Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos gerbėjos/-ai

QUOTE(daffni @ 2011 09 30, 12:56)
Mano klausimas: kaip manot, jei toje sienoje kur prie duru ir prie jos nera jokio baldo, as isdazyciau arba istapetuociau? Na, tiksliau sakant, ar nebus kvaila jei ant triju sienu plyteles, o viena isdazyta?

Jei tapetuoti ta viena siena, tai manau tikrai kvaila butu unsure.gif Niekur nemaciau tokio varianto, jei jau tapetuoja, tai nuo puses iki lubu. Jei plyteles tik iki puses klijuosit, o dali iki lubu dazysis, tai ta duru siena manau irgi galima dazyti, ypac jei vonios kambarys nera mazas smile.gif

QUOTE(Cobre @ 2011 09 30, 15:25)
Kazkas klause del uzuolaidu medziagos, tai imetu - paprastute ji visai  smile.gif

Jauciu pas mane tokios pat tongue.gif Papirkau "skuduryne", apie 20 lt mokejau, niugi naujos beveik ax.gif Tik as ne ant kilpu kabinau, o ant karnizo uzmoviau. As ju beveik netraukineju, o tik suimu i sonus, tai man gerai taip smile.gif
user posted image
O stai tokius kutus irgi labdaryne radau po 2 Lt cool.gif
user posted image
Kaunietem galiu isduoti, kad prie progos uzsuku i salia Prisikelimo baznycios esanti "skuduryna". Paskutini karta irgi Ikejines uz 12 Lt "nukoviau", tokias baltas, lengvas, ant nedideliu kilpeliu, labai jau provansiskas. Buna ten ir uzuolaidu kutu ir pagalveliu uzvalkalu neblogu.
Maciau dar tokias Ikejines melsvas, ilgos, ant kilpu, naujos, supakuotos (24 Lt). Prisiminiau, kad Cobre kazko melsvo sunaus kambariui ieskojo. Tik jos tokios labai "kudos", kaip is marskiniu medziagos.

QUOTE(Rasytee @ 2011 09 30, 15:57)
sveikos

norejau paklaust gal zinot kai suklijuoja apvadus prie lubu su kuo juos uzspakliuoja? musu meistrai sako kad paprastas spaklius nebus gerai , kad po metu kitu sutuks per siules  g.gif

O ne su akrilu uzakrilina? g.gif

QUOTE(vardė @ 2011 09 30, 19:09)
Labas klasikės. 4u.gif Gal žinote kokiomis dienomis dirba Rietavo turgus?  ax.gif

Sekmadieniais 4u.gif

QUOTE(indregu @ 2011 09 30, 19:19)
Labai labai gražu  wub.gif

drinks_cheers.gif

Rytine kava, geletas audinys, kurio foto buvai idejusi, pamusalo reikalauja, nera jisai storas.
Liniuxxx, ta rankluosciu pakaba jau man anksciau uzkliuvo. Veidrodis, kriaukle+staliukas, kranas - tokie elegantiski, o kabykla - tarsi zaisline ax.gif Del krano nepergyvenk, pas mane irgi "is kitos" operos, tiesiog del praktiniu, kokybiniu sumetimu tokius rinkausi mirksiukas.gif
Cobre, labai dailus vonios kambarys thumbup.gif Baldai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(daffni @ 2011 09 30, 03:56)
Kadangi cia susirinkusios provanso ir klasikos gerbejos, o as ir bandysiu tokiu stilium irengti, nenoriu blaskytis po kitas temas, tad noriu pasiteiraut zmoniu, kurie manau nusimano daugiau negu as:)
Cia yra 1 auksto vonios plyteliu imones padaryti eskizai (nezekit i baldus, cia tik isdestyta tai kas bus, o KAIP bus, zesim veliau:). Mano klausimas: kaip manot, jei toje sienoje kur prie duru ir prie jos nera jokio baldo, as isdazyciau arba istapetuociau? Na, tiksliau sakant, ar nebus kvaila jei ant triju sienu plyteles, o viena isdazyta?
user posted image
user posted image

Busiu be galo dekinga uz pasisakymus 4u.gif


Mano manymu, jei bus taip kaip paveiksliuke puse plyteles puse dazyta tai tik dazyta gali buti siena ne tapetuota, o jei visur tapetuosi ir puse plyteles tada tapetai. Tikrai bus labai graziai, nekvaila, amerikoj labai daug kas taip daro maziau plyteliu daugiau dazo. pigiau gaunasi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo masajugi: 30 rugsėjo 2011 - 21:51
QUOTE(Liurda @ 2011 09 30, 22:24)
Kaunietem galiu isduoti, kad prie progos uzsuku i salia Prisikelimo baznycios esanti "skuduryna". 

Vaje, jau tiek prisiklausiusi apie ta stebuklinga skuduryna, kad ko gero neislaikysiu ir pradesiu ten lankytis ir as doh.gif biggrin.gif
bet jau kokius akiai malonius vaizdelius vis ikeli wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Liurda @ 2011 09 30, 21:24)
Sekmadieniais  4u.gif
Ačiū 4u.gif . Bandysiu rytoj palėkt.
Atsakyti
Nu sakes, kokie kutai po 2 lt doh.gif Net silpna pasidare biggrin.gif Matyt reiks i Kauna varyt biggrin.gif
Kobre, pas mane ant to viskozinio kilimuko yra zenklas, kad galima plauti 40 laipsniu vandeny, tai del to as taip drasiai su juo. Jis tikrai nei nusiskalbineja, nei kazkaip sulimpa. Tu tikrai, pasiziurek ka ant taviskio raso. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aistukas @ 2011 10 01, 12:24)
Nu sakes, kokie kutai po 2 lt  doh.gif  Net silpna pasidare  biggrin.gif  Matyt reiks i Kauna varyt  biggrin.gif
Kobre, pas mane ant to viskozinio kilimuko yra zenklas, kad galima plauti 40 laipsniu vandeny, tai del to as taip drasiai su juo. Jis tikrai nei nusiskalbineja, nei kazkaip sulimpa. Tu tikrai, pasiziurek ka ant taviskio raso. 4u.gif

