje ax.gif , o as "uzdesiu" uzuolaida ir pamatysim mirksiukas.gif
Ar stala su kedutemis jau turi? Jei taip, tai irgi reiktu matyti kokia ju forma, spalva, gobelenas (jei kedutes su juo).
Jei tu baldeliu dar kolkas nera, tadu sakau, kad uzuolaidos tokios tiktu smile.gif
Modeliukas irgi svarbu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 12 rugsėjo 2011 - 17:34
va ant greicio radau fotke dar be plyteliu..stalo su kedem dar neturim schmoll.gif
puslapio apacioj nuotrauka

http://www.supermama...?...723922&st=0

ai bet gi sita nelaiba tiks, nes lango ner doh.gif tada namuose reiks pasiknist kompe
Atsakyti
QUOTE(aistukas @ 2011 09 12, 17:44)
oi, 13 lt m, tai super kaina! Kur cia taip gamina? Cia masyvas ar kokia kita medziaga?


cia taip gamina Šopos medžio dirbinių įmonė ir uab "vara"
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2011 09 12, 13:40)
RK, man tavo maziukes baldai  wub.gif
tu cia betonines grindis taip pagrazinai  blink.gif
ir netingejai del keliu men, saunuole  4u.gif

Neblogai ziurisi tie baldai, bet bais nekokybiski kazkokie... is kitos puses, bus negaila, kad vaikai nusiaubs biggrin.gif
Jo, betona pagrazinau, o vaikui dar labiau patiko nei tikros grindys biggrin.gif, ten jai saldainiukai ispiesti bigsmile.gif . Ant betono leidziu pilt vandeni i zaisline skalbimo masina, o svetainej ant sudetu grindu neleidau cool.gif .
Atsakyti