neraso nieko, ir perkant jokiu kitu etikeciu nebuvo, tik ta, kuri dabar ir yra. Na, kai prireiks jau skalbti, tada pabandysiu, kitaip juk nebus, bet pries tai buvusi kilimeli tik karta skalbiau, nes pasaugojant nieko jam per pora metu nenutiko, svarus buvo, o ir skalbiant purvai netekejo, bet tiesiog is padorumo sutvarkiau as ji biggrin.gif Tai manau, kad ir sito daznai netraumuosiu. Siaip man tie didesni labai patiko, i kambari butu grazu, nes ir rastai, ir tas blizgumas labai fainuciai, kainos mazytes (na suveikia visada tas, kad jei maza kaina, tai gal nieko gero is jo blush2.gif ), tik va del to devejimosi ir bijau g.gif
Man Caca kokius grazuolius naujus kutosus ko gero is ten suveike wub.gif
Atsakyti
QUOTE(aistukas @ 2011 10 01, 10:24)
Nu sakes, kokie kutai po 2 lt  doh.gif  Net silpna pasidare  biggrin.gif  Matyt reiks i Kauna varyt  biggrin.gif

Kutosai is Traku labdaryno cool.gif Buvo ten kruva ju, dar tokie svelniai ruzavi wub.gif Nu bet nebuvau gobsi, tik 4 vnt prigriebiau biggrin.gif
Kalbant apie audinius, tai Trakuose nieko gero schmoll.gif kutosai sekmingas pirkinys buvo, na gal dar tokia servetele uz 1 Lt biggrin.gif
user posted image
Prie to pacio viena Aleksoto pirkinuka uz 8 Lt nufotkijau. Gal kam kokiu minciu kyla ka galeciau i ta krepseli deti? Ta pinta dalis neauksta, patiesta plevele, kuria galima isimti. Nu per velykas galvojau kokius margucius grazu butu sudeti, ar hiacintu svoguneliu sukisti g.gif Bet cia tik laikinas panaudojimas, nesinori spintoj uzkisto laikyti...
Atsakyti
as vis dar uzuolaidu paieskose...
benarsydama si uzmaciau
http://www.ebay.co.u...=item415cf8b994
berods cobre kazko panasaus ieskojo? gal pravers
Atsakyti
QUOTE(Liurda @ 2011 10 01, 14:27)

Na kokiu fainu grobiu pas tave yra smile.gif

As su ranksluostukais sveciams (kartais ir patys pasinaudojam biggrin.gif ) elgiuosi taip:

user posted image

gal ir tau tokia ideja tiktu? Aisku, kokia gele visada galima nutupdyti i ji, dekoracijos per sventes, visokiems muiliukams ir kitiems geriems dalykams vonioje tiktu, kad ir naudinga ir puostu tuo paciu, naudoti vaisiams, kepiniams, itiesus servetele. O originaliau tai nieko nesumastau blush2.gif

MamaSandra, dekui, kad nepamirsti, grazutes, tik rastas man ne prie ko toks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 10 01, 12:14)
Man Caca kokius grazuolius naujus kutosus ko gero is ten suveike  wub.gif

Giriesi, tai as uz tave parodysiu. tongue.gif Beje, jie neis tos parduotuves, bet salimais, is Savanoriu pr. Ten buna graziu dalyku, tik kainas megsta uzsikelti.Kutosai naujuteliai, su etiketem, supakuoti.2004m. Ikea uzrasyta. smile.gif

user posted image

O pas mane tokiose "dezutese" gyvena ivairus dalykai, pas maze keli minksti zaisliukai, kitur zvakes.
user posted image

Pas Liurda deciau saldainius, sausainius.Gal dar galima kokius raktus sumesti, kad nesimetytu po namus. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Liurda @ 2011 10 01, 12:27)
Kutosai is Traku labdaryno  cool.gif



O kurioj vietoj Trakuose tas labdarynas? ax.gif As rimtai, daznai bunu tose vietose, nepatingeciau paieskot. Kazi ar jis sestadieniais dirba? g.gif

I ta krepseli ka det jau Kobre daug minciu pametejo. Gele jei kokia satatyt, tai grazu butu vijokline, kad apie rankena apsukti, pav. Gebene, manau, graziai tiktu.

Caca, super kutai thumbup.gif
As jauciu silpnybe kutam, jei galeciau, tai visus namus nukabineciau. Bandau dabar pati pasigaminti, tai mazesni toki visai nieko padariau, o va su dideliu jau sunkiau, o ir siulu niekur tinkamu nerandu... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistukas: 01 spalio 2011 - 14:18
QUOTE(Caca* @ 2011 10 01, 16:00)
Giriesi, tai as uz tave parodysiu. tongue.gif

biggrin.gif gyvai grazesni tongue.gif biggrin.gif

Na, tuos bliudelius tu irgi man pirkai, pamirsau radinio kilme nupasakoti thumbup.gif biggrin.gif

Raktai - gera mintis (aisku, jei aplamai reikia tokio dalyko, kaip ir visais kitais siulytais atvejais) thumbup.gif smile.gif Megstu, kai grazus daiktas dar ir naudingas smile.gif
Atsakyti